"Ryto" dublerius skriaudęs K.Thomasas - NKL savaitės MVP

Naudingiausiu ketvirtosios NKL – VIKINGLOTTO savaitės krepšininku tapo „Šilutės“ vidurio puolėjas Kahlilas Thomasas.

26-erių 203 cm ūgio atletas dvikovoje su Vilniaus „Perlu Energija“ per 37 minutes pelnė 24 taškus (12/14 dvit.), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 34 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios krepšininko sezono rungtynės.

„Šilutė“ namuose Vilniaus klubą įveikė 98:78 ir iškovojo trečiąją pergalę per penkis mačus.

K. Thomasas šį sezoną vidutiniškai pelno po 17 taškų (9 vieta lygoje), atkovoja po 9,2 kamuolio (4 vieta lygoje) ir renka po 23 naudingumo balus (5 vieta lygoje).

Pristatome kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių savaitės žaidėjų penketuką.

Tomas Delininkaitis, Jonavos „CBet“
24 tšk., 6 per. kam., 4 rez. perd., 28 naud. bal.

Jonavos „CBet“ 38-erių snaiperis sužaidė kol kas geriausias savo sezono rungtynes. T. Delininkaitis pergalingame mače su Molėtų „Ežerūnu-Atletu“ pataikė abu dvitaškius, 5 tritaškius iš 9 ir 5 baudas iš šešių bei įmetė 24 taškus.

6 perimti kamuoliai – naujasis lygos sezono rekordas.

T. Delininkaitis visuose šešiuose šio sezono mačuose pelnė dviženklį taškų skaičių, o jo vidurkis yra 15 taškų.

Case'as Brutonas, Joniškio „Delikatesas“
20 tšk., 10 atk. kam., 3 rez. perd., 2 per. kam., 29 naud. bal.

25-erių 193 cm ūgio amerikietis C. Brutonas spindėjo susitikime su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“, kurį Joniškio klubas laimėjo per pratęsimą. 36 minutes žaidęs krepšininkas sužaidė rezultatyviausias (20 tšk.) ir naudingiausias (29 naud. bal.) sezono rungtynes, taip pat atkovojo 10 kamuolių bei taip surinko dvigubą dublį.

Nojus Mineikis, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“
35 tšk., 10 atk. kam., 2 rez. perd., 2 per. kam., 45 naud. bal.

„Neptūno-Akvaservis“ puolėjas Nojus Mineikis sužaidė ne tik savo karjeros rungtynes, bet ir naudingiausią NKL – VIKINGLOTTO sezono mačą. Klaipėdietis dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“ per 38 minutes pelnė 35 taškus (4/4 dvit., 7/12 trit., 6/6 baudų), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 45 naudingumo balus.

Prieš tai jis daugiausiai buvo pelnęs 22 taškus ir įsirašęs 28 efektyvumo balus.

Iki tol geriausias sezono naudingumo balų rezultatas priklausė Aurelijui Pukeliui, surinkusiam 43 balų efektyvumą.

Visgi N. Mineikis savaitės MVP netapo, kadangi jo ekipa nusileido „Delikatesui“.

Valdas Vasylius, „Šilutė“
17 tšk., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud. bal.

24,5 min. rungtyniavęs Valdas Vasylius išsiskyrė itin naudingu žaidimu. Jis atliko 8 metimus ir pataikė 5, pridėjo 6 baudos metimus. Puolėjas kartą prasižengė, o visi kiti statistikos komponentai buvo teigiami: 4 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 6 išprovokuotos pražangos.

V. Vasylius visuose penkiuose šio sezono susitikimuose pelnė dviženklį taškų skaičių, o jo vidurkis siekia 13,8 taško.

Pratęsimą išplėšęs blokas ir du lemiami metimai - NBA Top 10 viršūnėje
Trečiadienį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko devyni susitikimai, dar du buvo atšaukti dėl koronaviruso prevencijos.Lyga pristatė sausio 20 dieną sužaistų rungtynių
Ž.Urbonas – apie širdį Utenoje, išskirtinę atmosferą ir D.Kairio atleidimą
Taurių turnyrai – vieta sensacijoms. Turbūt kiekvienas krepšininkas bent kartą yra pasakęs, kad pilnas sezonas ir taurės turnyras – dvi atskiros istorijos, kurias kaskart reikia
Griciūno "plakatas" – KMT ketvirtfinalių momentų dešimtuko viršūnėje
Šią savaitę baigėsi Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio etapas.Per aštuonerias rungtynes buvo sukurta nemažai įspūdingų epizodų, o dešimt gražiausių
"GWB" narys: mus labiausiai užveda nuoširdi "Žalgirio" žaidėjų padėka (Grigonio komentaras)
2020-ųjų lapkričio 6 dienos Kauno „Žalgirio“ rungtynės su Madrido „Real“ ekipa buvo paskutinės, kurios „Žalgirio“ arenoje vyko tribūnose esant sirgaliams. Tiesa,
Vienas gražiausių sezono dėjimų bei du pergalingi metimai - NKL Top 10 viršūnėje
NKL – VIKINGLOTTO gražiausią 14-osios savaitės epizodą sukūrė Molėtų „Ežerūno-Atleto“ atstovas Airidas Giedraitis. Jis greitoje atakoje galingai įkrovė į krepšį su
Oficialu: Ulanovo komandos draugu tapo buvęs Sabonio bendraklubis
Kaip ir žadėjo, Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" klubas sustiprino priekinę liniją.Trečiadienį paskelbta, Igorio Kokoškovo auklėtiniu tapo solidžią NBA patirtį
Jokičius pergale pasirūpino per tris kėlinius, Campazzo perdavimas sulaukė susižavėjimo
Galvą švariai nusiskutęs Nikola Jokičius per tris kėlinius pelnė 27 taškus, o Denverio „Nuggets“ antradienį namie 119:101 nugalėjo Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.Denverio
Bolo dėjimas persivarius visą aikštę bei Campazzo perdavimas tarp kojų - įspūdingiausi NBA momentai
Antradienį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko vos du susitikimai: Denverio "Nuggets" įveikė Oklahomos "Thunder", o Jutos "Jazz" nugalėjo Naujojo
Į karštąją kėdę atsisėdęs naujasis "Ryto" treneris: bandysime žaidėjams grąžinti aistrą
Vilniaus „Ryto“ klubas išgyvena nemažas permainas. Aukšta nata sezoną pradėjusi sostinės komanda atsisveikino su Donaldu Kairiu, o pajėgūs legionieriai surado arba vis dar
NKL: triuškinama "Ryto" jaunimo nesėkmė bei pergalingas M.Ruikio šūvis
Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Telšių“ (12-6) ekipa.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 94:70 (22:31, 25:15, 25:11, 22:13)
Aiškus KMT geriausiųjų ketvertas – ar "Žalgiris" gali prarasti karūną?
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) liko geriausiųjų ketveriukė.Sužaidus atsakomuosius ketvirtfinalio mačus, paaiškėjo, jog nustebinti Lietuvos krepšinio aistruolius
Žemiausias visų laikų NBA žaidėjas įvardijo tris geriausius krepšininkus lygos istorijoje
Mažiausias visų laikų NBA žaidėjas Muggsy Boguesas (160 cm) įvardijo tris geriausius krepšininkus lygos istorijoje."Man didingiausi yra trys. Tačiau aš asmeniškai kiek
Laso ir Laprovittola pakomentavo "keistą" pralaimėjimą Belgrado klubui
Kaip jau rašėme, atidėtose Eurolygos 19-ojo turo rungtynėse pirmadienį užfiksuota sytaigmena: nesėkmę patyrė Madrido "Real" (13-7) klubas. Pablo Laso auklėtiniai savo aikštėje
E.Ulanovo komandos draugu taps buvęs D.Sabonio bendraklubis
Kaip ir žadėjo, Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" klubas ketina stiprinti priekinę liniją.Kaip praneša Turkijos žiniasklaida, Igorio Kokoškovo auklėtiniu
K.Lavrinovičius dar turi parako – tapo savaitės MVP
Naudingiausiu NKL – VIKINGLOTTO keturioliktosios savaitės krepšininku tapo Šakių „Vyčio“ puolėjas Kšištofas Lavrinovičius.Jis praėjusią savaitę per
Plumlee dėjimas per Adebayo bei pastarojo blokas - įspūdingiausi NBA momentai
Pirmadienį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko aštuoni susitikimai, dar vienas buvo atšauktas dėl koronaviruso prevencijos.Lyga pristatė sausio 18 dieną sužaistų
NBA čempionai krito savo aikštėje
Kiek netikėtą nesėkmę patyrė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempiono titulą ginantis Los Andželo "Lakers" (11-4) klubas.Absoliutūs lygos lyderiai namie 113:115 (34:22,
"Grizzlies" pratęsė pergalių seriją, "Nets" ir "Bucks" rungtynių baigtis sprendėsi paskutiniu metimu (rezultatai)
Ilgiausią pergalių seriją šiame NBA sezone pratęsė Memfio „Grizzlies“ (7-6) ekipa. Be Jono Valančiūno į kovą su Finikso „Suns“ (7-5) stoję Tayloro Jenkinso auklėtiniai
Istorija apie "Hawks" flirtą su A.Saboniu – tiesioginės NBA rungtynių transliacijos metu
Stebėdamas NBA čempionate itin sėkmingai žaidžiantį Domantą Sabonį, buvęs ilgametis elitinės lygos komandų treneris Mike'as Fratello papasakojo su aukštaūgio tėčiu Arvydu Saboniu
Schilleris po rungtynių ramino sirgalius dėl namo išsiųsto Grigonio būklės
Rungtynes pradėjęs Marius Grigonis po ilgosios pertraukos paliko areną ir išvažiavo namo. Po rungtynių buvo pranešta, kad krepšininkas pajuto peršalimo simptomus, o spaudos
Staigmena: "Real" tikrame trileryje namie nusileido serbams
Atidėtose Eurolygos 19-ojo turo rungtynėse pirmadienį užfiksuota sytaigmena: nesėkmę patyrė Madrido "Real" (13-7) klubas.Pablo Laso auklėtiniai savo aikštėje tikrame trileryje
Lekavičiaus vedamas "Žalgiris" sutriuškino "Pieno žvaigždes" ir žengė į KMT finalo ketvertą
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalyje Kauno „Žalgiris“ neleido savo priešininkams sukurti intrigos.Namuose atsakomąjį susitikimą žaidę Martino Schillerio auklėtiniai
Italų komentatoriai net užkimo: lietuvis paskutinę sekundę pataikė iš savo baudos aikštelės
28-erių puolėjas Paulius Sorokas tapo vakaro žvaigžde Italijoje, nors jo atstovaujama Kječio „Pallacanestro Teate“ žaidžia tik antroje pagal pajėgumą šalies lygoje.Legionierius
"Real" nusitaikė į rezultatyviausią "Bayern" žaidėją
Madrido "Real" komanda nusitaikė į rezultatyviausią Miuncheno "Bayern" žaidėją Wade'ą Baldwiną.Kaip praneša Ispanijos žiniasklaida, klubas visgi ieško pamainos
Triuškinantis debiutanto dėjimas - gražiausias LKL savaitės momentas
„Betsafe-LKL“ čempionate pasibaigus savaitės dvikovoms, LKL.lt kviečia jus pasimėgauti gražiausiais pastaruosiuose pirmenybių mačuose sukurtais momentais.Rinkinį atidaro Klaipėdos
"Wizards" atleido klubo klaidų rekordą "pagerinusį" latvį
NBA lygoje rungtyniaujantis Vašingtono „Wizards“ klubas nusprendė atsisveikinti su aukštaūgiu iš Latvijos Anžejumi Pasečniku.„The Athletic“ informuoja,
NKL apžvalga: pergalingas šūvis, sulaužyta nosis ir žaidimas šešiese
Vandeniu aplaistytas Palangos „Kuršių“ trenerio asistento pergalingas debiutas, triumfą atnešęs lemiamas Herkaus Kumpio šūvis, lūžusi Palangos ekipos gynėjo nosis
Sabonis surengė įspūdingą pasirodymą Los Andžele, tačiau "Pacers" buvo sutriuškinti
Indianos „Pacers“ sekmadienį svečiuose triuškinamai 96:129 (26:36, 29:25, 20:39, 21:29) nusileido Los Andželo „Clippers“ komandai.Domantas Sabonis svečiams surinko dar