A.Gudaičio rimta trauma aptemdė "AX Armani" pergalę Las Palme

euroleague.net
Milano "AX Armani" (10/11) pasiekė labai reikalingą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone, tačiau pergalės džiaugsmą aptemdė lietuvio Artūro Gudaičio patirta trauma dėl kurios aukštaūgis iš aikštės buvo išvežtas neštuvais ir ant parketo šį sezoną jau greičiausiai nebegrįš.

"Dizaineriai" išvykoje po pratęsimo 106:104 (27:28, 12:18, 29:21, 21:22, 17:15) įveikė Las Palmo "Gran Canaria" (6/15) krepšininkus.

Las Palmo klubui pratęsimą paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis sudėtingu tritškiu išplėšė Marcusas Erikssonas, tačiau papildomų 5 minučių metu pajėgesni buvo svečiai, kurie išplėšė pergalę - 106:104.

M.Kuzminskas per 22 minutes įmetė 12 taškų (1/3 dvit., 0/1 trit., 10/10 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo, gavo bloką, išprovokavo 6 pražangas, 4 sykius prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

Iki patirtos traumos ankstyvoje rungtynių stadijoje A.Gudaitis spėjo sužaisti 8 minutes, pelnyti 6 taškus (1/2 dvit., 4/4 baudos), atkovoti 5 kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą, varžovą pamokyti bloku, išprovokuoti 4 pražangas, sykį prasižengti bei užfiksuoti 14 naudingumo balų.

"AX Armani": V.Micovas - 24, M.Jamesas (6 rez. perd.) ir J.Nunnally po 22, M.Kuzminskas - 12 taškų.

"Gran Canaria": M.Erikssonas (5/11 trit.) - 28, K.Tillie ir C.Hannahas po 12, D.J.Strawberry - 10 taškų.

