Apmaudu: visas rungtynes pirmavę žalgiriečiai krito paskutinėmis sekundėmis

Apmaudžią nesėkmę Vitorijoje vykstančiame Eurolygos jaunimo (U 18) turnyre turnyre patyrė Kauno "Žalgirio" dubleriai.

Visas rungtynes pirmavę Manto Šerniaus auklėtiniai paskutinėmis sekundėmis 70:71 (17:13, 20:13, 15:24, 18:22) nusileido Tel Avivo "Maccabi" bendraamžiams.

Kauniečiai per pirmus du kėlinius varžovams leido įmesti vos 25 taškus ir ne taip sėkmingai žaidė po ilgosios pertraukos, bet prieš lemiamą kėlinį pirmavo 52:49. Prasidėjus priešpaskutinei minutei mūsiškiai turėjo 4 taškų pranašumą - 70:66. Žalgirietis Kerras Kriisa nepataikė iš toli, o vėliau pažeidė taisykles. Varžovai realizavo baudų metimus ir išsiveržė į priekį - 70:71 atakai palikdami 18 sekundžių. Paskutinę akimirką pergalę bandžiusio išplėšti Manto Rubštavičiaus metimą blokavo Deni Avdija.

Kauniečiai pataikė vos 6 tolimus metimus iš 36-ių (16,7 proc.).

"Žalgiris": Modestas Kancleris 19 (7/12 dvit., 1/7 trit., 2/5 baudų, 9 atk. kam.), Kerras Kriisa 18 (3/12 trit., 5 rez. perd., 5 kl.), Gytis Mačionis 10 (1/4 trit.), Edgaras Preibys 7, Dovydas Rimkus (1/5 trit., 8 atk. kam.) ir Paulius Murauskas (2 bl.) po 5, Louisas Stormarkas (3 per. kam.) ir Nojus Pankratjevas po 2, Mantas Rubštavičius (0/3 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.) ir Gabrielius Čelka (3 per. kam., 2 bl.) po 1.

"Maccabi": Deni Avdija 19 (0/8 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd., 2 bl., 12 išpr. praž., 8 kl.), Razielis Hayunas 15 (4 per. kam.), Yoatanas Atiasas 12 (9 atk. kam.), Dori Saharas 9, Nadavas Yancowitzas (6 atk. kam.) ir Amitas Aharoni (5 rez. perd., 5 kl.) po 8.

Priminsime, kad ketvirtadienį žalgiriečiai panaikino 16-os taškų deficitą ir taip pat paskutinėmis sekundėmis nusileido Miuncheno "Bayern" krepšininkams.

Šeštadienį kauniečiai paskutiniame A grupės mače susitiks su Belgrado "Mega Bemax" bendraamžiais.

Įspūdingo palaikymo sulaukę "Ryto" dubleriai nusileido žalgiriečiams
Įspūdingo sirgalių palaikymo sulaukęs Vilniaus „Perlo“ (8-9) klubas VIKINGLOTTO-NKL patyrė nesėkmę per pratęsimą.Principiniame stipriausių Lietuvos dublerių komandų derbyje „Perlas“
"Maccabi" iš Prancūzijos čempionų paliko šlapią vietą
Vienuoliktajame Eurolygos ture ginklus surėmė Izraelio ir Prancūzijos lygų čempionai, tačiau čempioniškai žaidė tik vieni jų.Tel Avivio "Maccabi" (7/4) klubas savo gerbėjų
Žalgiriečiai palaužė palangiškius, "Ryto" dubleriai krito Joniškyje (rezultatai)
Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė Kauno „Žalgirio-2“ (8-8) ekipa, kuri namuose 90:82 (28:14, 28:23, 15:26, 19:19) nugalėjo „Palangos
A.Marčiulionis prieš dublerių derbį: "B Tribūna" organizuoja palaikymą, bus įspūdingas renginys
Šeštadienį „Jeep“ arenoje Vilniuje vyks antroji šio NKL sezono dvikova tarp Vilniaus „Perlo“ ir „Žalgirio-2“. Akivaizdu, kad nemažai įtakos
Žalgiriečiai pratęsė nesėkmių seriją, galingu spurtu pradėję čempionai įveikė debiutantus
Molėtų „Ežerūno“ (8-7) krepšininkai šeštadienio vakarą iškovojo pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Mariaus Pociukonio auklėtiniai išvykoje 89:79
Po pertraukos atsigavusi "Barcelona" sutriuškino "Maccabi"
Antrą pergalę šią savaitę Eurolygoje iškovojo pirmoje turnyrinės lentelės vietoje esantis Barselonos "Barcelona" (8/2) klubas.Svetislavo Pešičiaus treniruojami katalonai
Žalgiriečiai krito Molėtuose, "Perlas" sutriuškino "Jonavą", lyderiams prireikė pratęsimo
Molėtų „Ežerūnas“ (7-7) išlygino savo pergalių ir pralaimėjimų balansą. Molėtiškiai savo aikštėje 96:79 (22:21, 29:17, 19:23, 26:18) įveikė Kauno „Žalgirį-2“
"Dizaineriai" be A.Gudaičio pagalbos palaužė Izraelio čempionus
Toliau pukų pasirodymą Eurolygoje tęsia Artūro Gudaičio atstiovaujamas Milano "AX Armani" (7/2) klubas.Ettore Messinos auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 92:88 (21:21, 26:21, 24:22,
Žalgiriečiai pralaimėjo po metimo su sirena, "Telšiai" - vienvaldžiai NKL lyderiai
Mažeikių „Ereliai“ (4-9) įspūdingai iškovojo ketvirtąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Aloyzo Rudžio auklėtiniai sulig finaline rungtynių sirena 98:97 (20:23, 23:28,
"Maccabi" iškovojo triuškinančią pergalę Vitorijoje
Pergalę netikėtai dideliu skirtumu Eurolygoje iškovojo be vieno lyderių Omri Casspi žaidę Tel Avivo "Maccabi" (6/2) krepšininkai.Izraelio čempionai išvykoje net 113:83
NKL: žalgiriečių tritaškių liūtis Tauragėje ir "Neptūno" dublerių pergalė prieš "Ryto" jaunimą
Užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pasiekė įspūdingai tritaškius pataikiusi Kauno „Žalgirio-2“ (7-5) ekipa. Ji išvykoje 98:73 (28:22, 26:15, 25:15, 19:21) nugalėjo Tauragės
"Neptūno" ir "Žalgirio" dublerių dvikovoje - V.Šarakausko vedamų klaipėdiečių pergalė
Dviejų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-3).Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 77:64 (23:12, 18:22, 16:10, 20:20) įveikė
Įsibėgėjęs "Maccabi" tiesiog sudorojo R.Giedraičio klubą
Penktą iš eilės pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Tel Avivo "Maccabi" (5/2) klubas pakilęs į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją.Žydai savo sirgalių
Žalgiriečiai laimėjo ir atsisveikinę su lyderiu, "Ryto" dubleriai sutriuškinti Šilutėje (rezultatai)
Dvikovos pabaigoje spurtavusi Kauno „Žalgirio-2“ (6-4) komanda VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo nelengvą pergalę. Pusantros minutės atkarpą 8:0 laimėjusi Arvydo Gronskio vadovaujama
"Žalgirio" jaunimo komandos lyderis K.Kriisa paskolintas Prienų klubui
Kauno „Žalgirio“ komandai priklausantis talentingasis estas Kerras Kriisa iš Kauno keliasi į Prienus ir ten atstovaus „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žaidžiančiai „CBet“
NKL: žalgiriečių pergalė, čempionų bei "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės
Ketvirtojo kėlinio pradžioje 8 taškais atsilikinėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (5-4) po galingo spurto nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Kauniečiai ketvirčio viduryje laimėjo
K.Kemzūros treniruojamas "Olympiakos" su M.Kuzminsku namie nepasipriešino "Maccabi"
Trečiadienį Eurolygos čempionus Maskvos CSKA krepšininkus pirmą kartą suklupti privertę Kęsručio Kemzūros auklėtiniai šiandien atrodė beviltiškai.Pirėjo "Olympiakos"
NKL lyderių dvikovoje klaipėdiečiai nukovė čempionus, žalgiriečiai sutriuškinti Telšiuose
Pralaimėjusių komandų VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse nebeliko.Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (8-1) išvykoje 76:75 (21:22, 19:20, 20:13, 20:16) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" - "Fenerbahče" pralaimėjimas Tel Avive
Prieš penktadienį vyksiančią dvikovą su Kauno "Žalgiriu" (2/3) dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje patyrė iš nesėkmių ruožo neišlipantis Stambulo "Fenerbahče"
Eurolygoje debiutavusio K.Kriisos vedami žalgiriečiai tampė nervus NKL čempionams
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) svečiuose metė rimtą iššūkį praėjusio sezono čempionams Marijampolės
"Valencia" pralaimėjo Tel Avive ir toliau lieka be pergalių
Vienintele komanda neiškovojusia pergalės šiame Eurolygos sezone ir toliau išlieka Valensijos "Valencia" (0/4) komanda.Ispanijos ekipa išvykoje 63:76 (11:18, 17:15,
NKL pergales šventė "Žalgirio", "Ryto", "Neptūno" ir "Šiaulių" dubleriai
Dramatišką pergalę Kauno „Žalgirio-2“ (4-2) komandai Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) namų rungtynėse atnešė Nedo Kanclerio dvitaškis.Likus
NKL: čempionų pergalė Vilniuje, pirmasis debiutantų triumfas ir žalgiriečių vargai su baltarusiais
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (5-0) Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTO-NKL) ir toliau neklumpa.Šįkart Povilo Šakinio auklėtiniai Vilniuje 80:73 (19:14, 27:13,
Ketvirtajame kėlinyje užstrigusi "Maccabi" pranašumą įrodė pratęsime
Tel Avivo "Maccabi" (1/2) ekipa turėjo puikią progą iškovoti pergalę per pagrindinį rungtynių laiką, tačiau lemiamo ketvirčio metu užstrigę Izraelio čempionai turėjo pranašumą
"Žalgirio" jaunimas per pratęsimą palaužė "Delikatesą", nepadėjo G.Stankevičiaus rekordai
Kauno „Žalgiris-2“ (3-2) trečiąją pergalę VIKINGLOTO-NKL čempionate iškovojo per pratęsimą. Po 45 minučių kovos Arvydo Gronskio auklėtiniai namie 94:92 (24:23, 10:20,
"Žalgirio" dublerius per pratęsimą nužudė metimas iš aikštės vidurio (visi rezultatai)
Paulius Poška Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) įspūdingu metimu iš aikštės vidurio padovanojo „Šilutės“ komandai ketvirtąją pergalę
J.Carrolo tritaškis paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę "Real"
Tikrame trileryje antrajame Eurolygos ture triumfavo Ispanijos čempionas Madrido "Real" (2/0) klubas.Pablo Laso auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 86:85 (22:22, 28:22, 15:21, 21:20) Izraelio
NKL čempionate - žalgiriečių nesėkmė, "Ryto" dublerių pergalė ir Š.Beniušio debiutas
Šarūnas Beniušis debiutavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) ekipoje, kuri VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę.Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje