"Žalgirio" dubleriai sukūrė stebuklą, "Lietuvos ryto" jaunimas išlygino seriją (rezultatai)

Vienas žalgiriečių lyderių Martynas Varnas išvykęs į JAV
Neįtikėtiną pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijos antrajame mače iškovojo Kauno „Žalgirio“ dubleriai.

Įspūdingai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Tomo Masiuliai auklėtiniai 71:68 (13:19, 14:16, 15:23, 29:10) palaužė „Mažeikių“ krepšininkus.

Be vieno lyderių Martyno Varno žaidę jaunieji žalgiriečiai setbuklingai panaikino 16 taškų deficitą bei serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

„Mažeikiai“ pradėjo pirmaudami 58:42, tačiau šeimininkai surengė spurtą 18:2 bei likus žaisti 3 minutes išlygino rezultatą – 60:60.

Paskutinėmis akimirkomis aikštelėje užvirė tikras nervų karas. Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės jaunieji žalgiriečiai išsiveržė į priekį 64:63.

Gediminas Žalalis pataikė iš toli (66:64), Kristupas Žemaitis atsakė tuo pačiu (67:66), o prasidėjus paskutinei minutei Aloyzo Rudžio auklėtinius vėl į priekį išvedė Žalalis – 68:67.

Paskutinį žodį tarė Arnas Velička, likus žaisti 29 sekundes smeigęs itin svarbų tritaškį (70:68). „Mažeikiai“ per likusį laiką išsigelbėti nesugebėjo – du lemiamus metimus prametė Žalalis.

„Žalgiris-2“: Arnas Velička 14, Paulius Valinskas 13 (9 rez. perd.), Kristupas Žemaitis ir Martynas Echodas po 11.

„Mažeikiai“: Evaldas Šaulys 21, Darius Pakamanis 13, Gediminas Žalalis 11, Šarūnas Vingelis 9.

„Perlas-MRU“ išlygino serijos rezultatą

Spurtas lemiamame ketvirtyje leido Vilniaus „Perlo-MRU“ komandai išlyginti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio seriją.

Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 81:66 (18:21, 18:8, 22:26, 23:11) nugalėjo „Palangos“ komandą ir serijos iki 3 pergalių rezultatas tapo 1:1.

Prieš ketvirtąjį kėlinį palangiškių deficitas siekė tik 3 taškus (55:58). Visgi tikslint paskutinėms minutėms „Perlas-MRU“ šovė į priekį 13:2 ir įgijo lemiamą pranašumą, kurio pakako iki susitikimo pabaigos.

Vilniečius į priekį vedė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes sužaidęs Aistis Piliauskas. Gynėjas pelnė 25 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 27 naudingumo balus.

Trečiasis serijos mačas Palangoje bus žaidžiamas balandžio 7 dieną.

„Perlas-MRU“: Aistis Piliauskas 25, Arnas Beručka 16, Margiris Normantas 14, Rytis Pipiras 13.

„Palanga“: Mindaugas Reminas 16, Titus Robinsonas 13, Aurimas Urbonas ir Povilas Šakinis po 10.

„Vytis“ išnešė sveiką kailį Jonavoje

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalyje revanšą už nesėkmę pirmajame serijos mače pasiekė Šakių „Vytis“.

Nerijaus Zabarausko auklėtiniai po permaningos ir atkaklios kovos 67:60 palaužė Jonavos „Petrochemą-Dexterą“.

Per antrąjį kėlinį varžovams vos 3 taškus įmesti leidę „Vyčio“ krepšininkai serijos iki trijų pergalių rezultatą išlygino 1-1.

Sėkmingojo antrojo kėlinio dėka šakiškiai po ilgosios pertraukos atitrūko net 39:23, tačiau šeimininkai neketino nuleisti rankų.

Ketvirtajame kėlinyje „Vytis“ prarado net tris savo startinio penketo žaidėjus, kurie surinko po 5 asmenines pražangas. Tuo pasinaudojusi „Petrochemos“ ekipa prisivijo 55:56.

Vis tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis sėkmė lydėjo Karolio Brusoko vedamus svečius, kurie atlaikė varžovų šturmą ir pasiekė pergalę.

„Petrochema-Dextera“: Henrikas Vorotnikovas 14, Ričardas Verbickas 12 (1/10 trit.), Lukas Grabauskas 10, Vytautas Kružas 6.

„Vytis“: Karolis Brusokas 17 (10 atk. kam.), Dominykas Domarkas 12 (10 atk. kam.), Ignas Vaitkus, Ernestas Serkevičius ir Paulius Beliavičius po 10.

Geležinę gynybą pademonstravusi „Sūduva-Mantinga“ atstatė serijos lygybę

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jau antrųjų NKL ketvirtfinalio rungtynių pradžioje pademonstravo savo įniršį. Sūduviečiai pirmajame kėlinyje Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ ekipai iš žaidimo neleido įmesti nė vieno metimo ir iškovoję sudėtingą pergalę išlygino serijos rezultatą – 1-1.

„Sūduva-Mantinga“ svečiuose 68:58 nugalėjo uostamesčio ekipą ir atsirevanšavo už pirmąją ketvirtfinalio serijos nesėkmę namuose.

Pergalės pamatus Suvalkijos sostinės ekipa pasiklojo pirmajame kėlinyje. Geležine gynyba sukaustę šeimininkus, Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antrąjį ketvirtį pasitiko su septyniolikos taškų pranašumu (19:2).

Klaipėdiečiai iš žaidimo nepataikė nė karto ir vienintelius savo taškus rinko baudų metimais.

Visgi NKL čempionams itin prasta rungtynių pradžia pabaigos nereiškė. „Nafta-Uni-Akvaservis“ palaipsniui švelnino savo atsilikimą, kol galiausiai ketvirtajame kėlinyje Ryčio Biliarto dvitaškis su pražanga priartino šeimininkus iki penkių taškų (48:53).

Tačiau „Sūduvos-Mantingos“ lyderiai kartoti trijų dienų senumo klaidų nepanoro. Aurimas Kieža pelnė keturis taškus iš eilės, taip padidindamas savo komandos pranašumą iki septynių taškų (61:54).

Greitoje atakoje taškus pelnyti ir atsilikimą sušvelninti netrukus mėgino Raidas Nacius, tačiau patirtimi pasinaudojęs Gintautas Matulis perėmė kamuolį ir paneigė tokią atakos baigtį.

Liksio laiko šeimininkams buvo per mažai, o desperatiškai pasirinkta pražangų taktika uostamiesčio klubui vaisių neatnešė – Dovis Bičkauskis du kartus ramiai realizavo baudos metimus, taip užtikrindamas gyvybiškai svarbią Marijampolės ekipos pergalę.

Šiose rungtynėse sūduviečiai visiškai apribojo varžovų lyderio Mindaugo Stašio laisvę. Įžaidėjas per 33 minutes iš žaidimo pataikė tik vieną metimą iš 16 ir susitikimą baigė savo sąskaitoje turėdamas 6 taškus ir –1 naudingumo balą.

Tuo metu „Sūduvą-Mantingą“ į priekį vedė Aurimas Kieža. Veteranas per 35 minutes pelnė 22 taškus, sugriebė 17 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

Kitas ketvirtfinalio rungtynes komandos žais šį ketvirtadienį Marijampolėje.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 22 (17 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 19, Gintautas Matulis 9 (8 atk. kam.), Donatas Sabeckis 8 (11 atk. kam.).

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Raidas Nacius 15, Rytis Biliartas (11 atk. kam.) ir Viktoras Chodosovskis po 11, Erikas Kubilius 10.

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07