Naujienos kraunasi...

Į "Žalgirį" pakviestas Sabonio sūnus – apie santykį su tėvu, brolio talentą ir karjeros posūkį

Autorius: Krepšinis.lt.
Į "Žalgirį" pakviestas Sabonio sūnus – apie santykį su tėvu, brolio talentą ir karjeros posūkį
Šarūnui Jasikevičiui į Barseloną pasikvietus beveik visus savo asistentus, šią vasarą Kauno „Žalgirio“ vadovybei teko formuoti naują komandos trenerių štabą.

Tarp naujų veidų „Žalgirio“ stovykloje atsidūrė ir krepšinio legendos Arvydo Sabonio sūnus Tautvydas, rašo Krepšinis.lt.

Praėjusiais metais profesionalaus krepšininko karjerą baigęs T. Sabonis sezoną padirbėjo „Žalgirio“ dublerių trenerių štabe, o šią vasarą sulaukė „paaukštinimo“. Tučiu vadinamas 28-erių specialistas buvo pakviestas į pagrindinę „Žalgirio“ komandą, kur tapo vienu iš naujojo ekipos trenerio Martino Schillerio asistentų.

„Žalgirio“ komandoje T. Saboniui taip pat bus patikėtas individualus darbas su žaidėjais.

„Tai – jaunas treneris, tačiau su savimi jis atsineša kokybę, jėgą, žaidėjo patirtį. Su krepšininkai jis bus fiziškas, padės jiems tobulėti“, – apie jaunąjį savo asistentą sakė prie „Žalgirio“ vairo stojęs austras.

Pats T. Sabonis interviu Eurosport.com.tr svetainei papasakojo apie savo karjeros permainas, nepamirštamą akimirką, kai tėtis Arvydas ant kaklo jam užkabino aukso medalį, brolio ir kitų jaunų Lietuvos krepšininkų talentą bei trumpą, bet įsimintiną pažintį su Š. Jasikevičiumi.

– Tautvydai, buvote paaukštintas iki Eurolygos komandos trenerio asistento. Kaip sutikote tokį karjeros posūkį?

– Tiesiog puikiai. Žinote, kol kas aš dar tik pradedu savo trenerio karjerą, turiu daug ką išmokti. Ir labai puiku, kad dalis pamokų bus gauta itin aukštame lygyje, o aš jame stengsiuosi padėti, kuo tik galėsiu. Tikiuosi, kad koronavirusas nesujauks sezono, turėsime daug darbo ir galėsime dalyvauti čempionatuose.

– Būsite iš NBA Plėtojimosi G lygos atvykusio trenerio M. Schillerio asistentas. Ar jau įsivaizduojate, kokia yra šio trenerio krepšinio filosofija, kokį „Žalgirį“ matysime artėjančiame sezone?

– Pirmuosius susitikimus su M. Schilleriu turėjome per „Zoom“ programą. Kol kas apie labai specifinius planus nekalbėjome. Pirmasis tikslas buvo suburti gerą trenerių kolektyvą, kad klubo struktūra turėtų stabilumą.

Aš manau, kad kitą sezoną matysime greičiau žaidžiantį „Žalgirį“, dažniau bus naudojamas žemas penketas – siurprizų varžovams netrūks. Kaip ir sakiau, į konkretų planą dar nesigilinome, bet klubas atliko kokybiškus veiksmus transferų rinkoje, o sėkmingas M. Schillerio darbas G lygoje kalba pats už save.

– Galbūt būtų neteisinga teirautis legendinio krepšinio žaidėjo sūnaus, tačiau... kaip susipažinote su krepšiniu?

– Na, į klausimą jau atsakyta (juokiasi). Dėkoju savo tėčiui Arvydui už tai, kad pradėjau žaisti krepšinį. Tiesa, tiesioginė jo įtaka nebuvo didelė – kaip ir mano broliui Domantui. Žinoma, augant mus nuolat lydėjo tėčio pergalės krepšinio aikštelėje, pozityvūs dalykai, kuriuos mes matėme, jo atsidavimas krepšiniui 24 valandas per parą.

