"Šiauliai" Latvijoje patyrė pirmą nesėkmę BBL

Trečiadienį pirmą nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate patyrė "Šiaulių" (2/1) krepšininkai.

Antano Sireikos auklėtiniai Latvijoje po gana atkaklios kovos 77:87 (21:24, 19:20, 25:30, 12:13) nusileido Jūrmalos "Jūrmala/Fenikss" (2/0) ekipai su Denisu Krestininu.

Pastarasis per 24 aikštelėje praleistas minutes prametė vienintelį dvitaškį, tačiau atkovojo 4 bei perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus irsurinko 11 naudingumo balų.

"Jūrmala/Fenikss": Ugis Pinete 17 (5/11 trit.), Ervinas Jonatis 16, Arturas Strelniekas 11 (1/5 trit., 10 atk. kam.), Ivaras Zviguris 10.

"Šiauliai": Donatas Sabeckis (2/6 dvit., 1/3 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 7 kl.) ir Ignas Vaitkus (3/4 trit., 5 atk. kam.) po 12, Arminas Urbutis 11 (5/6 dvit., 7 atk. kam.), Omaras Prewitas 10 (0/4 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Evaldas Šaulys 9, Laurynas Birutis 8 (5 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas ir Šarūnas Beniušis po 6, Kristupas Žemaitis 3.

"Žalgirio" pralaimėjimo fone - kas didžiausi Kauno ekipos skriaudikai LKL istorijoje?
„Tai pirma tokia karjeroje pergalė prieš „Žalgirį“, – po sekmadienio dvikovos Kaune džiaugėsi Klaipėdos „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.Džiaugtis uostamiesčio
"Šiauliai" Š.Beniušį išsiuntė į NKL
Šarūnas Beniušis bent pusę sezono tobulės žemesnėje „Šiaulių” krepšinio piramidės pakopoje. Jis yra skolinamas Joniškio „Delikateso” komandai,
Vos "Šiaulius" palikęs R.Delphas įspūdingai debiutavo Estijoje
Prieš savaitę su Šiaulių "Šiaulių" klubu atsisveikinęs amerikietis Ronaldas Delphas toli nuo Lietuvos neišvyko.Saulės miesto ekipoje nepritapęs 213 cm ūgio
Šiaulių arenoje vėl startuoja projektas "Šiaulių" komandai palaikyti  "Mokyklų karai"
Šiaulių arenoje vėl startuoja projektas "Šiaulių" komandai palaikyti "Mokyklų karai"
Pernai pasiteisinęs „Mokyklų karų“ projektas, kurio tikslas - aktyviai, garsiai bei išradingai palaikyti „Šiaulių“ krepšinio komandą, startuoja
"Šiaulių" klube - puolėjų rokiruotė
Keturiais pralaimėjimais „Betsafe-LKL” čempionatą pradėję „Šiauliai” ėmėsi permainų ekipos sudėtyje. Bendru susitarimu komandą paliko vidurio puolėjas iš
22 taškų deficitą panaikinęs "Nevėžis" iškovojo pirmąją pergalę (video komentarai)
Kėdainių „Nevėžio“ (1/4) komanda iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir namuose 78:71 (11:28, 27:17, 19:13, 21:13) palaužė „Šiaulius“
"Šiauliuose" nepritapęs amerikietis paliks komandą
Sunkiai sezoną pradėjęs Šiaulių "Šiaulių" klubas imasi pirmųjų permainų sudėtyje.Į LKL rungtynes Kėdainiuose "Šiauliai" atvyko be 25 -erių metų 213
"Skycop" laimėjo Šiauliuose, M.Lukauskis peržengė 5000 taškų ribą
Idealiai rungtynes pradėjusi Prienų „Skycop“ (2/2) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir iškovojo pergalę Šiauliuose.Solidžią persvarą po dviejų kėlinių turėję
LKL prognozė: "Skycop" patirtis pranoks "Šiaulių" energiją (visos prognozės)
Centriniame ketvirtajame turo mače susikaus „Šiauliai“ bei čempionato lyderiams pastaruosiuose dviejuose susitikimuose nusileidęs Prienų „Skycop“. Antano Sireikos
"Pieno žvaigždės" laimėjo trilerį Šiauliuose (video komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/2) komanda iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate, kadangi svečiuose 81:79 (31:19, 19:24, 8:19, 23:17) palaužė
V.Čepukaitis su D.Bičkauskiu nukalė "Juventus" pergalę prieš "Šiaulius"
Sunkiai rungtynes pradėjusi Utenos „Juventus“ (1/1) ekipa užsikūrė antrajame kėlinyje, spurtavo 20:2 ir palaužė karjeros rungtynes sužaidusios Igno Vaitkaus vedamus „Šiaulius“
"Telšiai" patiesė Latvijos lygos bronzos laimėtojus
Dar vieną pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Nacionalinės krepšinio lygos „Telšių“ krepšininkai. Jie 86:72 (16:15, 23:22, 22:12, 25:23) patiesė
Stebuklas neįvyko: "Šiauliai" krito ir Sofijoje bei baigė pasirodymą Čempionų lygoje
"Šiaulių" krepšininkams reikėjo nedidelio stebuklo Bulgarijoje, tačiau jis neįvyko, Antano Sireikos auklėtinių debiutas FIBA Čempionų lygos turnyre baigėsi jau pirmajame
A.Sireika: draugiškų rungtynių man neužteko, kad pažinčiau savo vyrus
Naująjį sezoną „Šiauliai” pradėjo debiutu FIBA Čempionų lygos turnyre. Tačiau jis Saulės miesto komandai nepasisekė. Pirmojo atrankos etapo starte Lietuvos klubas nusileido
"Šiauliai" tragiškai sužaidė paskutiniame kėlinyje ir pralaimėjo pirmąjį atrankos mačą
Šiaulių "Šiauliai" palūžo paskutiniame kėlinyje, kuriame buvo visiškai supančioti varžovų gynybos, ir pirmąjį FIBA Čempionų lygos atrankos mačą pralaimėjo dviženkliu
LKL klubų pasiruošimo etape geriausiai pasirodė "Žalgiris", prasčiausiai - "Šiauliai"
„Betsafe–LKL“ sezonas startuos jau už dviejų dienų, o pasiruošimo etapą sėkmingiausiai įveikė be pralaimėjimų pražygiavęs ir čempionų titulą pirmenybėse ginsiantis
A.Sireika prieš dvikovą su bulgarais: varžovai tikrai galingi, bet tai manęs negąsdina
„Šiaulių” krepšinio klubas atveria naują savo istorijos puslapį, ketvirtadienį debiutuodamas FIBA Čempionų lygos turnyre. Šiauliečiai kovas pradės nuo pirmojo atrankos
"Šiaulių" vadovas M.Žukauskas: legionierius pamokėme vairuoti atsakingai
„Šiaulių” krepšinio komandos gerbėjai vėl galės mieste išvysti klubo logotipu paženklintus naujutėlaičius „Toyota” automobilius. Bendrovės „Sovli”,
"Šiaulių" puolėjas I.Vaitkus pozityviai žvelgia į ateitį bei nesibaido galimos lyderio rolės
„Šiaulių“ puolėjui Ignui Vaitkui praėjęs sezonas buvo sudėtingiausias karjeroje – Kėdainiuose 2016–2017 metų sezone kojas apšilęs atletas tikėjosi žengti
"Šiauliai" nusileido rusams ir baigė kontrolinių mačų ciklą (A.Sireikos komentaras)
Mažuoju R.Sargūno taurės turnyro finalu Panevėžyje „Šiauliai” baigė pasiruošimą už savaitės prasidėsiančiam sezonui. Paskutinėse draugiškų rungtynių ciklo
Apžvelgia V.Čeponis. Elitinėje lygoje - panašaus pajėgumo vidutiniokai
Krepšinio sirgaliai nekantriai laukia greitai startuosiančio naujojo „Betsafe–LKL“ sezono. Komandos derina stygas: krepšininkai lieja prakaitą treniruotėse, žaidžia
"Šiauliai" sezono starte versis be A.Urbučio
„Šiaulių” komandos kapitonas Arminas Urbutis negalės padėti savo komandai naujojo sezono starte. Šono sumušimą draugiškose rungtynėse su Kauno „Žalgiriu”
"Šiauliai" nepasipriešino galingam "Zenit" klubui ir kovos dėl trečios vietos
Pasiruošimą naujajam sezonui tęsiantys „Šiauliai” neprasibrovė į Panevėžyje vykstančio R.Sargūno taurės turnyro finalą. Šiauliečiai pusfinalyje turėjo pripažinti
Atsinaujinę "Šiauliai" žada gražų žaidimą ir tikisi sulaukti pilnos arenos
Atsinaujinę „Šiauliai” naująjį sezoną pasitiko susitikdama su savo gerbėjais. Trečiadienio vakarą komandos pristatyme „Saulės miesto” prekybos ir pramogų centre
"Šiauliai" neprilygo Estijos čempionams
Draugiškas rungtynes Klaipėdoje sužaidę „Šiauliai” patyrė trečiąją nesėkmę pasiruošimo etape. Saulės miesto komandai teko pripažinti Estijos čempiono Talino
Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys padėjo "Šiauliams" nukauti Ukrainos vicečempionus
Klaipėdoje sužaidę ketvirtąsias pasiruošimo naujajam sezonui ciklo rungtynes „Šiauliai” iškovojo antrąją pergalę. Šiauliečiai užtikrintai įveikė uostamiestyje
Š.Jasikevičius: nemanau, kad N.Woltersui bus sunku suprasti sistemą
Trečiadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje „Žalgirio“ krepšininkai pradėjo priešsezoninių rungtynių maratoną. Pirmajame susitikime žalgiriečiai
"Žalgiris" kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo pamokomis šiauliečiams
Naujajam sezonui besirengianti Kauno „Žalgirio“ komanda pradėjo draugiškų rungtynių maratoną. Trečiadienį „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje už uždarų durų

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08