Įspūdingai žaidęs Gebenas patampė nervus čempionams antrajame ketvirtfinalio mače

Martinas Gebenas įspūdingai išnaudojo savo laiką aikštėje, o jo atstovaujama komanda antrajame Vokietijos pirmenybių ketvirtfinalio mače patampė nervus čempionams.

Bambergo "Brose" išvykoje tik po atkaklios kovos 85:97 (11:18, 23:29, 29:27, 23:22) nusileido Berlyno "Alba" krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių pralaimi 0:2.

Lemiamo ketvirčio antroje pusėje skirtumas buvo vienženklis, tačiau vėliau sėkmė lydėjo labiau patyrusius Eurolygos dalyvius.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Gebenas per 20 minučių įmetė 21 tašką (10/12 dvit., 1/1 baudos), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

20 taškų pridėjo Chrisas Dowe (8 atk. kam.), 14 – Omaras Prewittas (1/6 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd.).

Nugalėtojams Jaleenas Smithas (4/12 trit., 5 rez. perd.) pelnė 18, Maodo Lo (4/5 trit.) – 16, Oscaras da silva (9 atk. kam.) – 14, Johannesas Thiemannas (13 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. b.) – 13 taškų.

"Virtus" sutriuškinos svečius iš Valensijos, "Real" nepaliko vilčių Vokietijos čempionams
Įspūdingas pergales Eurolygos aštuntajame ture ketvirtadienį iškovojo Italijos vicečempionai ir pajėgiausia Ispanijos komanda.Bolonijos "Virtus" (4-4) savo gerbėjų akivaizdoje
Vokietijos grandų mūšį Eurolygoje dramatiškai laimėjo "Bayern"
Madrido "Real" (4-3) žaidė užtikrintai bei pratęsė Eurolygos čempionų nesėkmių seiją iki trijų pralaimėjimų.Ispanijos čempionai namie 94:85 (26:19, 28:24, 15:20, 25:22) įvikė
Vokiečių strategas siūlo išeitį dėl FIBA "langų"
Vokietijos krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Gordonas Herbertas turi savo nuomonę, kaip būtų galima sureguliuoti ginčą dėl varžybų kalendoriaus tarp Eurolygos ir Tarptautinės krepšinio
Solidžiai sezoną Vokietijoje pradėjęs Tubutis patyrė kelio traumą
Solidžai szoną Vokietijos pirmenybėse pradėjęs Einaras Tubutis pastarajame mače patyrė traumą aikštelėj praleidęs vos pusę minutės.Klaipėdiečiui diagnozuotas dešiniojo klio
Kinijoje taip ir nedebiutavęs buvęs "Juventus" lyderis tapo Kariniausko bendraklubiu
Praėjusio sezono Utenos "Uniclub Casino-Juventus" komandos lyderis Patrickas Milleris karjerą tęs Vokietijoje.Amerikietis sukirto rankomis su Bambergo "Brose" klubu, kurio marškinėlius
Kariniauskas buvo vienas vedlių į pirmąją "Brose" pergalę
Pagaliau pergaliųsąskaitą Vokietijos pirmenybėse atsidarė ir solidžiai pasirodžiusio Vaido Kariniausko atstovaujama komanda.Bambergo "Brose" 91-5) išvykoje atsigavo po ilgosios
Arti dublių buvę Velička ir Sušinskas svariai prisidėjo prie pergalės po pratęsimo
Arnas Velička ir Mindaugas Sušinskas svariai prisidėjo prie dramatiškos savo komandos pergalės Vokietijos pirmenybėse.Chemnico "Niners" (2-2) išvykoje po pratęsimo 93:99
Fantastiškai atsitiesęs "Žalgiris" parbloškė Vokietijos čempionus
Kauno „Žalgirio“ (3-3) ekipa Eurolygos šeštojo turo rungtynėse namuose panaikino 20 taškų deficitą ir efektingai patiesė Berlyno ALBA (3-3) krepšininkus –
Bus karšta: dvikovoje su ALBA "Žalgirį" palaikys sausakimša arena
Kauno „Žalgiris“ antrąsias paeiliui rungtynes namuose žais palaikomas sausakimšų tribūnų: bilietų pardavimo sistemoje skelbiama apie parduotus visus bilietus į penktadienio dvikovą
Pagaliau Vokietijoje puikiai pasirodęs Sargiūnas vedė į pergalę prieš Mikalausko ekipą
Sezono pasirodymą surengęs Ignas Sargiūnas atvedė savo atstovaujamą komandą į pergalę Vokietijos pirmenybėse.Bairoto "Medi" (2-2) klubas namie 99:77 (32:18, 22:16, 19:24, 26:19) sutriuškino
Velička surinko dvigubą dublį, Sušinskui trūko vieno kamuolio
Arnas Velička ir Mindaugas Sušinskas buvo vieni vedlių, tačiau jų atstovaujama komanda neatsidarė pergalių sąskaitos Vokietijos pirmenybėse.Chemnico "Niners" (0-2) namie po atkaklios
Gebenas ir Beliauskas atvedė į dramatišką pergalę Vokietijoje
Pirmąją pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Martino Gebeno, Lauryno Beliausko ir Einaro Tubučio atstovaujama komanda.Frankfurto "Skyliners" (1-3) išvykoje po dramatiškos
Eurolygos čempionai sunkiai palaužė pirmą nesėkmę patyrusią ALBA ekipą
Baigėsi didžiiausia Eurolygos sezono pradžios staigmena tapusios Berlyno ALBA (3-1) komandos pergalių serija.Vokietijos čempionai Turkijoje po atkaklios ir permainingos kovos 74:78 (23:22, 14:19,
ALBA toliau stebina: sutriuškino lietuviškąjį "Panathinaikos"
Triuškinamą nesėkmę Eurolygoje patyrė Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (1-2).Graikijos klubas svečiuose 65:94 (9:17, 24:26, 12:21, 20:30)
Kariniauskas buvo vienas "Brose" pirmosios pergalės FIBA Europos taurėje kalvių
Puikiai pasirodęs Vaidas Kariniauskas svariai prisidėjo prie pirmosios Bambergo "Brose" (1-1) pergalės FIBA Europos taurės varžybose.Vokietijos komanda Izraelyje 98:86 (29:29, 19:23, 20:15,
Kariniausko ekipa taurės aštuntfinalyje nepasipriešino Eurolygos klubui
Vokietijos taurės aštuntfinalyje Vaido Kariniausko atstovaujamas Bambergo "Brose" klubas nepasipriešino Eurolygos atstovams.Oreno Amelio auklėtiniai namie 68:85 (18:21, 15:23,
ALBA pateikė sensaciją: po pratęsimo triumfavo Milane
Sensacingą pergalę antrajame Eurolygos ture iškovojo Berlyno ALBA (2-0) krepšininkai.Vokietijos čempionai išvykoje po pratęsimo 80:74 (26:12, 12:18, 22:21, 10:19, 10:4) patiesė
Velička ir Sušinskas prieš Eurolygos klubą neišsiskyrė
Nesėkme Vokietijos krepšinio lygos čempionate startavo Cheminico "Niners" (0/1) komanda su Mindaugu Sušinsku ir Arnu Velička.Lietuvių atstovaujama ekipa svečiuose 74:88 (22:28,
Vokietijoje – puikūs Gebeno ir Tubučio bei solidūs Kariniausko ir Beliausko pasirodymai
Šeštadienį Vokietijos pirmenybėse pralaimėjo visos komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Apmaudžią nesėkmę patyrė trijų lietuvių atstovaujamas Frankfurto
Obradovičiaus sugrįžimas į Eurolygą vainikuotas skaudžiu pralaimėjimu Berlyne
Belgrado "Partizan" sugrįžimas į Eurolygą prasidėjo skaudžiu pralaimėjimu ne turnyro favoritams.Legendinio Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 84:100 (18:33, 25:28, 18:16,
Čempionato šeimininkas svečius išlydėjo ironija apie krepšinio realijas Vokietijoje specialiai
16 metų Vokietijos krepšinio federacijai (DBB) vadovaujančio Ingo Weisso neužliūliavo nei bronzinis Europos čempionato šeimininkų pasirodymas, nei Kelne bei Berlyne komandą palaikydavusių
Lenkų šturmą atlaikiusi Vokietija pasidabino bronzos medaliais
2022 metų Europos krepšinio čempionato bronzos medaliais pelnytai pasidabino viena turnyro šeimininkių Vokietijos krepšinio rinktinė.Gordie Herberto auklėtiniai Berlyno arenoje
Šaltakraujiško Browno vedama Ispanija palaužė vokiečius ir žengė į finalą
Europos krepšinio čempionato finale žais Prancūzijos ir Ispanijos rinktinės. Tai paaiškėjo po antrosios pusfinalio dvikovos, kurioje ispanai 96:91 (27:24, 19:27, 19:20, 31:20) įveikė
 Dar viena sensacija: tritaškių liūtimi graikus nuprausę vokiečiai žengė į Eurobasket pusfinalį
Fantastiškai tritaškius pataikius Vokietijos rinktinė eliminavo vieną pagrindinių kandidačių į Europos krepšinio čempionato auksą Graikijos rinktinę su Gianniu Antetokounmpo
Vokietijos rinktinės strategas: vis dar nežinau, kaip stabdysime Giannį
Europos krepšinio čempionate Berlyne antradienį startuoja ketvirtfinalio etapas. Turnyro šeimininkė Vokietija mėgins sukurti savo „sieną“, kad sustabdytų Graikijos rinktinės
Eurobasket nebeteisėjaus: Lietuvos ir Vokietijos mače klydę arbitrai išsiųsti namo
Remiantis Graikijos žiniasklaida, FIBA ėmėsi veiksmų po kilusio skandalo Lietuvos ir Vokietijos rungtynėse, rašo Krepšinis.lt.Graikijos naujienų portalas SDNA praneša, jog FIBA
 Šalta vokiečių reakcija į lietuvių protestą ir Grigonio pesimizmas dėl rinktinės gynybos
Du pratęsimus sekmadienį ištvėrusiems vokiečiams kur kas maloniau buvo kalbėti apie jauniausią savo rinktinės atstovą, prieš Lietuvą sužaidusį gyvenimo rungtynes, nei gilintis
Lietuva pralaimėjo nervų karą su dviem pratęsimais
Europos čempionate Lietuvos rinktinė (0-3) galiausiai dramatiškiausiu įmanomu būdu liko per žingsnį nuo pirmosios pergalės.Kazio Maksvyčio auklėtiniai įspūdingame ir net dviejų pratęsimų

Ką šiuo metu klausotės? (2075) 11.13 14:23