"Rytas" sutriuškino svečius iš Utenos ir lieka nepralaimėjęs

Vilniaus „Rytas“ (4/0) šiame „Betsafe-LKL“ sezone ir toliau išlieka nepralaimėjęs – sostinės ekipa namuose iškovojo ketvirtąją pergalę 86:65  (21:20, 24:15, 20:20, 19:10) įveikdama Utenos „Juventus“ (1/3).

Rungtynių pradžioje nė vienai komandai ryškiau išsiveržti į priekį nepavyko – po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 21:20.

„Rytas“ kiek atitrūkti pradėjo įpusėjus antrajam ketvirčiui, kai po dviejų sėkmingų Arno Butkevičiaus reidų šeimininkai pirmavo penkiais taškais.

Visgi neilgai trukus dviem tritaškiais atsakė „Juventus“ – po tolimą šūvį pataikė Arnas Beručka bei Žygimantas Skučas.

Iki ilgosios pertraukos „Rytui“ dar pavyko surengti nedidelį spurtą ir vedami Eimanto Bendžiaus, prieš išeinant į rūbinę vilniečiai pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą – 45:35.

Grįžus į aikštę Utenos klubui ir toliau nesisekė priartėti prie varžovų.

Greitą tritaškį smeigė Deividas Sirvydis, o kėlinio viduryje dar vieną tolimą metimą pataikęs Tu Holloway privertė Žydrūną Urboną prašyti minutės pertraukėlės – 58:44.

Iškart po jos „Juventus“ deficitą trumpam nubraukė iki aštuonių taškų, tačiau lemiamame ketvirtyje „Ryto“ puolimo svečiams stabdyti nebepavyko ir jiems teko susitaikyti su pralaimėjimu.

Rungtynes vilniečiai laimėjo nepaisant gana didelio klaidų skaičiaus – jų „Rytas“ padarė 14. Tiesa, šeimininkai kur kas geriau kovojo dėl atšokusiu kamuolių (46:34).

„Ryto“ gretose naudingiausiai žaidė Tu Holloway, surinkęs 12 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 17 naudingumo balų.

Uteniškių ekipoje išsiskyrė Žygimantas Skučas, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir 18 naudingumo bal

"Rytas": E.Bendžius 13 (2/6 trit., 10 atk. kam.), T.Holloway 12 (1/4 trit., 6 rez. perd.), F.Cruzas (1/4 dvit., 2/5 trit.) ir E.Kairys (7 atk. kam.) po 11, M.Echodas (7 atk. kam.) ir D.Sirvydis (1/5 trit.) po 10, A.Butkevičius 6 (4 kl.), K.Giedraitis 5 (2 min., 1/1 dvit., 1/1 trit.), M.Blaževičius 2 (5 atk. kam.), Ą.Tubelis 0.

"Juventus": Ž.Skučas 18 (5/7 dvit., 1/3 trit., 5/6 baudų, 4 kl.), J.Jucikas 12, B.Crawfordas 10 (3/9 trit., 7 rez. perd.), S.Scottas 8 (3 per. kam.), I.Vaitkus (5 atk. kam.), G.Radzevičius (1/4 trit.) ir A.Beručka po 5, V.Šulskis 2 (1/3 dvit., 0/5 trit.), N.Giga 0.

A.Sireika atskleidė sėkmės paslaptį: spinduliuokime ir linkėkime vienas kitam daugiau gėrio
Antanas Sireika ir jo vadovaujami „Šiauliai“ po kiek mažiau nei dvejų metų pertraukos vėl švenčia pergalę prieš šalies čempionus – šiauliečiai
Alytuje - dramatiška "Nevėžio" pergalė paskutinėmis sekundėmis
Neįtikėtina atkarpa antroje ketvirto kėlinio pusėje padėjo Kėdainių „Nevėžio“ (6-13) krepšininkams iš Alytaus grįžti su įspūdinga pergale – lemiamu metu spurtavę
17 taškų deficitą panaikinę prieniškiai pratęsė "Pieno žvaigždžių" nesėkmių seriją
Prienų „CBet“ (9/10) ekipa dar trečiajame kėlinyje turėjo 17 taškų deficitą, tačiau į lemiamą šturmą ketvirtajame kėlinyje kilę prieniškiai trečią kartą
A.Sireika apie pirmąją "Šiaulių" sezono pusę: pradžia buvo optimistinė
Pergalingomis rungtynėmis prieš Pasvalio „Pieno žvaigždės“ savo žiūrovų akivaizdoje „Šiauliai“ užbaigė antrąjį „Betsafe LKL“ čempionato ratą.
Vienam "Maccabi" lyderių prireiks kelio operacijos
Po 10 metų praleistų NBA lygoje į Tel Avivo "Maccabi" komandą grįžęs Omri Casspi iškart tapo jos lyderiu, tačiau dėl traumos nerungtyniauja nuo lapkričio mėnesio.Krepšininkas
LeBronas pratęsė "Rockets" nesėkmių ruožą, 11 M.Smarto tritaškių neišgelbėjo "Celtics"
LeBronas Jamesas surengė galingą pasirodymą, o jo vedama Los Andželo „Lakers“ (34-8) komanda Teksase sugrįžo į pergalių kelią.Franko Vogelio kariauna svečiuose 124:115 (27:34, 32:31,
L.Jamesui Hjustone aistruoliai skandavo "MVP!", pats "Lakers" lyderis pagyrė J.Hardeną
Šiąnakt "Lakers" išvykoje 124:115 įveikė "Rockets" krepšininkus, o Hjustono aistruoliai skandavo "MVP!" Los Andželo klubo žvaigždei LeBronui Jamesui.35-erių
Oro karaliaus Z.LaVine'o dėjimas per nugarą - gražiausias NBA nakties epizodas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė sausio 18 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Jo viršūnėje atsidūrė 2015 ir 2016 metų dėjimų
Adomaitis išskyrė džiuginančius "Ryto" skaičius ir pasidalino žiniomis apie Echodą
Vilniaus „Rytas“ pasinaudojo Panevėžio „Lietkabelio“ kluptelėjimu Utenoje ir po pergalės prieš Klaipėdos „Neptūną“ pakilo į antrą turnyro lentelės vietą.
M.Echodo netekęs "Rytas" išrašė "Neptūnui" dar vieną triuškinantį pralaimėjimą
Vilniaus „Rytas“ (13/6) laiku užkūrė puolimą ir „Betsafe–LKL“ rungtynėse namuose 92:69 (21:16, 27:22, 30:18, 14:13) užtikrintai susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu“
Net 36 tritaškius metęs "Lietkabelis" krito Utenoje
Puikią sportinę formą demonstruojanti Utenos „Juventus“ (11/8) savo namų aikštėje susitvarkė ir su Panevėžio „Lietkabeliu“ (12/7). Visų rungtynių metu situaciją
Įspūdingas Z.LeDay dėjimas ir "susivartęs" T.Walkupas - Eurolygos epizodų dešimtuke
Eurolyga paskelbė dvidešimtojo turo gražiausių momentų dešimtuką, kuiame atsidūrė ir du epizodai iš Kauno "Žalgirio" dvikovos Atėnuose.Įspūdingas Zacho LeDay skrydis
E.Bendžius apie "Neptūno" problemas: viskas gali greitai apsiversti (prognozės)
„Betsafe–LKL“ čempionato reguliarusis sezonas pasiekė pusiaukelę – visos lygos komandos jau yra sužaidusios po 18 rungtynių ir jau šiandien pradės antrąją reguliaraus
T.Sedekerskis: mačiau "Ryto" rungtynes Stambule, bus sunku, bet tikimės geros kovos
