"Šiauliai" tragiškai sužaidė paskutiniame kėlinyje ir pralaimėjo pirmąjį atrankos mačą

Ignas Vaitkus
Šiaulių "Šiauliai" palūžo paskutiniame kėlinyje, kuriame buvo visiškai supančioti varžovų gynybos, ir pirmąjį FIBA Čempionų lygos atrankos mačą pralaimėjo dviženkliu skirtumu.

Ketvirtadienį Antano Sireikos auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 79:91 (29:23, 15:19, 29:28, 6:21) nusileido Sofijos "Lukoil Levski" krepšininkams ir Bulgarijoje turės 12-os taškų deficitą.

Tris kėlinius vyko kova "taškas į tašką", tačiau nedideliu skirtumu pirmaujant aikštės šeimininkams. Trečiasis ketvirtis prasidėjo varžovų spurtu 10:2 ir svečiai išsiveržė į priekį 80:75. Vėliau Bulgarijos čempionai visiškai perėmė kontrolę į savo rankas ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Atsakomasis mačas bus žaidžiamas šeštadienį Sofijoje.

"Šiauliai": Ignas Vaitkus ir Karolis Lukošiūnas po 14, Christianas Terrekllas 12 (2/3 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Antanas Udras 11 (4/5 dvit.), Benas Griciūnas 9, Evaldas Šaulys 8 (2/3 trit.), Šarūnas Beniušis 4 (17 min., 5 praž.), Kristupas Žemaitis 3 (5 rez. perd.), Ronaldas Delphas (1/5 dvit.) ir Rokas Stankevičius po 2, Diego Kapelanas 0.

"Levski Lukoil": Dejanas Ivanovas 25 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Božidaras Avramovas 23 (5/7 trit., 4 rez. perd.), Patrickas Rembertas 19 (5/8 trit.), Kolojanas Ivanovas 13 (2/3 trit., 10 atk. kam.).

Komplektacijos klaidas pripažinę "Šiauliai" žvalgosi tik į priekį
Kol kai kurie „Betsafe–LKL“ klubai į FIBA pasaulio čempionato atrankos langą žiūri kaip į galimybę suteikti žaidėjams poilsio, „Šiauliai“ šiuo laikotarpiu
LKL savaitės apžvalga: pergalių badą nutraukę "Šiauliai" ir neįprastas pratęsimas
Pirmąją pergalę po 11 pralaimėjimų serijos pasiekę „Šiauliai“, taškų per pratęsimą nepelnę Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai, rezultatyvumo
"Šiauliai" pirmosios pergalės proga dovanoja akciją sirgaliams
Nutraukę pralaimėjimų seriją ir pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovoję „Šiauliai“ dėkoja savo gerbėjams, nenusisukusiems nuo komandos sunkiausiu
Žvėriškai startavę "Šiauliai" LKL čempionate pasiekė pirmąją pergalę (komentarai)
„Betsafe–LKL“ pirmenybėse nebeliko be pergalių esančių komandų po to, kai „Šiauliai“ (1/11)  rungtynių pradžioje sudavė itin stiprų smūgį „Skycop“
"Šiauliai" atsisakė D.Kapelano paslaugų
„Šiaulius” paliko trečiasis legionierius. Šeštadienio rungtynės su Panevėžio „Lietkabeliu” buvo paskutinės Diego Kapelanui. Bosnijos ir Hercegovinos pilietybę
S.Jasaitis sužaidė karjeros rungtynes ir vedė į pergalę Šiauliuose
Kaip reikiant atsinaujinęs Panevėžio „Lietkabelis“ (6/3) sugebėjo išsivežti pergalę iš Saulės miesto ir palikti „Šiaulius“ (0/10) be laimėjimų šiame
Terminas: A.Sireika aiškina "du prieš du"
„Du prieš du“ – vienas svarbiausių žaidimo elementų šių dienų krepšinyje.Lietuvos krepšinio lyga pakvietė „Betsafe–LKL“ dalyvius paaiškinti
"Šiaulių" atakas organizuos "Nevėžyje" žaidęs legionierius iš Liberijos
Lapkričio pradžioje atsisakę Christiano Terrello paslaugų, „Šiauliai” rado naują atakų organizatorių. Ketvirtadienį pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos su Lietuvoje
LKL gražiausių savaitės epizodų penketuke - triuškinantys dėjimai
Nors „Šiaulių“ komanda lieka be pergalių „Betsafe–LKL“ pirmenybėse, šios komandos atstovai bent jau džiugina savo aistruolius įspūdingais epizodais.Du
Trečiajame kėlinyje spurtavęs "Žalgiris" šventė pergalę Šiauliuose (komentarai)
Du kėlinius vargęs Kauno „Žalgiris“ (8-1) spurtavo trečiajame bei „Betsafe-LKL“ čempionato pirmąjį ratą baigė užtikrinta pergale.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai
Pergalių alkį jaučiantys "Šiauliai" atsikrato dar vieno amerikiečio
Pergalių kelio „Betsafe-LKL” čempionate šiame sezone kol kas nerandantys „Šiauliai” atsisako dar vieno legionieriaus paslaugų. Naujas klubas yra ieškomas
"Dzūkija" po atkaklios kovos įveikė be pergalių liekančius "Šiaulius" (komentarai)
Gerą formą demonstruojanti Alytaus „Dzūkija“ (4-4) toliau kyla į viršų „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje. Dzūkai pagal pergales pasivijo ketvirtoje vietoje žengiantį
I.Vaitkus - vaikystės svajonę išpildęs šiaulietis, kurį tobulėti skatina senelis
Šiemet „Šiaulių“ komanda turi naują vedlį.Ignas Vaitkus vaikystėje „Šiaulių“ krepšininkus laikė dievukais ir net negalėjo pasvajoti, kad vieną
LKL savaitės apžvalga: pastiprinimo ieškantys Šiaulių ir Prienų klubai
Ryškiausiomis spalvomis sužibėjęs Lorenzo Williamsas, Vilniaus „Ryto“ vargai Pasvalyje, Šarūno Jasikevičiaus komplimentai dzūkams, pastiprinimo laukiantis Šiaulių
"Neptūnui" pergalę Šiauliuose nukalė L.Williamso karjeros rungtynės
Lorenzo Williamsas pagerino net tris asmeninius karjeros rekordus bei užfiksavo šio sezono „Betsafe–LKL“ naudingumo rekordą, o gynėjo vedinas Klaipėdos „Neptūnas“
D.Suttono ir D.Sirvydžio vedamas "Rytas" sutriuškino "Šiaulius"
Ne itin gerus rezultatus pastaruoju metu demonstruojantis Vilniaus „Rytas“ (5/1) iškovojo užtikrintą pergalę namuose ir paliko „Šiaulius“ (0/6) turnyrinės lentelės
"Žalgirio" pralaimėjimo fone - kas didžiausi Kauno ekipos skriaudikai LKL istorijoje?
„Tai pirma tokia karjeroje pergalė prieš „Žalgirį“, – po sekmadienio dvikovos Kaune džiaugėsi Klaipėdos „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.Džiaugtis uostamiesčio
"Šiauliai" Š.Beniušį išsiuntė į NKL
Šarūnas Beniušis bent pusę sezono tobulės žemesnėje „Šiaulių” krepšinio piramidės pakopoje. Jis yra skolinamas Joniškio „Delikateso” komandai,
Vos "Šiaulius" palikęs R.Delphas įspūdingai debiutavo Estijoje
Prieš savaitę su Šiaulių "Šiaulių" klubu atsisveikinęs amerikietis Ronaldas Delphas toli nuo Lietuvos neišvyko.Saulės miesto ekipoje nepritapęs 213 cm ūgio
Šiaulių arenoje vėl startuoja projektas "Šiaulių" komandai palaikyti  "Mokyklų karai"
Šiaulių arenoje vėl startuoja projektas "Šiaulių" komandai palaikyti "Mokyklų karai"
Pernai pasiteisinęs „Mokyklų karų“ projektas, kurio tikslas - aktyviai, garsiai bei išradingai palaikyti „Šiaulių“ krepšinio komandą, startuoja
K.Maksvytis apie "Virtus": tai nuo amerikiečių puolimo priklausanti komanda
Antradienį ryte į Boloniją atvykusi Klaipėdos „Neptūno“ komanda vakare atliko pirmąją treniruotę beveik 6 tūkstančius talpinančioje „Land Rover“ arenoje – jau trečiadienį
"Šiaulių" klube - puolėjų rokiruotė
Keturiais pralaimėjimais „Betsafe-LKL” čempionatą pradėję „Šiauliai” ėmėsi permainų ekipos sudėtyje. Bendru susitarimu komandą paliko vidurio puolėjas iš
Pirmasis "Lietkabelio" varžovas Čempionų lygoje - tamsusis arkliukas iš Belgijos
Sekmadienį trečiąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse pasiekusi Panevėžio „Lietkabelio“ komanda jau antradienį stos į dar vieną rimtą mūšį – dvikovą
22 taškų deficitą panaikinęs "Nevėžis" iškovojo pirmąją pergalę (video komentarai)
Kėdainių „Nevėžio“ (1/4) komanda iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir namuose 78:71 (11:28, 27:17, 19:13, 21:13) palaužė „Šiaulius“
"Šiauliuose" nepritapęs amerikietis paliks komandą
Sunkiai sezoną pradėjęs Šiaulių "Šiaulių" klubas imasi pirmųjų permainų sudėtyje.Į LKL rungtynes Kėdainiuose "Šiauliai" atvyko be 25 -erių metų 213
Kovoti su "Lietkabeliu" į Panevėžį atvyks ir J.Mačiulis, ir NBA žvaigždė (apžvalga)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda jau kitą savaitę debiutuos FIBA Čempionų lygos kovose, kur reguliariajame sezone žais pajėgioje C grupėje.Su varžovais iš Belgijos, Čekijos,
"Skycop" laimėjo Šiauliuose, M.Lukauskis peržengė 5000 taškų ribą
Idealiai rungtynes pradėjusi Prienų „Skycop“ (2/2) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir iškovojo pergalę Šiauliuose.Solidžią persvarą po dviejų kėlinių turėję
LKL prognozė: "Skycop" patirtis pranoks "Šiaulių" energiją (visos prognozės)
Centriniame ketvirtajame turo mače susikaus „Šiauliai“ bei čempionato lyderiams pastaruosiuose dviejuose susitikimuose nusileidęs Prienų „Skycop“. Antano Sireikos

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08