"Žalgiris" vėl peržengė 100 taškų ribą - šįkart Kėdainiuose (komentarai)

Kauno „Žalgirio“ (26/3) komanda sužaidė dar vieną rezultatyvų mačą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse, kurių 29-ajame ture išvykoje 102:70 (23:17, 28:20, 23:17, 28:16) nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžio“ (4/25) krepšininkams.

Rungtynių Kėdainiuose pradžioje „Žalgirio“ puolime žibėjo Marius Grigonis ir Edgaras Ulanovas, panašiu būdu susirinkę po 5 taškus – 10:5. Jau ketvirtą Leo Westermanno rezultatyvų perdavimą dvitaškiu su pražanga pavertė Brandonas Daviesas, tačiau šeimininkai perėmė kontrolę pirmaudami 13:15. Ilgai džiaugtis varžovams žalgiriečiai neleido ir po krepšį sudrebinusio Aarono White‘o dėjimo, Artūro Milaknio prasiveržimo ir Antano Kavaliausko kablio, persvėrė rezultatą į svečių pusę – 19:15. Pirmąjį kėlinį 23:17 laimėti kauniečiams leido puikiai rungtyniavęs A.Kavaliauskas, ne tik pats rinkęs taškus, bet ir asistavęs Deono Thompsono dėjimui.

Antrajame kėlinyje pasirodymą be priekaištų tęsė A.Kavaliauskas, iš toli iššovė Thomasas Walkupas, bet galingai truktelėti į priekį svečiams neleido Adonte Parkeris – 31:24. Pirmą savo tritaškį švystelėjo A.Milaknis, sudėtingą metimą pataikė Nate‘as Woltersas, o pražangos nepaisęs E.Ulanovas didino atstumą iki 39:24. E.Ulanovas netrukus tris taškus susirinko vieno metimo dėka, penkis taškus iš eilės pelnė drąsiai sužaidęs jaunasis Rokas Jokubaitis, paskutinysis Lietuvos čempionų gretose pirmoje dalyje pasižymėjo A.Kavaliauskas – 51:37.

Trečiasis kėlinys startavo M.Grigonio ir A.White‘o dvitaškiais su pražangomis, po kurių persvara šoktelėjo iki 57:37. Į geresnę „Nevėžio“ atkarpą atsakymą surado jau 17-ąjį tašką pelnęs E.Ulanovas, šeimininkų gynybą taranavo B.Daviesas – 66:48. Prieš ketvirtąjį kėlinį didžiąją dalį problemų išsprendė A.Kavaliauskas bei puolimo lyderiu tapęs T.Walkupas – 74:54.

Ketvirtajame kėlinyje pasižymėjo N.Woltersas ir T.Walkupas, baudas realizavo B.Daviesas – 80:59. Apsukų nemažino „Žalgirio“ aukštaūgių tandemą sudarė B.Daviesas bei D.Thompsonas, naują rekordinės persvaros ribą 88:59 brėžė N.Woltersas. Šeimininkai nesileido visiškai daužomi ir sumažino deficitą iki 90:68. Tylą Lietuvos čempionų žaidime nutraukė N.Woltersas, 100-ojo taško link artino Lukas Uleckas – 96:68. Formalumus sutvarkė dėjimą atlikęs D.Thomsponas, į triženklę pelnytų taškų ribą įžengti leidęs A.Kavaliauskas bei pergalę 102:70 užfiksavęs R.Jokubaitis.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 17 (5/7 dvit.), A.Kavaliauskas 17 (7/9 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), N.Woltersas 12 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), T.Walkupas 11 (4 rez. perd.), B.Daviesas 9, M.Grigonis 8, D.Thompsonas 8, R.Jokubaitis 7, A.White‘as 5, A.Milaknis 5, L.Uleckas 2, L.Westermannas 1 (5 rez. perd.).

„Nevėžis“: G.Maldūnas 19 (9/14 dvit., 5 atk. kam.), R.Miniotas 15 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Z.Hearstas 13 (3/8 trit.).

Įspūdingiausių LKL savaitės epizodų penketuke - K.Gaineso siautėjimas
Kenny Gainesą galima pamilti ne tik dėl jo naudingo žaidimo ar emocijų. Utenos „Juventus“ amerikietis yra vienas efektingiausių lygos krepšininkų, o tai įrodė ir praėjusią
LKL: "Ryto" dovanėle pasinaudojęs "Neptūnas", deganti "Juventus" bei sustojusios "Pieno žvaigždės"
Netikėtas Vilniaus „Ryto“ kluptelėjimas, į antrąją vietą sugrįžęs Klaipėdos „Neptūnas“, vis labiau gilėjanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ duobė, varžovus
"Rytas" Mamos dienos proga organizauoja ropliukų lenktynes
Antrą kartą Vilniaus „Ryto“ klubo istorijoje Motinos dienos proga aistruolių laukia ropliukų lenktynės, kurios yra itin populiarios viso pasaulio arenose! Jau gegužės 5-ąją „Ryto“
"Žalgiriui" priklausantis "Juventus" aukštaūgis - LKL savaitės MVP
Pastaroji savaitė Utenos „Juventus“ krepšininkams buvo ypatingai sėkminga – iškovotos dvi pergalės triuškinamais skirtumais bei išsaugotos viltys reguliaraus
"Neptūnas" palaužė traumų išretintą "Lietkabelį" ir išsaugojo antrą vietą
17 taškų pranašumą ketvirtajame kėlinyje susikrovęs ir jį iššvaistęs Klaipėdos „Neptūnas“ tik po atkaklios kovos sugebėjo palaužti Panevėžio „Lietkabelio“
"Šiauliai" lemiamame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą ir laimėjo Prienuose
„Šiaulių“ krepšininkai vis dar išsaugo teorines viltis žengti į „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias varžybas. Antano Sireikos auklėtiniai dar kartą sugebėjo
Atkrintamųjų istorija rodo - namų aikštės pranašumą perėmęs "Žalgiris" turi puikų šansą laimėti seriją
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau ruošiasi antradienį prasitęsiančiai Eurolygos ketvirtfinalio serijai, kurios artimiausios dvejos rungtynės vyks sausakimšoje „Žalgirio“
Šiandien prognozuojamas įtemptas mačas tarp "Lietkabelio" ir "Neptūno"
Vilniaus „Ryto“ kluptelėjimu prieš Kėdainių „Nevėžį“ pasinaudojęs bei į antrąją „Betsafe–LKL“ čempionato poziciją sugrįžęs Klaipėdos „Neptūnas“
Velykos su LKL: susimuškim, Broliai, kiaušiais!
Kokia būtų jūsų reakcija pamačius margutį, ant kurio nupieštas... jūsų veidas?LKL klubų nariai šių metų Velykas sutiko su kiek netradiciniais margučiais. Krepšininkai aptarinėjo,
Nemirtingieji: ypatingo charakterio komanda, tiesiog atsisakanti pasiduoti
Kauno „Žalgiris“ padarė tai ir vėl. Pirmą, antrą, trečią kartą šiame negandų kupiname sezone parblokšta ir nurašyta komanda kėlėsi vėl ir vėl, kol galiausiai
"Rytas" susigrąžino N.Gigą, klubas nekomentuoja, ar aukštaūgis galės žaisti LKL
Vilniaus "Rytas" susigrąžino sezono pradžioje Stargardo-Gdansko "Spojnia" ekipai paskolintą Norbertą Gigą.Žaidėjas pranešė, kad atvyksta padėti vilniečiams, o Lenkijos
"Dzūkija" panaikino 15 taškų deficitą ir pratęsė "Pieno žvaigždžių" nesėkmių seriją
19 taškų po ilgosios pertraukos pelnęs ir tolimą tritaškį, kuris išvedė Alytaus „Dzūkiją“ (11/21) į priekį likus žaisti pusę minutės, pataikęs Elijah
T.Dimšos vedama "Juventus“ ekipa sutriuškino bedantį "Nevėžį"
Tomas Dimša sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Utenos „Juventus“ komanda (14-18) iškovojo užtikrintą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno
Ž.Urbonas: šiemet čempionatas - stipriausias per LKL istoriją
Utenos „Juventus“ komanda pastaruoju metu turėjo galvoti, kaip išsaugoti šeštą vietą reguliariajame „Betsafe–LKL“ sezone.Tačiau kritusi Pasvalio „Pieno
P.Valinskas: apie būsimą dvikovą su "Neptūnu", "Žalgirio" žaidimą ir kita (interviu)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pirmadienį, antrąją Velykų dieną, „Betsafe–LKL“ rungtynėse namuose susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.Šiame
LKL užribis: perdavimai "kažkur" Pasvalyje, kvietimas į pirtį ir kita
Įsibėgėjus įtamptamt ketvirtajam „Betsafe–LKL“ ratui kviečiame šiek tiek atsipalaiduoti ir pasimėgauti ne tokiais įtemptais epizodais, kurie pateko į užribio rubriką.Užribis
Ž.Obradovičius: normalu, kad "Žalgiris" taip sureagavo į pralaimėjimą, jie nusipelnė laimėti
Įspūdinga Stambulo „Fenerbahče“ serija pagaliau nutrūko – 18 iš eilės Eurolygos rungtynių namuose laimėję Turkijos čempionai galiausiai suklupo ketvirtadienio vakarą,
V.Verbickas: apie tris "Lietkabelio" kvietimus ir daugiausiai besitreniruojantį žaidėją
Panevėžio „Lietkabelio“ klubo fizinio rengimo treneris Vaidas Verbickas apsilankė radijo stoties „Pulsas“ laidoje „Lietkabelio pulsas“.V.Verbickas atskleidė, kad
"Žalgiris" išbarstė įspūdingą pranašumą, bet laimėjo trilerį Stambule!
Antrosiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse Kauno „Žalgiris“ pademonstravo visai kitą savo veidą, 82:80 (20:21, 26:18, 27:19, 9:22) patiesė Stambulo „Fenerbahce“,
"Fenerbahče" Kaune žais dukart - "Žalgiris" paskelbė informaciją apie bilietus
Eurolygos atkrintamosiose varžybose besikaunančios Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahce“ komandos per pirmąsias dvejas rungtynes Turkijoje pasidalijo po pergalę. Iki 3
"Neptūnas" labai sunkiai įveikė "Dzūkiją" ir susigrąžino antrą vietą
37 minutes snaudęs Klaipėdos „Neptūnas“ atgijo besibaigiant mačui, išplėšė pergalę ir sugrįžo į antrą „Betsafe–LKL“ čempionato vietą.„Neptūnas“
"Lietkabelis" nesulaukė rimto pasipriešinimo Šiauliuose
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) į savo sąskaitą įsirašė Panevėžio „Lietkabelio“ (20/11) klubas, kuris išvykoje
"Žalgiriui" dera pažvelgti į istoriją: po panašių smūgių atsitiesė ne viena komanda
Košmarišką antradienio vakarą pamiršti kuo greičiau sieksiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai turi, į ką lygiuotis.Daugybę klubo antirekordų Eurolygoje sumušę
"Lietkabelį" priimantys "Šiauliai" nenustoja tikėtis atkrintamųjų
Kai „Šiauliai“ savaitgalį pasiekė „Betsafe–LKL“ sezono rezultatyvumo rekordą ir nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“, komandoje sugrįžo tikėjimas.„Šiaulių“
"Neptūnas" šiandien gali susigrąžinti antrą vietą, kelyje - turko vedama "Dzūkija"
Klaipėdos „Neptūnas“ šį vakarą namuose priims Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus. Rungtynių vertė – didžiulė, nes pergalės atveju Kazio Maksvyčio
Sensacija LKL: "Rytas" namie nusileido autsaideriams, traumą patyrė A.Parachovskis
Kėdainių „Nevėžis“ (5-25) sensacingai nutraukė dvylikos pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate – lygos autsaideriai svečiuose 70:68 (13:18, 21:10, 15:23, 21:17)
Skaudų dūrį nuo "Nevėžio" gavęs D.Adomaitis: čia yra mano kaltė
Vilniaus „Rytas“ prieš mėnesį dramatiškai išsigelbėjo prieš „Šiaulius“, kuriuos po pratęsimo nugalėjo tik 100:96. Praėjusį sekmadienį
Po krepšiais dominavęs "Juventus" sutriuškino "Pieno žvaigždes"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (16-15) ir toliau neišlipa iš nesėkmių liūno – buvo patirta jau ketvirtoji nesėkmė „Betsafe-LKL“ pirmenybėse paeiliui,