"Skycop" ir antrą kartą nugalėjo "Vytį"

Prienų „Skycop“ išsimaudė po šaltu dušu susitikimo pradžioje, tačiau sugrįžo į rungtynes ir tvirtai žengė į Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro II etapą.

Per atsakomąsias I etapo rungtynes „Skycop“ namie 91:79 (19:24, 20:12, 20:20, 32:23) pranoko Šakių „Vytį“ ir dėl vietos ketvirtfinalyje kovos su Alytaus „Dzūkija“.

Praėjusią savaitę „Skycop“ išvykoje nugalėjo Nacionalinės krepšinio lygos klubą 24 taškais.

„Vytis“ per pirmą susitikimą įgytą deficitą beveik perpus nupjovė vos prasidėjus rungtynėms – sužaidus kiek daugiau nei kėlinį Šakių komanda pirmavo 19:8 (6-ąją min.).

Vis dėlto netrukus Mindaugas Lukauskis dviem dvitaškiais iš eilės sugrąžino „Skycop“ į rungtynes.

Antrajame kėlinyje Darjušo Lavrinovičiaus penki taškai iš eilės leido šeimininkams persverti rezultatą, o po Martyno Gecevičiaus dvitaškio trečiajame kėlinyje „Skycop“ jau nutolo 54:45 (26-ąją min.).

Patyrusių „Skycop“ žaidėjų taškai nesuteikė Šakių komandai vilties iš Prienų grįžti su pergale.

„Skycop“: Austinas Ariansas 14, Mike‘as Bruesewitzas 13 (7 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius 12, Ovidijus Varanauskas 11, Martynas Gecevičius 11.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 27 (11/15 dvitaškių), Paulius Semaška 11.

Taškus „Skycop“ komandai pelnė 10 iš 11 aikštėje pasirodžiusių žaidėjų, nepasižymėjo tik jaunasis Ernestas Mankauskas.

Naujoko vedama "Cbet" KMT ketvirtfinalyje įgijo trapų pranašumą (komentarai)
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio seriją trečiadienį pradėjo paskutinioji pora – Klaipėdos „Neptūnas“ ir Jonavos „CBet“.Virginijaus
Pavargti turėję panevėžiečiai KMT ketvirtfinalį pradėjo pergale
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ iškovojo pirmąją pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalyje ir svečiuose 85:81 (15:19, 25:17, 21:20, 24:25) palaužė
KMT ketvirtfinalio poros: „Žalgiris“ dėl vietos finalo ketverte kovos su „Wolves“
Penktadienį kartu su Citadele banko valdybos nariu Vaidu Žagūniu ištraukus burtus, paaiškėjo visos keturios Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio etapo poros.Dėl
Šiauliečių nepasigailėję V. Šeškaus auklėtiniai – Citadele KMT ketvirtfinalyje
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) baigėsi grupių etapas.Užtikrintą pergalę namuose pasiekė Jonavos „CBet“ (4-2), kuri 82:65 (27:16, 26:16, 21:17, 8:16) susitvarkė su
20 taškų persvarą išbarsčiusios "Pieno žvaigždės" iškovojo garbės pergalę
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) savo žygį baigė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-5). Ramūno Cvirkos ekipa savo arenoje 86:85 (20:14, 30:23, 27:24,
Uteniškius nugalėjęs "Neptūnas" - KMT A grupės nugalėtojas (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (5-1) pergale užbaigė Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) grupių etapo kovas ir užsitikrino pirmąją vietą A grupėje.Mindaugo Brazio auklėtiniai
Prienuose triumfavusi "Wolves" - KMT ketvirtfinalyje (komentarai)
Trečiadienio vakarą itin svarbią pergalę Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyro grupių etape iškovojo Alytaus „Wolves“ (4-2) komanda. Rimo Kurtinaičio
Citadele KMT finalo ketvertas pirmą kartą istorijoje vyks Šiauliuose
Iki šio sezono Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto likus mažiau nei trims mėnesiams, paaiškėjo, kuriame mieste vasario 18-19 dienomis vyks lemiamos
Ištraukti pirmojo Citadele KMT etapo burtai
Sekmadienį rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ ilgosios pertraukos metu, tiesioginiame BTV eteryje įvyko Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT)
Citadele KMT pirmojo etapo burtai - sekmadienį tiesiogiai per BTV
Spalio 2 d. (sekmadienį) rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ ilgosios pertraukos metu, įvyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmojo
Šimonio dvitaškis išvedė "Sūduvą-Mantingą" į finalo ketvertą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ dramatiškai tapo antrąja „7bet-NKL“ finalo ketverto dalyve.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 73:72 (24:13, 15:18, 20:25, 14:16)
Šakiuose laimėjusi "Sūduva-Mantinga" bei Mažeikiuose triumfavę "Telšiai" – per žingsnį nuo finalo ketverto
Antrąją pergalę „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijoje iškovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai
"Sūduva-Mantinga" ir "Telšiai" atkrintamosiose startavo įspūdingomis pergalėmis
Kiek daugiau nei dvi savaites nerungtyniavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ant parketo grįžo su trenksmu.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 88:66 (19:16, 27:15, 20:14,
"Vytis" – ketvirtfinalyje, Žiauneriūno benefiso įkvėpti "Mažeikiai" – per žingsnį
Šakių „Vytis“ nepralaimėjęs perlipo „7bet-NKL“ aštuntfinalio barjerą.Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 77:65 (26:17, 11:17, 15:12, 25:19) dar sykį
NKL aštuntfinalis: trijų pratęsimų trileris Mažeikiuose bei Pukelio vedamo "Vyčio" pergalė prieš "Kuršius"
Dramatišką pergalę „7Bet-NKL“ aštuntfinalio mače iškovojo „Mažeikiai“.Rimanto Grigo auklėtiniai namuose per tris pratęsimus 124:113 (24:19, 24:31, 18:21,
NKL aštuntfinalis: tritaškių užkurtas "Perlas" įveikė "Mažeikius", "Vytis" sutriuškino "Kuršius"
Mantas Šerkšnas pelnė 28 taškus, o jo vedama Vilkaviškio „Perlo“ komanda „7bet-NKL“ atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale.Karolio Abramavičiaus
"Perlų" akistatoje Vilniuje vyko atkakli kova, Pukelio sezono mačas išgelbėjo "Vyčio" viltis
Vilkaviškio „Perlas“ (14-12) pasiekė dramatišką pergalę ir užsitikrino vietą „7bet-NKL“ pirmajame pogrupyje.Vilkaviškio klubas išvykoje 101:97 (20:26,
NKL: dvi "Atleto" pergalės, monstras Joniškyje, kovingieji palangiškiai ir taškų mašiną užkūręs "Vytis"
Praėjusią savaitę po šventinės pertraukos sugrįžo „7bet-NKL“ dvikovos, o pirmąją 2022 metų savaitę įvyko daug įdomybių, kurias skubame jums nušviesti.Tinklalapis
Garliavoje – spurtu smogusios "Kretingos" triumfas, "Vytis" atlaikė "Perlo" šturmą
Septintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo „Kretinga“ (7-15).Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 74:68 (23:15, 22:21, 8:14, 21:18) nugalėjo Kauno
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė  "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-3) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 87:62 (17:10, 26:16, 22:19, 22:17)
Žalgiriečiai iškovojo septintą pergalę paeiliui, "Ryto" dubleriai palaužė debiutantus (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (14-6) tęsia pergalingą žygį „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 76:63 (22:14, 22:19, 14:13, 18:17) nugalėjo Palangos „Kuršius“
Lemiamame kėlinyje spurtavę žalgiriečiai išvykoje nukovė "Vytį" (video komentaras)
„Kauno Žalgiris-2“ (12-6) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“.Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 76:68 (21:20, 19:20, 14:17, 22:11) palaužė Šakių „Vytį“
Paaiškėjo KMT ketvirtfinalio tvarkaraštis
Praėjusią savaitę pasibaigus Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) antrajam etapui bei ištraukus ketvirtfinalio burtus, paaiškėjo šio etapo tvarkaraštis.Turnyro
Šeštadienį paaiškės KMT ketvirtfinalių poros
Ketvirtadienio vakarą pasibaigus pirmajam Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) etapui, paaiškėjo paskutinysis geriausiųjų aštuntuko nežinomasis.Juo tapo „Šiaulių-7bet“
Prienuose dominavę šiauliečiai iškovojo paskutinį KMT ketvirtfinalio kelialapį
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) aiškios visos ketvirtfinalio dalyvės.Paskutinį bilietą pačiupo „Šiaulių-7bet“ ekipa, kuri atsakomosiose rungtynėse svečiuose
Dramą laimėjusi "Dzūkija" žengė į KMT ketvirtfinalį (komentarai)
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) paaiškėjo dar viena ketvirtfinalio dalyvė. Po įtemptos kovos kertinę pergalę pasiekė Alytaus „Dzūkija“ (3/3), kuri namuose
"Labas Gas" trijulė nukalė pergalę pirmoje KMT ketvirtfinalio bilieto kovoje (komentarai)
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) komandos toliau aiškinasi, kas pateks į ketvirtfinalį. Dėl likusio bilieto kaunasi trečias vietas grupėse užėmusios ekipos – „Šiauliai-7bet“