"Žalgiris-2" palaužė vienus iš NKL lyderių (kiti rezultatai)

Mantas Šernius pasiekė pirmąją pergalę vadovaudamas Kauno „Žalgiris-2“ ekipai, kuri šeštadienį namuose 89:85 (22:22, 22:27, 19:17, 26:19) palaužė vienus iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderių Palangos „Kuršius“.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, kauniečiai atsiliko 63:66, tačiau Arnas Adomavičius pataikė iš toli, Rokas Jokubaitis prasiveržė link krepšio, o Erikas Venskus pridėjo dar du taškus ir „Žalgiris-2“ įgijo 6 taškų persvarą (76:70).

Vis tik Aurimo Majausko vedami „Kuršiai“ išliko rungtynėse. Puolėjas surinko 4 taškus iš eilės, Jalenas Riley atliko reidą į baudos aikštelę ir paskutinę mačo minutę palangiškių deficitas siekė 4 taškus (81:85). Vis tik A.Adomavičius mačo pabaigoje pataikė 4 baudų metimus iš eilės ir taip įtvirtino jaunųjų žalgiriečių pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs A.Adomavičius pelnė 21 tašką (1/1 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“: Arnas Adomavičius 21 (5/8 trit.), Rokas Jokubaitis 10 (2/7 dvit.), Modestas Kancleris ir Vitalijus Kozys (4/13 metimų) po 9.

„Kuršiai“: Aurimas Majauskas 20 (7/9 dvit., 8 atk. kam., 30 naud. bal.), Jalenas Riley 18 (3/10 trit.), Matas Jucikas 14 (6/7 dvit., 11 atk. kam., 29 naud. bal.), Aidas Viskontas ir Grantas Vasiliauskas po 10.

Karolis Lukošiūnas pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau Joniškio „Delikatesą“ (11-5) išgelbėjo Mantvydas Žukauskas, po kurio metimo Roberto Giedraičio auklėtiniai namuose 90:88 (26:27, 24:19, 24:16, 16:26) palaužė Gargždų SC (8-9) ekipą.

Sėkmingą atkarpą sužaidę Roberto Giedraičio auklėtiniai savo persvarą trečiajame kėlinyje buvo padidinę iki 18 taškų (68:50), tačiau į tai atsakė ir svečiai. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Rokas Šimkevičius pataikė iš vidutinio nuotolio, tritaškį pridėjo Arvydas Eitutavičius, o dar du taškus pelnė Tadas Poška ir Gargždų SC deficitas sumažėjo iki 8 (71:79).

Rankų ir toliau nenuleidę svečiai sudavė dar vieną smūgį. Simonas Serapinas smeigė tritaškį, Laurynas Mikalauskas pridėjo dar 4 taškus paeiliui ir iki mačo pabaigos likus pusei minutės, Gargždų ekipa rezultatą išlygino – 88:88.

Vis tik „Delikateso“ gelbėtoju tapo Mantvydas Žukauskas, kuris rungtynių pabaigoje atliko sėkmingą reidą krepšio link ir taip išplėšė pergalę savo komandai (90:88).

Šeimininkai savo šturmą surengė trečiajame kėlinyje. K. Lukošiūnas surinko 5 taškus iš eilės, Mantvydas Žukauskas atliko sėkmingą reidą, o pirmasis pataikė dar vieną tritaškį ir 10:2 spurtavęs „Delikatesas“ susikrovė 13 taškų pranašumą (63:50).

K. Lukošiūnas per 32 minutes pelnė 31 tašką (4/5 dvitaškių, 7/14 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Karolis Lukošiūnas 31 (7/14 trit.), Mantvydas Žukauskas 10 (5/5 dvit.), Šarūnas Beniušis 9 (6 atk. kam.).

Garžgdų SC: Laurynas Mikalauskas 26 (9/16 dvit., 13 atk. kam., 34 naud. bal.), Simonas Serapinas 18 (5/10 trit.), Vaidotas Pečiukas ir Tadas Poška (4/4 metimų) po 10.

Šakių „Vytis“ (11-6) savo sirgalių akivaizdoje pagaliau nutraukė dvejų nesėkmingų rungtynių ruožą ir vėl šventė pergalę.

„Vytis“ savo sirgalių akivaizdoje 88:77 (28:21, 21:18, 25:20, 14:18) pranoko „Telšių“ (9-8) krepšininkus.

Tuo metu Žemaitijos krepšininkams tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Dviženklį pranašumą Šakių krepšininkai krautis pradėjo dar antrojo kėlinio pabaigoje, kai po Karolio Brusoko dvitaškio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio (49:39).

Vėliau „Vytis“ rungtynių kontrolės iš savo rankų nebepaleido – šakiečiai išsaugojo pranašumą ir pergalę.

Būtent K. Brusokas ir buvo sėkmingiausias šių rungtynių žaidėjas. „Vyčio“ centras per 25 minutes spėjo atkovoti 19 kamuolių, o tai yra geriausias rezultatas NKL ne tik šį sezoną, bet ir per pastaruosius trejus metus.

Taip pat K. Brusokas pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 6/10 baud. met.), blokavo 2 metimus, išprovokavo 10 pražangų ir surinko net 40 naudingumo balų.

Tiesa, pastarasis centro rodiklis jo karjeroje nėra rekordinis. 2016-aisiais atstovaudamas „Vyčiui“, K. Brusokas žaidė prieš tuometinę „Palangos“ komandą ir fiksavo 47 balų naudingumą.

Karjeros NKL rezultatyvumo rekordą pakartojo ir „Telšių“ atstovas Mindaugas Motuzas, pelnęs 28 taškus (11/14 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud. met.). Anksčiau tokį patį rezultatyvumą jis demonstravo rungtyniaudamas Kauno KTU gretose.

„Vytis“: Karolis Brusokas 18 (19 atk. kam.), Marijus Užupis ir Šarūnas Vingelis po 15, Paulius Beliavičius 14.

„Telšiai“: Mindaugas Motuzas 28, Juozas Balčiūnas 13, Ernestas Bružas 11.

Haroldas Saprykinas pataikė pusę komandos tritaškių, o jo vedami Mažeikių „Ereliai“ namuose 92:88(21:19, 27:16, 16:28, 28:25) įveikė Minsko „Cmoki-2“.

Didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio besivejančių vaidmenyje buvę „Ereliai“ iniciatyvą perėmė svarbiausiu metu. Ignas Fiodorovas pataikė baudos metimą ir rezultatą išlygino (82:82), o H. Saprykinas prie metimų linijos neklydo ir rezultatą persvėrė, o po šio epizodo kamuolį iškart perėmė Mantvydas Staniulis ir šeimininkai įgijp 4 taškų persvarą (86:82).

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Andrejus Stabrouskis sumetė abi baudas ir rungtynėse dar kartą atstatė pusiausvyrą, tačiau kitos atakos metu Ronaldas McGhee užbaigė ataką dėjimų bei prasidėjus paskutinei minutei, „Ereliai“ vėl buvo priekyje (88:86).

Nesėkmingai ataką surengusi Minsko ekipa prarado kamuolį ir buvo priversta taikyti tyčinių pražangų taktiką, bet baudas sėkmingai realizavę „Ereliai“ išsaugojo persvarą bei šventė pergalę.

Nugalėtojams H. Saprykinas pelnė 24 taškus (3/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 9/10 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 26 naudingumo balus.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 24 (3/5 trit.), Ronaldas McGhee 19 (7/9 dvit.), Ignas Fiodorovas 12 (4/5 dvit.), Quintonas Campbellas 10.

„Cmoki-2“: Andrejus Stabrouskis 27 (7/11 dvit.), Antonas Vaškevičius 19 (7/11 dvit.), Kirilas Chumakou 15 (7 atk. kam.), Vladislavas Blizniukas 10.

Lapkričio mėnesio MVP tapęs Evaldas Džiaugys ir vėl sužaidė puikias rungtynes, o jo vedama Šilutės „Šilutė“ (8-9) namuose po atkaklios kovos 82:78 (16:19, 15:27, 29:13, 22:19) palaužė Tauragės krepšinio klubo (6-11) pasipriešinimą.

Po dviejų kėlinių šeimininkai atsiliko 31:46, tačiau dėka galingai sužaisto trečiojo kėlinio „Šilutė“ grįžo į rungtynes ir prieš ketvirtą kėlinį jau turėjo 1 taško persvarą (60:59).

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką, tačiau pačioje mačo pabaigoje sėkmingesnę atkarpą sužaidė šilutiškiai. Evaldas Džiaugys pelnė du taškus, tritaškį pataikė Mantas Šerkšnas ir prasidėjus paskutinei minutei, šeimininkai turėjo 5 taškų persvarą (76:71).

Mindaugas Sebežiovas dar sumažino „Tauragės“ atsilikimą iki 3 taškų, tačiau prie baudų metimų linijos neklydę šeimininkai išsaugojo turėtą persvarą ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose ir vėl galingai rungtyniavęs E. Džiaugys pelnė 21 tašką (8/12 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 5/7 baudų metimų), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 8 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

„Šilutė“: Mantas Šerkšnas 23 (4/7 dvit., 3/11 trit.), Evaldas Džiaugys 21 (8/12 dvit., 12 atk. kam., 33 naud. bal.), Jeffery Perkinsas 12 (4/13 metimų), Andrius Gaidys 11 (0/9 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.).

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius 22 (3/7 trit., 7 atk. kam.), Mindaugas Stašys 21 (4/10 dvit.), Tadas Sebežiovas 12 (4/5 dvit.).

Kostas Jonuška sužaidė geriausias savo karjeros rungtynes, o jo atstovaujamas Molėtų „Ežerūno“ (6-11) klubas sugrįžo į pergalių kelią.

Molėtiškiai savo aistruolių akivaizdoje 70:66 (10:19, 23:10, 16:12, 21:25) nugalėjo Kauno KTU (3-14) klubą.

Kauno KTU krepšininkams tai buvo jau 12-oji nesėkmė iš eilės. Klubas ir toliau lieka absoliutus NKL autsaideris.

Tuo metu žibėjęs K. Jonuška pelnė 30 taškų (9/13 dvit., 2/4 trit., 6/9 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 40 naudingumo balų. Pastarasis rodiklis – geriausias jo karjeroje.

Pralaimėjimas keturių taškų skirtumu reiškia, kad KTU klubas buvo arčiausiai pergalės nuo spalio 20-osios, kai tokiu pačiu deficitu nusileido „Tauragės“ komandai (81:85).

Iki susitikimo pabaigos dar likus 19 sek., Matas Ragauskas sumetė tris baudas iš tiek pat galimų ir KTU klubą priartino iki minimalaus deficito (68:69).

Netrukus kauniečiai dar gavo šansą, kai kitoje aikštelės pusėje Arnas Beručka pataikė tik vieną baudą, tačiau KTU netrukus suklydo ir galimybe triumfuoti nepasinaudojo.

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 30 (11 atk. kam.), Arnas Beručka 16, Hubertas Pivočius 12, Remigijus Sugintas 6.

KTU: Matas Ragauskas 19, Dominykas Ratkus 12, Karolis Sapiega 10.

Jonavos klubas pasirašė kontraktą su Graikijoje sezoną pradėjusiu J.Furmanavičiumi
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyro lentelėje pozicijas gerinantis Jonavos „Sintek-Jonava“ (12-21) klubas pasirašė sutartį su sezoną antroje Graikijos krepšinio
NKL savaitės MVP: nedaug pašoku, dėl to ir neatlieku daug blokų
Jonavos „Sintek-Jonava“ Nacionalinės krepšinio lygos sezoną pradėjo sunkiai rinkdama pergales, todėl šiuo metu išgyvena žūtbūtinę atkarpą.Iki reguliaraus sezono
NKL savaitės MVP šeštąjį kartą tapo J.Riley
Nacionalinės krepšinio lygos savaitės MVP antrąjį kartą iš eilės tapo „Palangos Kuršių“ atakuojantis gynėjas Jalenas Riley. Tokį apdovanojimą jis gauna jau šeštąjį
D.Vilio vedamas "Perlas" po pertraukos pamokė "Neptūną-Akvaservis"
Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Vilniaus „Perlo“ (18-14) komanda su Domantu Viliu priešakyje. 19-metis gynėjas antroje dvikovos dalyje
NKL: dviejų pratęsimų trileryje triumfavo "Ryto" dubleriai (rezultatai)
Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šventė Vilniaus „Perlas“ (17-14) kuris svečiuose po dviejų pratęsimų pareikalavusios kovos 93:86 (24:13,
NKL savaitės dvikovoje per BTV - sunkumų turinčių komandų akistata
NKL savaitės rungtynes, kurias šiandien 18 val. transliuos BTV televizija, Jonavos „Sintek-Jonavos“ ir Mažeikių „Erelių“ ekipos pasitinka su nerimu. Abi komandos turi
NKL: sudėtis papildė Mažeikių, Klaipėdos ir Gargždų klubai
Trys Nacionalinės krepšinio lygos komandos prieš šio savaitgalio kovas pasipildė savo sudėtis.Mažeikių „Ereliai“ į savo sudėtį įtraukė 24-erių metų 189 cm ūgio
"Ereliai" į peržiūrą pasikvietė du žaidėjus
Mažeikių „Ereliai“ pasiruošę stiprinti komandą. Mažeikių ekipa į peržiūrą pasikvietė 24-erių Modestą Žaunieriūną ir bendraamžį Arminą Kelmelį.189 cm
J.Riley penktą sykį tapo NKL savaitės MVP
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos savaitės krepšininku tapo dvejas galingas rungtynes sužaidęs „Palangos Kuršių“ lyderis Jalenas Riley.Tai jau penktasis kartas
NKL apžvalga: "Vyčio" pergalių serija, tritaškių lietus bei dominuojantis J.Riley
Nacionalinėje krepšinio lygoje startavo trečiojo rato kovos, kuriose komandos jau kovoja išskirstytos į dvi grupes.NKL savaitės apžvalgoje – apie Šakių „Vyčio“
"Neptūno" dubleriai patyrė skaudžiausią pralaimėjimą šiame sezone
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (16-14) patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 58:92 (17:22, 11:27, 12:19, 18:24) turėjo pripažinti Šakių
NKL: L.Uleckas atvedė žalgiriečius į pergalę, "Ryto" dublerius paskandino J.Riley
Penkioliktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Kauno „Žalgiris-2“ (15-15), kuris namuose 88:71 (23:18, 21:22, 27:21, 17:10) susitvarkė su Jonavos „Sintek-Jonava“
Palangą palikęs buvęs žalgirietis G.Vasiliauskas keliasi į Jonavą
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) antrojo reguliariojo sezono etapo kovas šeštadienį pradėsiantis Jonavos „Sintek-Jonava“ klubas pasiekė pirminį susitarimą su
Jaunųjų žaidėjų pažangą įvertinęs T.Gaidamavičius: jie pasiekė NKL lygį (interviu)
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas persivertė į antrąją pusę, o trečiąjį pirmenybių ratą Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ pradės jau rytoj, kuomet namuose priims
Trečiasis NKL ratas prasidėjo "Ryto" dublerių pergale Telšiuose
Šį vakarą startavo trečiasis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono ratas. Vilniaus „Perlo“ (16-13) krepšininkai svečiuose 85:74 (26:15, 29:24, 14:17,
Iš "Žalgirio" dublerių atvykęs G.Vasiliauskas paliko "Palangos Kuršių" gretas
Trečiąjį NKL ratą „Palangos Kuršių“ komanda (17-11) pradės be vieno iš savo žaidėjų. Klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 20-mečiu Grantu Vasiliausku.Vasiliauskas
Naudingiausias NKL žaidėjas su komanda tyliai svajoja apie finalinį ketvertą
Joniškio „Delikateso“ aukštaūgis Šarūnas Beniušis šią savaitę išgyveno deja vu jausmą. Jis antrą kartą šį sezoną papildė NKL klubą
Prie "Ežerūno" vairo atleistą T.Purlį pakeitė M.Kugauda
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantis Molėtų „Ežerūno“ klubas trečiadienį pranešė atsisveikinantis su treneriu Tomu Purliu. Trečiadienio pavakarę ekipa
Į nesėkmių liūną įklimpęs Molėtų klubas atsisveikino su treneriu T.Purliu
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantis Molėtų „Ežerūno“ klubas trečiadienį pranešė atsisveikinantis su treneriu Tomu Purliu.Tokį sprendimą klubo vadovai
"Telšių" centras užėmė dvi aukščiausias vietas NKL gražiausių epizodų dešimtuke
Nacionalinės krepšinio lygos gražiausių savaitės epizodų dešimtuke pirmąsias dvi vietas užėmė „Telšių“ komandos vidurio puolėjas Tomas Rimša.Pirmoje vietoje
Jonavos ekipos amerikietis J.Bradley - apie R.Grigą ir draugą iš "Žalgirio"
Prie Jonavos „Sintek-Jonava“ ekipos prieš daugiau nei mėnesį prisijungęs gynėjas iš JAV Jalenas Bradley vis labiau apsipranta Lietuvoje.185 cm ūgio 25 metų krepšininkas
Po 8 mėnesių į aikštę grįžęs M.Žauneriūnas teigia, kad "Vytis" dar nepasiekė lubų
Prieš trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ratą Šakių „Vyčio“ komanda sulaukė gerų žinių – į aikštę grįžo komandą prieš sezoną
Į NKL dar kartą sugrįžęs Š.Beniušis trečią kartą tapo savaitės MVP (visi naudingiausieji)
Į Nacionalinę krepšinio lygos po mėnesio pertraukos sugrįžęs 25-erių metų 205 cm ūgio Šarūnas Beniušis trečiąjį kartą šį sezoną tapo savaitės MVP. Daugiau
NKL apžvalga: istorinis lygos rekordas ir pasikeitęs naudingiausias krepšininkas
Nacionalinėje krepšinio lygoje sužaistas antrasis varžybų ratas, o jo pabaigoje užfiksuotas naujas pirmenybių rekordas, pasikeitė naudingiausias krepšininkas ir parodyti eilės žaidėjų
Šį sezoną su I.Daukšiu atsisveikino jau antras klubas - nepritapo ir Mažeikiuose
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (9-19) abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su gynėjo ir puolėjo pozicijose rungtyniauti galinčiu Ignu
Sakartvelio lygoje spindėjęs puolėjas amerikietis papildė Mažeikių klubo gretas
Stabilumo Nacionalinėje krepšinio lygje (NKL) vis dar ieškantys Mažeikių „Ereliai“ (9-19) sulaukė pastiprinimo puolėjų grandyje. Prie komandos netrukus prisijungs 25-erių
NKL antrojo rato pabaiga: komandos pasidalijo į dvi grupes
Nacionalinėje krepšinio lygoje baigėsi antrasis varžybų ratas, po kurio penkiolika pirmenybių komandų skils į dvi naujas grupes bei pratęs kovas trečiajame ir ketvirtajame ratuose.Po dviejų
NKL: "Vyčio" tritaškių rekordas bei galingas žalgiriečio V.Kozio pasirodymas (rezultatai)
20 tritaškių pataikęs Šakių „Vytis“ (21-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė lengvą pergalę ir svečiuose 112:97 (32:19, 34:25, 24:25, 22:28) pranoko