"Vytis" įveikė čempionus, "Žalgirio" dubleriai krito per pratęsimą (rezultatai)

Mato Baranausko nuotr., NKL
Nors į rikiuotę sugrįžo įžaidėjas Tadas Pažėra, tačiau Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (12-10) šios dienos susitikime padėti vis dar negalėjo Deividas Anužis, Jonas Dumašius ir Vytautas Šarakauskas, o pastarojo netektis klaipėdiečiams atsiliepė itin skaudžiai.

Tomo Gaidamavičiaus kariauna namuose nesustabdė įspūdingai žaidusio Šakių „Vyčio“ (16-7) vidurio puolėjo Aurelijaus Pukelio bei patyrė pralaimėjimą 76:92 (21:13, 20:30, 13:23, 22:26).

A. Pukelis per 25 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 37 naudingumo balus. Centrui pritrūko vos vieno efektyvumo balo iki pakartoto karjeros rekordo.

„Neptūnas-Akvaservis“ komandos vidurio puolėjų porą sudarė neseniai prie komandos prisijungęs 20-metis Rokas Gadiliauskas bei 18-metis Petras Piekus. Abu šie krepšininkai sužaidė geriausius mačus Klaipėdos komandoje.

P. Piekus rungtyniavo kiek daugiau nei 15 minučių bei užfiksavo karjeros rekordą. Per šį laiką vidurio puolėjas pelnė 6 taškus bei atkovojo 9 kamuolius. Tuo metu R. Gadiliauskas per 26 minutes pelnė 10 taškų bei atkovojo 9 kamuolius.

Solidžiai rungtynes pradėję klaipėdiečiai po pirmojo ketvirčio turėjo 8 taškų persvarą (21:13), tačiau tuomet aikštelėje ėmė spindėti A.Pukelis.

Per pirmąjį ketvirtį taškų nepelnęs aukštaūgis antrajame kėlinį jų surinko 12, o trečiajame – 9. Vidurio puolėjo vedamas „Vytis“ prieš lemiamą ketvirtį įgijo 12 taškų persvarą (54:66), kuri ketvirtajame kėlinyje buvo pasiekusi ir 20 taškų ribą.

„Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkams nesisekė sustabdyti ir Šakių ekipos snaiperių – „Vytis“ pergalingame mače pataikė net 14 tolimų metimų iš 29 (48 proc.).

Kitą susitikimą uostamiesčio ekipa žais jau 2019-aisiais, kuomet sausio 4-ąją, penktadienį, vyks į Šilutę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 14, Tadas Pažėra (6 rez. perd.) ir Erikas Kubilius – po 13 (6 atk. kam.), Nojus Mineikis 10 ir Rokas Gadiliauskas – po 10 (9 atk. kam.), Petras Piekus 6 (9 atk. kam.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 21 (13 atk. kam., 7 rez. perd., 3 blk.), Paulius Beliavičius 20 (5/7 trit., 6 rez. perd.), Šarūnas Vingelis 15, Paulius Semaška 12.

Jaunieji žalgiriečiai pratęsime nusileido svečiams iš Baltarusijos

Nacionalinės krepšinio lygos tarptautiniame turnyre pergalę pratęsime iškovojo Minsko „Cmoki-2“ klubas, kuris svečiuose 102:95 (18:20, 18:24, 25:19, 25:23, 16:9) nugalėjo Kauno „Žalgiris-2“ komandą.

Po dviejų kėlinių jaunieji žalgiriečiai dar pirmavo 12 taškų, tačiau Minsko ekipa įsibėgėjo po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį svečiai laimėjo 6 taškų persvara, o ketvirtąjį – 2 ir taip išsikovojo galimybę santykius iki galo išsiaiškinti per pridėtą laiką.

Pratęsimas prasidėjo lygiai, tačiau po truputį varžovus spaudi Minsko komanda dviem taikliais Maksimo Liutycho baudos metimais persvėrė rezultatą (90:88).

Iki pridėto laiko pabaigos likus 40 sekundžių, Jauhenijus Beliankou pataikė du baudų metimus ir padidino pranašumą iki 4 (99:95). Po 18 sekundžių tas pats Beliankou pataikė dar vieną baudų metimą ir svečių klubas pirmavo rezultatu 101:95.

Paskutinius dūrius suleido Ivanas Aladka, pataikęs dar du baudų metimus ir garantavęs Baltarusijos komandos pergalę rezultatu 102:95.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė J. Beliankou. Krepšininkas per 40 minučių pelnė 34 taškus (8/12 dvit., 3/7 trit., 9/10 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir taip surinko 42 naudingumo balus.

Šeimininkų ekipoje labiausiai pasižymėjo Giedrius Bergaudas, pelnęs 16 taškų (6/7 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 16 (6 atk. kam.), Vitalijus Kozys 15 (9 atk. kam.), Marius Valinskas 14, Volodymyras Markovetskyy 12 (6 atk. kam.), Lukas Uleckas 11 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Cmoki-2“: Jevgenijus Beliankovas 34 (8/12 dvit., 3/7 trit., 9/10 baud. met., 5 rez. perd., 42 naud. bal.), Andrejus Stabrouskis 22 (6 atk. kam.), Ivanas Aladka 18, Kirilas Čiumakovas 9 (7 atk. kam.).

A. Kiežos vedama „Sūduva-Mantinga“ užtikrintai pranoko „Ežerūną“

Įtikinamą pergalę iškovojo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderiai Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (18-4), kuri svečiuose 76:65 (21:20, 21:13, 24:13, 10:19) pranoko Molėtų „Ežerūną“ (8-15).

Svečiai iniciatyvą perėmė antrojo kėlinio pabaigoje. Edvinas Jezukevičius pataikė puskablį, Tautvydas Kliučinykas surinko 4 taškus paeiliui, o kiek vėliau dar pridėjo tritaškį ir ketvirtį spurtu 13:6 baigęs Marijampolės klubas įgijo 9 taškų pranašumą (42:33).

Pradėtą darbą „Sūduva-Mantinga“ užbaigė trečiajame kėlinyje. Aurimas Urbonas pataikė du tritaškius, Gediminas Navickas ir E. Jezukevičius pridėjo po dvitaškį ir dar vieną sėkmingą atkarpą kėlinio pabaigoje sužaidę marijampoliečiai prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui turėjo triuškinamą persvarą – 66:46.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Aurimas Kieža pelnė 16 taškų (4/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 7 kamuollius, kartą suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 16 (5/14 metimų), Arnas Beručka 13 (4/8 dvit.), Remigijus Sugintas 11 (3/4 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 16 (4/5 dvit., 2/2 trit.), Aurimas Urbonas 15 (3/11 trit.), Edvinas Jezukevičius 11 (3/6 dvit., 0/4 trit.).

K. Lukošiūno vedamas „Delikatesas“ pagerino taškų rekordą ir nugalėjo „Šilutę“

Karolis Lukošiūnas pataikė 6 tritaškius, o jo vedama Joniškio „Delikateso“ (14-8) komandos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 105:82 (28:20, 26:24, 24:20, 27:18) nugalėjo Šilutės „Šilutę“ (11-12).

Rungtynės prasidėjo galingu šeimininkų spurtu 9:1, kuris padėjo pamatą pirmosios pusės rezultatui – komandos į ilgąją pertrauką išėjo „Delikatesui“ pirmaujant 54:44.

Antrojoje rungtynių dalyje vaizdas nesikeitė ir joniškiečiai išlaikė turėtą pranašumą bei pabaigoje, spurtu 16:5 sutvarkę formalumus, varžovus nugalėjo rezultatu 105:82.

Apie komandinį Joniškio ekipos žaidimą bylojo ir rezultatyvūs perdavimai, kurių komanda atliko 22. Tuo metu šilutiškiai vienas kitam išdalijo 12 rezultatyvių perdavimų.

Dar daugiau, joniškiečių pergalę lėmė taiklus pataikymas iš žaidimo. „Delikatesas“ pataikė 50 procentų metimų (37/73 met.) bei pagerino šio sezono per rungtynes surinktų taškų rekordą.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė K. Lukošiūnas. Krepšininkas per 29 minutes pelnė 26 taškus (2/6 dvit., 6/10 trit., 1/1 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir taip surinko 22 naudingumo balus.

Dvigubą dublį surinko Šarūnas Beniušis. Aukštaūgis pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 5/10 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovojo 14 kamuolių bei surinko 26 naudingumo balus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo kapitonas Evaldas Džiaugys, pelnęs 20 taškų (4/9 dvit., 1/3 trit., 9/12 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvius perdavimus.

„Delikatesas“: Karolis Lukošiūnas 23 (6 rez. perd., 6/10 trit., 22 naud. bal.), Šarūnas Beniušis 18 (14 atk. kam., 26 naud. bal.), Andrius Globys ir Mantvydas Žukauskas po 13, Giedrius Stankevičius ir Airidas Giedraitis po 10.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys (6 atk. kam., 26 naud. bal.), Mantas Šerkšnas (7 atk. kam.) ir Byronas Sanfordas (10 atk. kam., 26 naud. bal.) po 19.

Ketvirtajame kėlinyje dviženklę persvarą iššvaistęs Gargždų SC atsilaikė prieš „Erelius“

Trečiąją pergalę paeiliui įsirašė Gargždų SC (11-12) ekipa, kuri namuose po atkaklios kovos 85:83 (21:17, 18:27, 29:16, 17:23) palaužė Mažeikių „Erelių“ (7-15) pasipriešinimą.

Charakterį parodę „Ereliai“ šiaudo griebėsi paskutinėmis akimirkomis. Lavellas Boydas pataikė iš toli, o Ignas Fiodorovas sėkmingai prasiveržė krepšio link bei iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, sumažino savo ekipos atsilikimą iki 6 taškų (79:85).

Vis tik svečiai tuo neapsiribojo ir 39-ąją mačo minutę L. Boydas pelnė dar du taškus, o Gargdžų SC kitose atakose prametė abu tolimus. Kaip bebūtų, „Ereliams“ laiko pritrūko ir Haroldo Saprykino taškai paskutinėmis sekundėmis galutiniam rezultatui įtakos nepadarė.

Šeimininkų pergalę lėmė gerai ketvirtojo kėlinio pradžia. Po Dariaus Griškėno tritaškio komandas skyrė viso labo 5 taškai (63:68), tačiau tuomet iš toli pataikė Ernestas Jonkus bei Aidas Viršilas, du taškus pridėjo Laurynas Mikalauskas ir iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 6 minutėms, Gargždų SC atstatė dvižeklę persvarą – 77:63.

Nugalėtojus į priekį tempė Laurynas Mikalauskas, kuris pelnė 21 tašką (10/13 dvitaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 21 (10/13 dvit.), Simonas Serapinas 14 (4/6 dvit.), Ernestas Jonkus 12 (3/5 trit.), Vaidotas Pečiukas 11.

„Ereliai“: Darius Griškėnas 25 (5/6 dvit., 4/5 trit., 34 naud. bal.), Haroldas Saprykinas (5/7 dvit.) ir Ignas Fiodorovas (4/8 dvit.) po 14, Lavellas Boydas 13 (3/6 trit.), Tomas Zdanavičius 11.

Iš pralaimėjimų liūno neišbrendanti „Sintek-Jonava“ nusileido ir „Perlui“

Septintąją nesėkmę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė Jonavos „Sintek-Jonavos“ (6-16) klubas Vilniuje po dramatiškos kovos 81:84 (23:21, 17:16, 22:24, 19:23) turėjęs pripažinti vietos „Perlo“ (12-11) pranašumą.

Rungtynėse sostinėje Jonavos lyderis Martynas Linkevičius vos nesurinko trigubo dublio – krepšininkas pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Dvikovoje abu klubai kovojo taškas į tašką visų rungtynių metu. Po trijų ketvirčių priekyje vienu tašku buvo svečiai (62:61).

Įvykiams persikėlus į ketvirtąjį kėlinį, ir, likus žaisti mažiau nei dvi minutes, „Perlas“ buvo atitrūkęs 4 taškų skirtumu (77:73). Augustino Jankaičio vedami jonaviečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (77:77).

Paskutinę susitikimo minutę dvitaškį šeimininkams pataikė Karolis Giedraitis, kuris pridėjo ir taiklų baudos metimą po Martyno Pacevičiaus techninės pražangos (80:77). Per likusį laiką „Perlas“ tiksliai realizavo baudų metimus, o M. Linkevičiaus tritaškis situacijos rungtynėse jau nebepakeitė.

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 25 taškai (10 atk. kam.), Martynas Linkevičius 17, T.J. Wallace 13, Martynas Pacevičius 12, Rytis Juknevičius 10.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 27, Einaras Tubutis 19, Augustas Marčiulionis 13.

Tauragės klubo pergalę prieš KTU lėmė A. Kvedaravičiaus tritaškis

Dramatišką pergalę Kaune iškovojo Tauragės krepšinio klubas (10-13), kuris po Aivaro Kvedaravičiaus tritaškio lemiamu metu 80:78 (16:23, 23:16, 13:19, 28:20) palaužė KTU (4-18) ekipą.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei tauragiškiai dar pirmavo 4 taškais (77:73), bet Mato Ragausko penki taškai iš eilės KTU išvedė į priekį 78:77.

Tauragės krepšininkus išgelbėjo Aivaras Kvedaravičius, kuris likus 10 sekundžių smeigė tritaškį ir svečiams suteikė 2 taškų atsargą. Lemiamu metu du Gyčio Asačiovo tritaškiai skriejo pro šalį ir Kaune triumfavo Tauragės komanda.

KTU: Matas Ragauskas 23, Gytis Asačiovas ir Julius Liesis po 11, Julius Kigas 9 (3/7 trit.).

Tauragės krepšinio klubas: Aivaras Kvedaravičius 21 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Liudas Radavičius 18, Paulius Morkeliūnas 15, Mindaugas Stašys 9.

Vainauskas ketinimus parduoti Palangos klubą vadina "veiklos tęstinumu"
„Situacija pasikeitė ir tai yra reakcija į ją“, – taip Jonas Vainauskas aiškino pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai perimti „Olimpo“ klubo
Kretingoje šeimininkavę ir šturmą atlaikę jurbarkiečiai išlygino finalo seriją
Iš sausakimšo Kretingos sporto centro pergalę išsivežė „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio kariai išvykoje 84:76 (23:18, 31:21, 18:21, 12:16) atlaikė „Kretingos“
Marijampoliečiai dramatiškai palaužė "Olimpą" ir išlygino bronzinės serijos rezultatą
Netekčių pažymėtose „7bet-NKL“ mažojo finalo rungtynėse triumfavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai, kurie namų tvirtovėje 83:81 (23:20, 20:15, 22:25,
Jurbarke vos neprisižaidusi "Kretinga" finalą pradėjo pergale
Prasidėjusiame „7bet-NKL“ didžiajame finale plonu ledu vaikščiojusi „Kretinga“ įsirašė pirmąją pergalę. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 87:78
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė