"Šiauliai" įtikinamai įveikė "Nevėžį", K.Hardy fantastiškai skirstė kamuolius

„Šiauliai“ dėjo stiprų žingsnį „Betsafe–LKL“ atkrintamųjų lenktynėse. Saulės miesto krepšininkai namuose 91:75 (23:18, 20:17, 22:18, 26:22) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

„Šiauliai“ su 7 pergalėmis ir 16 pralaimėjimų dalinasi 7-8 vietas su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Tuo tarpu Kėdainių klubas tenkinasi 9-10 vietomis su Alytaus „Sintek–Dzūkija“. Abi pastarosios ekipos turi po 6 laimėjimus ir 17 nesėkmių.

Šiose rungtynėse debiutavo Kėdainių „Nevėžio“ ir „Šiaulių“ naujokai – Michaelas Gbinije ir Demetriusas Dysonas.

Pastarajam debiutas buvo solidus. Amerikietis žaidė 25 minutes, pelnė 11 taškų ir surinko 13 naudingumo balų.

M. Gbinije nebuvo toks efektyvus (10 tšk., 3 naud. bal., 6 kld.)

Naujokai nenustelbė nominalių komandų lyderių. „Šiaulių“ gretose naudingai žaidė Antanas Udras. Komandos kapitonas pelnė 22 taškų, atliko  rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balų.

Keistą statistikos eilutę užfiksavo naudingiausias rungtynių žaidėjas, šiauliečių gynėjas Kevinas Hardy. Amerikietis pelnė 2 taškus, tačiau atliko net 16 rezultatyvių perdavimų bei perėmė 5 kamuolius. Pagal rezultatyvius perdavimus gynėjas yra naujas šio sezono rekordininkas.

Iš viso „Šiauliai“ atliko net 34 rezultatyvius perdavimus. Tai yra naujas šio sezono rezultatyvių perdavimų rekordas. Anksčiau jis priklausė Kauno „Žalgiriui“ (32 rez. perd.).

„Nevėžis“ guodėsi solidžiu Armino Urbučio žaidimu. Veteranas pelnė 13 taškų ir surinko 25 naudingumo balus.

„Šiaulių“ ekipa nuo rungtynių pradžios įjungė aukščiausią pavarą. Pranašumas jau pirmojo kėlinio pabaigoje kėsinosi tapti dviženkliu. „Nevėžiui“ sunkiai sekėsi gaudyti Aurimą Urboną, kuris įsūdė du tritaškius.

Be to, startiniame penketuke pasirodė abiejų komandų naujokai – šiauliečių Demetriusas Dysonas bei kėdainiškių Michaelas Gbinije. Pirmasis jų pasirodymas aikštėje kiek prisvilo – po pirmojo kėlinio D. Dysonas turėjo -1 naudingumo balą, o M. Gbinije – -2.

Toliau situaciją aikštėje kontroliavę „Šiaulių“ krepšininkai parodė netikėtą pranašumą. Itin dažnai greitose atakose taškus rinkę šeimininkai žaidimo organizavimą dažnai perduodavo Kevinui Hardy ar net Antanui Udrui. Jie iki pertraukos atitinkamai atliko 7 ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, broko po rinktinių pertraukos netrūko abiejų komandų gretose. Iki pertraukos „Šiauliai“ 8 kartus pametė kamuolį, o besivejantis „Nevėžis“ suklydo net 12 kartų.

Po pertraukos „Šiauliai“ suaktyvino gynybą, o puolime vis rasdavo kelius po varžovų krepšiu. Ten neefektyviai patruliavo „Nevėžio“ aukštaūgis Viny Okouo.

Namų ekipos pranašumas trečiajame kėlinyje šoktelėjo iki 14 taškų. Solidžiai skirtumą laikę šeimininkai be didesnių problemų triumfavo.

„Šiauliai“ sekmadienį puikiai atakavo iš dviejų taškų distancijos (73 proc.). Jų oponentams tai daryti sekėsi kur kas sunkiau (57 proc.) .

Abi ekipos finišavo su dar didesniu klaidų kraičiu. „Šiauliai“ jų padarė 19, o „Nevėžis“ suklydo 23 kartus.

„Šiaulių“ gretose nerungtyniavo Mantvydas Žukauskas ir Aistis Pilauskas.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 25 (12/14 dvit.), Antanas Udras 22 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Aurimas Urbonas 13, Demetriusas Dysonas 11, E.Šaulys - 8, K.DeShieldsas - 6, R.Gustys - 4, K.Hardy (16 rez. perd.) - 2 taškai.

„Nevėžis“: Kristupas Žemaitis 19 (5/11 trit.), Viny Okouo 14, Arminas Urbutis ir Georgios Kalaitzakis (5/12 met., 5 kld.) po 13, M.Gbinije (0/6 trit., 6 kl.) - 10, J.Kazakauskas - 4 taškai.

Permainingose rungtynėse "Pieno žvaigždės" palaužė dzūkus
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2/4) nutraukė 3 pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.14 taškų pranašumą iššvaistę pasvaliečiai
Raumenis pademonstravusi "Juventus" įveikė marijampoliečius
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Utenos „Juventus“ komanda įveikė pirmo etapo barjerą.Po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų tarpusavio rungtynių Žydrūno Urbono auklėtiniai
Žmonių mintis skaityti norintis M.Blaževičius prieš G.Shermadinį
„Žalgiris TV“ rubrika #60SecondsWithZalgiris sugrįžta jau trečiajam sezonui – sirgalių mėgstamuose epizoduose žalgiriečiai toliau žaibiškai atsakinės į jiems užduotus
Gražiausi LKL savaitės epizodai - perdavimai pro nugarą
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgus dar vienai savaitei, labiausiai išsiskyrusius rungtynių momentus lygos sirgaliams pristato LKL.lt.Šįkart penketuką atidaro Ignas Lukošius
Įspūdinga "Gargdžų" pergalė, Kumpio ir Rubino šou bei šūviai iš aikštės vidurio
Praėjusią savaitę po kiek daugiau nei 7 mėnesių pertraukos į aikštes grįžo Nacionalinės krepšinio lygos kovos.Pirmąją 2020-2021 metų sezono savaitę trys komandos iškovojo
Rezultatyviose rungtynėse "Nevėžis-Optibet" pranoko "CBet"
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vidurio komandų akistatoje stipresni pasirodė namuose žaidę Kėdainių krepšininkai.Dviejų žaidėjų debiuto sulaukęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
Kaune - solidus M.Blaževičiaus debiutas ir užtikrinta "Žalgrio" pergalė
Eurolygoje dominuojantis Kauno „Žalgiris“ (4/1) sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.Visas rungtynes stabiliai pranašumą didinę kauniečiai namuose 84:63 (19:17,
Apkartęs G.Oreliko ir M.Lukauskio sugrįžimas: "Lietkabelis" nušlavė "Šiaulius"
Panevėžio „Lietkabelis“ (4/2) neturėjo problemų „Betsafe-LKL“ namų rungtynėse ir paliko be pergalių „Šiaulius“ (0/6) – 101:76 (17:18, 32:14, 25:22,
E.Šaulys prieš akistatą su "Rytu": už klaidas jie baudžia negailestingai
Jau šiandien „Betsafe-LKL“ startuoja šeštasis čempionato turas, kuriame rungtynės vyks ne tik savaitgalį, bet ir kitos savaitės pradžioje.Visgi centrinis turo susitikimas
"Ant lentutės" - M.Brazio išnagrinėtas "Ryto" žaidimas
LKL TV tęsia čempionato ekipų analizę laidoje „Ant lentutės“ su Mindaugu Braziu.Šįkart po naujosios rubrikos padidinamuoju stiklu atsidūrė ekipa, kurios trenerių štabe
"Rytas" atsisveikina su S.Kulviečiu ir sumokės jam kompensaciją
Vilniaus „Rytas“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Sauliumi Kulviečiu. Krepšininkas kenčia kojos skausmus ir dar kurį laiką negalės žaisti krepšinio.Nutraukiant
Į krepšinį sugrįžtantis G.Orelikas: buvo ir psichologinių bėdų
Šią savaitę „Šiauliai“ sudrebino „Betsafe-LKL“ naujienomis apie ekipoje vykstančias permainas. Klubą paliko kapitonu buvęs Aurimas Urbonas ir nepritapęs legionierius
Fantastiškai žaidęs "Žalgiris" parbloškė ir "Anadolu Efes"
Martino Schillerio vadovaujamas Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje toliau neklumpa. Šį kartą žalgiriečiai namuose rezultatu 89:73 (25:16, 16:19, 25:20, 23:18) įveikė Stambulo „Anadolu
Permainos "Šiauliuose": A.Urboną keičia M.Lukauskis
Kelio į pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse ieškančių „Šiaulių“ sudėtyje – pokyčiai. Dėl traumos praleidęs dvikovą Vilniuje su „Rytu“
Itin menka rotacija vertęsis R.Kurtinaitis su "Chimki" pralaimėjo Madride
Rimui Kurtinaičiui ir jo treniruojamai Maskvos srities "Chimki" ekipai tenka ištverti itin sudėtingą laikotarpį, kuris prasidėjo jau sezono pradžioje.Dėl koronaviruso infekcijos
Į "Šiaulius" sugrįžo G.Orelikas
Po Setho LeDay išvykimo sudėtyje atsilaisvinusią vietą „Šiauliuose“ užpildė į Saulės miesto komandą po septynerių metų pertraukos dar sykį sugrįžęs Gediminas Orelikas.
"Šiaulių" islandas: dabar svarbiausia yra laimėti
Šiemet „Betsafe–LKL“ žaidėjų tautybių sąrąše išsiskiria vienos krepšinio prasme egzotinės valstybės pavadinimas – Islandija. Gyventojų skaičiumi
Š.Jasikevičius sugrįžo pergalingai - "Barca" šventė pergalę Valensijoje
Koronaviruso infekcijai pasitraukus iš Šarūno Jasikevičiaus organizmo lietuvis grįžo prie Barselonos "Barcelona" (2/1) vairo ir tai padarė pergalingai.Katalonai svečių arenoje 71:66
"Ryto" legionierių testas: kuris iš amerikiečių geriau atpažįsta Lietuvą?
Šiandien „Betsafe–LKL“ sirgalius pasiekia naujausia LKL TV rubrika – „Legionierių testas“.Šiame žaidime tarpusavyje susigrums po du lygos komandų užsieniečius,
"Lakers" su karaliumi L.Jamesu - NBA čempionai
Pernai toli net nuo NBA atkrintamųjų likę Los Andželo „Lakers“ šiemet reabilitavosi su kaupu – Kalifornijos valstijos atstovai naktį iš sekmadienio į pirmadienį karūnuoti
M.Schilleris - apie koronaviruso situaciją ir "Crvena Zvezda" išskirtinumą
Kauno "Žalgiris" Eurolygos sezoną pradėjo dviem pergalėmis, tačiau kauniečiai ant laurų užsnūsti neturi laiko.Lietuvos čempionų jau antradienį laukia dar viena, jau trečioji šio
"Neptūno" direktorius atskleidė skaičius, kuriais disponuos šį sezoną
Pastaraisiais metais nuosekliai skolų naštą mažinęs Klaipėdos „Neptūnas“ praėjusį pavasarį susidūrė su COVID-19 pandemijos atneštais finansiniais padariniais, kurie
Įspūdingiausių LKL savaitės epizodų viršūnėje - "monstriškas" T.Digbeu dėjimas
Pasibaigus jau ketvirtajai savaitei „Betsafe-LKL“ čempionate, LKL.lt pateikia penkis gražiausius praėjusios savaitės epizodus.Antrąją savaitę iš eilės šiame rinkinyje
Varžovų puolimą surakinęs "Lietkabelis" triumfavo Aukštaitijos derbyje (trenerių komentarai)
Pergalių seriją iki trijų Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) pratęsė Pasvalyje. Aukštaitijos derbiu tituluojamoje dvikovoje svečiai 82:63 (13:10, 27:18, 17:15, 25:20) nugalėjo
"Juventus" taškų lenktynėse pralenkė "Dzūkiją"
Abu broliai Jucikai surengė solidžius pasirodymus, o pergale šį kartą galėjo džiaugtis Julius. 24 taškų pranašumą iššvaisčiusi Utenos ‚Juventus“
Po pertraukos sprogęs Prienų klubas nubloškė "Neptūną"
Regimantas Miniotas toliau stebina ir sulaukia pagalbos, o „CBet“ (3/2) skina pergales „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Prienų klubas namuose 99:67 (27:24, 20:22, 25:17,
"Ryto" puolimo banga nuplovė "Šiaulius"
Pergalingu ritmu žygiuojančiam Vilniaus „Rytui“ (5-0) kelio nepastojo ir kol kas be pergalių liekantys „Šiaulių“ (0-5) krepšininkai.Komandinį žaidimą demonstravę
NBA finalo drama tęsiasi: 40 Lebrono taškų nepadėjo, o "Heat" sušvelnino atsilikimą
Šių metų NBA Superfinalas pareikalaus mažiausiai šešerių rungtynių. Tai paaiškėjo po to, kai kovotojų charakterį parodę Majamio „Heat“ krepšininkai