"Šiauliams" iki antro stebuklo trūko nedaug - į KMT finalo ketvertą keliauja "Neptūnas"

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverte aiški jau trečioji komanda. Tarp keturių stipriausių turnyro komandų prasibrovė tikrą dramą išgyvenę Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai.

„Neptūnas“ atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse 77:88 (17:21, 28:22, 14:21, 18:24) pralaimėjo „Šiauliams“, tačiau bilietą į finalo ketvertą garantavo pirmoje tarpusavio dvikovoje susikrauta 15 taškų persvara (91:76).

Klaipėdiečiai į tolimesnį etapą pateko bendrai 4 taškų persvara ir rezultatu 168:164.

Antrosios rungtynės Klaipėdoje du kėlinius vyko taškas į tašką, per ilgąją pertrauką komandas skyrė du taškai (45:43). Toks scenarijus tiko Tomo Gaidamavičiaus vadovaujamam „Neptūnui“, tačiau antroje pusėje žaidimas apsivertė aukštyn kojomis.

Įspūdingai trečią kėlinį pradėję šiauliečiai jau po kelių minučių turėjo 7 taškų pranašumą (45:52). Klaipėdiečių ekipos puolimas strigo, atsarginių žaidėjų suolelis užsidirbo dvi technines pražangas, o „Šiauliai“ bėgo pergalės link.

Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ pasiekė reikiamą 15 taškų pranašumą (61:76). Galingą svečių spurtą iniciavo tik antroje rungtynių pusėje aikštelėje pasirodęs Justas Furmanavičius. Krepšininkas pats perėme penkis kamuolius ir surinko 10 taškų, visa tai atlikdamas per kiek daugiau nei 13 minučių.

Pabudę klaipėdiečiai ėmė intensyviau gintis ir neilgai trukus sumažino atsilikimą iki dešimties (71:81). Tiesa, tai toli gražu negarantavo ramios rungtynių pabaigos. Elvaras Maras Fridrikssonas smeigė tritaškį su pražanga ir likus 1 min. 29 sek. grąžino šiauliečiams 14 taškų pranašumą (71:85). Kitoje aikštelės pusėje Martynas Mažeika išprovokavo pražangą, sumetė abu baudos metimus (75:85).

Kai jau atrodė, kad šeimininkai turi bilietą į finalo ketvertą rankose, Martynas Varnas likus mažiau nei minutei smeigė dar vieną tritaškį (75:88) ir dar kartą grąžino intrigą į šią seriją. Lemiamomis akimirkomis Klaipėdos ekipą išgelbėjo kapitonas M. Mažeika, prasiveržęs po krepšiu ir pelnęs paskutinį savo komandos dvitaškį. Šiauliečiams M. Mažeika paliko 12 sekundžių, tačiau sudėtingas tritaškis skriejo pro šalį.

"Neptūnas": Ž.Janavičius 15 (3/6 trit., 4 rez. perd.), M.Jogėla 14 (5 atk. kam.), N.Giga (7 atk. kam.) ir M.Mažeika (8/8 baudų, 5 išpr. praž.) po 12, B.Griciūnas (7 atk. kam.) ir G.Stankevičius po 8, E.Šaulys 5, Dž.Slavinskas 2, S.Galdikas 1 (5 atk. kam.), T.Pažėra 0 (4 rez. perd.).

"Šiauliai": K.Berzinis 16 (5 praž.), A.Urbutis 14, M.Varnas 12 (3/4 trit., 6 rez. perd.), A.Van Vlietas (8 atk. kam.) ir M.Kukauskis (2 per. kam.) po 11, J.Furmanavičius 10 (5 per. kam.), E.Fridrikssonas 9 (0/5 dvit., 8 rez. perd., 9 išpr. praž.), D.Krestininas 5, E.Stankevičius ir E.Jonkus po 0.

Kartu su "Neptūnu" kylanti Gabalytė – žaidžiančios vyr. trenerės discipliną ir įkvepiančius rezultatus
Pakilimą „Huawei Moterų lygoje“ fiksuojantis Klaipėdos „Neptūnas“ pagreitį įgavo vyr. trenerio postą sukrėtus permainoms. Komandai iš pradžių suspendavus, o vėliau
Puikus pasiekimas: KMT finalo ketvertą stebėjo kas penktas žiūrovas
Savaitgalį Panevėžyje praūžė didžiausia metų Lietuvos krepšinio šventė – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybos. Kasmet vykstanti krepšinio
Monstriškas žalgiriečio dėjimas – įspūdingiausias KMT finalo ketverto epizodas
LKL.lt jums pateikia gražiausių praėjusio savaitgalio epizodų Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybose.Penketuką atidaro Klaipėdos „Neptūno“ puolėjo
Schilleris pasidžiaugė Jankūno gestu: jis mane palaikė nuo pradžių (Lauvergne, Čanako komentarai)
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) trofėjus lieka Kaune.Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje kauniečių varžovų strategas Nenadas Čanakas kaip pralaimėjimo priežastį įvardino
"Žalgiris" Panevėžyje įveikė "Lietkabelį" ir paliko KMT taurę Kaunui
Didesnio pasipriešinimo nesulaukęs Kauno „Žalgiris“ vežasi namo pirmąjį sezono trofėjų. Kauniečiai apgynė Citadele – Karaliaus Mindaugo taurės turnyro čempionų titulą.Panevėžyje
"Žalgirio" prancūzas – KMT finalo ketverto MVP
Panevėžyje praūžus Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto kovoms, išrinktas naudingiausias savaitgalio žaidėjas.Juo tapo titulą apgynusio Kauno „Žalgirio“
Snaiperio konkurse triumfavo "Ryto" amerikietis Goudelockas
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto metu Panevėžio „Cido“ arenoje paaiškėjo naujasis „Betsafe“ snaiperio konkurso nugalėtojas. Tritaškių
KMT bronzą iškovojo "Juventus" krepšininkai
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyre paaiškėjo trečiosios vietos nugalėtojai. Bronzą sekmadienį Panevėžio „Cido“ arenoje iškovojo Utenos „Juventus“
Šeškus prieš KMT finalą: netikėkite, kad čia nebus intrigos
Sekmadienį Panevėžio „Cido“ arenoje prasideda svarbiausi šių metų Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) mūšiai – mažasis ir didysis finalai. Krepšinio
Du savo auklėtinius pagyręs Schilleris metė žvilgsnį į finalo varžovą
Kauno „Žalgiris“ 30 minučių lipo į kalną ir tik Artūro Milaknio tritaškis trečio kėlinio pabaigoje išvedė žaliai-baltus į priekį prieš Klaipėdos „Neptūną“.Visgi
Žvėriškai žaidęs Lauvergne atvedė "Žalgirį" į KMT finalą
Aiškūs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo dalyviai. Prie pirmąjį pusfinalį laimėjusio Panevėžio „Lietkabelio“ prisijungė titulą ginantis Kauno „Žalgiris“.Tris
Urbonas: žaidėjams neturiu nė vieno priekaišto; Čanakas: finale turime žaisti su tokia pat energija
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalas nevyks be turnyro šeimininkų – Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkų, kurie pusfinalyje 84:73 susitvarkė
Užtikrintai "Juventus" patiesęs "Lietkabelis" – pirmasis KMT finalo dalyvis
Pirmuoju Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo dalyviu tapo Panevėžio „Lietkabelis“.Antrajame kėlinyje nuo varžovų atsiplėšę Nenado Čanako auklėtiniai
Pasikeitimas KMT snaiperio konkurse
Šeštadienį ir sekmadienį Panevėžio „Cido“ arenoje nugriaudės didžiausia metų Lietuvos krepšinio šventė – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele
"Dzūkija" dramatiškoje dvikovoje palaužė "Šiaulius"
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) autsaiderių akistatoje Alytaus „Dzūkija“ (6/10) namuose antrąkart sezone 87:81 (28:26, 23:14, 17:22, 19:19) įveikė „Šiaulius“
Skučas: pergalė prieš "Žalgirį" suteikė meškos paslaugą, bet visų ginklų dar neparodėme
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertas jau visai čia pat.Rytoj pirmieji dėl bilieto į turnyro finalą susigrums Utenos „Juventus“ ir Panevėžio „Lietkabelio“
Schilleris tikisi unikalios kovos dėl KMT taurės – kaip Vokietijoje ir G lygoje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vasario 13–14 dienomis Panevėžio arenoje sieks apginti praėjusiais metais Klaipėdoje iškovotą Citadele Karaliaus Mindaugo taurę.Pusfinalyje
Renginio išvakarėse nukeltas Karalienės taurės finalas (Gusto komentaras)
Šeštadienį planuotas Karalienės taurės finalas tarp Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ ir Kauno „Aisčių-LSMU“ – suspenduotas.Prieš Citadele KMT finalo
Įspūdingas reginys: KMT finalo ketverte – didžiausias ekranas istorijoje
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertas – jau čia pat. Vasario 13-14 dienomis Panevėžyje paaiškės, kas taps Citadele KMT čempionais. Dėl koronaviruso pandemijos
Jankūnas: lengvų pusfinalių nebūna; Mažeika: "Neptūnas" neparodė 50 proc. galimybių
Jau šį savaitgalį, vasario 13-14 dienomis, Panevėžyje paaiškės Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) čempionai. Turnyre liko keturios komandos, kurios pusfinalių ir finalo
"Žalgirio" gerbėjai gali lengviau atsikvėpti – Milaknio trauma nėra rimta
Kauno "Žalgirio" treneriai ir sirgaliai buvo sunerimę dėl komandos veterano Artūro Milaknio patirtos traumos.Priminsime, kad antradienio LKl rungtynėse prieš Pasvalio "Pieno
Žiūrovai pasirinko: paaiškėjo, kas komentuos KMT finalą (komentarai)
Visą praėjusią savaitę vykę Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo komentatorių rinkimai baigėsi. Juose triumfavo populiariausiais sirgalių tarpe pasirodę Karolis Tiškevičius
Stebuklingai išsigelbėjęs "Lietkabelis" per pratęsimą palaužė "Šiaulius"
Gražus mūšis neutraliems žiūrovams ir nervų karas sirgaliams – taip galima apibūdinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mačą Panevėžyje.Čia „Lietkabelis“
Galingas "Neptūno" spurtas parbloškė "Dzūkiją"
Slogiai startavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (8-12) pabudo pirmojo kėlinio viduryje ir užsikūrė taip, kad pergalę užsitikrino sužaidus jau tris kėlinius.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
KMT finalo ketverte šį kartą dirbs tik lietuviai teisėjai
Jau šį savaitgalį Panevėžyje įvyks viena didžiausių Lietuvos krepšinio švenčių – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertas. Paskutiniuosius
"Rytas" turėjo paprakaituoti Šiauliuose, Lukauskis tapo LKL rekordininku
Vilniaus „Rytas“ (13-5) pirmavo beveik viso susitikimo metu, tačiau garbingai kovoję „Šiauliai“ (5-12) privertė varžovus prakaituoti iki paskutinės akimirkos.Giedriaus
"Neptūnas" išlieka neįkandamu riešutu pasvaliečiams
eštadienį Klaipėdoje vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai įveikė svečius iš Pasvalio ir iškovojo 7-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Klaipėdos