Tačiau jis niekada mus nėra pasakęs: „Būkite krepšininkais“. Priešingai, krepšinis buvo vienas iš mažiausiai namuose aptarinėjamų dalykų. Vaizdo žaidimai, pokštai, knygos, kitos naujienos – tai buvo mūsų pagrindinės temos. Žiūrint iš kitos pusės, mes su Domantu supratome, kad šis sportas yra grožis. Mano tėtis yra protingas žmogus, ir kai tu matai, jog protingas žmogus visą savo gyvenimą paaukoja konkrečiam tikslui, supranti, kad tai daroma ne veltui.

 

– Kokių patarimų iš jo gaudavote?

– Įprastai jis siūlydavo mums pildyti savo puolimo arsenalą. Per savo karjerą jam teko patirti svarbų pokytį – migruojant tarp NBA ir Europos tėtis pajuto, kad žaidimas evoliucionuoja. Aukštaūgiams tapo svarbu pataikyti tritaškius, o žemesni, bet atletiški žaidėjai ėmė dažniau grumtis po lenta. Taigi, mums rekomendavo ir tobulinti tolimus metimus, ir savo fiziškumą. Tačiau, galų gale, jis visuomet sako tą patį – gyvenimas aikštėje nesibaigia, ir už jos ribų yra daug svarbesnių dalykų nei krepšinis.

– Koks yra pats ryškiausias jūsų prisiminimas, susijęs su tėčiu?

– Daugybė. Tikrai daugybė nepamirštamų dalykų. Tačiau vienas man įstrigęs itin ryškiai. Kai aš buvau 18-metis, Vilniuje vyko Europos jaunimo krepšinio čempionatas (2010-aisiais, – red. past.). Jame su Lietuvos rinktine iškovojome aukso medalius. Mano tėtis buvo tas žmogus, kuris medalį užkabino man ant kaklo. Nekalbėjome, tiesiog pasižiūrėjome vienas į kitą keletą sekundžių – šios sekundės išliks mano atmintyje visuomet.

 

– Jūsų brolis Domantas tapo vienu iš svarbiausių Indianos „Pacers“ komandos žaidėjų. Ką galite pasakyti apie jo karjerą NBA lygoje?

– Ak, Domas! Nepameluosiu, tačiau nesistebiu tokia jo sėkme. Paklauskite tiek Ispanijoje, tiek Lietuvoje – visi tik ir kalba apie jo talento lubas, ar tokios yra. Visapusiškas ir brandus žaidėjas jis buvo nuo pat ankstyvų savo karjeros dienų.

Kaip jūs žinote, aukštaūgiai NBA lygoje yra skirstomi į dvi grupes. Vieni remiasi savo fiziškumu, agresyvumu, retai palieka baudos aikštelę – tai pirma grupė. Antra grupė – tai aukštaūgiai, kurie privengia kontakto, meta tritaškius, nesunkiai keičiaisi dengiamaisiais. Domantas turi abiejų šių grupių charakteristikos bruožų. Kitais žodžiais tariant, jis yra pakankamai aukštas, tačiau gali žaisti ir atsitraukęs, gali klaidinti, veržtis link krepšio, driblinguoti, dalinti perdavimus – jo krepšinio intelektas yra išties aukštas.

– Pasukime link jūsų karjeros. Kodėl profesionaliai žaisti baigėte taip anksti ir pasukote treniravimo keliu?

– Visą savo karjerą į krepšinį stengiausi žvelgti kiek plačiau. Sau ir treneriams užduodavau klausimus: „Kas nutiko čia, kodėl taip nutiko...“ Tai tęsėsi nuolat. Ilgainiui supratau, kad pakankamai gerai pats pradedu suvokti aikštėje nutinkančių įvykių prasmę, pasekmes, galiu pasiūlyti kūrybiškų sprendimų. Ir kai tai supratau, galvoje žybtelėjo mintis apie treniravimą. Iš „Žalgirio“ gavau labai konkretų pasiūlymą – pradėti darbus su jaunimu, padėti jam tobulėti, įsijausti į profesiją. O dabar manęs laukia naujas krepšinio nuotykis.

– Lietuvoje netrūksta talentingų krepšininkų – paminėtini Rokas Jokubaitis, Ąžuolas Tubelis, Paulius Murauskas, Augustas Marčiulionis. Į šalį vis daugiau atvyksta ir perspektyvių užsienio žaidėjų. Tampate tam tikru tobulėjimo centru?

– Taip jau yra: Lietuvoje mes atsigulame ir užmiegame su krepšiniu, valgome su krepšiniu, geriame su krepšiniu, vaikštome su krepšiniu. Jis nuolat mūsų mintyse. Tai tam tikras jėgų šaltinis, leidžiantis kraujui venomis tekėti greičiau. Todėl nieko keisto, kad gyvendami tokioje aplinkoje vaikinai Lietuvoje noriai suka į krepšinį, sunkiai treniruojasi, kuria savo pačių istorijas. Reikia padėkoti garsiems mūsų šalies žaidėjams, įkvėpusiems kitus tobulėti ir siekti krepšininkų karjeros.

– Norėčiau išskirti du krepšininkus – P. Murauską ir R. Jokubaitį. Murauskui dar tik 16 metų, tačiau jis žaidžia daug brandžiau nei dauguma vyresnių vaikinų. O apie Jokubaitį jau girdėjo ir Eurolyga. Kokias įžvelgiate šių krepšininkų perspektyvas?

– R. Jokubaitis buvo vienas iš tų žaidėjų, kuriais labai pasitikėjo Šarūnas Jasikevičius. Rokas niekada nesulaužė to pasitikėjimo, dirbo ilgiau nei tikėtasi ir, manau, puikiai užsirekomendavo. Jis gali pataikyti, veržtis abiem rankomis, yra agresyvus gynyboje ir taip pat turi aukštą krepšinio IQ. Manau, kad trenerio M. Schillerio atsivežama patirtis iš JAV jam gali padėti patobulėti dar labiau.

P. Murauskas yra itin perspektyvus. Nors tik šešiolikmetis, jo sveikas agresyvumas net stebina. Ir taip, jis dar ūgtelės (2004-aisiais gimusio „Žalgirio-2“ komandos puolėjo ūgis šiuo metu – 200 cm, – red. past.), sustiprins raumenis, patobulins įgūdžius. Didžiulis potencialas. Be to, kaip Rokas, jis yra labai disciplinuotas.

– Kalbant apie Š. Jasikevičių – ar daug kartų teko su juo bendrauti asmeniškai?

– Tiesą sakant, nelabai. Aš dažnai stebėdavau jo rengiamas treniruotes, tačiau jo dėmesys visuomet būdavo nukreiptas ne į pašalinius, o į komandą. Tiesa, kai pirmą kartą susitikome, kalbėtis pradėjome ispaniškai. Pasikeitėme keliomis mintimis – aš visuomet stengiausi iš Šaro mokytis, bandžiau perprasti, kodėl tam tikrose situacijose jis elgiasi vienaip, o ne kitaip. Visuomet bandau įsigilinti į krepšinio dalykus plačiau, noriu juos adaptuoti ir turėti savo žinių bagaže. Esu jaunas, mokytis dar reikia labai daug. Tiek patirtis su Šaru, tiek naujos iš Schillerio gaunamos žinios yra labai naudingos.

– Ką apskritai mėgstate veikti laisvu nuo krepšinio laiku?

– Nesakyčiau, kad kažką labai išskirtinio. Leidžiu laiką su savo žmona ir dviem šunimis, skaitau knygas, žiūriu filmus. Labai mėgstu vaikščioti po miestą, susitinkame su draugais. Tiesa, vis dažniau klausausi įvairių „podkastų“.

– Koks yra jūsų mėgstamiausias maistas ir filmas?

– Man visuomet labai sunku pasirinkti tarp picos ir sušių. Aišku, yra ir lietuviškų patiekalų. O kalbant apie filmus, mano favoritas yra „Pagauk, jei gali“, kuriame vaidino Tomas Hanksas ir Leonardas DiCaprio.

– Ar galėtumėte išrinkti visų laikų geriausius Europos ir NBA žaidėjų penketus?

– Pradėkime nuo Europos. Žinoma, penkete būtų Domantas ir mano tėtis Arvydas. Taip pat į jį įtraukčiau Šarūną Jasikevičių, Dimitrį Diamantidį ir Luigi Datomę. NBA mano penketas būtų toks – Šarūnas Marčiulionis, Kobe Bryantas, Giannis Antetokounmpo, Arvydas Sabonis ir Dirkas Nowitzki.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Pakeistas "Žalgirio" ir "Barcelonos" dvikovos laikas
Pakeistas "Žalgirio" ir "Barcelonos" dvikovos laikas
Kauno "Žalgiris" n pirmą kartą šiame sezone turės žaisti Eurolygos rungtynes kitu laiku, nei buvo numatyta, dėl futbolo.Kazio Maksvyčio kariauna su katalonais išvykoje susitiks
Turkijoje dėl žemės drebėjimo atšauktos Eurolygos ir Europos taurės rungtynės
Turkijoje dėl žemės drebėjimo atšauktos Eurolygos ir Europos taurės rungtynės
Eurolyga pirmadienį vakare informavo apie 24-o turo atšauktas rungtynes Stambule, tokį žingsnį diktavo Turkijos vyriausybės sprendimas dėl žemės drebėjimo kuriam laikui atšaukti
Į save nepanašus "Žalgiris" pralaimėjo ir Alytuje
Į save nepanašus "Žalgiris" pralaimėjo ir Alytuje
Alytaus „Wolves“ (13-5) komanda pradžiugino savo sirgalius skambiausia šio sezono pergale „Betsafe-LKL“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 80:75 (23:17, 16:16, 19:19, 22:23)
Čeponis: "Žalgirio" ir "Litekabelio" pusfinalio mače itin svarbus tritaškių faktorius
Čeponis: "Žalgirio" ir "Litekabelio" pusfinalio mače itin svarbus tritaškių faktorius
Likus mažiau nei dviems savaitėms iki didžiausios krepšinio šventės, komentatorius Vaidas Čeponis apžvelgia antrąjį Citadele KMT pusfinalį, kuriame susitiks Panevėžio „7bet-Lietkabelis“
Svarstymai Ispanijoje: taupančiai "Barcai" Jasikevičiaus atlyginimas gali tapti neįkandamu (įvardintas galimas įpėdinis)
Svarstymai Ispanijoje: taupančiai "Barcai" Jasikevičiaus atlyginimas gali tapti neįkandamu (įvardintas galimas įpėdinis)
Su ekonominiais sunkumais susiduriantis ir taupyti priverstas „FB Barcelona“ sporto klubas toliau planuoja tęsti algų mažinimo politiką, o labiausiai apkarpyti po šio sezono turėtų
Prieš dvikovą Kaune – Sedekerskio sezono mačas bei kuklus Giedraičio pasirodymas
Prieš dvikovą Kaune – Sedekerskio sezono mačas bei kuklus Giedraičio pasirodymas
Prieš Eurolygos dvikovą Kaune su "Žalgiriu" užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo dvigubą dublį užfiksavusio Tado Sedekerskio bei kukliai pasirodžiusio Roko
Jokubaitis buvo pagrindinis "Barcos" vedlys į pergalę prieš Eurolygos klubą
Jokubaitis buvo pagrindinis "Barcos" vedlys į pergalę prieš Eurolygos klubą
Rokas Jokubaitis buvo naudingiausias savo komandoje, o Barselonos "Barcelona" (16-3) Ispanijos pirmenybėse pranoko kitą Eurolygos dalyvę.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo gerbėjų
Žalgirio arenoje pakalbinti LeDay, Evansas, po tribūnomis užaugusi Palšytė bei rėmėjai
Žalgirio arenoje pakalbinti LeDay, Evansas, po tribūnomis užaugusi Palšytė bei rėmėjai
Dešimtose Eurolygos namų rungtynėse iš eilės žalgiriečius palaikė sausakimša „Žalgirio“ arena. Nors Kauno „Žalgiriui“ pergalės prieš Belgrado
Eurolygos Top 10 – dėjimas "Žalgirio" krepšį, viršūnėje – "Valncia" mažylio skrydis
Eurolygos Top 10 – dėjimas "Žalgirio" krepšį, viršūnėje – "Valncia" mažylio skrydis
Eurolyga paskelbė 23-iojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, į kurį šį kartą nepateko nei lietuviai, nei žalgiriečiai.Tačiau trečioje vietoje atsidūrė Kauno "Žalgirio"
Iš legendinio serbo lūpų – pagyrimai Maksvyčiui ir "Žalgiriui"
Iš legendinio serbo lūpų – pagyrimai Maksvyčiui ir "Žalgiriui"
Nors Belgrado „Partizan“ ir antrą kartą šį sezoną įveikė Kauno „Žalgirį“, bet Serbijos ekipos vyriausias treneris Željko Obradovičius nepašykštėjo
"Žalgirio" problemas išskyręs Maksvytis: kai nesiseka, tą ubagą ir su lazda visi muša
"Žalgirio" problemas išskyręs Maksvytis: kai nesiseka, tą ubagą ir su lazda visi muša
Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgiris“ (12-11) baigė antru pralaimėjimu bei penktadienį patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės. Strategui Kaziui Maksvyčiui akivaizdu –
Keturių lietuvių mūšyje Eurolygoje pergalę šventė solidžiau žaidę Giedraitis ir Sedekerskis
Keturių lietuvių mūšyje Eurolygoje pergalę šventė solidžiau žaidę Giedraitis ir Sedekerskis
Eurolygos 23-iajame ture susidūrė komandos, kurių gretose rungtyniauja keturi krepšininkai iš Lietuvos.Vitorijos "Baskonia" (13-10) namie po atkaklios kovos 95:90 (21:23. 31:15,
"Virtus" Eurolygoje antrą pergalę iš eilės šventė Prancūzijoje
"Virtus" Eurolygoje antrą pergalę iš eilės šventė Prancūzijoje
Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Europos taurės laimėtoji Bolonijos "Virtus" (11-12) krepšininkai.Sergio Scariolo auklėtiniai išvykoje užtikrintai
Motiejūno komanda nusileido Hezonjos vedamam "Real"
Motiejūno komanda nusileido Hezonjos vedamam "Real"
Nesėkmę Eurolygoje po atkaklios kovos patyrė Donato Motiejūno atstovaujama Monako "AS Monaco" (14-9) komanda.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 91:95 (20:24,
"Žalgiris" namie nusileido Obradovičiaus partizanams
"Žalgiris" namie nusileido Obradovičiaus partizanams
Kauno „Žalgirio“ (12/11) krepšininkai patyrė skaudų pralaimėjimą Eurolygos namų rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 74:88 (15:26, 15:21, 24:14, 20:27) pralaimėjo
Po pergalės prieš "Žalgirį" Eurolygos čempionai krito Pirėjuje
Po pergalės prieš "Žalgirį" Eurolygos čempionai krito Pirėjuje
Po pergalės prieš Kauno "Žalgirį" (12-11) Eurolygos čempionai Stambulo "Anadolu Efes" (11-12) krepšininkai patyrė nesėkmę.Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje
Buvusio žalgiriečio karjeros rungtynės pažymėtos pergale prieš ALBA
Buvusio žalgiriečio karjeros rungtynės pažymėtos pergale prieš ALBA
Eurolygos 23-iajam ture susidūrė Turkijos ir Vokietijos čempionai, o užtikrintą pergalę šventė Stambulo "Fenerbahče" (14-9).Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namie 101:86 (31:27:,
Jokubaitis vėl buvo vienas vedlių į dramatišką "Barcos" pergalę
Jokubaitis vėl buvo vienas vedlių į dramatišką "Barcos" pergalę
Rokas Jokubaitis vėl pasirodė puikiai, o Braselonos "Barcelona" (15-8) iškovojo dramatišką pergalę Eurolygoje.Šarųno Jasikevičiaus auklėtiniai namie po itin atkaklios
Eurolygoje "dizaineriai" palaužė serbus, "Maccabi" dramatiškai laimėjo Valensijoje
Eurolygoje "dizaineriai" palaužė serbus, "Maccabi" dramatiškai laimėjo Valensijoje
Dvi paskutinės Eurolygos ketvirtadienio 23-iojo turo rungtynės baigėsi sunkiai išvargtomis pergalėmis.Milano "Emprio Armani" (8-15) namie 74:68 (22:18, 23:14, 14:17, 15:19) įveikė
Maksvytis įvertino Obradovičiaus kompaniją: atvyksta karšta komanda
Maksvytis įvertino Obradovičiaus kompaniją: atvyksta karšta komanda
Po dvikovos Stambule Kauno „Žalgiris“ (12/10) neturi laiko deramai atsikvėpti – jau šį penktadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose priims Belgrado „Partizan“
ALBA tvirtovėje siautėjęs Motiejūnas džiaugėsi gynyba: neleidome jiems žaisti taip, kaip norėjo
ALBA tvirtovėje siautėjęs Motiejūnas džiaugėsi gynyba: neleidome jiems žaisti taip, kaip norėjo
„Monaco“ komandoje netrūksta žvaigždžių, tačiau Berlyne trečiadienį ryškiausiai spindėjo Donatas Motiejūnas. Lietuvis sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, tapo
Obradovičius lengvo kąsnio nesitiki: namie "Žalgiris" daug pavojingesnis
Obradovičius lengvo kąsnio nesitiki: namie "Žalgiris" daug pavojingesnis
„Faktas, kad „Žalgiris“ savo aikštėje žaidžia daug geriau“, – prieš rungtynes penktadienį Kaune apie būsimus varžovus kalbėjo Belgrado „Partizan“
"Žalgirio" rūbinėje – kapitono kritika Brazdeikiui: tai bus pamoka ateičiai (pastabas priėmė)
"Žalgirio" rūbinėje – kapitono kritika Brazdeikiui: tai bus pamoka ateičiai (pastabas priėmė)
Daugiau nei pusę „Žalgirio“ taškų Stambule, kovoje su „Anadolu Efes“ pelnę Ignas Brazdeikis ir Edgaras Ulanovas vienas kitą tik papildė vardindami pralaimėjimo priežastis.
Gudaitis – Eurolygos Top 10 viršūnėje, tarp gražiausių momentų – ir Hayeso blokas
Gudaitis – Eurolygos Top 10 viršūnėje, tarp gražiausių momentų – ir Hayeso blokas
Eurolyga paskelbė 22-ajame ture sužaistų rungtyniųražiausių epizodų dešimtuką, kurio viršūnėje atsidūrė lietuvis.Atėnų "Panathinaikos" centras Artūras Gudaitis pirmiausia
Eurolygos turo naudingiausiųjų penkete – du lietuviai, MVP – "Žalgirio" skriaudikas
Eurolygos turo naudingiausiųjų penkete – du lietuviai, MVP – "Žalgirio" skriaudikas
Eurolygos 22-ojo turo naudingiausiuoju žaidėju (MVP) tapo Kauno "Žalgirį" skriaudęs vienas Stambulo "Anadolu Efes" lyderių Willas Clyburnas.32-ejų 201 cm ūgio puolėjas per
Kokybės ir agresyvumo žalgiriečių žaidime pasigedęs Maksvytis: tai kainavo mums pergalę
Kokybės ir agresyvumo žalgiriečių žaidime pasigedęs Maksvytis: tai kainavo mums pergalę
Rezultatyviausių ir naudingiausių Igno Brazdeikio rungtynių kovoje su Eurolygos čempionais nepakako: trečiadienį vakare 22-ame ture Kauno „Žalgiris“ (12 pergalių/ 10 pralaimėjimų)
Naudingai žaidę Grigonis ir Gudaitis nuo nesėkmės Madride neišgelbėjo
Naudingai žaidę Grigonis ir Gudaitis nuo nesėkmės Madride neišgelbėjo
Marius Grigonis ir Artūras Gudaitis žaidė solidžiai, tačiau Atėnų "Panathinaikos" (8-14) patyrė nesėkmę Eurolygoje.Dejano Radonjičiaus auklėtiniai išvykoje 68:83 (14:26, 16:22,
Sezono pasirodymą surengęs Motiejūnas buvo pagrindinis vedlys į pergalę Vokietijoje
Sezono pasirodymą surengęs Motiejūnas buvo pagrindinis vedlys į pergalę Vokietijoje
Donatas Motiejūnas surengė geriausią asmeninį sezono pasirodymą Eurolygoje, o Monako "AS Monaco" (14-8) šventė lengvą pergalę.Sašos Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (169) 02.09 12:36
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime