"Žalgiris-2" palaužė vienus iš NKL lyderių (kiti rezultatai)

Mantas Šernius pasiekė pirmąją pergalę vadovaudamas Kauno „Žalgiris-2“ ekipai, kuri šeštadienį namuose 89:85 (22:22, 22:27, 19:17, 26:19) palaužė vienus iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderių Palangos „Kuršius“.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, kauniečiai atsiliko 63:66, tačiau Arnas Adomavičius pataikė iš toli, Rokas Jokubaitis prasiveržė link krepšio, o Erikas Venskus pridėjo dar du taškus ir „Žalgiris-2“ įgijo 6 taškų persvarą (76:70).

Vis tik Aurimo Majausko vedami „Kuršiai“ išliko rungtynėse. Puolėjas surinko 4 taškus iš eilės, Jalenas Riley atliko reidą į baudos aikštelę ir paskutinę mačo minutę palangiškių deficitas siekė 4 taškus (81:85). Vis tik A.Adomavičius mačo pabaigoje pataikė 4 baudų metimus iš eilės ir taip įtvirtino jaunųjų žalgiriečių pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs A.Adomavičius pelnė 21 tašką (1/1 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“: Arnas Adomavičius 21 (5/8 trit.), Rokas Jokubaitis 10 (2/7 dvit.), Modestas Kancleris ir Vitalijus Kozys (4/13 metimų) po 9.

„Kuršiai“: Aurimas Majauskas 20 (7/9 dvit., 8 atk. kam., 30 naud. bal.), Jalenas Riley 18 (3/10 trit.), Matas Jucikas 14 (6/7 dvit., 11 atk. kam., 29 naud. bal.), Aidas Viskontas ir Grantas Vasiliauskas po 10.

Karolis Lukošiūnas pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau Joniškio „Delikatesą“ (11-5) išgelbėjo Mantvydas Žukauskas, po kurio metimo Roberto Giedraičio auklėtiniai namuose 90:88 (26:27, 24:19, 24:16, 16:26) palaužė Gargždų SC (8-9) ekipą.

Sėkmingą atkarpą sužaidę Roberto Giedraičio auklėtiniai savo persvarą trečiajame kėlinyje buvo padidinę iki 18 taškų (68:50), tačiau į tai atsakė ir svečiai. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Rokas Šimkevičius pataikė iš vidutinio nuotolio, tritaškį pridėjo Arvydas Eitutavičius, o dar du taškus pelnė Tadas Poška ir Gargždų SC deficitas sumažėjo iki 8 (71:79).

Rankų ir toliau nenuleidę svečiai sudavė dar vieną smūgį. Simonas Serapinas smeigė tritaškį, Laurynas Mikalauskas pridėjo dar 4 taškus paeiliui ir iki mačo pabaigos likus pusei minutės, Gargždų ekipa rezultatą išlygino – 88:88.

Vis tik „Delikateso“ gelbėtoju tapo Mantvydas Žukauskas, kuris rungtynių pabaigoje atliko sėkmingą reidą krepšio link ir taip išplėšė pergalę savo komandai (90:88).

Šeimininkai savo šturmą surengė trečiajame kėlinyje. K. Lukošiūnas surinko 5 taškus iš eilės, Mantvydas Žukauskas atliko sėkmingą reidą, o pirmasis pataikė dar vieną tritaškį ir 10:2 spurtavęs „Delikatesas“ susikrovė 13 taškų pranašumą (63:50).

K. Lukošiūnas per 32 minutes pelnė 31 tašką (4/5 dvitaškių, 7/14 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Karolis Lukošiūnas 31 (7/14 trit.), Mantvydas Žukauskas 10 (5/5 dvit.), Šarūnas Beniušis 9 (6 atk. kam.).

Garžgdų SC: Laurynas Mikalauskas 26 (9/16 dvit., 13 atk. kam., 34 naud. bal.), Simonas Serapinas 18 (5/10 trit.), Vaidotas Pečiukas ir Tadas Poška (4/4 metimų) po 10.

Šakių „Vytis“ (11-6) savo sirgalių akivaizdoje pagaliau nutraukė dvejų nesėkmingų rungtynių ruožą ir vėl šventė pergalę.

„Vytis“ savo sirgalių akivaizdoje 88:77 (28:21, 21:18, 25:20, 14:18) pranoko „Telšių“ (9-8) krepšininkus.

Tuo metu Žemaitijos krepšininkams tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Dviženklį pranašumą Šakių krepšininkai krautis pradėjo dar antrojo kėlinio pabaigoje, kai po Karolio Brusoko dvitaškio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio (49:39).

Vėliau „Vytis“ rungtynių kontrolės iš savo rankų nebepaleido – šakiečiai išsaugojo pranašumą ir pergalę.

Būtent K. Brusokas ir buvo sėkmingiausias šių rungtynių žaidėjas. „Vyčio“ centras per 25 minutes spėjo atkovoti 19 kamuolių, o tai yra geriausias rezultatas NKL ne tik šį sezoną, bet ir per pastaruosius trejus metus.

Taip pat K. Brusokas pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 6/10 baud. met.), blokavo 2 metimus, išprovokavo 10 pražangų ir surinko net 40 naudingumo balų.

Tiesa, pastarasis centro rodiklis jo karjeroje nėra rekordinis. 2016-aisiais atstovaudamas „Vyčiui“, K. Brusokas žaidė prieš tuometinę „Palangos“ komandą ir fiksavo 47 balų naudingumą.

Karjeros NKL rezultatyvumo rekordą pakartojo ir „Telšių“ atstovas Mindaugas Motuzas, pelnęs 28 taškus (11/14 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud. met.). Anksčiau tokį patį rezultatyvumą jis demonstravo rungtyniaudamas Kauno KTU gretose.

„Vytis“: Karolis Brusokas 18 (19 atk. kam.), Marijus Užupis ir Šarūnas Vingelis po 15, Paulius Beliavičius 14.

„Telšiai“: Mindaugas Motuzas 28, Juozas Balčiūnas 13, Ernestas Bružas 11.

Haroldas Saprykinas pataikė pusę komandos tritaškių, o jo vedami Mažeikių „Ereliai“ namuose 92:88(21:19, 27:16, 16:28, 28:25) įveikė Minsko „Cmoki-2“.

Didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio besivejančių vaidmenyje buvę „Ereliai“ iniciatyvą perėmė svarbiausiu metu. Ignas Fiodorovas pataikė baudos metimą ir rezultatą išlygino (82:82), o H. Saprykinas prie metimų linijos neklydo ir rezultatą persvėrė, o po šio epizodo kamuolį iškart perėmė Mantvydas Staniulis ir šeimininkai įgijp 4 taškų persvarą (86:82).

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Andrejus Stabrouskis sumetė abi baudas ir rungtynėse dar kartą atstatė pusiausvyrą, tačiau kitos atakos metu Ronaldas McGhee užbaigė ataką dėjimų bei prasidėjus paskutinei minutei, „Ereliai“ vėl buvo priekyje (88:86).

Nesėkmingai ataką surengusi Minsko ekipa prarado kamuolį ir buvo priversta taikyti tyčinių pražangų taktiką, bet baudas sėkmingai realizavę „Ereliai“ išsaugojo persvarą bei šventė pergalę.

Nugalėtojams H. Saprykinas pelnė 24 taškus (3/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 9/10 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 26 naudingumo balus.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 24 (3/5 trit.), Ronaldas McGhee 19 (7/9 dvit.), Ignas Fiodorovas 12 (4/5 dvit.), Quintonas Campbellas 10.

„Cmoki-2“: Andrejus Stabrouskis 27 (7/11 dvit.), Antonas Vaškevičius 19 (7/11 dvit.), Kirilas Chumakou 15 (7 atk. kam.), Vladislavas Blizniukas 10.