Klaipėdos „Neptūnas“ po pralaimėjimu pasibaigusios FIBA Čempionų lygos dvikovos Saragosoje ketvirtadienį keliavo tiesiai į Vilnių, kur jau šį vakarą susirems su Vilniaus „Ryto“
G.Popovichius – po apmaudžios nesėkmės: žiūrovai turėjo pareikalauti už bilietus sumokėtų pinigų
Ypač apmaudžią nesėkmę penktadienį naktį patyrė San Antonijaus „Spurs“ (17/23) klubas, kuris namie 120:121 (27:29, 31:38, 41:21, 21:33) nusileido prasčiausiai Rytų konferencijos komandai
"Grizliai" ant bangos: po krepšiais karaliavęs J.Valančiūnas džiaugėsi 7 pergale paeiliui
Memfio „Grizzlies“ ir toliau stebina: prieš sezoną kukliai vertinta Tenesio valstijos komanda sausį yra kone nesustabdoma bei penktadienį vakare iškovojo 7-ą pergalę paeiliui.„Grizliai“
Lemiamu metu puikia gynyba pasižymėjęs D.Sabonis ir "Pacers" vėl įveikė "Timberwolves"
Indianos „Pacers“ (27/15) namuose 116:114 (32:26, 35:35, 32:32, 17:21) palaužė Minesotos „Timberwolves“ ekipą (15/26) ir pasiekė 4-ą pergalę iš eilės.Domantas Sabonis
"Blazers" nerado priešnuodžių rekordiniam L.Dončičiaus tritaškių škvalui (rezultatai)
NBA čempionate Dalaso „Mavericks“ (27/15) namuose 120:112 (38:37, 34:26, 26:26, 22:23) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (18/25) krepšininkus bei pasiekė ketvirtą pergalę
Jaunojo J.Valančiūno bendraklubio skrydis - gražiausias NBA momentas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė sausio 17 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Jau ne pirmą kartą įspūdingiausią epizodą sukūrė jaunasis
Sh.Larkinas nesustoja - Eurolygos turo MVP tapo trečią kartą paeiliui
Naudingiausias Eurolygos žaidėjas ir Stambulo "Anadolu Efes" lyderis surengė dar vieną fantastišką pasirodymą ir trečią kartą iš eilės tapo turo MVP.27 metų 182 cm ūgio
Š.Jasikevičius: mes verčiame vaikučius laimėti Madride ar Atėnuose
Po pralaimėjimo Atėnuose „Panathinaikos“ komandai Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius apeliavo į savo komandos gynybą.Eurolygos 20 turo mače žalgiriečiai
"Žalgiris" paskutinėmis sekundėmis krito Atėnuose
Paskutiniame Eurolygos dvidešimtojo turo susitikime į kovą stojo Graikijos ir Lietuvos čempionai - Atėnų "Panathinaikos" (12/8) ir Kauno "Žalgiris" (6/14).Didesnę susitikimo
Eurolygos klubų vadovų apklausoje – dėmesys R.Giedraičiui
Eurolyga pristatė antrą klubų vadovų apklausos dalį, kurioje minimas ir sėkmingą sezoną Berlyno ALBA komandoje žaidžiantis Rokas Gedraitis.Efektyviausias krepšininkas, klubo vadovų nuomone,
L.Lekavičius dvikovoje prieš "Panathinaikos" žada stengtis dvigubai
Po pergalės Belgrade prieš „Crvena Zvezda“ ekipą Kauno „Žalgirio“ krepšininkų Atėnuose laukia dvikova su šeštą vietą Eurolygoje šiuo metu
Nusivylęs Ž.Obradovičius ruoš specialius "namų darbus" Eurolygai: norime abipusės pagarbos
Gerą ritmą pagavusi Stambulo „Fenerbahče“ (8/12), kuri prieš Eurolygos 20 turą skaičiavo trijų pergalių seriją, stabtelėjo namuose priėmusi „Barcelona“ (14/6) ekipą.
A.Marčiulionis: apie treniruotes su tėčiu ir pasirinkimą tarp Europos ir JAV
Lietuvos krepšinio legendos Šarūno Marčiulionio sūnus septyniolikmetis Augustas Marčiulionis seka tėvo pėdomis ir šį sezoną VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje