Įspūdingas R.Giedraičio žaidimas padovanojo "Alba" pergalę Buršoje

Dramatišką pergalę Europos taurės turnyre iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" (5/1) ekipa.

20 taškų persvarą iššvaistęs Vokietijos klubas B grupėje po dramatiškos kovos svečiuose 106:101 (24:17, 28:15, 16:32, 24:28, 14:9) įveikė Turkijos vicečempionę Buršos "Tofaš" (2/4).

30 minučių žaidęs R.Giedraitis ir vėl buvo "Alba" vedlys į pergalę - lietuvis pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo pražangą bei surinko 29 naudingumo balus.

Jam nugalėtojų gretose geriausiai talkino Clintas Chapmanas įmetęs 15 taškų, Johannesas Thiemannas ir Nielsas Giffey - po 14.

Aikštės šeimininkų gretose sunkiai sulaikomas buvo Sammy Mejia su 28 taškais, Diante Garretto sąskaitoje 22 taškai.

R.Giedraitis buvo labai netaiklus, D.Waltonas vėl pasižymėjo perdavimais
Roko Giiedraičio metimai retai pasiekdavo tikslą, tačiau Berlyno "Alba" (21/5) iškovojo pergalę Vokietijos čempionate.Vėlų šeštadienio vakarą "albatrosai"
R.Giedraitis po pralaimėto Europos taurės finalo pyktį išliejo Vokietijos čempionate
Europos taurės turnyro finale pralaimėjusi ir tiesioginio kelalapio į Eurolygą neiškovojusi Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" (20/5) komanda sieks tai padaryti per vietinį
Rezultatyviausiai žaidęs R.Giedraitis liko be bilieto į Eurolygą - taurę iškovojo "Valencia"
Valensijos "Valencia Basket" krepšininkai ketvirtą kartą triumfavo antrame pagal prestižą Senojo žemyno krepšinio turnyre bei po metų pertraukos grįš į Eurolygą.Antradienį
Rezultatyviai žaidusio Š.Vasiliauko ekipai nepavyko išsaugoti pranašumo
Pirmoje rungtynių pusėje užtikrintai žaidusi Šarūno Vasiliausko atstovaujama Gaziantepo "Gaziantep" (14/10) ekipa susidūrė su sunkumais antroje pusėje ir patyrė dešimtąjį
"Alba" su R.Giedraičiu po pragariškos kovos nukėlė finalo seriją į lemiamą mačą
Antrosios Europos taurės turnyro finalo serijos rungtynes priminė tikrą įtempto siužeto trilerį, kuriame situacija kelis kartus apsivertė aukštyn kojomis.Vis tik jo pabaiga laimingai susiklostė
Ar Giedraitis nuskraidins "Albatrosus" į Eurolygą?
Berlyno „Alba“ klubas, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės krepšininkas Rokas Giedraitis, sieks įveikti Valensijos „Basket“ komandą ir išlyginti Europos taurės
"Alba" su R.Giedraičiu nesėkme pradėjo Europos taurės finalo seriją
Berlyno "Alba" komanda su Roku Giedraičiu nesėkme pradėjo Europos taurės finalo seriją, kurioje kovojama dėl kelialapio į Eurolygą.Antradienį Vokietijos klubas Ispanijoje 75:89 (13:20,
"Alba" su R.Giedraičiu ir D.Waltonu nepasigailėjo B.Madgeno ekipos
Triuškinančią pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Berlyno "Alba" (19/5) klubas su Roku Giedraičiu ir šį sezoną Kauno "Žalgiryje" neįsitvirtinusiu Derricku
R.Giedraitis - simboliniame Europos taurės krepšininkų penketuke
Puikų sezoną žaidžiantis vasarą į Berlyno "Alba" gretas persikėlęs ir ten kitą lietuvį Marių Grigonį pakeitęs Rokas Giedraitis sužavėjo ne tik Berlyno klubo sirgalius, bet ir Europos
Europos taurės metų strategas - R.Giedraičio treneris
Europos taurės turnyro metų treneriu pripažintas Berlyno "Alba" komandos strategas Aito Renesesas Garcia.Vokietijos klubas, kurio marškinėlius vilki Rokas Giedraitis, šiame
M.Echodui - Europos taurės kylančios žvaigždės laurai
Vilniaus „Ryto“ vidurio puolėjas Martynas Echodas sulaukė pripažinimo bei buvo apdovanotas Europos taurės turnyro kylančios žvaigždės apdovanojimu. Vienu perspektyviausiu turnyro krepšininku
Filmuojamas dokumentinis serialas apie "Ryto" sezoną
Didžiausia pasaulyje internetinė filmų bei serialų transliuotoja internetu „Netflix“ filmuoja dokumentinį serialą apie 2018-2019 metų Vilniaus „Ryto“ sezoną. Jau kurį laiką
Prastai žaidusio R.Giedraičio ekipa triumfavo principinėje dvikovoje