Lapkričio mėnesio MVP tapęs Evaldas Džiaugys ir vėl sužaidė puikias rungtynes, o jo vedama Šilutės „Šilutė“ (8-9) namuose po atkaklios kovos 82:78 (16:19, 15:27, 29:13, 22:19) palaužė Tauragės krepšinio klubo (6-11) pasipriešinimą.

Po dviejų kėlinių šeimininkai atsiliko 31:46, tačiau dėka galingai sužaisto trečiojo kėlinio „Šilutė“ grįžo į rungtynes ir prieš ketvirtą kėlinį jau turėjo 1 taško persvarą (60:59).

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką, tačiau pačioje mačo pabaigoje sėkmingesnę atkarpą sužaidė šilutiškiai. Evaldas Džiaugys pelnė du taškus, tritaškį pataikė Mantas Šerkšnas ir prasidėjus paskutinei minutei, šeimininkai turėjo 5 taškų persvarą (76:71).

Mindaugas Sebežiovas dar sumažino „Tauragės“ atsilikimą iki 3 taškų, tačiau prie baudų metimų linijos neklydę šeimininkai išsaugojo turėtą persvarą ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose ir vėl galingai rungtyniavęs E. Džiaugys pelnė 21 tašką (8/12 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 5/7 baudų metimų), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 8 pražangas bei surinko 33 naudingumo balus.

„Šilutė“: Mantas Šerkšnas 23 (4/7 dvit., 3/11 trit.), Evaldas Džiaugys 21 (8/12 dvit., 12 atk. kam., 33 naud. bal.), Jeffery Perkinsas 12 (4/13 metimų), Andrius Gaidys 11 (0/9 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.).

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius 22 (3/7 trit., 7 atk. kam.), Mindaugas Stašys 21 (4/10 dvit.), Tadas Sebežiovas 12 (4/5 dvit.).

Kostas Jonuška sužaidė geriausias savo karjeros rungtynes, o jo atstovaujamas Molėtų „Ežerūno“ (6-11) klubas sugrįžo į pergalių kelią.

Molėtiškiai savo aistruolių akivaizdoje 70:66 (10:19, 23:10, 16:12, 21:25) nugalėjo Kauno KTU (3-14) klubą.

Kauno KTU krepšininkams tai buvo jau 12-oji nesėkmė iš eilės. Klubas ir toliau lieka absoliutus NKL autsaideris.

Tuo metu žibėjęs K. Jonuška pelnė 30 taškų (9/13 dvit., 2/4 trit., 6/9 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 40 naudingumo balų. Pastarasis rodiklis – geriausias jo karjeroje.

Pralaimėjimas keturių taškų skirtumu reiškia, kad KTU klubas buvo arčiausiai pergalės nuo spalio 20-osios, kai tokiu pačiu deficitu nusileido „Tauragės“ komandai (81:85).

Iki susitikimo pabaigos dar likus 19 sek., Matas Ragauskas sumetė tris baudas iš tiek pat galimų ir KTU klubą priartino iki minimalaus deficito (68:69).

Netrukus kauniečiai dar gavo šansą, kai kitoje aikštelės pusėje Arnas Beručka pataikė tik vieną baudą, tačiau KTU netrukus suklydo ir galimybe triumfuoti nepasinaudojo.

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 30 (11 atk. kam.), Arnas Beručka 16, Hubertas Pivočius 12, Remigijus Sugintas 6.

KTU: Matas Ragauskas 19, Dominykas Ratkus 12, Karolis Sapiega 10.

Apmaudu: visas rungtynes pirmavę žalgiriečiai krito paskutinėmis sekundėmis
Apmaudžią nesėkmę Vitorijoje vykstančiame Eurolygos jaunimo (U 18) turnyre turnyre patyrė Kauno "Žalgirio" dubleriai.Visas rungtynes pirmavę Manto Šerniaus auklėtiniai paskutinėmis
Per vėlai nubudę žalgiriečiai nesėkme pradėjo Eurolygos jaunimo turnyrą
Per vėlai nubudę Kauno "Žalgirio" dubleriai nesėkme pradėjo Vitorijoje vykstantį Eurolygos jaunimo turnyrą.Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje spurtavę Manto Šerniaus auklėtiniai
NKL pristatė įspūdingą finalo ketverto vaizdo klipą
Praėjusį savaitgalį Jonavoje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto varžybos.Čempione tapo Šakių "Vytį" palaužusi Marijampolės "Sūduva-Mantinga",
Labiausiai patobulėjęs NKL krepšininkas E.Džiaugys tikisi persikelti į LKL
„Šilutės“ puolėjas Evaldas Džiaugys praėjusį savaitgalį buvo išrinktas labiausiai patobulėjusiu NKL krepšininku, tačiau tokiu asmeniniu įvertinimu jis šį
NKL žvaigždžių spėlionė: geriausiai sekėsi G.Petrauskui, V.Čeponis vienintelis atspėjo čempioną
Prieš prasidedant Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamųjų kovoms, krepšinio ir pramogų atstovai spėliojo šių varžybų eigą, o tarp jų geriausiai pasirodė Pasvalio
"Sūduva-Mantinga" trečią kartą tapo NKL čempione
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ NKL ketvirtfinalyje buvo ant bedugnės krašto, bet po to laimėjo penkerias rungtynes, visas lyg finalus, ir iškovojo Nacionalinės krepšinio
NKL finalo ketverto MVP A.Urbonas: švęsime tikrai stipriai
Aurimas Urbonas po sėkmingo komandos draugo metimo ketvirtajame kėlinyje įtempė bicepsus ir suriaumojo iš džiaugsmo – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ nužygiavo iki Nacionalinės
"Vyčio" treneris E.Kučiauskas: visas rungtynes kūrėmės, bet taip ir neužsikūrėme
Po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo rungtynių pabaigos sirenos Šakių „Vyčio“ treneris Erikas Kučiauskas nulenkė galvą varžovams – šįsyk jie buvo
Po istorinės pergalės - O.Kaminskio ir P. Šakinio džiaugsmas bei duoklė miestui
„Ovidijus Kaminskis mums svarbus buvo ne tik šiandien – jis mus tempė visą šį sezoną“, – po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzą padovanojusių rungtynių
NKL snaiperių konkurse triumfavo KTU atstovas
Nacionalinės krepšinio lygos „SB Lizingas-Snaiperio“ konkurso nugalėtoju tapo Kauno KTU ekipos gynėjas Julius Kigas.Krepšininkas finale surinko 18 taškų ir lemiamu
Karjeros rekordą pakartojęs O.Kaminskis atvedė "Telšius" į pergalę mažajame finale
„Telšių“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos mažajame finale po dramatiškos kovos 73:66 (26:14, 15:20, 19:18, 13:14) įveikė „Palangos Kuršius“
NKL žaidime "Toyota Yaris" automobilį laimėjo aistruolis iš Gargždų
Visą Nacionalinės krepšinio lygos sezoną rengtą „Sportloto Auto“ žaidimą laimėjo aistruolis iš Gargždų Valdas Jurkus, kuriam atiteko naujas „Toyota Yaris“
M.Kiltinavičius džiaugėsi auklėtinių kovingumu, R.Vaišvila išskyrė būsimų finalo varžovų stiprybę
Antrajame pusfinalyje „Palangos Kuršiams“ trečiajame kėlinyje pavyko panaikinti 15-os taškų pranašumą, tačiau, traumą patyrus lyderiui Jalenui Riley, palangiškiai
Be J.Riley likusius "Palangos Kuršius" palaužusi "Sūduva-Mantinga" - antroji NKL finalo dalyvė
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipa tapo Šakių „Vyčio“ varžove Nacionalinės krepšinio lygos finale. Marijampoliečiai antrajame pusfinalyje 86:79 (24:18,
P.Šakinis nesėkmę pavadino skaudžiausia karjeroje, E.Kučiauskas džiaugėsi auklėtinių charakteriu
Pirmasis Nacionalinės krepšinio lygos pusfinalis padovanojo fantastišką intrigą iki pat finalinės rungtynių sirenos – Šakių „Vytis“ „Telšius“
Rytis Pipiras – NKL dėjimų konkurso laimėtojas
Joniškio „Delikateso“ komandos puolėjas Rytis Pipiras tapo 2019 m. NKL dėjimų konkurso nugalėtoju. Finale jis dramatiškoje kovoje, po tobulai įvertinto dėjimo vienu tašku
Paskutinių sekundžių trilerį išgyvenęs "Vytis" - NKL finale
Šakių „Vyčio“ klubas žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalą, įtemptame pirmajame penktadienio pusfinalio mače 77:76 (20:28, 21:19, 20:10, 16:19) palaužęs
Antrasis NKL pusfinalis: lemiamose kovose - pažįstamų trenerių akistata
Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto antrajame pusfinalyje šiandien Jonavoje 20 valandą susikaus Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir „Palangos Kuršiai“.
Pirmasis NKL finalo ketverto pusfinalis - tiesiogiai per BTV
Jau šiandien Jonavoje startuoja Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto kovos, o pirmajame pusfinalyje jėgas išbandys reguliariojo sezono nugalėtojas Šakių „Vytis“
"Neptūno" dublerių treneris: jaunimas dvigubai pateisino lūkesčius
Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipos sezonas baigėsi prieš dvi savaites, tačiau darbai nesibaigė – klubas dėlioja gaires kitam sezonui.Vyriausiasis uostamiesčio ekipos
NKL finalo ketverto video apžvalga
Nacionalinės krepšinio lygos komentatorius Tautvydas Kubilius ir krepšinio apžvalgininkas Haris Zenkovas pristato NKL finalo ketverto video apžvalgą.Finalo ketverte pusfinaliuose jau
Dėl trečiojo NKL titulo kovosiantis M.Kiltinavičius: palangiškiai mus pasitiko su fejerverkais
Prieš šį sezoną įkurta „Palangos Kuršių“ komanda jau pirmajame sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje atsidūrė tarp keturių stipriausių ekipų.Į finalo
Efektingiausiu NKL krepšininku išrinktas Domantas Vilys
Efektingiausio Nacionalinės krepšinio lygos krepšininko balsavime triumfavo Vilniaus „Perlo“ gynėjas Domantas Vilys, surinkęs 28 proc. sirgalių balsų.Iš viso balsavime
NKL finalo ketverte - galimybės M.Kiltinavičiui ir "Sūduvai-Mantingai" patekti į istorinius puslapius
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ turi galimybę Nacionalinėje krepšinio lygoje titulų skaičiumi pakartoti geriausią rezultatą.Nuo 2005 metų gyvuojančią lygą daugiausiai
Sparčiai tirpsta bilietai į NKL finalo ketverto renginį Jonavoje (tvarkaraštis)
Sparčiai tirpsta bilietai į Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto renginį, kuris balandžio 12-13 dienomis vyks Jonavos sporto arenoje.Jau dabar yra nupirkta beveik pusė bilietų į
NKL ketvirtfinalio gražiausių epizodų dešimtuko viršūnė - be legionierių
Gražiausią Nacionalinės krepšinio lygos ketvirtfinalio epizodą sukūrė Ignas Lukošius. Molėtų „Ežerūnas“ centras savo žiūrovų akivaizdoje negailestingai įkrovė į
Marijampoliečius stebuklingam sugrįžimui įkvėpė trenerio  pavyzdžiai
Marijampoliečius stebuklingam sugrįžimui įkvėpė trenerio pavyzdžiai
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių buvo atsidūrusi nepavydėtinoje situacijoje – prieš Joniškio „Delikatesą“ atsiliko
Paaiškėjo NKL snaiperio konkurso dalyviai (programa)
Paaiškėjo dvylika dalyvių, kurie Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto metu susikaus dėl geriausio pirmenybių snaiperio vardo.Finalo ketvertas balandžio 12-13 dienomis vyks Jonavos