Antrajame LMKL finalo mače - sezono lankomumo rekordas ir prakirstas antakis

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) antrajame finalo serijos mače Garliavoje užfiksuotas šio sezono lankomumo rekordas. „Hoptrans-Sirenų“ ir Marijampolės „Sūduvos“ susitikimą stebėjo net 1100 žiūrovų. Iki šiol didžiausias lankomumo rekordas buvo užfiksuotas Utenoje, pusfinalio serijoje, kur „Utenos“ ir „Hoptrans-Sirenų“ rungtynėse susirinko 625 žiūrovai.

Šio sezono rekordas mažai atsilikimo nuo praėjusiais metais užfiksuoto didžiausio žiūrovų antplūdžio. Praėjusį sezoną „Utenos“ ir „Sūduvos“ lemiamą finalo serijos mačą stebėjo 1120 žiūrovų.

Finalo serijos susitikimą Garliavos sporto centre stebėjo šešis kartus daugiau aistruolių.

Prie šio rekordo prisidėjo ir „Sūduvos“ sirgaliai, mat marijampoliečiai nemokamai atsivežė pilną autobusą sirgalių.

Tiesa, šis susitikimas „Hoptrans-Sirenų“ lyderei ir direktorei Rasai Žemantauskaitei-Matlašaitienei įsimins ne tik dėl klubo pasiekto lankomumo rekordo. Po susidūrimo su varžove „Hoptrans-Sirenų“ puolėjai buvo prakirstas antakis, o pergalės džiaugsmą aptemdė keturiomis siūlėmis susiūtas antakis.

Kaunietės parklupdė "Kibirkštį" ir iškovojo Lietuvos čempionių titulą
Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) – neįtikėtinas Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ komandos triumfas. Lemiamą varžovių išpuolį atrėmusios Manto Šerniaus
"Fortūnos" pasaka tęsiasi - išplėšė lemiamas bronzinės serijos rungtynes
Neįtikėtiną charakterį demonstruojanti Klaipėdos „Fortūna“ – per žingsnį nuo stebuklo Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).Viliaus Stanišausko vadovaujamas klubas
 Namuose "Kibirkštį" įveikusios "Hoptrans-Sirenos" per žingsnį nuo LMKL aukso
Mačo pabaigoje užtikrinčiau sužaidusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ persvėrė Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rezultatą.Manto Šerniaus vadovaujama
"Fortūna" nutarė nebaigti serijos: sukūrė stebuklą ir per pratęsimą nukovė "Sūduvą"
Fantastišką pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) bronzinėje serijoje iškovojo Klaipėdos „Fortūna“. Karjeros rungtynes sužaidusi Agnė Černeckytė pelnė
Galingai atsitiesusi "Kibirkštis" nukovė kaunietes ir išlygino finalo serijos rezultatą
Visas rungtynes pirmavusi Vilniaus „Kibirkštis“ išlygino Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rezultatas.Per pirmuosius tris kėlinius rekordinį
Mažasis finalas: L.Mikelevičienė dramatiškai ištempė "Sūduvą" į pergalę Klaipėdoje
Lemiamu metu iniciatyvos besiėmusi Lina Mikelevičienė sužaidė užtikrintai ir lėmė dramatišką Marijampolės „Sūduvos“ pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL)
LMKL finalo starte karjeros rekordą pasiekusi  R.Knyzaitė atvedė į pergalę kaunietes
LMKL finalo starte karjeros rekordą pasiekusi R.Knyzaitė atvedė į pergalę kaunietes
Sunkiausiu metu iniciatyvos besiėmusi Rasa Knyzaitė ketvirtajame kėlinyje pelnė 13 iš 25 komados taškų ir atvedė Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ klubą į pergalę Lietuvos
LMKL mažojo finalo seriją čempiionės pradėjo sutriuškindamos klaipėdietes
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažajame finale – užtikrintas Marijampolės „Sūduvos“ startas.Tado Stankevičiaus auklėtinės pirmajame mače savo aikštėje 86:56 (27:19,
Neįtikėtiname pusfinalyje "Kibirkštis" sensacingai eliminavo LMKL čempiones
Įspūdingame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio trileryje – sensacingas Vilniaus „Kibirkšties“ triumfas.Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės
Kaunietės - pirmosios LMKL finalininkės
Ketvirtajame kėlinyje spurtavusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ tiesiausiu keliu žengė į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą.Rasa Knyzaitė sužaidė rezultatyviausią
LMKL pusfinalį kaunietės pradėjo užtikrinta pergale prieš klaipėdietes
Po ilgosios pertraukos atitrūkusios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ užtikrintai startavo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) etape.Manto Šerniaus vadovaujamas klubas savo
Kursko ekipa apgynė BWBL čempionių titulą, o "Sūduva" liko ketvirta
Kursko „Inventa“ apgynė Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionių titulą. Rusijos aukščiausiojoje lygoje rungtyniaujanti ekipa finale sekmadienį 65:54
Įspūdingame trileryje - dramatiškas čempionių išsigelbėjimas, išaiškinęs galutinį išsidėstymą LMKL
Paskutinėje Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pirmaujančių komandų akistatoje reguliariajame sezone – įspūdingas trileris.Vilniaus „Kibirkštį“ (18-6) į priekį
Netikėtumos moterų taurės finale: kaunietės nukarūnavo "Sūduvą"
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komandos krepšininkių rankose – istorinis trofėjus. Manto Šerniaus vadovaujama ekipa sausakimšoje Druskininkų arenoje vykusiame
LMKL: čempionės laimėjo Kaune, klaipėdietės parklupdė dar vienas lyderes
Po nesėkmės praėjusią savaitę atsitiesė Marijampolės „Sūduvos“ (17-4) krepšininkės. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių titulą ginančios Tado Stankevičiaus
LMKT finalas: ar "Sūduvos" treneris titulų skaičiumi pavys oponentą? (sąrašas)
Marijampolės „Sūduva“ kitą savaitgalį gins Lietuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) laimėtojų vardą. Suvalkijos krepšininkės finale Druskininkuose kovo 4 d. susikaus
Klaipėdietės antrą kartą iš eilės nukovė Lietuvos čempiones
Klaipėdos „Fortūnos“ (10-12) klubas, panašu, perprato Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių strategijas.Sandra Baliutavičiūtė dar pirmajame kėlinyje pelnė
LMKL: kauniečių derbis, lengva čempionių pergalė bei trečdalis Sh.Landry pelnytų taškų
Nesustabdomai rungtyniavusi Shenita Landry surinko trečdalį Vilniaus „Kibirkšties“ (15-5) taškų ir atvedė sostinės klubą į pergalę Lietuvos moterų krepšinio
Kaunietės taurės pusfinalyje paskutinėmis sekundėmis įveikė vilnietes (video)
Pergalingai Liteuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) turnyro kovas pradėjo Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, kurios pirmajame pusfinalio mače sostinėje 73:68 (17:18, 19:10,
"Hoptrans-Sirenos" turkes sutriuškino net 86 taškų skirtumu
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (2/4) Rytų Europos moterų krepšinio lygos (EEWBL) trečiajame ture iškovojo triuškinančią pergalę. Manto Šerniaus treniruojamos
Kalėdinį stebuklą sukūrusios kaunietės įveikė vilnietes (video komentaras)
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) susitikime itin svarbią pergalę namuose pasiekė Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ (10-2) krepšininkės, kurios 80:76 (16:24, 12:23, 22:17,
Karjeros rungtynes sužaidusi S. Gardner atvedė „Sūduvą“ į pergalę
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mače Marijampolėje vyko itin atkaklios rungtynės, kur vietos „Sūduva“ (11-1) po itin įnirtingos kovos 76:69 (24:19, 15:20 21:19,
Lietuvos čempionės krito Baltarusijoje
Marijampolės „Sūduva“ pralaimėjimu pradėjo dviejų dienų viešnagę Baltarusijos sostinėje. Marijampolietės Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) rezultatu 65:89 (13:21,
Čempionės įspūdingu sutriuškinimu pradėjo antrą LMKL ratą
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse vienos čempionato lyderių Marijampolės „Sūduvos“ (6-1) krepšininkės 92:44 (26:12, 24:10, 29:8, 13:14) nepaliko vilčių
LMKL: čempionės turėjo vargo su kaunietėmis, "Vilkmergė" iškovojo pirmą pergalę
Marijampolės „Sūduva“ tęsia sėkmingą pasirodymą Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Šalies čempionės namuose rezultatu 76:62 (17:23, 24:11, 15:18, 20:10)
Aukštesnę pavarą įjungusios kaunietės nugalėjo laimėjo Klaipėdoje
Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (2/1), kurios Klaipėdoje rezultatu 80:70 (19:21, 21:22, 23:12, 17:15) antroje
LMKL pergales šventė vilnietės, kaunietės ir marijampolietės
Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) čempionų vardą ginanti „Sūduva“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Marijampolietės išvykoje rezultatu 67:47 (17:15,
LMKL čempionės žiauriai pamokė jaunąsias šiaulietes
Marijampolės „Sūduva“ pergalingai pradėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) kovas. Čempionių titulą ginančios marijampolietės savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 116:60 (34:23,