"Vytis" sutriuškino NKL debiutuosiančią KTU komandą

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besirengianti Šakių „Vyčio“ komanda tęsia draugiškų rungtynių maratoną ir šįkart 89:66 (24:21, 28:25, 21:13, 16:7) sutriuškino Kauno Technologijos universiteto krepšininkus.

Šakių ekipoje labiausiai išsiskyrė ikisezoninių rungtynių metu puikią formą demonstruojantis Paulius Beliavičius, pelnęs 21 tašką.

18 taškų pridėjo Edvinas Jezukevičius, 15 – Rokas Čepanonis, po 10 – Gediminas Maceina ir Edgaras Stanionis.

KTU komandai Aidas Kavaliauskas pridėjo 13 taškų, Deividas Pogužinskas – 9 , Artūras Pelšas – 8.

Žinomos LSKL pusfinalio poros: čempionams svilo padai ir per paskutinį kėlinį sukratė 45 taškus
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate sužaistos atsakomosios ketvirtfinalio dvikovos ir paaiškėjo visos pusfinalio dalyvės. Užtikrinčiausiai kelialapį į pusfinalį
LSKL: kauniečių pergalės bei Vilniuje paskutinę sekundę išplėštas pratęsimas
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate sužaistos dar dvejos rungtynės: daugkartiniai lygos čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai išvykoje rezultatu
Stipriai išretėję žalgiriečiai krito per pratęsimą
Mindaugo Stašio vedama „Kretinga“ (7-14) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 75:71 (18:26, 18:7,
LSKL čempionams ir vicečempionais svilo padai: išsikapstyta paskutinėmis sekundėmis
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate šįkart pergales šventė visi trys praėjusio sezono medalininkai: čempionai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai
"Kuršiai" turi naują vyriausiąjį trenerį
Palangos „Kuršiai“ rado naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo Albertas Vilimas, kuris pakeis į Gargždus išvykusį Povilą Šakinį.Nacionalinėje krepšinio
RKL apžvalga: "Biržų" dominavimas ir pratęsimas Kuršėnuose
Gruodžio 17 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos penkerios varžybos. Kuršėnuose A diviziono galiūnui „Omega-Taurui“ teko gerokai paplušėti kovoje su vietiniais „Grafų
Išsklaidyti LSKL trivaldystę prireikė papildomų skaičiavimų
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate sužaistos dar dvejos rungtynės, po kurių paaiškėjo A grupės reguliaraus čempionato nugalėtojas. Susiklostė įtempta situacija,
RKL apžvalga: paskutinių sekundžių trileris Prienuose bei atkakli kauniečių ir klaipėdiečių dvikova
Gruodžio 10 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos šešerios rungtynės. Įtraukianti dvikova Prienuose baigėsi KTU pergale, „Omega-Tauras“ turėjo rimtai paprakaituoti
Šimonio dvitaškis išvedė "Sūduvą-Mantingą" į finalo ketvertą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ dramatiškai tapo antrąja „7bet-NKL“ finalo ketverto dalyve.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 73:72 (24:13, 15:18, 20:25, 14:16)
Šakiuose laimėjusi "Sūduva-Mantinga" bei Mažeikiuose triumfavę "Telšiai" – per žingsnį nuo finalo ketverto
Antrąją pergalę „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijoje iškovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai
"Sūduva-Mantinga" ir "Telšiai" atkrintamosiose startavo įspūdingomis pergalėmis
Kiek daugiau nei dvi savaites nerungtyniavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ant parketo grįžo su trenksmu.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 88:66 (19:16, 27:15, 20:14,
"Vytis" – ketvirtfinalyje, Žiauneriūno benefiso įkvėpti "Mažeikiai" – per žingsnį
Šakių „Vytis“ nepralaimėjęs perlipo „7bet-NKL“ aštuntfinalio barjerą.Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 77:65 (26:17, 11:17, 15:12, 25:19) dar sykį
NKL aštuntfinalis: trijų pratęsimų trileris Mažeikiuose bei Pukelio vedamo "Vyčio" pergalė prieš "Kuršius"
Dramatišką pergalę „7Bet-NKL“ aštuntfinalio mače iškovojo „Mažeikiai“.Rimanto Grigo auklėtiniai namuose per tris pratęsimus 124:113 (24:19, 24:31, 18:21,
