Naujienos kraunasi...

A.Čerškus: ko reikia, kad Lietuvos krepšinis vėl suklestėtų?

A.Čerškus: ko reikia, kad Lietuvos krepšinis vėl suklestėtų?
Sauliaus Čirbos nuotr.
Pirmadienį oficialiai pranešta apie Eurolygos sezono pabaigą. Vienas pagrindinių argumentų – skirtinga padėtis Senojo žemyno valstybėse. Lietuvoje, skirtingai nei, pavyzdžiui, Rusijoje ar Ispanijoje, su COVID–19 pandemija kovojama pakankamai sėkmingai. Būtent Vilnius ir Kaunas pretendavo tapti miestais, kuriuose galėjo vykti likusios Eurolygos reguliaraus sezono rungtynės ir atkrintamosios varžybos.

Ar tai reiškia, kad bent kiek profesionalesnį krepšinį Lietuvoje bus galima išvysti tik Vasaros lygose arba rudenį?

Nebūtinai. Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (MKL), kurią Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Špokas pagrįstai vadina pagrindine visų lygų donore, vis dar gali pratęsti savo sezoną.

„MKL yra didžiausias donoras visoms lygoms. Pradedant Regionų krepšinio lyga, baigiant Eurolyga bei NBA. Džiaugiamės, kad šis mūsų projektas veikia puikiai. Rezultatai taip pat patys už save kalba. Trečius metus iš eilės tarp berniukų išsilaikome antroje vietoje pasaulyje, kartu su Kanada, nusileisdami tik JAV. Už nugaros lieka visos Europos šalys. Reikia išlaikyti tą kartelę ir dirbti toliau“, – 2019 m. birželį MKL sezono uždarymo šventėje rezultatais džiaugėsi M. Špokas.

Nuo gegužės 30 d. Vyriausybė uždega žalią šviesą aukšto meistriškumo sporto renginiams be žiūrovų. Nuo artėjančio šeštadienio sezono kovas pratęsia Lietuvos futbolo A lyga. Pagal Lietuvos įstatymus, MKL krepšininkai taip pat turi aukšto meistriškumo sportininkų statusą.

Trečiadienį Vyriausybės posėdyje greičiausiai bus priimta dar visa eilė karantino švelninimo priemonių. Vyriausybei leidus pratęsti MKL kovas, galutinis žodis priklausys LKF Vykdomajam komitetui.

Sprendimas dėl MKL sezono ateities jau buvo atidėtas kelis kartus. Balandžio 2 d. vykusiame meistriškumo komisijos posėdyje nutarta palaukti gegužės vidurio. Vis tik išaušus šiai dienai meistriškumo komisija sprendimo nerado ir sezono klausimą perkėlė ant Vykdomojo komiteto pečių. Iš pradžių komiteto posėdis buvo numatytas gegužės 26 d., o vėliau perkeltas į birželio 9 d.

SKM.lt turimos informacijos duomenimis, meistriškumo komisijos nariai, tarp kurių yra ir Lietuvos krepšinio mokyklų vadovai bei treneriai, ieško įvairių priežasčių nutraukti MKL sezoną ir neprisileidžia minties, kad sezonas galėtų būti pratęstas.

„Nemažai kas jau yra suplanavę vasaros atostogas ir nelabai nori kažką daryti papildomai. Tai yra daug papildomo vargo, daug prarastų savaitgalių ir daugelis galbūt mąsto apie savo interesus“, – sako Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) steigėjas Andrius Čerškus.

Lietuvoje pastaruoju metu didžiąją dalį naujų susirgimų sudaro įvežtiniai arba židinio principo atvejai. Akivaizdų ligos pažabojimą rodo ir Vyriausybės priimami sprendimai.

„Tuoj neliks to, kas būtų draudžiama“, – dar gegužės 20 d. spaudos konferencijoje sakė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Pernai iškovotą geriausios Lietuvos krepšinio mokyklos titulą ginantys SKM auklėtiniai nuo gegužės 18 d. žaidimo įgūdžius ir komandinius saitus sporto salėje gaivina laikydamiesi visų saugumo reikalavimų. Tačiau sostinės krepšininkai vis dar nėra tikri, ar LKF Vykdomasis komitetas suteiks jiems galimybę kovoti dėl prizinių vietų ir nenubrauks viso sezono įdirbio.

Išsamiame interviu SKM steigėjas A. Čerškus pasidalino mintimis apie švelnėjančio karantino sąlygas, aptarė Lietuvos krepšinio problematiką ir pasidžiaugė aktyvia mokyklos tėvelių bendruomene.

Jau 13-ąjį sezoną krepšinio mokyklos ritmu gyvenantis pašnekovas akcentuoja – Lietuvos krepšinis gali suklestėti iš naujo, tačiau tam reikalingos esminės permainos.

„Kai krepšinis bus pastatytas ant iniciatyvių žmonių pečių, o ne ant biudžetinių įstaigų pinigų, galėsime atlikti naują kokybinį šuolį ir Lietuvos krepšinis suklestės iš naujo“, – įsitikinęs A. Čerškus.

IEŠKO NE PASITEISINIMŲ, O GALIMYBIŲ

– Lietuva jau jau trečiąjį mėnesį gyvena išskirtinėmis sąlygomis. Kaip apibūdintumėte pastarąjį laiką?

– Tos 10 savaičių mūsų akademijai praskriejo neįtikėtinai greitai. Teko visiškai pakeisti darbo koncepciją ir treniruotes vesti nuotoliniu būdu. Šiek tiek prisitaikėme, bet tai jau atsibodo tiek vaikams, tiek treneriams, tiek tėvams. Visi yra labai išsiilgę krepšinio ir veržiasi į sporto sales. Suprantame, kad sveikata yra svarbiausia. Matėme, kaip suvaržymai nuimami prekybos centrams, turgavietėms ir kitoms masinėms žmonių susibūrimo vietoms. Tuo metu vaikų, jaunimo ir mėgėjų sportas buvo draudžiamas. Darėme ir vis dar darome viską, kad Vyriausybė švelnintų karantino sąlygas ir leistų vaikams grįžti į aikšteles. Sportas gerina jų fizinę ir emocinę būklę, kuri yra tikrai pasėdusi po šio visam pasauliui sudėtingo laikotarpio, kai teko du mėnesius „konservuotis“ namuose.

– SKM karantino metu išliko viena aktyviausių sporto organizacijų Lietuvoje. Jeigu kylant liftu žmogui reiktų pristatyti svarbiausius akcentus ir naujoves, kas tai būtų?

– Trauktis nebuvo kur. Kitaip nei biudžetinės įstaigos, SKM negauna savivaldybės dotacijų ir yra išlaikoma tėvelių įmokomis už treniruotes. Veikiant normaliomis rinkos sąlygomis, būtent klientas yra svarbiausias indikatorius. Jeigu tu gerai dirbi, klientas perka tavo paslaugas. Stengiamės dėl savo darželinukų, moksleivių, niekada nepaliekame jų sunkiomis akimirkomis. Pastaraisiais mėnesiais išlaikėme jų gerą socialinį ryšį ir, kiek įmanoma, fizinę formą. Labai norime, kad MKL čempionatas būtų pratęstas. Žinoma, laikantis visų saugumo reikalavimų. Daugelis biudžetinių įstaigų vasarą nori eiti atostogauti ir čempionatą nutraukti, manome, kad tai yra pats lengviausias ir neteisingas kelias. Tikime, kad iki reguliaraus sezono pabaigos likus vos 20 proc. rungtynių, galime susikaupti ir iki liepos vidurio užbaigti sezoną. O tada galima būtų ir paatostogauti.

– Kaip vertinate Vyriausybės sprendimus, kalbant apie neformalų švietimą? Ar dabartinės priemonės nėra perteklinės?

– Tai, kad grupinės treniruotės jau gali būti vykdomos salėje ir lauke, yra didelis neseniai susikūrusios Vaikų ir jaunimo neformaliojo švietimo asociacijos nuopelnas. Asociacija vienija geriausius šalies klubus ir akademijas ir jos parodė, kad vienybė gali daug. Daug sektorių kentėjo dėl mistinių apribojimų, o laimėjo tie, kurie kovojo už savo teises ir įrodinėjo, kad tai yra pertekliniai apribojimai. Šiuo metu aukšto meistriškumo sportininkams jokie apribojimai nėra taikomi. Pagal mūsų šalies įstatymus, aukšto meistriškumo sportininkais yra laikomi ir MKL čempionate rungtyniaujantys penktokai, ir Tokijo olimpinės žaidynėms besiruošiantys olimpiečiai.

Tačiau 16-mečiai arba 1–2 klasių moksleiviai, kurie nežaidžia MKL, jie treniruotės metu nuo savo komandos draugų turi laikytis 2 metrų atstumo. Aš galvoju, kad tai nelogiška. Rankų dezinfekavimas, temperatūros matavimas, inventoriaus dezinfekavimas yra suprantamos ir sėkmingai praktikoje funkcionuojančios apsaugos priemonės. Bet 2 metrų atstumas krepšinio treniruočių metu, mano nuomone, yra absurdas.

BIUDŽETINIŲ ĮSTAIGŲ VADOVŲ POŽIŪRIS LIŪDINA

– MKL čempionatas vis dar kabo ant klaustuko. Kaip manote, kodėl kol kas yra daugiau tokių, kurie nenori pratęsti sezono?

– Manau, kad nemažai kas jau yra suplanavę vasaros atostogas ir nelabai nori kažką daryti papildomai. Tai yra daug papildomo vargo, daug prarastų savaitgalių ir daugelis galbūt mąsto apie savo interesus. Kai futbolo čempionatas atnaujinamas, vaikai grįžta į akademijas, krepšinio žmonės ieško ne galimybių, kaip saugiai pratęsti čempionatą, o galimybių, kaip jį nutraukti. Tai tikrai liūdina. Tikiuosi, kad mums ir Palangos treneriui Regimantui Juškai pavyks įrodyti, jog čempionatą galima pratęsti saugiai. Kita vertus, pagal dabartines daugelio krepšinio mokyklų vadovų nuotaikas, šis mūsų tikslo įgyvendinimas atrodo sunkiai tikėtinas.

– Galbūt tai atskleidžia daugumos Lietuvos sporto vadybininkų požiūrį, kuris remiasi principu „ieškok pasiteisinimų, ne galimybių“?

– Jeigu konkurencija vyktų rinkos sąlygomis, o ne tikslinėmis savivaldybių dotacijomis tik išrinktoms mokyklos, situacija kardinaliai pasikeistų. Jeigu pinigai keliautų paskui vaiką, trenerių ir mokyklų vadovų motyvacija dirbti būtų visai kitokia. Jie žinotų, kad kiekvienas euras atkeliaujantis į mokyklos biudžetą yra pajamos, kurias galima investuoti į geresnius atlyginimus, sporto bazių plėtrą, geresnius turnyrus, geresnius trenerius, kvalifikacijos kėlimą ir t. t.

Futbole situacija jau pagerėjusi. Turime Lietuvos futbolo federacijos sprendimus (LFF), kad biudžetinės įstaigos negali dalyvauti elitinėse lygose. Tai turi būti klubų pagrindu kuriamos organizacijos. Vilniuje veikia 15 skirtingų akademijų ir klubų. Jų tobulėjimas yra akivaizdus – jie atsiveža trenerius iš užsienio, investuoja į plėtrą, statosi sporto bazes. Krepšinis Lietuvoje kol kas yra pastatytas ant biudžetinių įstaigų.

Kol neatsiras klubinis modelis, kol RKL, Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatuose žaidžiančios komandos neturės savo akademijų arba partnerių, Lietuvoje toliau vyraus atsainus požiūris. O čia turi būti kuriamas labai geras produktas vaikams ir tėvams, iš masiškumo turi gimti profesionalumas. Tik klubinis modelis gali atnešti naudos. Tuomet atsiras projektinis finansavimas, moksleivio krepšelis, padidės administracijos ir vadybos pajėgumai. Juk miestai neturi savo biudžetinių kirpyklų ar picerijų. Sportas turi pereiti į privačias rankas, turėti motyvuotus savininkus, o savivaldybė turi sudaryti geriausias infrastruktūros sąlygas. Kai krepšinis bus pastatytas ant iniciatyvių žmonių pečių, o ne ant biudžetinių įstaigų pinigų, galėsime atlikti naują kokybinį šuolį ir Lietuvos krepšinis suklestės iš naujo.

– Galbūt tam tikras atskaitos taškas galėtų būti rudenį turėsiantys vykti LKF prezidento rinkimai?

– Dar neaišku, ar tie rinkimai įvyks. Pagal federacijos įstatus, vadovybė renkama olimpiniam ciklui. Šiemet olimpinis ciklas prasitęsė iki 2021 m., kadangi Olimpinės žaidynės šią vasarą buvo atšauktos. Įgyvendinti pokyčius tikrai galima. Reikia kalbėti su savivaldybėmis, klubais. LKL pavyzdys ir puikus prezidento Remigijaus Milašiaus darbas parodė, kaip greitai galima sustiprinti lygą. To paties reikėtų imtis ir vaikų krepšinyje – skatinti klubinę kultūrą, eiti link sportininkų krepšelio modelio.

ĮKVEPIA TĖVELIŲ PALAIKYMAS

– SKM savo veiklą artėjančią vasarą planuoja vykdyti itin aktyviai. Kokie pagrindiniai renginiai laukia mokyklos bendruomenės?

– Visų pirma. mes labai tikimės, kad bus atnaujintas MKL sezonas. Birželį planuojame atnaujinti ir vidinio mokyklos čempionato „SKM–VitirON KIDS“ kovas, į kurias įsitrauks 1000 Vilniaus moksleivių. 5–12 metų vaikus jau birželio pradžioje kviečiame į dienos vasaros stovyklas. Jeigu MKL nepratęs sezono, savo stipriausiems auklėtiniams organizuosime Vasaros lygą. Taip pat lauko aikštelėse rengsime šeimų krepšinio turnyrus. Antroje vasaros pusėje mūsų auklėtiniai tradiciškai keliaus į krepšinio ir pramogų stovyklą Karklėje, o rugpjūtį pajėgiausios SKM komandos sporto stovyklose pradės pasiruošimą naujam sezonui. Laukia tikrai įdomi ir šauni vasara. Manome, kad dauguma šeimų atostogaus Lietuvoje, todėl SKM savo bendruomenei parengė daug staigmenų.

– Galbūt vasarą planuojama surengti darželinukų čempionatą arba jo analogą?

– Skaudu, kad darželinukų čempionatas neįvyko. Mes turime tam tikrų minčių ir aktyviai ieškome galimybių, kaip galėtume surengti kažką panašaus. Esame pateikę paraišką Sporto rėmimo fondui. Jeigu mums pasisektų laimėti šį konkursą, manau, organizuotume darželinukų čempionatą. Galbūt tai galėtų būti naujas formatas. Prie Baltojo tilto atsidaro 6 krepšinio aikštelė ir ši erdvė galėtų būti visai įdomi.

– Šiemet mokyklą baigia 2002 m. kartos krepšininkai. Ar planuojamas jų pagerbimas, išleistuvės?

– Žinoma. Labai tikimės, kad 2002 m. gimę mūsų auklėtiniai mokyklą galės pabaigti ne tik formaliai, bet ir kovodami ir santykius išsiaiškindami aikštėje. Išleistuvės ir kiti renginiai tikrai bus, o jų data priklausys nuo to, kada finišuos čempionatai. Tai šiemet greičiausiai bus liepos mėnuo.

– Ką mokyklos šeima ir jūs pats per šį laiką spėjote suprasti, permąstyti?

– Visi pamatėme, kokie mums svarbūs yra dalykai, kurie atrodė savaime suprantami. Nueiti į krepšinio treniruotę, tiesiog su šeima pavakarieniauti restorane. Kai iš tavęs tokią galimybę atima, tada tu to labai pasiilgsti. Vaikai ir tėvai turėjo puikią progą dar kartą įvertinti sporto, konkrečiai krepšinio ir trenerio svarbą. Tikiu, kad lietuviai dar labiau pamils krepšinį, nes dabar žinome, ką reiškia jo netekti.

Susidėliojome daug vertybinių dalykų, turėjome laiko pabūti su savimi, išmokti dirbti su naujausiomis technologijomis. Kai kurie treneriai planuoja „Zoom“ programėlę įtraukti ir į ateities treniruotes kaip papildomą galimybę. Tikiu, kad tos gerosios praktikos išliks, bet visi norime, kad krepšinis kuo greičiau sugrįžtų į savo vagą. Norime vėl turėti pilnas sales, geras emocijas, MKL finalo ketvertus, smagias treniruotes, didelius 3x3 renginius. Tikiuosi, kad tokia nelaimė daugiau niekada nepasikartos.

– Kaip vertinate SKM tėvelių bendruomenę?

– Noriu labai padėkoti tėvelių bendruomenei. Daugelis tėvelių labai palaikė krepšinio mokyklą, geranoriškai mokėjo pilną nario mokestį, tokiu būdu padėdami išsaugoti trenerių darbo vietas. Dabar, kai mes jau grįžtame į treniruotes, tėveliai padeda pasirūpinti dezinfekcinėmis priemonėmis. Įkūrėme tėvų komitetą, kuris jau dabar aktyviai įsitraukia priimant svarbiausius mokyklos gyvenimo sprendimus. Tėvelių bendruomenė yra galinga jėga, kuri ateityje dar labiau sustiprins krepšinio mokyklą.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
P.Dambrauskas prisiminė, kaip nugalėjo "Žalgirį" (interviu)
P.Dambrauskas prisiminė, kaip nugalėjo "Žalgirį" (interviu)
Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) stovyklų maratonas įgauna pagreitį. Jaunieji krepšininkai gludina savo įgūdžius kartu su SKM treneriais, smagiai leidžia laiką. Negana to, jaunuosius
A.Čerškus: ko reikia, kad Lietuvos krepšinis vėl suklestėtų?
A.Čerškus: ko reikia, kad Lietuvos krepšinis vėl suklestėtų?
Pirmadienį oficialiai pranešta apie Eurolygos sezono pabaigą. Vienas pagrindinių argumentų – skirtinga padėtis Senojo žemyno valstybėse. Lietuvoje, skirtingai nei, pavyzdžiui, Rusijoje
Moksleivių lygos sezono likimas paaiškės po LKF Vykdomojo komiteto posėdžio
Moksleivių lygos sezono likimas paaiškės po LKF Vykdomojo komiteto posėdžio
Penktadienį, gegužės 15 dieną, vaizdo konferencijos būdu vyko Lietuvos krepšinio federacijos Meistriškumo komisijos posėdis, kuriame vėl buvo sprendžiamas Lietuvos moksleivių krepšinio
Prieš vasarą startuosiantį FIBA eSporto rinktinių čempionatą – parodomasis NBA 2K20 turnyras
Prieš vasarą startuosiantį FIBA eSporto rinktinių čempionatą – parodomasis NBA 2K20 turnyras
LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lyga tęsia virtualaus krepšinio kovas ir plečia turnyro dalyvių gretas. Trečiajame – Super Star‘ų NBA 2K20 turnyre varžysis kviestiniai
Lietuvos moterų krepšinio situacija: apsišarvuokime kantrybe (Paulausko, Gusto, Čerškaus komentarai)
Lietuvos moterų krepšinio situacija: apsišarvuokime kantrybe (Paulausko, Gusto, Čerškaus komentarai)
Lietuvos moterų krepšinis – gilioje duobėje. Atsigavimo požymių beveik nematyti. Mūsų šalies elitinėje lygoje žaidžia tik penkios komandos, iš kurių dvi – Vilniaus
LKF siūlo treniruotes su rinktinių treneriais ir viktoriną su žinomais krepšininkais (tvarkaraštis)
LKF siūlo treniruotes su rinktinių treneriais ir viktoriną su žinomais krepšininkais (tvarkaraštis)
Lietuvos krepšinio federacija, šalies rinktinių treneriai bei žaidėjai kviečia visus karantino metu elgtis atsakingai ir jungtis prie iniciatyvos #LikNamie.Kiekvieną darbo dieną, po
Pirmajame MKL esporto turnyre – Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinio triumfas
Pirmajame MKL esporto turnyre – Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinio triumfas
Kol dėl visuotinio karantino visas krepšinio batalijas aikštelėse tarp krepšinio mokyklų yra sustabdytos, LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lyga pakvietė jaunuosius
Po LKF meistriškumo komisijos rekomendacijų MKL suspenduoja lygos kovas iki gegužės mėnesio vidurio
Po LKF meistriškumo komisijos rekomendacijų MKL suspenduoja lygos kovas iki gegužės mėnesio vidurio
Antradienį vaizdo konferencijos būdu vyko Lietuvos krepšinio federacijos Meistriškumo komisijos posėdis, kurio pagrindinė tema buvo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos likusios
R.Paulauskas apie Eurolygą: jei žaidėjai išsivažinėja, ar tik nebus pasekta LKL pavyzdžiu?
R.Paulauskas apie Eurolygą: jei žaidėjai išsivažinėja, ar tik nebus pasekta LKL pavyzdžiu?
Esmines šių dienų aktualijas apžvelgęs krepšinio ekspertas Rūtenis Paulauskas įsitikinęs – stresas gali mus mobilizuoti arba pribaigti. Sostinės krepšinio mokyklos
G.Matulis: "Tikiuosi, kad Marijampolės klubą pamatysime LKL"
G.Matulis: "Tikiuosi, kad Marijampolės klubą pamatysime LKL"
Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) renginiai kyla į naują lygį. Tuo neabejoja Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubuose žaidęs Gintautas Matulis.Vasario 16-ąją „Jeep“ arenoje
LIDL – MKL "Žvaigždžių diena" grįžta į Kėdainių areną
LIDL – MKL "Žvaigždžių diena" grįžta į Kėdainių areną
Kovo 1 dieną į Kėdainių areną rinksis geriausi LIDL – Moksleivių krepšinio lygos krepšininkės ir krepšininkai. Čia vyks tradicinė ir didžiausia sezono šventė
Kaune startavo dar vienas krepšinio projektas
Kaune startavo dar vienas krepšinio projektas
Savaitgalį Kaune startavo dar vienas Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektas skirtas mergaitėms – „Ateik, išmok, pranok!“. Jis skirtas U12 kategorijos mergaitėms,
R.Skaisgirys: dabar esame pasaulio elite su amerikiečiais, serbais, slovėnais ir latviais
R.Skaisgirys: dabar esame pasaulio elite su amerikiečiais, serbais, slovėnais ir latviais
Sostinės krepšinio mokykla (SKM) antrąjį sezoną iš eilės organizuoja „SKM-VitirON KIDS karjeros dienas”. Projekto pagrindinis tikslas – mokyklos auklėtiniams atskleisti
S.Babrauskas džiaugiasi sėkminga "Ryto" sezono pradžia, o karjerą ketina tęsti užsienyje
S.Babrauskas džiaugiasi sėkminga "Ryto" sezono pradžia, o karjerą ketina tęsti užsienyje
Rimanto Kaukėno paramos grupė ir Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tolia organizuoja renginius, skirtus palaikyti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.RENGINIO FOTOGALERIJA13-asis geriausios
MKL pasitinka 19-ąjį sezoną
MKL pasitinka 19-ąjį sezoną
Devynioliktuosius gyvavimo metus skaičiuojanti „LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lyga“ (LIDL-MKL) pradeda dar vieną savo sezoną. Daugiau nei 6 tūkstančiai jaunųjų krepšininkų
LKF pradeda registraciją į naują projektą "Ateik, išmok, pranok!"
LKF pradeda registraciją į naują projektą "Ateik, išmok, pranok!"
Pirmadienį prasideda registracija į naują Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projektą mergaitėms „Ateik, išmok, pranok!“. Į stovyklą kviečiamos visos MKL mergaičių
S.Babrauskas: agentas minėjo, kad manimi domisi "Žalgiris", bet aš to klausimo nesvarsčiau
S.Babrauskas: agentas minėjo, kad manimi domisi "Žalgiris", bet aš to klausimo nesvarsčiau
Šįkart Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) stovykla keliasi į istorinę mokyklą, kurioje pirmuosius žingsnius žengė SKM – Vilniaus Maironio progimnaziją (buv. Šeškinės
M.Blaževičius: buvo "Žalgirio" pasiūlymas, bet Vilniuje didesnis šansas būti geresniu žaidėju
M.Blaževičius: buvo "Žalgirio" pasiūlymas, bet Vilniuje didesnis šansas būti geresniu žaidėju
Legendinėje Lazdynų mokykloje apsilankė buvęs Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtinis, dabartinis perspektyvusis Vilniaus „Ryto“ žaidėjas – Marek Blaževič. Vos tik
R.Grajauskas - apie NBA mainų karuselę, laisvųjų agentų rinką ir komentavimą
R.Grajauskas - apie NBA mainų karuselę, laisvųjų agentų rinką ir komentavimą
Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) stovyklos toliau vaikams neleidžia nuobodžiauti. Šįkart į legendinę Lazdynų vidurinę mokyklą atvyko Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA)
Vilniuje iškilmingai uždarytas LIDL-MKL 2018-2019 metų sezonas
Vilniuje iškilmingai uždarytas LIDL-MKL 2018-2019 metų sezonas
Vilniuje Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje trečiadienį buvo iškilmingai nuleista 2018-2019 m. LIDL-MKL sezono uždanga.Renginys buvo pradėtas MKL sezono filmu,
"Rytas Talent Camp" vėl sukvietė talentingiausius Vilniaus jaunuosius krepšininkus
"Rytas Talent Camp" vėl sukvietė talentingiausius Vilniaus jaunuosius krepšininkus
Jau antrus metus iš eilės vykstantis „Rytas Talent Camp“ projektas šiemet sukvietė talentingiausius 2004-2005 m. gimusius vaikus, rungtyniaujančius Vilniaus krepšinio
Paskutinių minučių dramą išgyvenę žalgiriečiai - U14 čempionai
Paskutinių minučių dramą išgyvenę žalgiriečiai - U14 čempionai
Kaune pasibaigusio LIDL – MKL U14 berniukų finalo ketverto lemiama kova nepaliko abejingų, o 2018-2019 metų sezono nugalėtojais tapo šeimininkų KM Žalgirio I ekipa. Praėjusių metų
Fenomenas: dar vieną fantastinį pasirodymą surengusi J.Jocytė su Knašiaus KM iškovojo U14 auksą
Fenomenas: dar vieną fantastinį pasirodymą surengusi J.Jocytė su Knašiaus KM iškovojo U14 auksą
Kaune vykusiame LIDL – MKL U14 mergaičių čempionate šeimininkių KM Žalgirio I mergaitėms nepavyko iškovoti aukso medalių, kurių viltis pražudė dar vieną fenomenalų pasirodymą
Krepšinio visuomenės diskusija: ar mergaitės gali žaisti kartu su berniukais
Krepšinio visuomenės diskusija: ar mergaitės gali žaisti kartu su berniukais
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir „LIDL Lietuvos moksleivių krepšinio lyga“ (MKL) jau ne vienerius metus stengiasi kuo daugiau dėmesio skirti mergaičių krepšiniui.
Finalas pateisino vardą: trilerį laimėję Knašiaus KM I krepšininkai tapo U16 čempionais
Finalas pateisino vardą: trilerį laimėję Knašiaus KM I krepšininkai tapo U16 čempionais
Klaipėdoje pasibaigė LIDL – MKL U16 finalo ketverto kovos, o paskutinė turnyro dvikova žiūrovams padovanojo fantastišką reginį.Didžiąją rungtynių dalį besivejančių vaidmenyje
Paskutinėmis minutėmis iniciatyvą perėmę Sostinės KM II - U13 čempionai
Paskutinėmis minutėmis iniciatyvą perėmę Sostinės KM II - U13 čempionai
Sostinėje lemiamos LIDL – MKL U13 berniukų čempionato kovos finišavo Vilniaus derbiu, kuris padovanojo įspūdingą reginį žiūrovams.Permainingose rungtynėse Sostinės KM II –
Įspūdingai žaidusių A.Marčiulionio ir Ą.Tubelio vedami vilniečiai triumfavo MKL finale
Įspūdingai žaidusių A.Marčiulionio ir Ą.Tubelio vedami vilniečiai triumfavo MKL finale
LIDL – MKL U17 vaikinų čempionato finale Vilniaus KM I – „Alpi Baltika“, vedama Augusto Marčiulionio ir Ąžuolo Tubelio, 69:60 (21:11, 23:19, 10:11, 15:19) susitvarkė su Klaipėdos
airBaltic taurė: kas laimės Kauno derbį? (komentarai)
airBaltic taurė: kas laimės Kauno derbį? (komentarai)
„Kovo beprotybė“ prasideda ne tik už Atlanto, bet ir LIDL – MKL krepšinio aikštelėse. Pirmasis finalo ketvertas įvyks jau artėjantį savaitgalį, kovo 9-10 dienomis

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime