Naujienos kraunasi...

Ą.Tubelis – apie NCAA: patinka čia vyraujantys greičiai, bet reikia perprasti taisykles

Autorius: VKM.


NCAA čempionate žibantis pirmakursis Ąžuolas Tubelis atviras – jis į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) atvyko žaisti krepšinį. Tiesiog taip paprastai – žaisti krepšinį ir tobulėti.

„Čia labai šilta, net jau norėtųsi kažkokio vėjelio. Nebuvo sunku prisitaikyti. Nelabai skiriu dėmesio pačiai vietos kultūrai. Esu susitelkęs į krepšinį, tam čia ir atskridau“, – kalbėdamas su Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) svetaine sako vienas Arizonos „Wildcats“ universiteto lyderių.

Netrukus 19-ąjį gimtadienį minėsiantis vilnietis 9 iš 15 šiame sezone jau sužaistų rungtynių pradėjo starto penkete. 207 cm ūgio lietuvis aikštėje vidutiniškai praleidžia 23,7 minutės, pelno 11,4 taško ir atkovoja 6,5 kamuolio ir padėjo prestižinei universiteto komandai pasiekti jau 12 pergalių.

„Sezonas – neblogas, bet tikrai galiu geriau. Patinka čia vyraujantys greičiai, bet reikia dar geriau perprasti taisykles, kurios čia kiek kitokios“, – sako VKM absolventas.

Su vyresniais – nuo pat pirmosios klasės

Seano Millerio schemose pasitikėjimą per trumpą laiką užsitarnavęs Ą. Tubelis nekalba abstrakcijomis. Jis nesileidžia į kalbas apie karjeros tikslus, NBA naujokų biržas, bet mielai pasidalina savo dabartine dienotvarke.

„Keliamės 05:30 arba 06:30 val. ir einame atlikti koronaviruso testo. Turime treniruotę štanginėje, po jos jungiamės į nuotolines paskaitas. Tada antra treniruotė, poilsis ir namų darbai. Labai gerai, kad čia esu su broliu (Tautvilu, – autoriaus pastaba). Vienas kitam padedam įvairiose srityse, po treniruotės visada „persimetam“ „1×1“, – šypsosi vienas perspektyviausių Lietuvos krepšininkų.

JAV įprasta praktika, jog mokyklų ir universitetų absolventai su savo jaunystės organizacijomis palaiko artimą ryšį visą gyvenimą. Ą. Tubelis – ne išimtis:

„Su Vilniaus krepšinio mokykla jaučiu ypatingą ryšį ir jį jausiu dar tikrai ilgai, – atvirauja Ą. Tubelis. – Pažįstu daug trenerių, administracijos darbuotojų. Iki šiol bendrauju su pirmuoju treneriu Vyteniu Tupčiausku, kitais treneriais, savo komandos draugais, dabartiniais mokyklos auklėtiniais.“

„Tuo metu rinkau 2001 m. gimimo grupę, o norinčių vaikų atsirado labai daug. Ąžuolas atėjo kartu su savo broliu dvyniu Tautvilu ir iškart pradėjo sportuoti su metais vyresniais komandos draugais. Vėliau pradėjo ryškėti Ąžuolo fizinė jėga ir pati komanda susilipdė labai gera, kuri pradėjo dominuoti visoje Lietuvoje savo amžiaus grupėje. 2017 m., susijungus VKM ir Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijai, kartu su Ąžuolu komandoje buvo tokie žaidėjai, kaip Danielius Baslykas, Adas Šimonis, Erikas Jermolajevas, Augustas Marčiulionis, prisijungė ir Marekas Blaževičius. Buvo labai daug gerų vaikų, kuriais mes labai didžiuojamės. Šauni karta“, – į prisiminimus leidžiasi pirmasis Ą. Tubelio treneris, dabar VKM mokyklai vadovaujantis V. Tupčiauskas.

Dėkingas pirmajam treneriui ir krepšinio mokyklai

Pirmoji Ą. Tubelio treniruotė įvyko 2008 m. rudenį Pašilaičiuose. Tuomet Vilniaus „Rytas“ pradėjo geriausią savo sezoną klubo istorijoje ir per jį iškovojo visus įmanomus titulus.

„Mama nuvedė į treniruotę. Nežinojau, kur einu, bet patiko ir pasilikau iki galo. Iš pirmųjų metų labiausiai įsiminė pačios treniruotės Žemynos progimnazijoje. Treneris V. Tupčiauskas mane išmokė visų krepšinio pagrindų – varytis kamuolį, driblinguoti, veržtis, mesti į krepšį. Manau, tai daug pasako, kiek šis žmogus prisidėjo prie mano tobulėjimo. Treneris būdavo visiems vienodai teisingas ir nenuolaidžiavo. Man tai labai padėjo ir, manau, rezultatai yra neblogi“, – apie pirmąjį trenerį atsiliepia Ą. Tubelis.

„Ąžuolas pradėjo dominuoti vos pradėjus žaisti MKL čempionatuose. Jis buvo fiziškai pranašesnis už kitus ir ne tik, kad nieko nenusileido metais vyresniems žaidėjams, bet buvo už juos geresnis. Jis yra apdovanotas gamtos fizinėmis savybėmis – jėga, greičiu. Manau, Ąžuolo charakteris – uždaras būdas, atsidavimas darbui – nuo pat mažų dienų yra labai svarbūs aspektai, dėl ko jis pasiekė tokį lygį“, – pastebi V. Tupčiauskas.

„Lankydamas VKM, tikrai jaučiau dėmesį. Visi man padėjo, kiek tik galėjo, stengėsi su manimi dirbti individualiai. Manau, labai svarbu, kad mane pirmasis treneris mokė žaisti ne tik baudos aikštelėje, bet ir perimetre. Buvo puikios sąlygos augti ir tobulėti“, – sako Ąžuolas.

11 metų – tiek skiria pirmąją Ąžuolo treniruotę Žemynos progimnazijos sporto salėje ir oficialų debiutą reprezentacinėje miesto komandoje. Po dominavimo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), pirmą kartą ant „Jeep“ arenos parketo su „Ryto“ vyrais Ą. Tubelis žengė 2019 m. spalio 6 d. Vilniečiai tuomet 86:65 nugalėjo Utenos „Juventus“. Iki pandemijos pradžios ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono sustabdymo, Ą. Tubelis su „Ryto“ apranga spėjo sužaisti 6 rungtynes, o sėkmingiausiai jam susiklostė mačas su „Šiauliais“ (11 taškų, 10 naudingumo balų).

Ypatinga karta

Prisimindamas Ą. Tubelio vaikystę, pirmasis treneris V. Tupčiauskas akcentuoja universalų krepšininko rengimą:

„Manau, kad jam išėjo į naudą žaidimas su vyresniais jau nuo pat pirmųjų metų ir rungtyniavimas lengvojo krašto puolėjo pozicijoje, kas padarė jį mobiliu žaidėju. Norėjau, kad jis būtų universalus – mestų tiek iš toli, tiek būtų aktyvus veržiantis link krepšio. Ąžuolas turi labai gerą krepšinio intelektą, puikiai skaito žaidimą, yra darbštus, talentingas. Žinoma, dar yra labai daug vietos tobulėjimui ir aš labai tikiuosi, kad jis pasieks aukščiausią lygį.“

„Arčiausiai širdies yra moksleivių čempionatų laimėjimai, ypač jaunių vaikinų amžiaus grupėse. Vaikų treneriams tai yra didelė garbė ir įvertinimas. Mes dalyvavome ir Šiaurės Europos jaunimo lygoje, kurioje pavyko nugalėti. Pasikartosiu, ta karta buvo labai gera, manau, viena geriausių visoje VKM istorijoje, – įsitikinęs mokyklos direktorius. – Man iš dalies ji primena 1975 m. gimimo kartą, kuri taip pat neturėjo lygių. Tokie žaidėjai, kaip Donatas Sabaliauskas, Giedrius Aidietis, Gintautas Vileita, Antanas Vilčinskas, Tomas Milašius ir kiti dominavo savo amžiaus grupėje ir buvo rimti varžovai Kauno sporto mokyklos komandai, kurioje tuo metu žaidė Šarūnas Jasikevičius, Žydrūnas Ilgauskas ir Tomas Masiulis. Bėgant laikui, VKM buvo daug gerų krepšininkų, bet kad vienoje laidoje būtų tiek daug talentingų žaidėjų yra gana retas atvejis. Ąžuolo kartą priskirčiau į šią kategoriją.“

Praėję metai – 2020-ieji – Ą. Tubeliui buvo pažymėti ne tik mokyklos baigimo atestatu, bet ir neigiamą atspalvį atmintyje užimančiu epizodu.

„Aišku, smagu, kai įvertina tavo individualų žaidimą, bet svarbiausi apdovanojimai yra iškovojami su komanda. Kai laimime čempionatus, tada yra smagiausia. 2018 m. laimėjome pagrindinį jaunių Eurolygos turnyrą. 2020 m. užtikrintai laimėjome atranką Kaune. Iki šiol manau, kad būtume vėl laimėję pagrindinį jaunių turnyrą. Deja, iš mūsų tokia teisė buvo atimta“, – prisimindamas užklupusią pandemiją ir vėliau sekusius Eurolygos politinius sprendimus sako krepšininkas.

Tapti žvaigžde tarp žvaigždžių – sudėtinga užduotis

V. Tupčiauskas savo darbo dieną dažniausiai pradeda nuo kompiuterio ekrano, kur stebi Ąžuolo ir kitų savo buvusių auklėtinių pasirodymus:

„Iš tikrųjų, nesitikėjau, kad jis šiemet taip ryškiai startuos NCAA lygoje. Vis dėl to ten yra tam tikra hierarchija, kur vyresni gauna daugiau žaidybinio laiko. Pirmakursių rolė komandoje dažniausiai būna mažesnė. Ąžuolo demonstruojamas žaidimas pirmaisiais metais už Atlanto tik parodo jo dideles galimybes. Ten vis dėl to pagrindinis akcentas yra individualūs gebėjimai, mažiau komandinių veiksmų. Manau, kad Ąžuolui ten yra tinkama terpė, nes jis yra atletiškas ir tuo pačiu techniškas žaidėjas, mėgstantis žaisti vienas prieš vieną. Labai seku M. Blaževičiaus situaciją, D. Baslyko žaidimą – tos pačios 2001 m. kartos pasirodymus. Tie vaikai man yra labai artimi, todėl vis pasižiūriu, kaip jiems sekasi. Taip pat įdėmiai seku 2017 m. prie VKM prisijungusio Augusto Marčiulionio progresą „Ryto“ klube. Pažanga išties matosi. Žinoma pasitaiko ir vaikiškų klaidų, tačiau vis labiau ryškėja jo potencialas.“

Pasisukus kalbai apie galimą Ąžuolo žaidimą NBA, VKM direktorius V. Tupčiauskas pripažįsta, būti žvaigžde tarp žvaigždžių – itin sudėtinga užduotis:

„Ąžuolas turi būti maksimaliai pasiruošęs bei atsidavęs kiekvienam mačui. Kiekvieną kartą žengęs į aikštelę jis turi būti lyderiu, jeigu nori pasiekti savo pagrindinį tikslą – žaidimą NBA. To jam labai linkiu. Pakliuvus į stipriausią pasaulio krepšinio lygą, niekas lengvai nesigaus. Ten pilna tokių pat talentingų žaidėjų kaip Ąžuolas. Būti žvaigžde tarp žvaigždžių reikia ne tik turėti daug talento, tačiau, kaip ir minėjau, kiekvieną dieną sunkiai dirbti.“

Ko Ą. Tubelis, be šeimos ir draugų, Amerikoje pasiilgo labiausiai ir kaip prasiblaško nuo įprastos rutinos?

„Pasiilgau savo lovos ir Vilniaus senamiesčio. Neseniai pabaigiau žiūrėti „The 100“ serialą. Patariu pažiūrėti, galbūt patiks ir jums“, – rekomendacija pokalbio pabaigoje pasidalino Ą. Tubelis.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Fantastiškoje atomazgoje Milane - pergalingas LeDay'aus metimas
Fantastiškoje atomazgoje Milane - pergalingas LeDay'aus metimas
Eurolygos ketvirtfinalio seriją tarp Milano "AX Armani" ir Miuncheno "Bayern" klubų prasidėjo neįtikėtinai dramatišku trileriu."Dizaineriai" namuose paskutinės
Rungtynes perlaužęs "Anadolu Efes" ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį
Rungtynes perlaužęs "Anadolu Efes" ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį
Antradienio vakarą prasidėjo 2020/2021 metų sezono Eurolygos atkrintamosios varžybos. Pirmoje ketvirtfinalio akistatoje į kovą stojo Madrido "Real" ir Stambulo "Anafolu Efes"
Dominavęs "Žalgiris" apkartino skaudžią netektį išgyvenusios "Juventus" nuotaiką
Dominavęs "Žalgiris" apkartino skaudžią netektį išgyvenusios "Juventus" nuotaiką
Utenos „Juventus“ (20/11) komanda dar rungtynių pradžioje prarado Vaidą Kariniauską, o vėliau rimtesnio iššūkio Kauno „Žalgiriui“ (25/3) nemetė.Martino Schillerio
Sirgalių sugrįžimo mače - svarbi "Dzūkijos" pergalė
Sirgalių sugrįžimo mače - svarbi "Dzūkijos" pergalė
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (10-19).Nikolos
Be Sabonio "Pacers" neprilygo "Spurs", dvikova vos nevirto masinėmis muštynėmis (rezultatai)
Be Sabonio "Pacers" neprilygo "Spurs", dvikova vos nevirto masinėmis muštynėmis (rezultatai)
Be nugaros skausmus kenčiančio Domanto Sabonio pirmadienį namie žaidusi Indianos „Pacers“ komanda 94:109 (21:36, 23:19, 22:27, 28:27) pralaimėjo San Antonijaus „Spurs“ ekipai
Trileryje su dviem pratęsimais "Grizzlies" nusileido su karjeros rekordu flirtavusio Jokičiaus gaujai
Trileryje su dviem pratęsimais "Grizzlies" nusileido su karjeros rekordu flirtavusio Jokičiaus gaujai
Be Jono Valančiūno Memfio „Grizzlies“ nesugebėjo pratęsti pergalingo turo išvykoje. Pirmadienį „grizliai“ po dviejų pratęsimų 137:139 (35:27, 25:29, 35:31, 21:29,
Ch.Paulas aplenkė patį M.Johnsoną ir prasibrovė į NBA visų laikų penketuką
Ch.Paulas aplenkė patį M.Johnsoną ir prasibrovė į NBA visų laikų penketuką
Vienas Finikso "Suns" lyderių Chrisas Paulas pakilo į penktą vietą NBA istorijoje pagal atliktus rezultatyvius perdavimus, kurių dvikovoje prieš Mivokio "Bucks" (128:127
Schilleris: jei nepriimčiau "Žalgirio" pasiūlymo, būčiau visiškas bailys, negalėčiau gerbti savęs
Schilleris: jei nepriimčiau "Žalgirio" pasiūlymo, būčiau visiškas bailys, negalėčiau gerbti savęs
Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Martinas Schilleris pastaraisiais mėnesiais laikė ne vieną sunkų debiutinio sezono Eurolygoje egzaminą. 38-erių austras praėjusią vasarą priėmė
"Fenerbahče" bėdos: prieš CSKA stos be penkių žaidėjų, bet su Ulanovu
"Fenerbahče" bėdos: prieš CSKA stos be penkių žaidėjų, bet su Ulanovu
Visą Eurolygos reguliarųjį sezoną įvairių negandų mėtytas ir vėtytas Stambulo „Fenerbahče“ klubas vargais negalais iškopė į atkrintamąsias, bet jas pasitinka stipriai nukraujavęs,
CSKA norai išsipildė – M.Jamesas sezoną baigs NBA
CSKA norai išsipildė – M.Jamesas sezoną baigs NBA
Su Maskvos CSKA po konfliktų su vyriausiuoju treneriu Dimitriu Itoudžiu išsiskyręs Mike'as Jamesas grįš į NBA lygą.Shamsas Charania paskelbė, kad amerikietis sukirto rankomis su
Gecevičius – apie stiprią "Juventus" rūbinę, karjeros pabaigą ir Graikijoje praleistus metus
Gecevičius – apie stiprią "Juventus" rūbinę, karjeros pabaigą ir Graikijoje praleistus metus
LKL TV kanale – interviu su Utenos „Juventus“ snaiperiu Martynu Gecevičiumi.32-ejų taikliarankis pokalbio pradžioje įvardino, kuo kitų komandų kontekste šiemet išsiskiria
Giedraičio tolimas šūvis su pražanga – įdpūdingiausias LKL momentas
Giedraičio tolimas šūvis su pražanga – įdpūdingiausias LKL momentas
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgo dar viena įspūdingų epizodų nepagailėjusi savaitė. Pristatome jums labiausiai išsiskyrusių momentų penketuką.Rinkinį pradeda Kauno „Žalgirio“
Sabonis dvikovoje prieš "Hawks" įmetė 2 taškus į savo krepšį
Sabonis dvikovoje prieš "Hawks" įmetė 2 taškus į savo krepšį
Kaip jau skelbėme, sekmadienį NBA lygoje Indianos "Pacers" (26-29) išvykoje 117:129 (23:35, 34:31, 33:28, 27:35) nusileido Atlantos "Hawks" (31-26).Svečių komandos lyderis
Drummondas: neįsivaizduoju, dėl ko mane vadina "Didžiuoju pingvinu"
Drummondas: neįsivaizduoju, dėl ko mane vadina "Didžiuoju pingvinu"
Žvaigždėtasis Los Andželo "Lakers" naujokas Andre Drummondas teigia nežinąs, iš kur atsirado jo pravardė "Didysis pingvinas"."Klausyk, vaikine, aš net neįsivaizduoju,
"Heat" šokiravo "Nets" – paskutiniu metimu išplėšė pergalę Majamyje (rezultatai)
"Heat" šokiravo "Nets" – paskutiniu metimu išplėšė pergalę Majamyje (rezultatai)
Bamas Adebayo paskutinėje atakoje neturėjo kur dėti kamuolio, tuomet nusprendė pats atakuoti krepšį. Taiklus jo metimas garantavo Majamio „Heat“ ekipai pergalę namie 109:107 (32:31,
"Pacers" su naudingu Saboniu panaikino 20 taškų deficitą, tačiau krito Atlantoje
"Pacers" su naudingu Saboniu panaikino 20 taškų deficitą, tačiau krito Atlantoje
Apmaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (26-29) ekipa. Indianapolio krepšininkai svečiuose rezultatu 117:129 (23:35, 34:31, 33:28, 27:35) neprilygo Atlantos
Kodėl naivu tikėtis, kad Valančiūnas ir Sabonis savo įstabią NBA statistiką atkartos ir rinktinėje?
Kodėl naivu tikėtis, kad Valančiūnas ir Sabonis savo įstabią NBA statistiką atkartos ir rinktinėje?
Iki NBA reguliariojo sezono pabaigos liko lygiai mėnuo, tačiau nepanašu, kad sulig 72-ejų rungtynių maratono finišu baigsis ir šios lygos lietuvių pasirodymas už Atlanto.Tiek
"Šiauliai" apmaudžiai pralaimėjo trilerį Prienuose
"Šiauliai" apmaudžiai pralaimėjo trilerį Prienuose
Prienų „CBet“ (12-18) komanda atlaikė pakilusių varžovų šturmą, sumetė lemiamus metimus ir „Betsafe-LKL“ mače iškovojo sunkią pergalę namuose, kur 90:89
"Celtics" strategas atsisakė kosminės sumos už darbą Indianos universiteto komandoje
"Celtics" strategas atsisakė kosminės sumos už darbą Indianos universiteto komandoje
Indianos universitetas siūlė Bostono "Celtics" vyriausiajam treneriui Bradui Stevensui septynerių metų trukmės ir net 70 mln. JAV dolerių vertės kontraktą.44-erių specialistas atsisakė
"Grizzlies" su Valančiūnu triumfavo Milvokyje; trumpai žaidė ir Sirvydis (rezultatai)
"Grizzlies" su Valančiūnu triumfavo Milvokyje; trumpai žaidė ir Sirvydis (rezultatai)
Memfio „Grizzlies“ (29-26) ir toliau nesiliauja stebinę. Jono Valančiūno atstovaujama jauniausia NBA komanda šeštadienį išvykoje 128:115 (35:31, 28:34, 30:31, 26:28)
Pokyčių "Barcoje" anksčiau laukęs Jasikevičius: su Navarro gerai sutarsime
Pokyčių "Barcoje" anksčiau laukęs Jasikevičius: su Navarro gerai sutarsime
Po pergalės prieš Manresos BAXI Šarūnas Jasikevičius neišvengė klausimo apie pokyčius savo tiesioginio viršininko kėdėje. „Barcelona“ strategas atskleidė,
"Warriors" meksikietis patyrė smegenų sukrėtimą atsitrenkęs į teisėjų stalelį
"Warriors" meksikietis patyrė smegenų sukrėtimą atsitrenkęs į teisėjų stalelį
San Fransisko "Golden State Warriors" puolėjas Juanas Toscano-Andersonas patyrė gana rimtą traumą neįprastomis aplinkybėmis.Rungtynių prieš Bostono "Celtics" (114:119)
Buvusio žalgiriečio bei Westbrooko dėjimai ir akrobatiškas Curry metimas – NBA Top 10 viršūnėje
Buvusio žalgiriečio bei Westbrooko dėjimai ir akrobatiškas Curry metimas – NBA Top 10 viršūnėje
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šeštadienį įvyko šeši susitikimai, keturiuose iš jų pergales šventė aikščių šeimininkai.Lyga
Palengvėjimo atodūsis NBA lyderių stovykloje – "Jazz" žvaigždės trauma nėra sunki
Palengvėjimo atodūsis NBA lyderių stovykloje – "Jazz" žvaigždės trauma nėra sunki
Šiąnakt NBA lygos lyderiai Jutos "Jazz" krepšininkai namie 119:111 palaužė Domanto Sabonio atstovaujamą Indianos "Pacers" tačiau prarado vieną lyderių.Antroje susitikimo
"Žalgiris" pateikė pasiūlyma Walkupui, gynėją vilioja dar du Eurolygos klubai
"Žalgiris" pateikė pasiūlyma Walkupui, gynėją vilioja dar du Eurolygos klubai
Kauno "Žalgiris" pateikė pasiūlymą vienam lyderių Thomasui Walkupui. Kaip praneša 15min.lt žurnalistas Donatas Urbonas, Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris Martinas Schilleris
Naujoje LKL rubrikoje – Ginevičiaus ir Skučo pašmaikštavimai apie "Juventus" narius
Naujoje LKL rubrikoje – Ginevičiaus ir Skučo pašmaikštavimai apie "Juventus" narius
LKL TV aistruoliams pristato naują rubriką – „Minutės pertraukėlė“.Joje prieš kameras susėdę komandų atstovai mėgins įvardinti, kuris jų bendraklubis labiausiai atitinka
Rekordinė Valančiūno dublių serija nutrūko, bet "Grizliai" šventė pergalę Čikagoje
Rekordinė Valančiūno dublių serija nutrūko, bet "Grizliai" šventė pergalę Čikagoje
NBA čempionate Jonas Valančiūnas aikštę paliko nesurinkęs sau įprastos pelnytų taškų ir atkovotų kamuolių statistikos, tačiau jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28
Galingas Sabonio pasirodymas žvaigždę praradusių NBA lyderių nesutrikdė
Galingas Sabonio pasirodymas žvaigždę praradusių NBA lyderių nesutrikdė
NBA čempionate Domantas Sabonis užfiksavo dar vieną įspūdingą dvigubą dublį, bet po puikaus starto rungtynių pabaigoje užbuksavusi Indianos „Pacers“ (26 pergalės/29 pralaimėjimai)

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime