"Vytis" nepaliko šansų sostinės klubui, "Sūduva-Mantinga" - "Šilutei" (kiti rezultatai)

nklyga.lt
Šakių „Vyčio“ (14-11) komanda iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) prieš turnyrinės lentelės kaimynus – Vilniaus „Perlo“ (15-10) krepšininkus, kuriuos įveikė svečiuose 80:57 (24:23, 24:14, 16:11, 16:9).

„Vyčio“ ekipai tai – ketvirtoji pergalė iš eilės.

Sėkmingomis atakomis mačą pradėję šakiškiai netrukus sulaukė vilniečių spurto – 8:5. „Perlo“ krepšininkai stengėsi laikytis priekyje (18:13), tačiau rezultatą išlygino Tado Sebežiovo ir Edvino Jezukevičiaus iniciatyva – 20:20. „Vytis“ rezultatą persvėrė ir po geros atkarpos antrojo kėlinio viduryje jau pirmavo 35:28. Galiausiai į ilgąją pertrauką jau pavyko išsinešti dviženklę persvarą – 48:37.

Po didžiosios pertraukos šakiškiai laikė iniciatyvą savo rankose, o į „Lietuvos ryto“ areną grįžęs Gytis Radzevičius taip pat sukūrė gražių epizodų. Komandas ėmė skirti jau daugiau 20 taškų (69:48) ir iki rungtynių pabaigos šakiškiai nebeiššvaistė pranašumo – 80:57.

„Vytis“: Rokas Stankevičius 17, Augistinas Jankaitis 14, Paulius Beliavičius 13, Tadas Sebežiovas, Sheltonas Jacksonas, Edvinas Jezukevičius ir Gytis Radzevičius po 9.

„Perlas“: Arnas Beručka 16, Margiris Normantas 11, Domantas Pipiras 8.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (21-4) Mezon-NKL pirmenybėse ir toliau diktuoja madas rungtyniaudama savo sirgalių akivaizdoje.

Čempionų titulą ginantys marijampoliečiai namie 96:58 (27:12, 21:24, 25:12, 23:10) susitvarkė su „Šilutės“ (12-13) komanda.

Mariaus Kiltinavičiaus kariaunai tai buvo jau 12-oji pergalė iš eilės rungtyniaujant namuose. Iš viso sūduviečiai jau šventė devintą pergalę paeiliui.

„Sūduvai-Mantingai“ solidi buvo ir susitikimo pradžia, kuomet jau po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą (27:12).

Tiesa, Roberto Kuncaičio auklėtiniai ilgai su sūduviečių pranašumu nesitaikstė. Trečiajame kėlinyje pamario klubas sužaidė sėkmingą atkarpą, o po Ulysseso Thomaso baudų, „Šilutės“ deficitas sumenko iki šešių (44:50).

Vis dėl to, netrukus „Sūduva-Mantinga“ atitrūko. Šeimininkai laimėjo atkarpą 9:0, o po jos skirtumas tarp klubų vėl išaugo (59:44).

Iki trečiojo kėlinio pabaigos „Sūduva-Mantinga“ dar labiau padidino savo atotrūkį (73:48), o per ketvirtąjį kėlinį šilutiškiai į priekį nepasistūmėjo.

„Sūduvai-Mantingai“ šios rungtynės turnyrinėje lentelėje įtakos padaryti nebegalėjo, kadangi marijampoliečiai jau anksčiau užsitikrino pirmją vietą iki antrojo rato pabaigos.

Jei Marijampolės klubui tai buvo nieko nelėmusios rungtynės, tai šilutiškiams šis mačas buvo itin svarbus, kadangi jie vis dar kovoja dėl vietos pirmajame septintuke.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 18, Dominykas Domarkas 17, Evaldas Šaulys 16, Ernestas Ežerskis ir Aurimas Kieža po 11, Marius Valukonis 10.

„Šilutė“: Darius Kibildis 13, Simas Raupys 12, Ulyssesas Thomasas ir Aurelijus Pukelis (18 atk. kam.) po 11.

Eilinę pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Telšių“ (18-7) krepšininkai. Šį kartą žemaičiai namuose 99:75 (28:16, 19:23, 28:24, 24:12) nugalėjo „Mažeikių“ (9-16) atstovus.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Ernesto Bružo tritaškio mažeikiškių deficitas sumenko iki 46:50, tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 19:9 ir mačo baigtis tapo aiški (69:55).

„Telšiai“ dominavo po krepšiu, kur kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 41:28. Dvitaškius šeimininkai metė 67 proc. taiklumu (26/39), kuomet svečių tikslą pasiekė 56 proc. metimų (20/36).

„Telšiai“: Emilijus Gumuliauskas ir Ignas Razutis po 18, Gintautas Kybartas 15 (9 atk. kam.), Tomas Domarkas ir Vilius Pocius po 12, Mindaugas Norkus 11.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 20, Aidas Einikis 13, Ernestas Bružas 12, Mantas Šerkšnas 10.

Aurimas Urbonas buvo arti pirmojo karjeroje trigubo dublio. Puolėjo atstovaujama „Palangos“ (10-15) komanda iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 84:77 (30:15, 19:15, 21:23, 14:24) nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ (5-20) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje palangiškiai pirmavo 70:53 ir atrodė, kad mačo baigtis yra aiški. Visgi šeimininkai rankų nenuleido ir likus žaisti 3 minutes ekipas skyrė tik 4 taškai (77:73). Kitoje atakoje Urbonas smeigė tritaškį ir grąžino solidesnį pranašumą svečiams, kurio pakako iki mačo pabaigos.

Urbonas iš viso per 37 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 6 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Puolėjas arti trigubo dublio buvo ir praėjusį mėnesį, kuomet į Joniškio „Delikateso“ krepšį įmetė 12 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Palanga“: Mantvydas Stašelis 20, Aurimas Urbonas (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Žygimantas Šimonis ir Antanas Bertašius po 14, Antanas Montrimavičius 10.

„Ežerūnas“: Dovydas Giedraitis 19, Jonas Zakas 16, Eimantas Narušis 14, Marius Pociukonis 10 (7 rez. perd.).

Idealiai pirmajame kėlinyje krepšį atakavę Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (18-7) krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę Nacionalinės krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pirmenybėse. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 95:71 (34:20, 22:27, 19:7, 20:17) pranoko Jonavos sporto klubo (5-20) atstovus.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai nerado jokių priešnuodžių varžovų puolimui ir praleido 34 taškus. Po dviejų kėlinių jonaviškių atsilikimas sumenko iki 47:56 ir atrodė, kad šeimininkai gali kabintis į rungtynes.

Visgi visas viltis klaipėdiečiai sudaužė iš karto po didžiosios pertraukos. Svečiai surengė spurtą 9:0 ir mačo baigtis tapo aiški (65:47).

Jonavos sporto klubo krepšininkai nežinojo, kurį varžovų krepšininką reikia dengti labiausiai, nes net 7 „Naftos-Uni-Akvaservis“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Džiugas Slavinskas 16, Mindaugas Stašys 14, Deividas Anužis ir Ignas Ramašauskas po 11, Erikas Kubilius, Benas Bagdonavičius ir Edvinas Alunderis po 10.

JSK: Mintautas Bulanovas 16, Karolis Šarukas 14, Justas Vazalis 9.

Mažeikiškiai atsilaikė prieš "Pieno žvaigždes"
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (10-12) komanda pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-19) duobę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Mažeikiškiai
Maldūnas: apie laukiančias akistatas namuose su "Rytu" ir "Žalgiriu"
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pasitinka du rimtus išbandymus: jau kovo 28 d. (ketvirtadienį) Panevėžyje stoja į kovą su Vilniaus „Rytu”, o balandžio 1 d. (pirmadienį)
LKL Drausmės komisija nepatenkino Viliaus apeliacijos
Kovo 16 d. vykusiose Vilniaus „Ryto“ – Klaipėdos „Neptūno“ rungtynėse dirbę teisėjai ketvirto kėlinio pabaigoje suklydo, neužfiksuodami „Ryto“ komandos
"Wolves" laukia medikų uždegtos žalios šviesos Žagaro sugrįžimui
Reabilitaciją po sunkios traumos tęsiantis Vilniaus „Wolves“ legionierius iš Latvijos Artūras Žagaras nekantrauja prisijungti prie komandos treniruočių. Vis tik, kovo mėnesio
Tobulą kovo mėnesį "Neptūnas" užbaigė nutrauktu Utenos prakeiksmu
Klaipėdos „Neptūnas“ (10-12) tobulai užbaigė kovo mėnesį „Betsafe-LKL“ čempionate.Georgios Vovoro auklėtiniai išvykoje 96:83 (22:16, 29:21, 18:30, 27:16)
Kurtinaitis ir Čeponis: apie "Žalgirio" viltį, "Ryto" sudorotus "Vilkus" ir Eurolygos lietuvius
„Delfi TV“ laidoje „Krepšinio zona“ treneris Rimas Kurtinaitis ir komentatorius Vaidas Čeponis dalinasi mintimis apie naujausias aktualijas bei aptariamas temas.Šį
"Betsafe Mic'd Up": Vovoro emocijos ir pergalė prieš "Rytą"
Praėjusį savaitgalį Vilniaus „Rytas“ po dramatiškos kovos namie 83:84 krito prieš Klaipėdos „Neptūną“.„Neptūnui“ tai buvo trečioji pergalė paeiliui,
Fanams nusilenkęs Žibėnas pagarsino svarbiausią sezono tikslą ir iškėlė retorinį klausimą
LKL vicečempionai Vilniaus „Ryto“ (17-4) krepšininkai atsikvošėjo po dviejų nesėkmių iš eilės prieš Kauno „Žalgirį“ ir Klaipėdos „Neptūną“
"Lietkabelis" pranoko Šeškaus karius
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susidūrė dvi savo pozicijas pagerinti nusiteikusios ekipos. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (13-8) namie 90:80 (15:14, 22:21,
Karštame Viniaus derbyje – "Ryto" pergalė
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko trečiasis sostinės derbis. Jame sudėtingą pergalę pasiekė Vilniaus „Rytas“ (17-4), kuris 99:83 (27:19, 23:25, 19:25,
Paskutiniame kėlinyje atitrūkęs "Žalgiris" iš Šiaulių išsivežė triuškinančią pergalę
Kauno „Žalgiris“ (20-2) turėjo pavargti, tačiau Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) trečiąkart nugalėjo „Šiaulių“ (5-17) ekipą.Andrea Trinchieri
Kurtinaitis pakabino lubas "Lietkabeliui", šaipėsi iš naujoko ir turėjo pastabų Tubeliui
Pažemintas Vilniuje Panevėžio „Lietkabelis“ vis labiau tolsta nuo trečios vietos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lentelėje, kuri potencialiai padėtų pusfinalyje išvengti
Suspenduotas teisėjas Vilius pateikė apeliaciją LKL drausmės komisijai
Nepaisant tolstančios pirmosios vietos, "Rytas" neatsisako ambicijų: norime sugrąžinti titulą Vilniui
Ilgiau nei metus „Jeep“ arenoje Vilniaus „Rytas“ neleido šeimininkauti nė vienam varžovui. 2023-ųjų kovo 5-ąją čia buvo nusileista Utenos „Uniclub Casino –
Furmanavičius: apie karjeros sezoną, saldžias pamokas "Wolves" ir šansą įkąsti "Lietkabeliui"
Justas Furmanavičius šį sezoną yra vienas ryškiausių Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) žaidėjų. Prieš tai „Gargžduose“ dominavęs puolėjas
Atsitiesusios "Pieno žvaigždės" dramatiškai nusileido svečiams iš Kėdainių
Turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6-16), kuris svečiuose 76:74
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Vilniaus derbio laukiantis "Wolves" centras: beprotiškos rungtynės su beprotiška atmosfera
Sekmadienį šalies krepšinio mėgėjų dėmesį kaustys Vilniaus derbis tarp „Wolves“ ir „Ryto“ komandų. Po dviejų „Betsafe-LKL“ ratų šių komandų
Vaitkus – apie sezoną Kėdainiuose bei kitą trenerio Petrausko pusę
„Betsafe-LKL“ reguliarusis sezonas nenumaldomai artėja prie pabaigos, tad komandos siekia pasinaudoti paskutinėmis progomis pagerinti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje. Viena iš
Kaukėnas – apie dvi komandas Vilniuje, "Wolves" bendruomenės auginimą ir savo karjerą pas "sunkius" trenerius
Vargu, ar tuometis devintokas Rimantas Kaukėnas, nusprendęs, kad reikia po treniruočių likti salėje ir padirbėti papildomai, galėjo įsivaizduoti, kad jo ateityje laukia puiki klubinė karjera Europoje,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dirbtinis intelektas – jau LKL: diegiama išmanių kamerų sistema arenose
Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) žengė žingsnį dar efektyvesnio technologijų panaudojimo link – įvairius procesus nuo šiol lengvins dirbtinis intelektas.Lyga
Maldūnas išgelbėjo "Lietkabelį" nuo netikėto pralaimėjimo savo aikštėje
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (9-12) komanda buvo per žingsnį nuo pergalės ir pratęstos geros atkarpos Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Vis tik lemiamu metu
"Rytas" paskelbė apie padėtį su žaidėjų traumomis
Vilniaus "Rytas" antradienį oficialiai paskelbė apie situaciją su trimis susižalojusiais komandos krepšininkais.Vilniečių kapitonas Margiris Normantas yra patyręs Achilo sausgyslės
Rekordinis Watermano šou nepadėjo įveikti "Juventus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nauja savaitė startavo permainingu maču Kėdainiuose. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5-16) savo arenoje krito prieš
Jaunimu pasidžiaugęs Trinchieri kalbėjo apie Sumnerio adaptaciją ir Šmito sveikatą
Kauno „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri po 97:77 laimėtų rungtynių prieš „Pieno žvaigždes“ džiaugėsi, jog pergalę pavyko pasiekti padedant klubo dubleriams,
Triuškinantį pranašumą išbarstę "Šiauliai" nesulaikė Antetokounmpo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepagailėjo į atkrintamąsias besitaikančių klubų susidūrimas. „Šiauliai“ (5-16) savo arenoje 91:94 (29:17,
Laukta intriga "Wolves" ir "Lietkabelio" dvikovoje nė nekvepėjo
Šią savaitę pralaimėjimu jonaviečiams pradėjęs Vilniaus „Wolves“ (15-7) klubas parodė kardinaliai kitokį veidą svarbiame mače.Nedo Pacevičiaus auklėtiniai namuose 109:72 (27:16,

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07