"Vytis" įveikė svečius iš Telšių ir iškovojo trečią pergalę iš eilės

Trečiąją pergalę iš eilės Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo Virginijaus Sirvydžio treniruojama Šakių „Vyčio“ (8-7) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 83:76 (21:25, 18:14, 20:20, 24:17) susitvarkė su „Telšių“ (10-5) krepšininkais.

Iki susitikimo pabaigos likus 7 minutėms „Telšiai“ turėjo minimalų deficitą (66:67), tačiau tuomet „Vytis“ pabėgo į priekį. Marijus Užupis pelnė 8 taškus, Paulius Beliavičius pridėjo tritaškį ir Šakių klubas jau turėjo dviženklę persvarą (78:68).

Ovidijus Kaminskis pelnė 6 taškus paeiliui ir „Telšiai“ priartėjo iki 5 taškų (76:81), tačiau Sebežiovas įmetė dvitaškį, o žemaičiai daugiau taškų nepelnė.

„Vytis“: Marijus Užupis 20 (6/8 trit.), Paulius Beliavičius (2/10 trit.) ir Tadas Sebežiovas po 11, Rokas Stankevičius 10.

„Telšiai“: Tomas Domarkas 17 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Ovidijus Kaminskis 14 (4 rez. perd.), Mindaugas Norkus ir Audrius Maneikis po 12.

NKL reguliariojo sezono pabaigoje - nuožmi kova dėl aukštesnių pozicijų
Iki Mezon NKL atkrintamųjų varžybų starto kiekvienai ekipai liko sužaisti po penkerias rungtynes, o prieš jas jau ima aiškėti, dėl kurių vietų per lemiamus turus susigrums ekipos.Į
T.Kliučinykas: palyginus su mūsų žaidimu, turnyrinė lentelė atrodo labai gerai
Mezon NKL pirmenybių kovos į po dviejų savaičių pertraukos į Marijampolę sugrįš jau šią savaitę. Po pertraukos „Sūduva-Mantinga“ penktadienį vyks į Molėtus,
Galingai rungtynėse finišavęs "Ežerūnas" patiesė KTU
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) nukeltame praėjusio turo mače Molėtų „Ežerūnas“ (18-16) išvykoje 81:68 (13:20, 19:17, 24:22, 25:9) palaužė Kauno KTU (7-27) krepšininkus.Dar
NKL: T.Watsono debiutas pažymėtas triuškinančia pergale (visi rezultatai)
Šakių „Vytį“ (30-3) papildęs Travisas Watsonas pirmą kartą apsivilko komandos marškinėlius Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL), o šis įvykis čempionato
"Vyčio" siurprizas: buvęs žalgirietis T.Watsonas apsivilks Šakių klubo aprangą
Buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius T. Watsonas atgaivina profesionalaus krepšininko karjerą. Amerikietis iki sezono pabaigos vilkės Mezon-NKL rungtyniaujančios Šakių „Vyčio“
NKL savaitės MVP tapo sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs Ž.Petraitis
Rezultatyviausią Mezon NKL sezono pasirodymą surengęs Joniškio „Delikateso“ komandos puolėjas Žilvinas Petraitis pripažintas naudingiausiu praėjusios savaitės krepšininku.Tiesiog
NKL: jaunųjų žalgiriečių rekordai atnešė pergalę Jonavoje (visi rezultatai)
Kauno „Žalgirio-2“ (18-14) komandą į priekį vedę Rokas Jokubaitis, Martynas Sajus ir Matas Jogėla gerino asmeninius rekordus, o toks jų žaidimas buvo pažymėtas ekipos pergale
"Lietuvos ryto" dublerių tritaškių lietus sugniuždė "Telšius"
Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) iškovojo tritaškiais prapliupusi Vilniaus „Perlo“ (13-17) komanda, kuri savo aikštėje 95:69 (20:24,
Fantastiškai žaidęs D.Redikas atvedė "Jonavą" į pergalę Tauragėje
Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (16-14) klubas svečiuose po fantastiškos kovos 91:87 (10:19, 16:27, 28:20,
NKL: netikėtai lengva mažeikiškių pergalė ir D.Rediko siautėjimas (rezultatai)
Puikią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) šventė Mažeikių „Ereliai“ (11-17), kurie namuose 94:61 (23:19, 28:11, 13:16, 30:15) neturėjo problemų su vienu
Jaunieji žalgiriečiai krito Tauragėje, "Lietuvos ryto" dublerių pergalę lėmė baudos metimas
Kauno „Žalgirio“ (16-12) dubleriai žaidė bene pajėgiausia sudėtimi, tačiau Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) susitikime Tomo Masiulio auklėtiniai 58:73 (13:25, 20:17,
Kaune "Žalgirio" jaunimas nukovė "Lietuvos ryto" dublerius
Iki pat ketvirtojo kėlinio nė taško nepelnęs Rokas Jokubaitis suspindėjo reikiamiausiu metu. Gynėjas surinko 12 taškų, įskaitant ir rezultatą Kauno „Žalgirio“ (16-11)
"Žalgirio" jaunimas nepaliko vilčių "Lietuvos ryto" dubleriams (visi rezultatai)
Kauno „Žalgirio“ jaunimas pakiliomis nuotaikomis pradėjo 2018-uosius metus. Tomo Masiulio auklėtiniai principinį mūšį prieš Vilniaus „Perlo“ krepšininkus
V.Praškevičius pradeda trenerio karjerą
Prieš aštuonerius metus krepšininko karjerą baigęs 43-ejų metų 206 cm ūgio Virginijus Praškevičius pradeda trenerio karjerą.Buvęs krepšininkas tapo Mezon NKL
D.Maskoliūno 20-metis sūnus seka tėvo pėdomis - jau tapo treneriu (interviu)
Artėjant paskutiniam 2017-ųjų metų Mezon NKL rungtynių savaitgaliui „Jonavos“ klubas sulaukė papildymo. Komandoje vyriausiojo trenerio Nerijaus Zabarausko asistentu dirbs 20-metis Gustas
K.Giedraičio vedami "Lietuvos ryto" dubleriai sutriuškino "Delikatesą"
Vienintelėse Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavę Vilniaus „Perlo“ (8-14) krepšininkai 96:65 (24:13, 15:17, 32:19, 25:16) sutriuškino
NKL: Galingas žalgiriečių spurtas paskutinę minutę ir D.Rediko sugrįžimas (rezultatai)
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse Kauno „Žalgiris-2“ (11-10) parodė puikią kovotojų dvasią ir išvykoje, pačioje rungtynių pabaigoje 71:66 (15:17, 16:22,
Į Lietuvą grįžęs D.Redikas: jaučiuosi labai gerai, net nesitikėjau, kad bus tokia arena
„Jonavos“ klubo naujokas Dovydas Redikas pasidalino savo mintimis apie debiutą Jonavoje, savo sportinę formą, tikslus šiame sezone bei komandos vyriausiojo trenerio filosofijos supratimą.–
Jonavos klubas pasikvietė D.Rediką
Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate rungtyniaujantis „Jonavos“ klubas pasipildė 25-erių metų 192 cm ūgio Dovydu Rediku.Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose
"Lietuvos ryto" dubleriai "Perlo" krepšininkai palūžo ir Klaipėdoje
Vienintelėse Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (14-7) po itin atkaklios kovos 72:70 (18:14, 19:24, 19:15,
Beveik dešimtmetį "Mažeikius" treniravęs A.Rudys palieka postą
Pergalių kelyje ir vėl stringantys Mažeikių „Ereliai“ imasi permainų trenerio poste. Devynerius metus treniravusį Aloyzą Rudį keičia Arvydas Straupis.Klubas skelbia, kad A. Rudys
M.Pacevičiaus tikslas - pirmauti lygoje pagal atkovojamus kamuolius (interviu)
„Jonavos“ klubas praėjusį Mezon NKL savaitgalį pažymėjo pergalingu žaidimu ir čempionate yra pasiekę trijų iš eilės pergalių seriją. Iš viso devynias pergales savo
Vėlai krepšininko kelią pradėjęs I.Lukošius džiaugiasi tobulėjimu su G.Vileita
Naudingiausiu praėjusios savaitės Mezon NKL pirmenybių žaidėju tapusiam Ignui Lukošiui susitikimas su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ veikiausiai įsimins ilgam.Molėtų „Ežerūno“
NKL apžvalga: nesulaikomas "Ežerūno" centras ir dukart skaudžiai nuskriausta "Palanga"
Šakių „Vytis“ ir toliau tvirtai laiko pirmaujančias pozicijas Mezon NKL pirmenybių turnyrinėje lentelėje. Šakių ekipa savaitgalį iškovojo abi pergales, taip nuo
"Sūduva" reabilitavosi prieš "Tauragę", "Šilutė" palaužė "Palangą" (kiti rezultatai)
Vakar patyrusi pralaimėjimą Jonavoje, šiandien Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sugebėjo reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje.Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 81:72 susitvarkė
I.Sargiūno metimas su sirena atnešė pergalę žalgiriečiams (visi rezultatai)
Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) itin atkaklios rungtynės vyko Palangoje, kur Kauno „Žalgiris-2“ (9-8) 74:72 (17:16, 19:19, 19:17, 19:20) įveikė „Palangos“
Gražiausius NKL savaitės momentus kūrė mažeikiškiai (TOP 10 video)
Gražiausią praėjusios savaitės Mezon NKL ataką sukūrė Mažeikių „Erelių“ krepšininkai. Ji prasidėjo akrobatiniu Igno Razučio kamuolio išsaugojimu, o dėjimu ataką
"Juventus" Molėtuose nepasigailėjo šeimininkų
Triuškinančią pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo FIBA pertraukos metu dvi savaites oficialaus mačo nežaidžianti Utenos „Juventus“ komanda. Žydrūno Urbono auklėtiniai

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52