"Žalgiris" Kaune laimėjo trilerį prieš "Unicaja"

Penktadienio vakarą sausakimša Kauno „Žalgirio“ aplodismentais atsidėjoko Juanui Plazai, išvydo fantastišką kovą iki paskutinių sekundžių ir žalgiriečių triumfą 79:77 (17:19, 15:21, 20:15, 27:22) prieš Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

Rungtynes atidarė akrobatinis Axelio Toupane metimas, tarsi peiliu per sviestą visą varžovų gynybą dukart pergudravo Lietuvos čempionams persvarą 6:4 sukūręs Kevinas Pangosas. Tiesa, po trijų svečių tritaškių viskas apsivertė aukštyn kojomis (6:13), tad darbo vėl teko imtis K.Pangosui, o greitų ir tikslių perdavimų dėka kamuolys pasiekė atsilikimą iki 10:13 mažinusį Paulių Jankūną. Kėlinio pabaigoje P.Jankūnas pralaužė ledus ir iš vidutinio nuotolio, krepšį dėjimu sudrebino Brandonas Daviesas, tritaškį smeigė Artūras Milaknis, bet pirmąją dešimties minučių atkarpą 17:19 laimėjo „Unicaja“ krepšininkai.

Prieš mažesnį žaidėją likusį Aaroną White‘ą puikiai išnaudojo Beno Udrihas, tačiau čia pat šešis greitus taškus pavojingai atsiplėšę ispanai – 19:25. Po „Žalgirio“ minutės pertraukėlės kauniečiai toliau šaudė tuščiais šoviniais, kai tuo tarpu kitoje aikštės pusėje krito jau šeštasis tritaškis, tolinęs komandas iki 19:30. Tuomet puolimą į savo rankas apsiėmė svečių gynybą draskęs B.Udrihas – 23:30. Į septintąjį Malagos komandos tolimą bombą lygiai tuo pačiu atsakė K.Pangosas, dvitaškį nepaisydamas pražangos įrideno stipriąsias savo puses išnaudojęs Edgaras Ulanovas – 28:35. Artėjant didžiajai pertraukai atsilikimą iki 30:35 buvo sumažinęs galingai po krepšiu sužaidęs B.Daviesas, bet netrukus „Unicaja“ įskraidino dar vieną skaudų tritaškį (30:38). Prasidėjus paskutinei minutei sudėtingą reidą realizavo K.Pangosas, tačiau geresnėmis nuotaikomis į rūbinę keliavo apčiuopiamą pranašumą 32:40 susikrovę varžovai.

Trečiajame kėlinyje geriau startavo žalgiriečiai, kurie po E.Ulanovo ir Vasilije Micičiaus reidų artėjo iki 38:42. Į eilinį svečių tritaškį Lietuvos čempionai atsakė savuoju būdu: kamuolį A.White‘ui kabino K.Pangosas, o savalaikį V.Micičiaus perdavimą įtvirtino „Žalgirio“ arenoje triukšmo lygį kėlęs Antanas Kavaliauskas – 42:45. Pražangas provokavo A.Kavaliauskas ir A.White‘as, iš vidutinio nuotolio iššovė deficitą iki minimumo rėžę A.Milaknis ir P.Jankūnas – 50:51. Po labai ilgos pertraukos „Žalgirį“ į priekį buvo išvedęs baudas sumetęs B.Udrihas, bet prieš lemiamą atkarpą 52:55 pirmavo Joano Plazos auklėtiniai.

Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai gavo dar vieną tolimą dūrį, tačiau kitoje aikštės pusėje žiūrovus iš vietų kėlė ir vėl efektingai suveikęs K.Pangoso ir A.White’o tandemas – 56:58. Sausakimša „Žalgirio“ arena ūžti ėmė iš kairiojo krašto tolimus šūvius suleidus K.Pangosui ir E.Ulanovui bei varžovų klaidą dėjimu pavertus P.Jankūnui – 64:60. Komandos kapitonas pataikė ir nuo tolėliau krepšio, ištirpdinus praktiškai visą atakos laiką svarbius taškus rinko lengviau atsikvėpti leidęs ir naują rekordinės persvaros ribą nustatęs E.Ulanovas – 70:64. Eurolygos gražiausių epizodų topus užkariaujantis A.White’as pademonstravo dar vieną aukščiausios vietos vertą dėjimą, tad laikui sparčiai tiksint J.Plazai teko sušaukti pasitarimą – 72:66. Likus porai minučių aukso vertės tritaškį įsmeigė A.Milaknis (75:68), bet taip paprastai atiduoti pergalės ispanai nebuvo linkę – 75:71. Atstumui sumažėjus iki 76:75, tikrą nervų išbandymą atlaikė baudų metimus sumetęs P.Jankūnas – 78:75. Ir nors V.Micičius nebuvo toks tikslus (79:77), kauniečius nuo galimo pratęsimo išgelbėjo įspūdingai savąjį krepšį bloku apgynęs ir 11-ąją pergalę Eurolygoje atnešęs E.Ulanovas – 79:77.

„Žalgiris“: K.Pangosas 16 (4 rez. perd., 2 per. kam.), P.Jankūnas 14 (6/11 dvit., 9 atk. kam., 3 per. kam.), A.White’as 11 (6 atk. kam.), E.Ulanovas 11 (4/5 dvit.), A.Milaknis 8, B.Udrihas 6, B.Daviesas 4 (6 atk. kam.), A.Kavaliauskas 4, V.Micičius 3 (9 rez. perd.), A.Toupane 2.

„Unicaja“: A.Waczynski 14 (3/5 trit.), J.Augustine‘as 12 (6/7 dvit., 9 atk. kam., 2 per. kam.), N.Nedovičius 11 (9 rez. perd.), D.Diezas 10.

Komentuoti
MrVycka2018-01-12 23:20:10 Cituoti
pagadino nervus, bet viskas gerai, kas gerai baigiasi...jei laimėsim bamberge, tai jau beveik neliks abejonių dėl play-off...

"Žalgiriui" nepavyko laimėti Vokietijoje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubų rungtynių savaitę Eurolygoje pradėjo rezultatyviu, tačiau pralaimėjimu pasibaigusiu aštuonioliktojo turo maču Vokietijoje prieš
Serbų žvaigždė NBA mače ramino kumščius į darbą paleidusį varžovą (rezultatai)
32 taškus pelnęs ir savo NBA sezono rekordą pagerinęs Evanas Fournier padėjo Orlando „Magic“ (13-31) komandai nutraukti 7-ių iš eilės pralaimėjimų seriją.Antradienį
Prieš ketvirtadienio mačą Kaune "Valencia" nukovė "Barcą"
Ketvirtadienio vakarą Valencijos "Valencia Basket" (6/12) Kaune Eurolygos mače susitiks su "Žalgiriu" (11/7).O antradienį Ispanijos čempionai savo žiūrovų akivaizdoje 81:76
Tryse taškus rinkę "Crvena Zvezda" žaidėjai pergalės prieš "Chimki" neužtikrino
Belgrado "Crvena Zvezda" (7/11) komanda turėjo puikią progą per vieną pergalę priartėti prie stipriausiųjų aštuonete esančios Maskvos srities "Chimki" (10/8), tačiau
V.Jurgilas: dėjimai 1995-aisiais ir dabar - kaip "Lada" ir "Mercedes"
Artėjant SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro dėjimų konkursui LKL legendos ir nuolatiniai „Oro karaliaus“ konkurso varžovai Darius Sirtautas ir Vaidas Jurgilas sutiko prisiminti
J.Valančiūno dėjimai nepadėjo laimėti, D.Sabonis svariai prisidėjo prie pergalės
Ketvirtą kartą šį sezoną su „76ers“ (20-20) komanda susikovęs Toronto „Raptors“ (29-13) turėjo pirmą kartą pripažinti varžovų pranašumą.Pirmadienį visai
A.Milaknis: dvikova Vokietijoje bus visai kita istorija
Pirmadienio vakare pirmąją treniruotę Bambergo „Brose“ arenoje surengę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį stos į kovą su šeimininkų „Brose“
"Brose" prieš "Žalgirį" kovos be vyriausiojo trenerio
Kauno "Žalgirio" šią savaitę laukia dviguba Eurolygos porcija, o pirmąjį iššūkį kauniečiai priims jau rytoj Vokietijoje.Bambergo mieste Šarūno Jasikevičiaus
Buvęs žalgirietis M.Beričius prisiminė sezoną su Sabu ir kylančią P.Jankūno žvaigždę
Pirmąją sausio savaitę Serbijos sostinėje besilankiusi „Žalgiris TV“ komanda nepraleido progos pakalbinti Kauno „Žalgiryje“ prieš 15 metų rungtyniavusio, o vėliau
LKL savaitės apžvalga: tritaškių lietus Panevėžyje bei "Pieno žvaigždžių" antirekordas
Brolių Ballų debiutas, arti istorinio pasiekimo buvusi Utenos „Juventus“, pergalingas Axelio Toupane'o metimas, tritaškių salvė Panevėžyje, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
D.Sabonis karaliavo po krepšiais, "Pacers" svečiuose nušlavė Finikso klubą
Užtikrintą pergalę NBA pirmenybėse pasiekė Indianos „Pacers“ (23-20) krepšininkai, svečiuose nepalikę jokių vilčių Finikso „Suns“ (16-28) ekipai ir sutriuškinę
"Žalgiriui" pergalę Utenoje išplėšė A.Toupane'o metimas (video komentarai)
"Žalgiriui" pergalę Utenoje išplėšė A.Toupane'o metimas (video komentarai) (1)
Prieš dvigubą rungtynių porciją Eurolygoje Lietuvos čempionai apturėjo rimtą išbandymą Utenoje, kur 19-ajame „Betsafe–LKL“ ture tik po pergalingo Axelio Toupane dvitaškio
J.Valančiūnas kovoje su NBA čempionais buvo arti dvigubo dublio ir pergalės
Jonui Valančiūnui sunkiai sekėsi rinkti taškus iš žaidimo, tačiau arti dvigubo dublio buvęs lietuvis prisidėjo prie to, kad Toronto „Raptors“ (29-12) mestų iššūkį
"Lietuvos rytas" neturėjo vargo Pasvalyje
„Lietuvos ryto“ ekipa (15–4) pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Šeštadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 93:65 (21:14,
Ballų debiutas neišgelbėjo: "Lietkabelis" pratęsė "Vytauto" agoniją
„Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse Prienų–Birštono „Vytauto“ (4/15) ekipoje debiutavo bene garsiausi Lietuvoje esantys krepšininkai – LiAngelo
Lietuviškai apie "Žalgirio" arenos atmosferą prabilęs L.Ballas: man patinka!
Kauno „Žalgirio“ arena 17-tojo Eurolygos turo rungtynėse tarp Kauno „Žalgirio“ ir Malagos „Unicaja“ sulaukė netikėtų svečių – visame pasaulyje ažiotažą
Blogos žinios L.Lekavičiui: "Panathinaikos" siekia susigrąžinti M.Jamesą
Su Fynikso "Suns" komanda atsisveikinęs amerikietis Mike'as Jamesas veikiausiai sugrįš rungtyniauti į Europą.Užsienio žiniasklaidos šaltinių duomenimis, 27 -erių metų
"Žalgiris" Kaune laimėjo trilerį prieš "Unicaja" (1)
E.Ulanovo "blokas" - tarp gražiausių Eurolygos turo epizodų
Eurolyga paskelbė gražiausių septynioliktojo turo epizodų dešimtuką, kuriame atsidūrė ir pergalingas Edgaro Ulanovo gynybinis momentas.Būtent dešimtuką ir pradeda žalgiriečio "blokas"
LeBroną pergudravęs D.Sabonis inicijavo pergalingą "Pacers" spurtą
Solidus dvigubas dublis, sėkmingas žaidimas lemiamomis susitikimo minutėmis ir be žado paliktas LeBronas Jamesas. Domantas Sabonis buvo viena ryškiausių asmenybių pergalingame Indianos „Pacers“
"Baskonia" krepšininkai sutriuškino Eurolygos vicečempionus
Vitorijos "Baskonia" (8/9) krepšininkai po tragiškos sezono Eurolygoje pradžios pradeda vis labiau įsibėgėti.Penktadienį baskai savo žiūrovų akivaizdoje 86:54 (16:21, 20:9,
"Anadolu Efes" namie palaužė "Crvena Zvezda" krepšininkus
Viena Eurolygos autsaiderių Stambulo "Anadolu Efes" (5/12) komanda nenuleidžia rankų.Penktadienį Turkijos klubas namie 104:95 (22:21, 28:25, 27:25, 27:24) įveikė Serbijos ir Adrijos lygos
J.Mačiulis buvo tuščias, bet "Real" iškovojo pergalę Rusijoje
Madrido "Real" (11/6) komanda, kurios marškinėlius vilki Jonas Mačiulis, Eurolygoje iškovojo jau šeštą pergalę iš eilės.Ispanijos klubas Rusijoje be didesnio
Kaune "Žalgirio" jaunimas nukovė "Lietuvos ryto" dublerius
Iki pat ketvirtojo kėlinio nė taško nepelnęs Rokas Jokubaitis suspindėjo reikiamiausiu metu. Gynėjas surinko 12 taškų, įskaitant ir rezultatą Kauno „Žalgirio“ (16-11)
G.Maldūnui - klausimai apie užaugimą ir saulės švietimą
„Kodėl jūs toks aukštas“, – į Gabrielių Maldūną kreipėsi jaunoji ekspertė.Kėdainių „Nevėžio“ aukštaūgis turėjo neįprastą pokalbį – žurnalisto
"Maccabi" išsikapstė prieš vokiečius, "Fenerbahce" pranoko Ispanijos čempionus
Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo "Maccabi" (9/8) komanda. Ties atkrintamųjų varžybų riba balansuojantys žydai savo aikštėje paskutinėmis sekundėmis
"AX Armani" lietuviai atrodė blankiai, o komanda - sutriuškinta
Mindaugo Kuzminsko, Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio atstovaujama Milano "AX Armani" (4/13) patyrė dar vieną triuškinančią nesėkmę - "dizaineriai" savo aikštėje
Paskelbti Karaliaus Mindaugo taurės tritaškių konkurso dalyviai
Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro aiškūs krepšininkai, kurie varžysis dėl geriausio snaiperio vardo.Visos 10 komandų, dalyvaujančių „Betsafe–LKL“

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52