"Ryto" jaunimas krito Gargžduose; rezultatyviausiame sezono mače laimėjo "Sūduva-Mantinga"

K.Bakūno nuotr.
Vaidoto Pečiuko vedama Gargždų SC (9-12) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 86:78 (20:19, 25:16, 17:18, 24:25) nugalėjo Vilniaus „Perlo“ (11-10) krepšininkus.

Pirmoji rungtynių pusė buvo nulemta antrajame kėlinyje spurtavusių (25:16) šeimininkų, kai į ilgąją pertrauką komandos išėjo gargždiškiams pirmaujant 45:35.

Abu antrosios pusės kėlinius minimaliais skirtumais laimėję vilniečiai pagrindinio laiko pabaigoje triumfuoti nesugebėjo dėl per didelio deficito, susikrauto per 20 rungtynių minučių. To pasekoje Gargždų SC šventė pergalę rezultatu 86:78.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė V. Pečiukas. Krepšininkas per 26 minutes pelnė 19 taškus (2/3 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 22 naudingumo balus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Simas Jarumbauskas, pelnęs 21 tašką (3/8 dvit., 4/7 trit., 3/5 baud. met.), atkovojęs 1 kamuolį, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 19 (22 naud. bal.), Laurynas Lučinskas 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Arvydas Kačinas 11 (7 atk. kam.), Rokas Šimkevičius 5 (8 atk. kam.).

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 21, Karolis Giedraitis 20, Ąžuolas Tubelis 11, Augustas Marčiulionis 8 (5 rez. perd.), Robertas Keliačius 1 (8 atk. kam.).

Rezultatyviausiose sezono rungtynėse – „Sūduva-Mantinga“ krepšininkų pergalė

Šeštadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4), vedama kartu 51 tašką sumetusių Gedimino Navicko ir Edvino Jezukevičiaus, namuose 114:109 (32:23, 27:21, 30:34, 25:31) palaužė Šilutės „Šilutę“ (10-11).

Pirmojoje rungtynių pusėje jautėsi aiškus šeimininkų dominavimas, o į ilgąją pertrauką ekipos patraukė marijampoliečiams pirmaujant 59:44.

Antrojoje susitikimo dalyje atsibudusi „Šilutė“ ėmė vytis, o ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėjusi iki 6 taškų (85:91). Tuomet jau atsigavo „Sūduva-Mantinga“ ir, apsigynusi nuo atkaklių varžovų bandymų išsiveržti į priekį, rungtynes laimėjo rezultatu 114:109.

Abi komandos, bendrai sumetusios 223 taškus, pagerino savo rezultatyvumo rekordus. Šilutiškių didžiausias sumestas taškų skaičius iki šiol siekė 98, o marijampoliečių 95. Dar daugiau, tai – rezultatyviausios šio sezono rungtynės NKL čempionate.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė E. Jezukevičius. Krepšininkas per 31 minutę pelnė 28 taškus (10/18 dvit., 1/2 trit., 5/7 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko net 35 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino G. Navickas susitikimo eigoje sumetęs 23 taškus (4/5 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud. met.) ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Mantas Šerkšnas, pelnęs 32 taškus (4/6 dvit., 6/9 trit., 6/6 baud. met.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 30 naudingumo balų.

Tik antrąsias rungtynes žaidęs Byronas Sanfordas Šilutės komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą. Jis surinko 23 taškus (7/17 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud. met.) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 28 (13 atk. kam., 35 naud. bal.), Gediminas Navickas 23 (7 rez. perd.), Žygimantas Šimonis 18 (8 rez. perd.), Aurimas Kieža 14, Aurimas Urbonas 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Justinas Jogminas 10 (7 atk. kam.).

„Šilutė“: Mantas Šerkšnas 32 (30 naud. bal.), Byronas Sanfordas 23, Evaldas Džiaugys 20 (8 atk. kam.), Jeffery Perkinsas 14 (5 atk. kam.), Andrius Gaidys 12 (10 rez. perd.).

Arti karjeros rekordo buvęs P. Beliavičius atvedė „Vytį“ į keturioliktą pergalę

Pauliui Beliavičiui iki karjeros naudingumo rekordo pritrūko vos vieno balo, o Šakių „Vytis“ (14-7) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 97:79 (28:14, 23:17, 23:24, 23:24) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (7-13).

Rungtynės prasidėjo galingu Šakių spurtu ir dvigubai varžovus pranoktu pirmuoju kėliniu (28:14). Antrajame ketvirtyje šeimininkai ir vėl dominavo, o į ilgąją pertrauką komandos patraukė, kai švieslentėje degė rezultatas 51:31.

Trečiajame bei ketvirtajame ketvirčiuose „Ereliai“ atsigavo, kėlinius netgi laimėjo, tačiau dėka pirmojoje pusėje paliktų spragų, triumfuoti rungtynėse neišgalėjo – „Vytis“ šventė pergalę rezultatu 97:79.

Trečiajame kėlinyje „Erelių“ gretose rungtyniaujantis Tomas Balčiūnas, rungtynių metu surinkęs 7 taškus (3/6 dvit., 1/3 baud. met.) ir atkovojęs 3 kamuolius, pasižymėjo galingu dėjimu.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė P. Beliavičius. Krepšininkas per 31 minutę pelnė 25 taškus (5/6 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei taip surinko 36 naudingumo balus. Iki žaidėjo naudingumo rekordo (37 naud. bal.), pasiekto 2017-ųjų kovo 7-ąją, jam pritrūko vos 1 balo.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Haroldas Saprykinas, pelnęs 20 taškų (7/8 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud. met.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Ereliams“ pralaimėjimą apkartino antrajame ketvirtyje įvykusi šiurpi Calebo Daviso trauma, pastarasis buvo išvežtas į ligoninę. Ekipos įžaidėjas patyrė čiurnos kauliuko stresinį lūžį.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 25 (6 rez. perd.), Šarūnas Vingelis ir Karolis Brusokas (10 atk. kam.) po 18, Justas Sakalauskas 14, Aurelijus Pukelis 7 (7 atk. kam.).

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 20 (5 atk. kam.), Quintonas Campbellas 14 (7 atk. kam.), Tomas Zdanavičius 11 (6 atk. kam.), Mantvydas Staniulis 2 (7 rez. perd.).

Joniškyje – J. Riley benefisas ir dramatiška „Palangos Kuršių“ pergalė

Visą sezoną sunkiai sulaikomas Jalenas Riley ir vėl terorizavo varžovų gynybą, o jo vedami „Palangos Kuršiai“ (15-6) išvykoje 93:88 (9:22, 26:19, 32:27, 26:20) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (12-8).

Amerikietis nugalėtojams pelnė 35 taškus (6/14 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 8/10 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Tuo metu mačo nugalėtojas sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje. Iki jų pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms, šeimininkai pirmavo 85:81, tačiau tuomet J. Riley realizavo baudų metimus, Tautvydas Paliukėnas surinko 4 taškus iš eilės ir po jo floaterio, likus kiek daugiau nei minutei, jau pirmavo „Palangos Kuršiai“ – 87:85.

Po šio epizodo nė viena iš komandų nesugebėjo suregzti rezultatyvaus išpuolio ir „Delikatesas“ buvo priverstas naudoti pražangų taktiką. Vis tik J. Riley ranka nedrebėjo ir jis įtvirtino savo ekipos pergalę, kuomet iki susitikimo pabaigos buvo likusios 7 sekundės (89:85).

„Delikatesas“: Karolis Lukošiūnas 21 (5/6 dvit.), Mantvydas Žukauskas 17 (4/5 dvit., 3/5 trit.), Šarūnas Beniušis 15 (4/5 dvit., 11 atk. kam., 28 naud. bal.), Rytis Biliartas 14 (5/8 dvit.).

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 35 (6/14 dvit., 5/11 trit., 34 naud. bal.), Aurimas Majauskas 18 (6/12 dvit., 8 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 13, Tautvydas Paliukėnas 11 (3/10 metimų), Aidas Viskontas 10.

Nervingame trileryje – „Neptūno-Akvaservis“ pergalė prieš „Sintek-Jonavą“

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (12-8) nervingame trileryje 85:83 (21:24, 19:19, 24:21, 21:19) palaužė Jonavos „Sintek-Jonava“ (6-14) krepšininkus bei sugrįžo į pergalių kelią.

Likus 100 sekundžių iki dvikovos pabaigos aikštelės šeimininkai buvo priekyje 81:76, tačiau tuomet „Sintek-Jonava“ gretose siautėjęs Rytis Juknevičius pelnė 4 taškus iš eilės bei prikirpo jonaviečių deficitą iki minimumo (81:80).

Rungtynių likimą išsprendė „Neptūnas-Akvaservis“ įžaidėjas Tadas Pažėra, per paskutines 23 sekundes pelnęs 4 taškus bei atvedęs uostamiesčio ekipą į pergalę.

Iš viso Klaipėdos gynėjas šiandien pelnė 15 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus. „Sintek-Jonava“ ekipoje žibėjo įžaidėjas Rytis Juknevičius, pelnęs 30 taškų bei surinkęs 39 naudingumo balus.

Solidžiau rungtynes pradėję Jonavos krepšininkai greitai įgijo dviženklį pranašumą (10:20), kurį iki ketvirčio pabaigos klaipėdiečiai sumažino iki 3 taškų (21:24).

Dovydas Romančenko pataikė metimą su pražanga, Jonas Dumašius ir Tadas Pažėra pridėjo po dvitaškį, o 7:0 spurtavęs „Neptūnas-Akvaservis“ antrajame ketvirtyje išlygino rezultatą – 38:38.

T. Pažėros vedamas „Neptūnas-Akvaservis“ po ilgosios pertraukos sužaidė sėkmingą atkarpą 13:5 bei į priekį išsiveržė (53:48). Vis dėlto lemiamą ketvirtį ekipos pasitiko esant lygiam rezultatui – 64:64.

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa gruodžio 21-ąją, penktadienį, kuomet išvykoje susikaus su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkais.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas (10 atk. kam.) ir Tadas Pažėra (6/8 dvit., 8 rez. perd.) – po 15, Herkus Kumpys 12 (3/7 trit.), Erikas Kubilius 11.

„Sintek-Jonava“: Rytis Juknevičiaus 30 (4/6 trit., 7 rez. perd.), Martynas Linkevičius 15 (11 atk. kam.).

29 naudingumo balus surinkęs O. Kaminskis nukalė „Telšių“ pergalę prieš „Ežerūną“

Ovidijus Kaminskis surinko 29 naudingumo balus, o jo vedami Telšių „Telšiai“ (9-8) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse svečiuose 95:72 (15:20, 29:23, 26:19, 25:10) sutriuškino Molėtų „Ežerūno“ (8-13) krepšininkus.

Telšiškiai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. O. Kaminskis pataikė dvitaškį, Vilius Pocius realizavo baudų metimus, o pirmasis pelnė taškus su pražanga ir „Telšiai“ truktelėjo į priekį septyniais taškais – 59:52.

Svečiai gerai pradėtą darbą užbaigė ketvirtajame kėlinyje. Per pirmąsias tris ketvirčio minutes Juozas Balčiūnas pataikė iš po krepšio, o Ernestas Bružas ir Ignas Razutis smeigė po tritaškį ir susitikimo nugalėtojas didesnių klausimų nebekėlė – „Telšiai“ pirmavo 78:62.

O. Kaminskis pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko minėtuosius 29 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 18 (3/4 dvit., 1/6 trit.), Arnas Beručka 15 (3/5 trit.), Ignas Lukošius 14 (5/7 dvit.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 18 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), Ernesas Bružas 17 (5/8 trit.), Mindaugas Motuzas 15 (5/10 dvit.), Ignas Razutis 12.

Minsko ekipa antroje mačo pusėje nušlavė KTU

Nacionalinės krepšinio lygos tarptautiniame turnyre lengvą pergalę iškovojo Minsko „Cmoki-2“ klubas, kuris svečiuose 89:67 (26:27, 20:22, 20:8, 23:10) sutriuškino Kauno KTU.

Po dviejų kėlinių KTU dar pirmavo 3 taškais, tačiau Minsko ekipa įsibėgėjo po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį svečiai laimėjo 12 taškų persvara, o ketvirtąjį – 13-os.

KTU komandoje dviženklę taškų ribą pasiekė tik du nariai: ekipos naujokas 18-metis 205 cm ūgio vidurio puolėjas Rytis Dambrauskas ir Rokas Norkus, kurie įmetė po 10 taškų.

„Cmoki-2“ ekipoje geriausiai žaidė Antonas Vaškevičius, surinkęs 20 taškų (6/9 dvit., 8/9 baudos).

KTU: Rytis Dambrauskas ir Rokas Norkus po 10, Julius Kigas 9, Justas Stakėnas, Laurynas Miknevičius ir Gytis Asačiovas po 7.

„Cmoki-2“: Antonas Vaškevičius 20 (6/9 dvit., 8/9 baudos), Ivanas Aladka 14, Kirilas Chumakou 13, Andrejus Rohosenko 11.

Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Šeškaus kariauną papildė jau trečias bankrutavusių "Gargždų" žaidėjas
Į Jonavos „CBet“ atvyksta Gargžduose sezoną pradėjęs gynėjas – Ryanas Larsonas.23 metų 185 cm ūgio gynėjas „Betsafe-LKL“ per beveik 31 minutę pelnė 11,8 taško,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien
"Gargždų" bankrotą pakomentavusi LKL vadovybė įsitikinusi, kad lygai reikia 12 komandų
Trečiadienį buvo surengta Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vadovų spaudos konferencija, kurioje buvo pakomentuota pastarąją savaitę spręsta „Gargždų“ pasitraukimo iš lygos situacija
Politikai sureagavo į bankrutuojančių "Gargždų" savininko kaltinimus: teigia, kad slepiamas skolų dydis
Klaipėdos rajono savivaldybė išplatino pranešimą, kuriame neigia iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dėl skolų besitraukiančio „Gargždų“ klubo savininko išplatintą
"Gargždai" pasitraukė iš LKL
2024 m. sausio 25 d. Lietuvos krepšinio lyga (LKL) gavo oficialų VšĮ „Gargždų sportas“ raštą, kuriame BC „Gargždai“ direktorius Ovidijus
Žalgiriečiai krito namie, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšį laimėjo klaipėdiečiai
Pergalingai trečiajame „7bet-NKL“ rate žygiuojantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-13) išvykoje 67:63 (16:13, 17:15, 20:18, 14:17) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“
D.Sabeckis grįžo į "Atletą"
Prieš trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) rato startą Kauno r. „Atletas“ sulaukė papildymo. Į komandą sugrįžta 32-ejų Deividas Sabeckis. 190 cm ūgio
Vilniaus "Stekas" keliasi į Ukmergę ir keičia pavadinimą
Nacionalinėje krepšinio lygoje (7bet-NKL) besivaržantis Vilniaus „Stekas“ iš sostinės keliasi į Ukmergę ir keičia pavadinimą – klubas nuo šiol vadinsis Ukmergės
Pajūrio komandų akistatoje – triuškinanti "Neptūno" pergalė
Pajūrio komandų akistatoje Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pergalę įsirašė Klaipėdos „Neptūnas“ (8-9), kuris namie 100:81 (17:28, 30:12, 29:22, 24:19)
Svajonių debiutas: Andersonas lemiamu šūviu nukovė žalgiriečius
Pergalingai 2024-uosius metus „7bet-NKL“ čempionate pradėjęs Vilkaviškio „Perlas“ (13-12) namuose 66:63 (21:18, 18:16, 10:14, 17:15) dramatiškai įveikė Kauno