"Žalgiris" triumfavo turnyre Italijoje, naudingiausiu pripažintas A.Milaknis

R.Tenio nuotr.
Kauno „Žalgiris“ pasiruošimo sezonui etapą Italijoje baigė pergale. Šeštadienį draugiškose rungtynėse kauniečiai panaikino 13 taškų deficitą, įveikė Venecijos „Umana Reyer“ komandą 76:65 (10:17, 18:19, 23:15, 25:14) ir tapo „Citta di Caorle“ turnyro nugalėtojais.

Turnyro naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas žalgirietis Artūras Milaknis.

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyravo chaotiškas žaidimas. Į pirmuosius 5 varžovų taškus atsakymą rado Paulius Jankūnas ir Augusto Limos puolime atkovotą kamuolį tritaškiu pavertęs Leo Westermannas. Po A.Limos dėjimo „Žalgiris“ pirmavo 7:5, bet netrukus jau buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Dažnai klydusiems ir netaikliai atakavusiems kauniečiams pirmajame kėlinyje taškus dar pelnė Antanas Kavaliauskas ir baudą pataikęs P.Jankūnas – 10:17.

Antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu iš kampo pradėjo Brockas Motumas, netrukus iš tos pačios vietos tinklelį skrodė ir A.Milaknio metimas – 16:19. Milas smeigė dar vieną tolimą bombą (19:22), B.Motumas varžovą apžaidė nugara (21:24), bet netrukus žalgiriečių puolimas vėl ėmė strigti ir „Umana Reyer“ nutolo 21:33. Tylą nutraukė P.Jankūno dvitaškis, tritaškį įmetė Lukas Lekavičius, o antrąjį kėlinį užbaigė taiklios Renaldo Seibučio baudos – 28:36.

Iškart po didžiosios pertraukos A.Lima pelnė 4 taškus (32:38). Anksti varžovus pražangų limitą viršyti privertę žalgiriečiai tapo dažni svečiai prie baudų metimo linijos: P.Jankūnas ir L.Westermannas įmetė po 1 baudą, E.Ulanovas – abi. Po A.Limos netaiklaus antrojo baudos metimo kamuolį atkovojo B.Motumas ir pats užbaigė ataką „2+1“ – 40:43. „Umana Reyer“ ir toliau pažeidinėjo taisykles, o tikslą pasiekė L.Westermanno ir L.Lekavičiaus baudų metimai. Galiausiai L.Lekavičius įmetė ir iš žaidimo bei kitoje atakoje po krepšiu surado A.Kavaliauską, kuris vėliau pridėjo ir baudos metimą (49:47). Trečiąjį kėlinį dvitaškiu užbaigė B.Motumas – 51:51.

Paskutinįjį kėlinį taikliu metimu iš trijų taškų zonos pradėjo tas pats B.Motumas. Netrukus A.Limos dėjimas drebino varžovų krepšį, o Pauliaus Valinsko tritaškis didino „Žalgirio“ persvarą – 59:53. „Umana Reyer“ priartėjus (60:58), A.Milaknis įsūdė tritaškį, A.Lima pelnė dar du taškus, baudas sumetė L.Lekavičius – 67:58.

Antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu iš kampo pradėjo Brockas Motumas, netrukus iš tos pačios vietos tinklelį skrodė ir Artūro Milaknio metimas – 16:19. Milas smeigė dar vieną tolimą bombą (19:22), B.Motumas varžovą apžaidė nugara (21:24), bet netrukus žalgiriečių puolimas vėl ėmė strigti ir „Umana Reyer“ nutolo 21:33. Tylą nutraukė P.Jankūno dvitaškis, tritaškį įmetė Lukas Lekavičius, o antrąjį kėlinį užbaigė taiklios Renaldo Seibučio baudos – 28:36.

Ketvirtąjį kėlinį taikliu metimu iš trijų taškų zonos pradėjo tas pats B.Motumas. Netrukus A.Limos dėjimas drebino varžovų krepšį, o Pauliaus Valinsko tritaškis didino „Žalgirio“ persvarą – 59:53. „Umana Reyer“ priartėjus (60:58), A.Milaknis įsūdė tritaškį, A.Lima pelnė dar du taškus, baudas sumetė L.Lekavičius – 67:58. Iš pastarojo estafetę perėmė P.Jankūnas, kurio visos 4 baudos buvo taiklios. Paskutiniąją minutę A.Milaknis pataikė tritaškį, sumetė baudas ir po finalinės sirenos atsiėmė naudingiausiojo žaidėjo prizą – 76:65.

„Žalgiris“: A.Milaknis 14 (4/8 trit.), B.Motumas 13 (3/4 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam.), A.Lima 11 (8 atk. kam.), P.Jankūnas 10 (6 atk. kam., 7 išpr. praž.), L.Lekavičius 9, L.Westermannas 7 (5 išpr. praž.), A.Kavaliauskas 5 (14 min., 2/2 dvit., 4 išpr. praž., 5 praž.), P.Valinskas 3 (15 min.), R.Seibutis 2 (0/3 trit., 4 rez. perd., 2 per. kam.), E.Ulanovas 2 (0/3 dvit., 0/4 trit., 5 atk. kam., 2 per. kam.), I.Hartensteinas 0 (2 min.).

„Umana Reyer“: M.Haynesas 15, H.Peričius 10 (5 atk. kam.), T.McGee 7.

Komentuoti
MrVycka2016-09-18 13:18:07 Cituoti
dar javtokas ir truputį susižeidęs pangosas nežaidė...ulanovo tragiškas pataikymas, o vat motumas tai kaip ir lyderis puolime viso kontrolinio ciklo metu...
MrVycka2016-09-18 12:13:00 Cituoti
labai abydna, kad varnas tą koją susilaužė, praleido tokią progą pasirodyti ikisezoninėse...
antasulc2016-09-18 10:06:33 Cituoti
Optimistiškai nenuteikia. Vakar žiūrėjau Panatinaikos - CASK, tai neįsivaizduoju, kad Žalgiris sugebėtų juos apžaisti. Ypač žavėjo CASK'o pasai ir DeColo žaidimas. Koks jis netikęs atrodė Rio ir kaip žiba čia. Gal Parkeris jį slėgė? O Bourusis kaip jaunas>:)

"Baskonia" vedlys gyrė E.Ulanovą ir pliekė išsiblaškiusius saviškius: gynėmės tik 28 minutes
Vitorijos „Baskonia“ (9/16) strategas Duško Ivanovičius po pralaimėjimo 60:74 Kauno „Žalgiriui“ (10/15) spaudos konferencijoje išskyrė saviškių koncentracijos
Daug pozityvo matantis Š.Jasikevičius: superinė pergalė – reikia „išsivalyti“ galvas ir eiti toliau
Po pergalės Vitorijoje Šarūnas Jasikevičius gyrė savo auklėtinius už brandą ir džiaugėsi, kad dabar bus visiems kelios dienos galvai „išsivalyti“. „Po taurės svarbiausia
Kovingai žaidęs "Žalgiris" pasiekė įtikinamą revanšą Vitorijoje
Kauno "Žalgiris" (10/15) Eurolygos 25-ajame ture iškovojo septintą pergalę per pastarąsias 10 rungtynių.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 74:60 (13:17, 17:18,
K.C.Riverso pergalės Vitorijoje receptas: agresyvumo lygis, fiziškumas ir kantrybė puolime
Savaitgalį Karaliaus Mindaugo taurę iškovoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį atvyko į Vitoriją ir jau ketvirtadienį beveik 16 tūkstančių talpinančioje „Fernando
"Žalgirio" kelyje – neparanki, bet traumų išretinta "Baskonia"
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, praėjusį savaitgalį laimėję Karaliaus Mindaugo taurę, ketvirtadienį pratęs kovas Eurolygoje. Žalgiriečiai svečiuose galynėsis su Vitorijos
Dėl įžaidėjo slapukavusio D.Ivanovičiaus nurodymas: ruoškitės gintis nuo "Žalgirio" 24 sekundes
Vitorijos „Baskonia“ stovykloje pastarosiomis savaitėmis įvyko nemažai permainų: sausio pabaigoje pasipildęs gynėju Semaj Christonu ir puolėju Zoranu Dragičiumi, baskų klubas išsiskyrė
Žaismingas "Žalgirio" estas: apie debiutą Eurolygoje, Prienus ir Jasikevičiaus riksmus
Kauno „Žalgirio“ dublerių komandoje VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje tobulėja vienas įdomiausių savo kartos įžaidėjų 19-metis Kerras Kriisa.Estas 2018 metais pasirašė
Atsipalaiduoti Š.Jasikevičius neketina: gerai, kai sekasi, bet viskas vėl prasideda nuo nulio
Po pertraukos kovas Eurolygoje atnaujina Kauno „Žalgiris“ (9-15). Vėlų ketvirtadienio vakarą Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 25-ame ture išvykoje žais su Vitorijos „Baskonia“
Karaliaus Mindaugo taurės finalas 360 laipsnių kampu
Praūžęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro savaitgalis padovanojo įspūdingų akimirkų ir emocijų.Lietuvos krepšinio lyga, organizuojanti Citadele KMT kovas, siūlo sugrįžti į
L. Lekavičius atskleidė, ko ilgėjosi dirbdamas Graikijoje ir kas traukė į Kauną
Eurolygos svetainės dėmesio sulaukė Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Lukas Lekavičius. 10,9 taško per Eurolygos rungtynes renkantis mažasis įžaidėjas Kauno ekipoje yra trečias
D.Motiejūnas: apie absurdišką V.Romanovo pasiūlymą, E.Žukausko skolą ir NBA žvaigždžių įtaką
Kauno „Žalgirio“ tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir jos vedėjai Kipras Serpauskas ir Lukas Gintautas vienuoliktajame epizode kalbino iš Kinijos į Lietuvą priverstinai sugrįžusį Donatą
"Žalgiris" sutriuškino "Rytą" ir iškovojo KMT taurę, MVP - E.Ulanovas
Klaipėdos "Švyturio" arenoje buvo kovojama dėl pirmojo sezono trofėjaus – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės. Ją iškovojo Lietuvos čempionas Kauno "Žalgiris".Šarūno
Venecijos klubas pirmą kartą istorijoje iškovojo Italijos taurę
Dar prieš prasidedant Italijos taurės turnyro finalui buvo aišku, kad nesvarbu, kuri iš finalininkių laimės šią dvikovą tai bus naujas istorijos lapas klubo istorijoje.Italijos
"Žalgiris" įveikė kovingai žaidusį "Lietkabelį" ir žengė į KMT finalą (komentarai)
„Lietkabelis“ du kėlinius tampė už ūsų Lietuvos čempioną, tačiau dėl pergalės pakovoti nesugebėjo. Kauno „Žalgiris“ Klaipėdoje vykstančiame Citadele Karaliaus Mindaugo
KMT finalo ketvertas: programa ir svarbiausia informacija
Šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksta penktasis istorijoje Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertas.Keturios stipriausios
P.Jankūnas apie pralaimėjimą "Lietkabeliui": energija ir agresyvumas buvo žemo lygio
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje šį savaitgalį įvyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas, kuriame Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po vienerių
"Lietkabelio" gynėjas T.Dimša: šansų įveikti "Žalgirį" nemažai, žinome, ką reikia padaryti
Tomas Dimša žaidžia neabejotinai geriausią sezoną karjeroje.Savaitės pradžioje sulaukęs kvietimo į Lietuvos rinktinę, Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjas su komandos draugais
L.Lekavičius – tarp labiausiai patobulėjusiųjų Eurolygoje, "Žalgiris" gali sukurti dar vieną stebuklą
Eurolygos ekspertų nuomonės dėl labiausiai patobulėjusių Eurolygos žaidėjų šį sezoną išsiskyrė, tačiau tame sąraše atsirado vietos Lukui Lekavičiui.Tačiau dauguma jų
Žalgirietis J.Landale'as traukiasi iš LKL snaiperio konkurso
Kauno „Žalgirio“ klubas informavo Lietuvos krepšinio lygą, kad sekmadienį vyksiančiame „Betsafe–LKL“ snaiperio konkurse nedalyvaus Jockas Landale‘as.LKL gautame
P.Motiejūnas apie naują "Žalgirio" produktą: taip stipriname emocinį ryšį su ištikimais gerbėjais
2019 m. atliktas tyrimas patvirtino, kad net 8 iš 10 Lietuvos gyventojų domisi krepšiniu ir palaiko mėgstamas komandas, todėl nenuostabu, kad Lietuva laikoma krepšinio šalimi,
KMT rezultatyvumo rekordą pagerinęs "Žalgiris" su "Šiauliais" nejuokavo
Kauno „Žalgiris“ be didesnių problemų užsitikrino kelialapį į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketveriukę. Kauniečiai namuose 105:66 (28:17, 20:12, 36:22, 21:15) sutriuškino
L.Lekavičius prieš KMT ketvirtfinalį: pikta, kad taip blogai sužaidėme su "Šiauliais" (1)
„Šiaulių“ krepšininkai prieš tris savaites kaip lygūs su lygiais kovojo su Kauno „Žalgiriu“.Antano Sireikos kariauna iš pradžių pranoko žalgiriečius
Žvėris R.Gustys: prieš "Žalgirį" atsiranda papildomos energijos
Rokas Gustys šį sezoną – sunkiai įmenama mįslė Kauno „Žalgirio“ klubui.„Šiaulių“ aukštaūgis žaisdamas prieš čempionus dominuoja aikštėje
"Žalgiris" - ryškus favoritas laimėti Karaliaus Mindaugo taurę
Kauno „Žalgiris“ laikomas tvirtu favoritu laimėti penktąjį Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą.Kitą savaitę vyks atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, o porų nugalėtojos
"Žalgiris" Kėdainiuose nepasigailėjo šeimininkų
Kauno „Žalgirio“ (20/2) apsilankymas Kėdainiuose praėjo be didesnių kėblumų. Iki pertraukos reikalus išsprendę žalgiriečiai svečiuose 92:63 (17:13, 32:16, 25:13, 18:21) pamokė
Kaune – vilniečių pergalės šokis: 50 Marčiulionio ir Tubelio taškų "Žalgirio" jaunimui buvo per daug
Sekmadienį Kaune paaiškėjo Eurolygos jaunimo atrankos turnyro nugalėtojai. Didžiajame „Adidas Next Generation“ finale Vilniaus „Ryto“ talentai 84:63 (19:19, 21:17, 23:16,
Italus įveikę žalgiriečiai žengė į Eurolygos jaunimo turnyro finalą
Šeštadienio popietę į Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančio Eurolygos jaunimo turnyro atrankose finalą žengė žalgiriečiai, kurie A grupės paskutinėje akistatoje 74:71
Žalgiriečiai Eurolygos jaunimo turnyre tiesiog sumindė svečius iš Prancūzijos
Pirmąją Eurolygos jaunimo turnyro dieną Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai uždarė svarbia pergale 90:53 (32:14, 11:11, 23:14, 24:14) prieš Nantero „Nanterre 92“