NKL aštuntfinalis: tritaškių užkurtas "Perlas" įveikė "Mažeikius", "Vytis" sutriuškino "Kuršius"
Mantas Šerkšnas pelnė 28 taškus, o jo vedama Vilkaviškio „Perlo“ komanda „7bet-NKL“ atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale.Karolio Abramavičiaus
LSKL bronza – Butauto auklėtinius nukovusiems KTU krepšininkams
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) mažasis finalas pasižymėjo įnirtinga ir gražia kova, o pergalę 5 taškų skirtumu – 64:59 (14:20, 17:8, 16:11, 17:20) iš Lietuvos
 LSKL pusfinaliai: Kaune – taškų lenktynės, Klaipėdoje – pergalė be neptūniečių
Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) sužaisti pirmieji Didžiosios taurės turnyro pusfinaliai. Serijoje iki dviejų pergalių pergalingai startavo ir viena koją į finalą žengė daugkartiniai
"Perlų" akistatoje Vilniuje vyko atkakli kova, Pukelio sezono mačas išgelbėjo "Vyčio" viltis
Vilkaviškio „Perlas“ (14-12) pasiekė dramatišką pergalę ir užsitikrino vietą „7bet-NKL“ pirmajame pogrupyje.Vilkaviškio klubas išvykoje 101:97 (20:26,
NKL: dvi "Atleto" pergalės, monstras Joniškyje, kovingieji palangiškiai ir taškų mašiną užkūręs "Vytis"
Praėjusią savaitę po šventinės pertraukos sugrįžo „7bet-NKL“ dvikovos, o pirmąją 2022 metų savaitę įvyko daug įdomybių, kurias skubame jums nušviesti.Tinklalapis
Garliavoje – spurtu smogusios "Kretingos" triumfas, "Vytis" atlaikė "Perlo" šturmą
Septintąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo „Kretinga“ (7-15).Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 74:68 (23:15, 22:21, 8:14, 21:18) nugalėjo Kauno
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė  "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Žalgiriečių serija nutrūko Marijampolėje, "Vytis" įveikė "Ryto", "Šilutė" – "Neptūno" dubleriais
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-3) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 87:62 (17:10, 26:16, 22:19, 22:17)
Žalgiriečiai iškovojo septintą pergalę paeiliui, "Ryto" dubleriai palaužė debiutantus (rezultatai)
Kauno „Žalgiris-2“ (14-6) tęsia pergalingą žygį „7bet-NKL“ čempionate.Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 76:63 (22:14, 22:19, 14:13, 18:17) nugalėjo Palangos „Kuršius“
VDU vaikščiojo peilių ašmenimis, KU panaikino 21 taško deficitą (aiškios pusfinalio poros)
Paaiškėjo kurios keturios keturios Lietuvos studentų krepšinio lygos komandos tęs kovą dėl pagrindinio 2021-2022 metų sezono trofėjaus – LSKL Didžiosios taurės. Tai šį
Lemiamame kėlinyje spurtavę žalgiriečiai išvykoje nukovė "Vytį" (video komentaras)
„Kauno Žalgiris-2“ (12-6) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“.Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 76:68 (21:20, 19:20, 14:17, 22:11) palaužė Šakių „Vytį“
LSKL starte – nuo paskutinės sekundės metimo iki sutriuškinimų (komentarai)
Pirmadienio vakarą ketveriomis rungtynėmis startavo 2021-2022 metų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionatas. Šiemet jame, susiskirstę į Rytų ir Vakarų divizionus, varžosi
Labai griežtai: "Vytis" prarado tašką už pergalę dėl nuostatų pažeidimo
Dėl „7bet-NKL“ nuostatų pažeidimo Šakių „Vyčio“ komanda sulaukė sankcijų – klubas neteko taškų už pergalę rungtynėse su Kauno „Žalgiriu-2“.„Vytis“
NKL: "Ryto" dubleriai nusileido debiutantams; sublizgėjo Pukelis, Galdikas ir Ruikis
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 99:63 (33:11, 21:9, 21:17, 24:26) nugalėjo Kauno r.
NKL: žalgiriečių nesėkmė bei "Ryto" dublerių pergalė, "Atletas" įveikė neptūniečius
Antrąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (2-0).Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 70:60 (22:9, 13:13, 21:14, 14:24) nugalėjo
"Atletas" sutriuškino debiutantus, Pukelio vedamas "Vytis" – "Neptūno" dublerius (rezultatai)
Triuškinančia pergale „7bet-NKL“ sezoną pradėjo 2020-2021 m. pirmenybių trečiosios vietos laimėtojai – Šakių „Vyčio“ (1-0) krepšininkai.Eriko