A.Gudaitis žais "AX Armani" gretose ir kitą sezoną
Į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) persikelti ketinantis Artūras Gudaitis savo planus atidėjo dar bent vieneriems metams.Pranešama, kad traumą besigydantis 25 -erių metų lietuvis
Būsimi "Žalgirio" varžovai išsaugojo "mažylį" veteraną
Šią savaitę 36 -ąjį gimtadienį švęsiantis Stambulo "Fenerbahče" atakų organizatorius Bobby Dixonas liks Turkijos čempionų gretose.Skelbiama, kad 178 cm ūgio "mažylis"
Į Eurolygos ketvirtfinalį nepatekę "dizaineriai" krito ir Italijoje
Penktadienį skaudų pralaimėjimą Eurolygoje patyręs ir į ketvirtfinalį nepatekęs Milano "AX Arnmani" (19/6) klubas, kurio marškinėlius vilki Mindaugas Kuzminskas ir šį
"Žalgirio" varžovai tik paskutinę sekundę palaužė "Maccabi"
Būsima Kauno "Žalgirio" komandos varžovė Eurolygos ketvirtfinalyje Stambulo "Fenerbahče"(25/5) reguliarųjį sezoną baigė itin sunkia, bet euforiją sukėlusia pergale.Željko
Stambule pratrūkęs "Armani" strategas pripažino - labai trūko Gudaičio
Už Eurolygos atkrintamųjų varžybų borto likusios Milano „Armani“ komandos strategas Simone Pianigiani pratrūko Stambule vykusioje spaudos konferencijoje.Klausimo apie nesutarimus rūbinėje
Įspūdingo lemiamo ketvirčio dėka CSKA palaužė baskus
Tris kėlinius pirmavusi ir situaciją aikštėje kontroliavusi Vitorijos "Baskonia" (15/15) lemiamo ketvirčio metu paleido pergalę.Paskutinio Eurolygos turo rungtynėse baskai išvykoje
B.Daviesas - apie santykius su Š.Jasikevičiumi, Eurolygos finalo ketvertą ir kita
Prieš maždaug metus – 2018-ųjų balandį – Kauno „Žalgiris“ pranešė, jog pratęsė sutartį Brandonu Daviesu. Būtent tuo metu amerikietis įgavo geriausią sportinę
Prieš "Žalgiriui" labai svarbų mačą Eurolygoje Milano klubas išvargo pergalę Italijoje
Milano "AX Armani" (19/5) klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir šį sezoną dėl traumos nebežaisiantis Artūras Gudaitis, iškovojo labai sunkią pergalę Italijos
Stebuklingai "Žalgirio" kelionei į ketvirtfinalį reikalingos sąlygos
Kauno „Žalgiris“ pasiekė žūtbūtinę pergalę Pirėjuje ir išsaugojo galimybes žengti į Eurolygos atkrintamąsias varžybas.Visgi tam, kad įspūdinga sezono pabaigos pasaka baigtųsi
Dovanėlė "Žalgiriui": nukraujavęs "Fenerbahče" išsivežė pergalę iš Milano
Stambulo "Fenerbahče" (24/5) klubas priešpaskutiniame Eurolygos reguliariojo sezono ture užsitikrino nugalėtojo vardą.Turkijos čempionai išvykoje 104:90 (22:17, 30:25, 21:26,
Kosminis R.Fernandezo tritaškis parbloškė galingai rungtynes pradėjusį "Panathinaikos"
Fantastišką pergalę Eurolygos reguliaraus sezono priešpaskutinio turo rungtynėse iškovojo titulą ginanti Madrido "Real" (22/7) komanda.Neįtikėtinai sudėtingas Rudy
Prastos žinios "Žalgiriui": į Milaną "Fenerbahče" vyksta be lyderių
Vilčių suspėti į nuvažiuojantį Eurolygos atkrintamųjų traukinį vis dar turintis Kauno "Žalgiris" sulaukė ne kokių žinių.Pasirodė informacija, kad į Eurolygos rungtynes Milane
"AX Armani" - dar vienas antausis Italijoje, M.Kuzminskas žaidė nedaug
Antrą pralamėjimą iš eilės Italijos "Legabasket" pirmenybėse patyrė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Milano "AX Armani" (18/5) komanda.Į nesėkmių ruožą tiek Eurolygoje,
M.Kuzminskas buvo rezultatyviausias, bet "dizaineriai" nusileido L.Lekavičiaus klubui
Paskutiniame Eurolygos 28-ojo turo mače susitiko Italijos ir Graikijos čempionai, kurių gretose runghtyniauja Lietuvos rinktinės žaidėjai.Milano "AX Armani" (14/14) klubas, kuriam atstovauja
P.Koponeno dvitaškis padovanojo "Bayern" dramatišką pergalę
Gražią pergalę savo sirgaliams dvidešimt aštuntajame Eurolygos reguliaraus sezono ture padovanojo Miuncheno "Bayern" (13/15) komanda.Vis dar išliekanti tarp pretendenčių
V.Micičiaus vedama "Anadolu Efes" išsivežė pergalę iš Juodkalnijos
Buvęs žalgirietis Vasilje Micičius Stambulo "Anadolu Efes" (18/10) klubą atvedė į dar vieną pergalę ir tuo pačiu sustiprino komandos pozicijas Eurolygos reguliariajame sezone.Turkai
Naudingai žaidusio M.Kuzminsko klubas paskutinėmis sekundėmis krito Madride
Milano "AX Armani" (14/13) komanda, kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir šį sezoną dėl traumos nebežaisiantis Artūras Gudaitis, pralaimėjo trilerį Eurolygos čempionams."Dizaineriai"
"Panathinaikos" su L.Lekavičiumi laimėjo žūtbūtinį mūšį
Labai svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į Eurolygos atkrintamąsias iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (14/13) klubas su Luku Lekavičiumi.Graikijos čempionai namuose po permainingos
"AX Armani" krito prieš turnyro lentelės kaimynus, M.Kuzminskas - nežaidė
Milano "AX Armani" (18/4) ekipa, kurios garbę gina Mindaugas Kuzminskas ir traumą besigydantis Artūras Gudaitis, patyrė retą nesėkmę Italijos "Legabasket" pirmenybėse.Be
Prastas M.Kuzminsko žaidimas nesutrukdė "dizaineriams" įveikti "Olympiacos"
Svarbią pergalę Eurolygoje iškovojo Italijos čempionas Milano "AX Armani" (14/12) klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Kuzminskas bei dėl kelio traumos šį sezoną nebežaisiantis
A.Gelažninkas - apie pirmą kartą halėje, kaimyną Šarą ir P.Jankūną priekaboje
2019-ųjų metų pradžioje Arūnas Gelažninkas nudžiugino visus Lietuvos motosporto gerbėjus įveikdamas alinančias Dakaro ralio varžybas ir užimdamas aukščiausią Lietuvos istorijoje vietą
Buvęs "Žalgirio" gynėjas - pagrindinis "Real" vasaros taikinys
Praėjusį sezoną su Kauno „Žalgiriu“ iki Eurolygos finalo ketverto nužengęs ir su Stambulo „Anadolu Efes“ pakartoti tai siekiantis Vasilije Micičius kitame sezone gali apsivilkti
M.Kuzminskas žaidė naudingiausiai, o Milano klubas sunkiai įveikė autsaiderius
Sunkią pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo čempiono titulą ginantis Milano "AX Armani" (18/3) klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir dėl sunkios traumos šį sezoną
Eurolygos turo MVP - fantastiškai žaidęs Sh.Larkinas
Neabejotinai geriausią sezono mačą sužaidęs Stambulo "Anadolu Efes" legionierius Shane'as Larkinas tapo Eurolygos 25 -ojo turo MVP.Įžaidėjas pergalingose rungtynėse prieš
M.Kuzminskas puikiai išnaudojo savo laiką, bet "dizaineriai" nusileido CSKA
Milano "AX Armani" (13/12) klubas, kurio marškinėlius vilki Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis, pademonstravo solidų ir rezultatyvų žaidimą, tačiau to pergalei Eurolygoje
L.Lekavičius skirstė perdavimus, o "Panathinaikos" išlieka atkrintamųjų kovoje
Reikalingą pergalę Eurolygos dvidešimt penkto reguliaraus sezono turo mače iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (12/13) klubas su Luku Lekavičiumi.Graikijos čempionai išvykoje
Eurolygos turo MVP - po krepšiu dominavęs A.Tomičius
Naudingiausiu Eurolygos 24 -ojo turo krepšininku tapo įspūdingą pasirodymą prieš amžinus oponentus "EL Classico" mače surengęs Barselonos "Barcelona" vidurio puolėjas
"Fenerbahče" neleido užsitikrinti vietos atkrintamosiose kitam Turkijos klubui
Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo reguliariajame sezone pirmaujanti Stambulo "Fenerbahče" (21/3) komanda.Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 84:66 (20:17, 23:12, 14:18,