"Žalgirio" dubleriai iškovojo triuškinančią pergalę bei nusileido čempionams

Dainiaus Lukštos nuotr.

Penktadienį kauniečiai rezultatu 82:64 (22:11; 21:13; 26:21; 13:19) Kaune įveikė kitą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandą – Molėtų „Ežerūną-Atletą“.

Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai, tačiau antroji pirmojo ketvirčio dalis jau priklausė žalgiriečiams, kurie pabėgo į priekį 22:11. Antrame kėlinyje Arvydo Gronskio auklėtiniai tik didino savo pranašumą, kuris po dviejų kėlinių siekė beveik 20 taškų – 43:24.

Toliau savo persvarą didinę kauniečiai trečiojo kėlinio viduryje buvo įgiję rekordinį 28 taškų pranašumą (59:31), tačiau tokio didelio jo išlaikyti nesugebėjo. Paskutinį ketvirtį aikštės šeimininkai varžovams pralaimėjo 13:19, tačiau tai nesutrukdė iškovoti įtikinamos pergalės rezultatu 82:64.

„Žalgiris-2“: K.Babušis 14, V.Kozys 12 (12 atk. kam.), J.Ramanauskas 12, U.Jaruševičius 8, P.Murauskas 7, D.Stenionis 7, M.Rubštavičius 7, G.Bergaudas 5, G.Nemeikša 4, M.Repšys 3, M.Tamulevičius 3, R.Kneižys 0.

„Ežerūnas-Atletas“: A.Giedraitis 12, E.Džiaugys 12, A.Adomauskas 10, I.Juškevičius 10 (12 atk. kam., 4 rez. perd.).

Tuo metu šeštadienio rungtynėse „Žalgiris-2“ krepšininkai turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pranašumą. Pastarųjų NKL sezonų nugalėtojams aikštės šeimininkai nusileido 71:79 (15:25; 20:18; 13:23; 23:13).

A. Gronskio auklėtiniams itin prastai susiklostė susitikimo pradžia, kai varžovai greitai įgijo dviženklę persvarą. Antrame ketvirtyje „Žalgiris-2“ žaidėjai prisitaikė prie varžovų pasiūlyto žaidimo ir kėlinuką sugebėjo laimėti, o komandas skyrė tik 8 taškai – 35:43.

Po pertraukos vėl pasikartojo rungtynių pradžios scenarijus. Kauniečiai per pusę kėlinio pelnė vos du taškus ir po trijų kėlinių varžovai turėjo jau solidų pranašumą – 48:66. Ketvirtame kėlinyje aikštės šeimininkai rankų nenuleido ir sugebėjo prie varžovų priartėti, tačiau to pergalei neužteko – 71:79.

„Žalgiris-2“: K.Babušis 22, G.Bergaudas 10 (5 atk. kam.), J.Ramanauskas 8, U.Jaruševičius 8, P.Murauskas 5, T.Sargiūnas 4 (5 rez. perd.), D.Stenionis 4, M.Repšys 4, G.Nemeikša 3 (5 atk. kam.), M.Tamulevičius 3, V.Kozys 0, M.Rubštavičius 0,

„Sūduva-Mantinga“: Š.Beniušis 31 (5 atk. kam.), Ž.Šimonis 12 (8 rez. perd., 5 atk. kam.).

37-erių V.Vasylius papasakojo, kaip išlaiko formą ir ką reiškia žiūrovai
Antrąjį sezoną paeiliui „Šilutės“ komandoje pradėjęs Valdas Vasylius ir vėl demonstruoja solidžią formą.37-erių metų 203 cm ūgio krepšininkas per pirmąsias trejas
Žalgiriečiai laimėjo minimaliai, "Ryto" dubleriai krito per pratęsimą (rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa mače svečiuose 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“
Vilkavišio klubą papildė E.Stanionis, "Perlą-Energiją" - V.Valuntonis
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) debiutavęs Vilkaviškio „Perlas“ (0-1) į komandą susigrąžino Edgarą Stanionį.Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir NKL patirties
Raumenis pademonstravusi "Juventus" įveikė marijampoliečius
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Utenos „Juventus“ komanda įveikė pirmo etapo barjerą.Po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų tarpusavio rungtynių Žydrūno Urbono auklėtiniai
Įspūdinga "Gargdžų" pergalė, Kumpio ir Rubino šou bei šūviai iš aikštės vidurio
Praėjusią savaitę po kiek daugiau nei 7 mėnesių pertraukos į aikštes grįžo Nacionalinės krepšinio lygos kovos.Pirmąją 2020-2021 metų sezono savaitę trys komandos iškovojo
Marijampolėje - T.Kliučinyko karjeros rungtynės ir nelengva pergale
Tautvydas Kliučinykas sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo antrąją
Puikiai iš toli atakavęs "Vytis" įveikė "Telšius"
Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Šakių „Vyčio“ (2-0) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 81:74 (15:15, 22:12,
V.Šeškus apie trenerio darbą: iš vienos pusės tai meilė, iš kitos - vargas
Dešimtmetį LKL dirbęs ir Prienų krepšinio simboliu vadinamas Virginijus Šeškus po 2018-2019 metų sezono Prienų „Skycop“ klube nusprendė pailsėti ir pasitraukė
"Šilutės" treneris: NKL šiemet yra sustiprėjusi
„Šilutės“ komanda naująjį sezoną pasitinka nekeisdama savo tikslų – klubas tikisi žaisti finalo ketverte ir jį laimėti.Ekipą antrąjį sezoną paeiliui treniruos Kęstutis
Draugiškame turnyre Jonavoje "Sūduva-Mantinga" liko trečia
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Jonavoje vykusiame draugiškame Mero taurės turnyre užėmė trečiąją vietą.Mažajame finale Povilo Šakinio auklėtiniai 83:75 (22:20,
Pirmajame KMT etape - į atlapus kimbančios NKL ekipos
Vakar startavęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau pirmąją dieną buvo kupinas netikėtų rezultatų.Pirmajame turnyro etape po dukart susitinka poros, kurios yra sudarytos iš
Drama Marijampolėje: "Juventus" nesugebėjo palaužti "Sūduvos-Mantingos"
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras antradienį sirgaliams padovanojo tikrą dramą Marijampolėje. Utenos „Juventus“ komanda paleido pergalę iš savo rankų ir dvikovą
"CBet" KMT kovas pradėjo dramatiška pergale Kaune
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) kovas Prienų „CBet“ pradėjo nelengva pergale. Ilgai snūduriavę prieniškiai išvykoje 87:84 (16:25, 26:13, 19:29, 26:17)
R.Keliačiaus vedami "Kuršiai" kontroliniame mače palaužė "Neptūną-Akvaservis"
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ paskutinėse pasiruošimo sezonui rungtynėse Palangoje rezultatu 53:59 (9:21, 20:15, 13:13, 11:10) pripažino „Kuršių“
"Žalgiris-2" minimaliu skirtumu nusileido Vilkaviškio "Perlui"
Kauno „Žalgirio-2“ komanda patyrė apmaudžią nesėkmę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose rezultatu 77:78 (23:12; 21:28; 17:11; 16:27) nusileido Vilkaviškio
Kuršių" vairą perima V.Buzas
Palangos „Kuršiai“ turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo tapo 32-ejų Vytautas Buzas.Buvęs krepšininkas tris sezonus rungtyniavo Lietuvos krepšinio lygoje. 2006-2007
"Perlo" treneris E.Justa: pirmiausia norime patekti tarp 8 stipriausių
Artėjančioms Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono batalijoms Vilniaus „Perlo“ komanda ruošiasi neįprastu būdu – dalyvauja Sostinės krepšinio lygos Rudens
Į Molėtų komandą grįžta D.Keburys
Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ paskelbė, kad į komandą grįžta 30-ies metų 201 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas Deividas Keburys.Krepšininkas 2014-2015 metų sezone gynė
Kauno „Žalgirio-2“ komanda sužaidė dar dvejas kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. Savaitgalį jaunieji žalgiriečiai iškovojo vieną pergalę ir patyrė vieną pralaimėjimą.Penktadienį
"Ežerūną-Atletą" papildė trys praėjusį sezoną Kaune žaidę krepšininkai
Komplektacijos darbus tęsiantis Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ pasipildė dar trimis krepšininkais.Klubas pranešė, kad prie komandos prisijungė praėjusį sezoną Kauno „Atlete“
Ištraukti pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo burtai
Šiandien paaiškėjo pirmojo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo poros – burtų traukimo ceremonija, kurioje dalyvavo broliai Lavrinovičiai, surengta sostinėje esančioje
Į simbolinį NKL penketą patekęs L.Mikalauskas keliasi į Palangą
Praėjusį sezoną „Gargždų“ ekipoje žaidęs Laurynas Mikalauskas keičia atstovaujamą komandą.„Palangos Kuršiai“ oficialiai patvirtino, jog sudarė sutartį su šiuo
"Žalgirio" dublerių treneris: čia jaučiuosi įvertintas, o ši organizacija – išskirtinio lygio
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Kauno „Žalgirio-2“ komanda praėjusį šeštadienį namų aikštėje rezultatu 77:68 įveikė Klaipėdos
Buvęs "Šiaulių" gynėjas karjerą tęs Molėtuose
Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ paskelbė pirmąjį sudėties narį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 2020-2021 metų sezonui.Molėtų klubas pranešė apie susitarimą su 27-erių
"Sūduvos-Mantingos" treneris apie ateinantį sezoną: liko neužbaigtų darbų
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda pluša pasiruošimo artėjančiam NKL sezonui etape. Vyr. treneris Povilas Šakinis pasidžiaugė ilgai laukta galimybe vėl grįžti
Žalgiriečiai įveikė svečius iš Klaipėdos
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Kauno „Žalgiris-2“ komanda iškovojo pirmąją pergalę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namų
Ruikio ir Kumpio pastangų nepakako - "Gargždai" neatsilaikė prieš mažeikiškius
Mažeikių „Ereliai“ sužaidė antrąsias rungtynes pasiruošimo etape prieš „Gargždų“ komandą ir iškovojo pergalę rezultatu 97:85 (23:11, 25:20, 27:27,