"Šiauliai" tikrame trileryje nukovė prieniškius

Charakterį pademonstravusi „Šiaulių“ ekipa sugebėjo išnešti sveiką kailį namuose ir antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės etapą pradėti sudėtinga pergale.

Rungtynes spurtu 11:2 užbaigė šiauliečiai 85:80 (20:19, 21:17, 19:26, 25:18) palaužė Prienų „CBet“ ir įgijo trapų 5 taškų pranašumą po pirmųjų serijos rungtynių. Atsakomasis susitikimas vyks lapkričio 13-ąją Prienuose.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Evaldas Šaulys, surinkęs 18 taškų. Tuo metu dėjimais prieniškių krepšį drebinęs Kevinas Hardy bei užtikrintai baudos aikštelėje žaidęs Benas Griciūnas surinko po 15.

Prieniškių gretose dviženklį taškų skaičių pelnė penki krepšininkai, o labiausiai su 17 taškų išsiskyrė Martynas Varnas. Arnas Velička surinko 11 taškų ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Nė vienai ekipai susitikimo pradžioje nepavyko įgauti apčiuopiamos persvaros, tačiau jau antrojo kėlinio pabaigoje Beno Griciūno vedami „Šiauliai“ buvo įgiję 7 taškų persvarą – 41:34.

Gerai antrąją rungtynių dalį pradėję prieniškiai trečiojo kėlinio pabaigoje sugebėjo po ilgos pertraukos persverti rezultatą savo naudai (60:58).

Ketvirtajame kėlinyje „CBet“ tęsė savo sėkmingą žaidimą ir įgijo 8 taškų pranašumą – 70:62. Į tai aikštės šeimininkai atsakė pelnydami aštuonis taškus iš eilės bei tokiu būdu išlygindami rezultatą (70:70).

Lemiamu rungtynių metu savąjį žodį tarė K. Hardy, kuris padėjo šiauliečiams susitikimą užbaigti spurtu 11:2 ir iškovoti pergalę rungtynių pabaigoje.

„CBet“ ir „Šiaulių“ ekipos dar kartą susitiks ir šį savaitgalį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Tuo metu atsakomosios Karaliaus Mindaugo taurės rungtynės Prienuose bus žaidžiamos kitą savaitę – lapkričio 13 dieną.

"Šiauliai": E.Šaulys 18 (5 rez. perd., 2 per. kam.), K.Hardy (4 per. kam.) ir B.Griciūnas po 15, R.Gustys (10 atk. kam., 2 per. kam., 5 išpr. praž.) ir K.Deshieldsas po 9, A.Urbonas 6 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam.), A.Udras 5, K.Žemaitis 4, J.Furmanavičius ir A.Wrightas po 2.

"CBet": M.Varnas 17 (3/3 trit., 3 per. kam.), L.Uleckas 12 (2/3 trit., 2 per. kam., 8 kl.), A.Velička (1/6 dvit., 3/8 trit., 12 rez. perd., 6 išpr. praž., 4 kl.), R.Miniotas (7 atk. kam.) ir K.Guščikas (5 atk. kam.) po 11, M.Lukauskis 9 (3/5 trit.), V.Čepukaitis 5 (5 praž.), S.Spenceris 4 (7 atk. kam.), E.Mankauskas 0.

Furmanavičius: apie karjeros sezoną, saldžias pamokas "Wolves" ir šansą įkąsti "Lietkabeliui"
Justas Furmanavičius šį sezoną yra vienas ryškiausių Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) žaidėjų. Prieš tai „Gargžduose“ dominavęs puolėjas
"Šiauliai" dar kartą nukovė anglus ir peržengė ENBL ketvirtfinalio barjerą
Dar kartą Didžiosios Britanijos ekipą nukovę Šiaulių "Šiauliai" pateko į Šiaurė Euopos krepšinio lygos (ENBL) pusfinalį.Žydrūno Urbono auklėtiniai namie
Triuškinantį pranašumą išbarstę "Šiauliai" nesulaikė Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepagailėjo į atkrintamąsias besitaikančių klubų susidūrimas. „Šiauliai“ (5-16) savo arenoje 91:94 (29:17,
Šeškaus kraityje – dar viena įspūdinga pergalė prieš "Wolves"
Jonavos „CBet“ (8-13) ekipa darsyk įrodė, kad yra sunkiai įkandama Vilniaus „Wolves“ (14-7) krepšininkams.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 81:68 (21:13,
"Šiauliuose" – Europos taurėje sezoną pradėjęs, o pernai Rusijoje žaidęs amerikietis
„Šiaulių“ krepšinio klubas sulauks papildymo gynėjų grandyje. Prieš pat trečiąjį Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) ratą į Saulės miestą atvyks 193
Vienas Šeškaus kariaunos vedlių keliasi į Izraelį
Jonavos "CBet" abipusiu sutarimu atsisveikina su amerikiečiu Mike'u Lewisu, kuris sezoną tęs Izraelyje, kur prisijungs prie „Hapoel Be'er Sheva B.C.“ komandos.26 metų
"Nevėžis" pasiskolino "Ryto" talentą, "Šiauliai" atsisveikino su amerikiečiu
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ iki sezono galo (su galimybe prasitęsti) pasirašė sutartį su 196 cm ūgio puolėju Gediminu Alisu. Paskutinius tris sezonus 20-ies metų amžiaus krepšininkas
Įtemptose rungtynėse – "Neptūno" pergalė prieš "Šiaulius"
Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (8-12), kuris apgynė tvirtovę nuo „Šiaulių“
Jonaviečiai pasipildė NBA patirties turinčiu gynėju
Jonavos „CBet“ klubas praneša, jog prie ekipos prisijungs 193 cm gynėjas iš JAV - Diante Garrettas.Paskutinė 35-erių veterano karjeros stotelė buvo egzotiška Meksikos
Lemiamame kėlinyje driokstelėjęs "Lietkabelis" palaužė jonaviečius su daug naujokų
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (11-7), kuris išvykoje 92:74 (24:15, 20:24, 17:22,
Apie akistatą su Čanaku kalbėjęs Šeškaus asistentas Eglinskas: tikrai sieksiu būti vyr. treneriu
Laimonas Eglinskas išgyvena įsimintiną sezoną. 35-erių specialistas sezoną pradėjo debiutuodamas prie „Gargždų“ vairo, tačiau komandai išnykus iš Lietuvos krepšinio
"Šiauliai" pergalingai startavo atkrintamosiose varžybose
Šiaulių "Šiauliai" ketvirtadienį pergalingai startavo Šiaurė Euopos krepšinio lygos (ENBL) atkrintamosiose varžybose.Žydrūno Urbono auklėtiniai pirmajame ketvirtfinalio
Šeškaus kariaunos gretas papildė "Neptūno" dublerių aukštaūgis
Jonavos „CBet“ sudėtyje – dar vienas papildymas. Ilgalaikę sutartį su Jonavos komanda pasirašė Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidęs Gabrielius Mažeika.Nuo 2019
Nukraujavę "Šiauliai" dramatiškai nukovė jonaviečius
Nukraujavę „Šiauliai“ (5-14) pergalingai sugrįžo į „Betsafe-LKL“ kovas po rinktinių pertraukos.Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 89:86 (28:25, 17:16,
Kirtis "Šiaulių" ambicijoms: du žaidėjai iškrito iš rikiuotės, vienam iš jų sezonas baigtas
Po sunkios sezono pradžios atsitiesęs „Šiaulių“ klubas išgirdo liūdnas medikų diagnozes. Pranešama, jog dėl atsinaujinusios pėdos traumos šį sezoną neberungtyniaus
"Šiaulius" paliko klubo legenda
„Šiaulių“ krepšinio klubo laukia pokyčiai direktoriaus pozicijoje.Kiek ilgiau nei trejus metus organizacijai vadovavusį Donatą Slaniną direktoriaus pareigose pakeis klubo
Šeškaus kariaunos gretas sustiprino Marinkovičius
Jonavos "CBet" ekipos priekinę liniją sustiprino nemažai patirties įvairių šalių lygose sukaupęs 30-metis 207 cm ūgio Ivanas MarinkovičiusCentro ir sunkiojo krašto pozicijose
"Rytas" po atkaklios kovos triumfavo KMT mažajame finale
Vilniaus „Ryto“ komanda iškovojo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) bronzą.Giedriaus Žibėno auklėtiniai mažajame finale 94:89 (29:21, 23:23, 22:21, 20:24) susitvarkė
Ilgai su šiauliečiais vargęs "Žalgiris" žais KMT finale
Tik po pertraukos atkutęs Kauno „Žalgiris“ devintąjį kartą paeiliui žais Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finale.Andrea Trinchieri auklėtiniai savo namų arenoje
"Lietkabelis" sunkiai palaužė svečius iš Šiaulių
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-6) pildo pergalių kraitį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namuose 92:85 (25:29, 22:15, 21:14, 24:27) nugalėjo atsitiesusius
Šeškaus kariauna nesėkmių seriją nutraukė triumfu Vilniuje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prastą seriją nutraukė naujokais pasipildžiusi Jonavos „CBet“ (7/11) ekipa. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai
Šeškaus kariauną papildė centras iš JAV
Jonavos „CBet“ klubas skelbia, kad ekipą sustiprins vidurio puolėjas iš JAV. Bostone gimęs Ousmanas Drame’as  į Europą rungtyniauti sugrįžta
Liūdna pabaiga:Šeškaus kariai beviltiškai pralaimėjo Turkijoje
Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „Cbet“ (0-6) trečiadienį užbaigė savo bergždžią pasirodymą FIBA Europos taurės turnyro antrajame etape, rašo Krepšinis.lt.Be
"Šiauliai" nesulaikomi ENBL – triuškinančiai laimėjo Belgijoje bei užėmė pirmą vietą grupėje
"Šiauliai" (6-1) tęsia įspūdingą pasirodymą Šiaurės Europos krepšinio lygoje (ENBL) bei antradienį iškovojo triuškinančią pergalę.Žydrūno Urbono
Šeškaus kariauną papildė jau trečias bankrutavusių "Gargždų" žaidėjas
Į Jonavos „CBet“ atvyksta Gargžduose sezoną pradėjęs gynėjas – Ryanas Larsonas.23 metų 185 cm ūgio gynėjas „Betsafe-LKL“ per beveik 31 minutę pelnė 11,8 taško,
"Rytas" tik du kėlinius vargo Šiauliuose
Sekmadienį jau septintąją pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė Vilniaus „Rytas“ (14-2).Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje 99:75 (24:28,
Vėl itin skurdžia sudėtimi rėmęsis Šeškus nusileido mažikiškiams su debiutavusiu Tubučiu
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) turnyro lentelėje vietomis apsikeitė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (6-10) ir Jonavos „CBet“ (6-11) ekipos. Mažeikiškiai
Šeškaus kariauna dar kartą sumindyta FIBA Europos taurėje
FIBA Europos taurės antrojo etapo L grupėje triuškinamą nesėkmę patyrė Jonavos „Cbet“ (0-5) ekipa, kuri namuose 77:101 (25:18, 18:29, 14:31, 20:23) nusileido Varšuvos „Legia“

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07