"Žalgiris" užtikrintai laimėjo Klaipėdoje ir žengė į finalą (Š. Jasikevičiaus komentaras)

Trečiąją pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų pusfinalyje ir kelialapį į finalą iškovojo Kauno „Žalgiris“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nerezultatyviose rungtynėse 53:69 (12:15, 9:13, 19:21, 13:20) įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

Pirmosios finalo rungtynės bus žaidžiamos gegužės 28 dieną su Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ poros nugalėtoju. Kovos dėl trečiosios vietos prasidės gegužės 29 dieną su minėtosios kovos pralaimėtoju.

Startas. Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai – sužaidus penkias minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Paskutinėmis kėlinio akimirkomis „Žalgiris“ turėjo šešių taškų pranašumą (9:15), tačiau ketvirtį tritaškiu sulig sirena užbaigė Arnas Butkevičius (12:15).

Kova. Nors pirmuosius taškus antrajame kėlinyje pelnė „Neptūnas“ (14:15), tačiau tada jau kauniečiai atsakė spurtu 6:0 (14:21). Visgi, tuomet jau aikštelės šeimininkai surinko penkis taškus paeiliui (19:21), bet „Žalgiris“ iki ilgosios pertraukos pradžios susikrovė jau septynių taškų persvarą (21:28).

Atkovoti kamuoliai. Per pirmuosius du kėlinius po krepšiais geriau kovėsi „Žalgirio“ ekipa – laikinosios sostinės krepšininkai atkovojo net 11 kamuolių daugiau nei „Neptūnas“ (24 atk. kam. prieš 13 atk. kam.).

Pro šalį. Tiek „Žalgiris“, tiek „Neptūnas“ pirmojoje rungtynių dalyje gana prastai atakavo iš tolimos distancijos – aikštelės šeimininkai tai darė 23% taiklumu (3/13), o kauniečiai 22% taiklumu (2/9).

Klaidos. Kauniečiai per pirmąsias dvidešimt minučių suklydo net 8 kartus, o tuo pasinaudodami „Neptūno“ krepšininkai perėmė net 5 kamuolius.

Intriga. Trečiojo kėlinio starte „Žalgirio“ pranašumas pirmą kartą rungtynėse peržengė dviženklę ribą (23:33). Nors įpusėjus ketvirčiui „Neptūnas“ priartėjo iki penkių taškų (30:35), tačiau kauniečiai dar kartą nutolo (32:42). Prieš paskutiniąsias dešimt minučių komandas skyrė devyni taškai (40:49).

Finišas. Įpusėjus paskutiniam mačo ketvirčiui „Žalgiris“ turėjo jau 15 taškų pranašumą (50:65). Likusios minutės tebuvo formalumas ir pergalę šventė svečiai iš Kauno (53:69).

„Neptūnas“: M. Girdžiūnas 14 tšk., A. Šikšnius 11 tšk., V. Šarakauskas 7 tšk., J. Grantas 6 tšk., A. Butkevičius (6 atk. kam.) 5 tšk.

„Žalgiris“:  A. Milaknis (5/8 tritašk.) 15 tšk., E. Ulanovas 11 tšk., L. Lekavičius 10 tšk., B. Motumas 8 tšk., P. Jankūnas (8 atk. kam.) 7 tšk.

"Žalgirio" vadovas P.Motiejūnas pripažintas geriausiu Lietuvos sporto vadybininku
Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo direktorius Paulius Motiejūnas pripažintas geriausiu 2017 m. Lietuvos sporto vadybininku. Apdovanojimas jam įteiktas gruodžio 14 d. Vilniuje vykusiuose
"Žalgiris" išvykoje įveikė Eurolygos čempionus (Jasikevičius: tikiu šiais vyrais) (1)
Be Edgaro Ulanovo likę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Stambule pasiekė nuostabią pergalę prieš Eurolygos čempionus! Šarūno Jasikevičiaus treniruojami kauniečiai
Žalgiriečiai laukia dvikovos su namuose nepralaiminčia "Fenerbahce" (VIDEO)
Ketvirtadienį Stambulo „Ulker“ arenoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmą kartą šį sezoną susitiks su praėjusio sezono Eurolygos čempione „Fenerbahce“
#ŽaliaBalta. "Žalgirio" arenoje apsilankiusi I.Stonkuvienė įvertino žalgiriečių įvaizdį
Pergalingai pasibaigusias Kauno „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes prieš Atėnų „Panathinaikos“ komandą stebėjo ir dažnai „Žalgirio“ arenoje gyvai kauniečius
Nukraujavęs "Neptūnas" Prancūzijoje pralaimėjo tik paskutinę minutę
Klaipėdos „Neptūno“ (5/3) krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kovėsi su Šalono „Elan“ (4/4) ekipa ir paskutinę minutę apmaudžiai klydo
"Neptūnas" susitarė - kontrolinis paketas perduotas verslininkams (mero komentaras)
Klaipėdos „Neptūno“ klubo krepšinio stovykloje teigiami pokyčiai – prie derybo stalo susėdę ir visuotinį narių susrinkimą sušaukę klubo valdybos nariai nusprendė
Sporto žurnalistai apdovanojo metų laureatus, įvertintas ir D.Adomaitis
Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) Metų apdovanojimų ceremonijoje gruodžio 12 dieną „Crown Plaza“ viešbutyje, Vilniuje, apdovanoti sporto žurnalistai, sportininkai
Nukraujavusio "Neptūno" treneris prieš dvikovą su prancūzais paneigė gandus
Antradienį 21.30 val. (Lietuvos laiku) Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kausis su Šalono „Elan“ ekipa.Šias
"Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" rungtynės - rekordiškai žiūrimos per televiziją
Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubų akistatą vėl galima vadinti grandų mūšiu – šios rungtynės yra labiausiai laukiamos televizijos žiūrovams.Žiūrimiausios
Gražiausių epizodų penketuke - "Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" dominavimas
Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynės buvo ne tik įnirtingos, bet ir efektingos – net trys epizodai iš „Betsafe–LKL“ milžinų
"Neptūno" direktorius paaiškino, kas vyksta klube
Klaipėdos „Neptūno” klubo direktorius Artūras Žalys krepšinio bendruomenei ir komandos sirgaliams nori paaiškinti, kokia situacija vyksta klube ir kodėl sekmadienį komandą
Su "Žalgiriu" atsisveikinęs D.Bostas iškart rado naują klubą
Kauno "Žalgirio" komanda vos šiandien oficialiai palikęs 28 -erių metų gynėjas Dee Bostas jau tą pačią dieną rado, kur tęs savo karjerą.Skelbiama, kad laikinosios sostinės
D.Bostas palieka "Žalgirį"
Kauno „Žalgirio“ komanda atsisveikina su įžaidėju Dee Bostu. Lietuvos čempionai su 28-erių metų amerikiečiu sutartį nutraukė abipusiu susitarimu.188 cm ūgio krepšininkas turėjo
"Žalgiris" po ilgos pertraukos nusileido "Lietuvos rytui" (video komentarai)
Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkę žiūrovai išvydo tikrą „Betsafe–LKL“ krepšinio spektaklį, kuriame retą pergalę Kaune paskutinėmis
Rekordinė "Neptūno" puolimo banga nuplovė "Juventus"
Klaipėdos „Neptūno“ (11/3) klubas sužaidė rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes ir iškovojo lengvą pergalę namuose.Kazio Maksvyčio
"Neptūno" gydytojas - apie T.Delininkaičio traumą ir M.Kačinui atliktą operaciją
Sekmadienį 15 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato rungtynėse priims Utenos „Juventus“
"Lietuvos ryto" tikslas - nutraukti "Žalgirio" pergalių seriją (apžvalga)
Po vakarinės šeštadienio treniruotės „Lietuvos ryto“ komanda partnerių „Ollex“ autobusu pasiekė Vilniaus stotį ir „Lietuvos geležinkelių“ traukiniu
LKL prognozė: deserte - "Žalgirio" pergalė prieš "Lietuvos rytą" (visos prognozės)
Sekmadienį vysiantis Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ mačas bus paženklintas rekordu – net 500 sostinės klubo sirgalių atvyks palaikyti mylimos komandos.
"Žalgiris" nutraukė "Panathinaikos" 5-ių iš eilės pergalių seriją Eurolygoje (komentarai)
Centrinėse Eurolygos 11-ojo turo rungtynėse pasaulis išvydo skambią Kauno „Žalgirio“ pergalę 80:74 (10:20, 21:13, 33:14, 16:28) prieš galingąją Atėnų „Panathinaikos“
Šventinės rungtynės sugrįžta į LKL arenas
Kėdainių ir Alytaus arenose jau vykusios Šventinės rungtynės sugrįžta. Jau gruodžio 16 d. kalėdinė šventė bus kuriama Prienų–Birštono „Vytauto“ sirgaliams.„Betsafe–LKL“
Derinio rubrikoje šmaikštauja "Šiaulių" treneriai
Kai Vaidas Pauliukėnas dar žaidė „Šiauliuose“ Antanas Sireika tuomet jį treniravo. Vėliau jie tapo kolegomis komandos trenerių štabe ir neatsiejamais klubo bei miesto veidais.Ar
Lyderių dvikovoje "Neptūnas" neprilygo Tenerifės klubui
Klaipėdos "Neptūno" (5/2) komanda patyrė antrą nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. Kazio Maksvyčio auklėtiniai B grupėje išvykoje 67:90 (22:18, 16:30, 18:19, 11:23)
Klausimų lavina B.Daviesui - nuo noro būti riedlentininku iki mėgstamiausio žodžio
Kauno „Žalgirio“ komandos vidurio puolėjas Brandonas Daviesas prisijungė prie žalgiriečių, kuriems teko atsakyti į netradicinius „Žalgiris TV“ klausimus įvairiomis temomis.Klausimyno
"Žalgiris" Pasvalyje iškovojo triuškinančią pergalę (video komentarai)
Visas rungtynes pirmavę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė dvyliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Sekmadienį žalgiriečiai
E.Želionio vedamas "Neptūnas" įveikė "Lietkabelį"
Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūno“ klubas dar kartą apgynė namų tvirtovę.Kazio Maksvyčio auklėtiniai 86:76 (21:13, 19:28, 22:13,
"Žalgiriui" nepavyko laimėti Tel Avive (Š.Jasikevičiaus video komentaras)
Artūro Milaknio tolimų šūvių dėka Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Tel Avive išsikapstė iš gilios duobės. Visgi, galiausiai Eurolygos dešimtojo turo
E.Ulanovą "Maccabi" arenoje aplankė malonūs prisiminimai
Gilią Kauno „Žalgirio“ ir Tel Avivo „Maccabi“ kovų istoriją menanti „Menora Mivtachim“ arena šiąnakt istorijos metraščius papildys dar vienu kauniečių
Buvęs žalgirietis K.Davidas: negalėjau skųstis nei G.Einikiu, nei T.Beardu
Eurolygos rungtynės neretai tampa puikia proga „Žalgirio“ arenoje sutikti puikiai pažįstamus veidus. Šią nerašytą tiesą patvirtino neseniai Kaune apsilankęs buvęs „Žalgirio“

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45