"Šiaulius" palikęs A.Urbutis keliasi į "Nevėžį"

bcsiauliai.lt
Kėdainių „Nevėžis” tęsia komplektacijos darbus, pasirašydamas sutartį su Arminu Urbučiu. Jis pastaruosius du sezonus atstovavo „Šiaulių” komandai.

Patyręs 33 metų puolėjas praėjusį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) rinko po 10,1 taško, 5,8 atkovoto kamuolio ir 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Gavęs pasiulymą ir pakalbėjęs su treneriu apie naują komandos viziją, ilgai nesvarsčiau ir priėmiau jį. Laukia labai įdomus sezonas, tikiuosi savo patirtimi padėsiu jaunai komandai judėti pirmyn ir visus maloniai nustebinti.”

205 cm ūgio krepšininkas turėtų įnešti nemažai patirties į jauną branduolį turinčią komandą. Įdomu tai, kad savo karjerą krepšininkas pradėjo „Montverde” akademijoje – ten pat kur ir komandos naujokas iš Prancūzijos Kevinas Chamas.

Persvarą iššvaistęs "Žalgiris" turėjo paprakaituoti su "Nevėžiu"
Visas rungtynes pirmavę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sugrįžo 89:84 (22:17, 32:25, 15:20, 15:27) atlaikę Kėdainių
7 nesėkmių seriją nutraukę "Šiauliai" kyla iš lentelės dugno (komentarai)
„Šiaulių“ (5/13) ekipai pagaliau pavyko išbristi iš pralaimėjimo liūno ir pakilti iš turnyrinės lentelės paskutinės vietos. 21:2 antroje rungtynių dalyje
Palanki prognozė: "Šiauliai" šįvakar nutrauks ilgiausią pralaimėjimų seriją
„Šiauliai“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ fiksuoja ilgiausias pralaimėjimų serijas „Betsafe–LKL“ čempionate šį sezoną. Tačiau viena iš
V.Praškevičius dirbs "Nevėžio" klube
Prie komandos trenerių štabo prisijungė Virginijus Praškevičius. Per savo įspūdingą karjerą jis sukaupė labai daug patirties, kuria nuo šiol dalinsis su jauną branduolį turinčios
"Šiauliai" paskutinėmis sekundėmis nusileido svečiams iš Alytaus
Alytaus „Sintek–Dzūkija“ išgyveno dar vieną trilerį. Dzūkai išvykoje 73:71 (14:4, 20:24, 16:23, 23:20) palaužė „Šiaulius“ ir įsirašė šeštąją
"Rytas" namie su kaupu atsirevanšavo "Nevėžiui"
Pirmojo „Betsafe-LKL“ rato pamoką išmokęs Vilniaus „Rytas“ (12-5) klaidų nekartojo ir pakovoti dėl dar vienos sensacijos Kėdainių „Nevėžiui“ (5-12) neleido.Dainiaus
"Šiaulių" gretose - 18-metis talentas
„Šiaulių” krepšinio klubas į sudėtį įtraukė 18-metį Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė” auklėtinį Loreną Stoškevičių. Gynėjo
Broliai Kalaitzakiai: apie "Panathinaikos", mūšius su Lietuvos rinktine ir Lavrinovičius
„Aš šiek tiek aukštesnis, bet nematau skirtumų. Mes visiškai tokie patys“, – pažintį su savimi ir broliu pradėjo Georgios Kalaitzakis.Brolius dvynius Lavrinovičius
Ž.Šakičiaus ir M.Sajaus rekordais pažymėtame mače – "Lietkabelio" pergalė Šiauliuose
Panevėžio „Lietkabelio“ (10/6) komanda neturėjo lengvo gyvenimo Šiauliuose, tačiau „Betsafe–LKL“ rungtynėse per paskutinį kėlinį įrodė savo pranašumą.
M.Jucikas paskutinėmis sekundėmis išplėšė "Nevėžiui" pergalę prieš pasvaliečius
Kėdainių sirgaliai galėjo stebėti intriguojančią dramą „Betsafe–LKL“, kurioje vietos „Nevėžis“ (5/11) įspūdingai išplėšė pergalę po Mato Juciko
Prienuose smarkiai pirmąją pusę pralaimėję "Šiauliai" varžovų nepavijo
Regimantas Miniotas pakartojo karjeros tritaškių rekordą, o tolimų metimų lietų surengę Prienų „CBet“ (7-9) krepšininkai „Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose 85:76
Dar vienas pralaimėjimas teisme "Nevėžiui" kainuos penkiaženklę sumą
Kėdainio „Nevėžio“ skolų kuprą papildė kompensacija, kurią klubas privalės išmokėti buvusiam ekipos vairininkui Dariui Dimavičiui.51-erių specialistui Kauno apylinkės teismas
Įspūdingą trečią kėlinį sužaidęs "Lietkabelis" nukovė "Šiaulius"
Panevėžio „Lietkabelio“ (9-5) krepšininkai du kėlinius vargo su svečiais iš Šiaulių (4-10), tačiau trečiajame įjungė aukštesnę pavarą, užpylė varžovus
J.Juciko dvitaškis išplėšė "Juventus" pergalę Kėdainiuose
Juliaus Juciko pergalingas dvitaškis pratęsė uteniškių sėkmingą atkarpą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Utenos „Juventus“ svečiuose 80:78 (19:24, 22:23, 24:18,
"Nevėžis" įregistravo 17-metį talentą
Kėdainių „Nevėžis“ į paraišką dalyvauti „Betsafe–LKL“ čempionate įtraukė 17-metį Matą Razbadauską.Kėdainių krepšinio mokyklos auklėtinis šį
Šturmą atlaikęs "Nevėžis" paskutinėmis sekundėmis palaužė svečius iš Prienų
Po krepšiais siautėjęs Viny Okuou užfiksavo ketvirtąjį sezono dvigubą dublį, Julius Kazakauskas pataikė pergalingą dvitaškį, o jų atstovaujamas Kėdainių „Nevėžis“
V.Bulotas - apie "Nevėžio" rezultatus ir Kalaitzakių šansus NBA
Nors „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje Kėdainių „Nevėžiui“ kol kas sunkiai sekasi įsisukti į konkurencinę kovą, komanda savo žaidimu spėjo užsitarnauti sirgalių simpatijas
Tragiškai tritaškius pataikęs "Žalgiris" tik paskutinę minutę palaužė "Šiaulius"
Duobę Eurolygoje išgyvenantis Kauno „Žalgiris“ (14-0) susidūrė su rimtais sunkumais ir „Betsafe-LKL“ čempionate, tačiau atsilaikius paskutinėmis sekundėmis pavyko
"Nevėžis" neigia dezinformaciją ir informuoja apie tikrąją situaciją klube
Šią savaitę žiniasklaidoje pasirodė nemažai informacijos apie Kėdainių "Nevėžyje" vykstančius neaiškius dalykus.Klubas šeštadienį išplatino pranešimą,
"Šiaulių" amerikietis atsimena ir Maidano įvykius: vyravo visiškas chaosas
„Betsafe–LKL“ TV komanda kviečia iš arčiau susipažinti su dar vienu lygos krepšininku – „Šiaulių“ amerikiečiu Akeemu Wrightu. 35–erių
"Nevėžis" atsisveikino su jaunu rusu ir įregistravo G.Vasiliauską
Sutartį su jaunuoju rusu turinčiam Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban” klubui pakeitus trenerį, Rusijos klubas pradėjo rodyti didžiulį norą susigrąžinti vyrų krepšinyje labai gerai
"Juventus" po atkaklios kovos palaužė nukraujavusius "Šiaulius"
Utenos „Juventus“ (6/7) apgynė savo namų tvirtovę. Žydrūno Urbono auklėtiniai 77:72 (23:18, 20:19, 18:19, 16:16) nugalėjo „Šiaulius“ (4/8).Po šios pergalės
"Neptūnas" pasiekė revanšą prieš "Nevėžį"
Klaipėdos „Neptūnas“ (8-5) namuose vykusiame susitikime revanšavosi Kėdainių „Nevėžiui“ (3-10) už nesėkmę pirmajame rate. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai „Švyturio“
"Šiauliai" tik po atkaklios kovos nusileido į pergalių kelią grįžusiam "Rytui"
Vilniaus „Ryto“ (8-4) krepšininkai atsitiesė po dviejų nesėkmių paeiliui ir, sužaidę solidžias rungtynes Šiauliuose, iškovojo aštuntąją pergalę sezone.Dainiaus
Solidų K. Žemaičio debiutą apkartinusi "Sintek–Dzūkija" išsivežė pergalę iš Kėdainių
Praėjusį savaitgalį nesėkmę net 52 taškų skirtumu patyrusi Alytaus „Sintek–Dzūkija“ grįžo į pergalių kelią. Alytiškiai išvykoje 74:70 (15:15, 27:19, 13:21,
K.Žemaitis iš "Šiaulių" keliasi į "Nevėžį"
„Nevėžio” lietuvių gretas papildė Kristupas Žemaitis. Įžaidejo pozicijoje rungtyniaujantis 23 metų kaunietis nuo 2017 metų žaidė „Šiaulių” komandoje.Praėjusį
"Šiauliai" atsisveikino su vilčių nepateisinusiu latviu
Legionierius iš Latvijos Davis Geks palieka „Šiaulius”. Nuo šio sezono pradžios vilkėjęs geltonus marškinėlius krepšininkas nesugebėjo įsitvirtinti
Pirmajame kėlinyje atitrūkę "Šiauliai" namuose parbloškė "Nevėžį"
„Šiaulių“ (4-6) krepšininkai atsitiesė po nesėkmės prieš Klaipėdos „Neptūną“ ir savo arenoje pratęsė Kėdainių „Nevėžio“ (3-8) nelaimėtų