Dramatišką pergalę Vokietijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Berlyno "Alba" (17/5) komanda su Roku Giedraičiu.Sostinės klubas išvykoje principinėje dvikovoje
Į "Ryto" rėmėjų gretas įsiliejo "ORLEN Lietuva"
Vilniaus „Rytas“ sėkmingai plečia savo rėmėjų gretas. Šią savaitę sostinės ekipa pasirašė sutartį su viena didžiausių naftos perdirbimo įmonių Lietuvoje „ORLEN
"Alba" - Europos taurės finale, R.Giedraitis - rezultatyvus
Europos taurės pusfinalyje trečiųjų rungtynių neprireikė ir Roko Giedraičio atstovaujamai Berlyno "Alba" komandai.Vokietijos klubas išvykoje 87:81 (25:23, 26:19, 22:20, 14:19) antrą
"Rytą" eliminavusi "Valencia" - Europos taurės finale
Ketvirtfinalyje Vilniaus "Rytą" eliminavusi Valensijos "Valencia Basket" komanda laimėjo abi pusfinalio rungtynes ir dėl patekimo į Eurolygą kovos Europos taurės finale.Penktadienį
R.Giedraitis svariai prisidėjo prie pirmosios "Alba" pergalės pusfinalyje
Europos taurės pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių namų pranašumą išsaugojo Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" komanda.Vokietijos klubas savo aikštėje
"Ryto" skriaudikai laimėjo pirmąjį pusfinalio mačą ir išsaugojo aikštės pranašumą
Europos taurės aštuntfinalyje Vilniaus "Rytą" eliminavę Valensijos "Valencia Basket" klubas laimėjo pirmąją pusfinalio dvikovą ir kovoje iki dviejų pergalių išsaugojo
R.Giedraitis svariai prisidėjo prie "Alba" pergalės vietiniame fronte
Užtikrintą pergalę Vokietijos čempionate iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" (16/5) komanda.Į Europos taurės pusfinalį patekęs vokiečių klubas išvykoje
Izraelio pasą gavęs A.Stoudemire'as: šios akimirkos laukiau daug metų (komentarai)
Šešiskart NBA "Visų žvaigždžių" dalyvis Amare Stoudemire'as trečiadienį gavo Izraelio pasą.Tą pačią dieną naujai iškeptas "žydas" su Jeruzalės
R.Giedraičio metimas - tarp gražiausių Europos taurės momentų
Europos taurė paskelbė gražiausių ketvirtfinalio epizodų penketuką, kuriame ketvirtą vietą užėmė Roko Giedraičio metimas.Berlynos "Alba" puolėjas po savo netaiklaus metimo pats sugriebė
"Lietuviško" pusfinalio nebus - M.Kalniečio klubas baigė pasirodymą Europos taurėje
Prieš sezoną viena Europos taurės favoričių vadintai Vilerbano "Asvel" komandai su Mantu Kalniečiu pasirodymas turnyre baigėsi jau ketvirtfinalyje.Trečiadienį Prancūzijos klubas
Dramatišką pergalę išplėšusi "Alba" prasibrovė į Europos taurės pusfinalį
Berlyno "Alba" su Roku Giedraičiu išgyveno dramatišką trilerį ir išplėšė kol kas svarbiausią sezono pergalę.Sostinės ekipa lemiamose ketvirtfinalio serijos
"Ryto" skriaudikai pusfinalyje susitiks su "Uniks" krepšininkais
Itiin atkakli kova vyko Europos taurės aštuntfinalio lemiamame trečiajame mače, kuriame susiotiko Rusijos klubai.Kazanės Uniks" komanda namie 69:65 (10:16, 27:13, 10:17, 22:19) palaužė
R.Giedraitis žaidė silpnai, o penktadienį Malagoje siautėjusi "Alba" atrodė beviltiškai
Penktadienį Europos taurės aštuntfinalio antrosiose rungtynėse Malagoje "Unicaja" krepšininkus sutriuškinusi Berlyno "Alba" (15/5) komanda sekmadienį atrodė
"Rytas" ir namie nusileido Valensijos klubui bei baigė pasirodymą Europos taurėje
Vilniaus "Rytas" nesuteikė džiaugsmo gausiai "Siemens" arenoje susirinkusiems sirgaliams ir baigė pasirodymą Europos taurės turnyre.Dainiaus Adomaičio auklėtiniai antrosiose
"Rytą" gyręs Valensijos klubo treneris nepamiršo ir šiurpią traumą išgyvenusio Ch. Kramerio
Vilniaus „Rytas“ nesugebėjo peržengti Europos taurės favorite laikomos „Valencios“ ekipos barjero turnyro ketvirtfinalyje, tačiau susilaukė oponentų iš Ispanijos vairininko
Žaidėjams priekaištų neturėjęs D.Adomaitis: su jais galėčiau eiti į karą
Vilniaus „Rytui“ nepavyko sukurti dar vieno stebuklo itin sudėtingame ir permainingame sezone.Iš pirmųjų dviejų Europos taurės etapų išsikapstęs ir Karaliaus Mindaugo taurę