apžvalga

NKL apžvalga: nesustabdomas „Gargždų“ duetas, galingi Darjušo kėliniai ir pergalingos atakos
VIKINGLOTTO-NKL komandų startas naujose grupėse, įspūdingas ir pergalingas „Gargždų“ dueto žaidimas, skambūs pasirodymai, pergalingi metimai paskutinę sekundę – tai ir daugiau
NKL apžvalga: naujas etapas, nutrūkusi "Telšių" serija ir Lavrinovičių debiutas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) baigėsi antrojo rato kovos, po kurių 15 komandų buvo padalintos į dvi grupes.Apie naują etapą, nutrauktą „Telšių“
NKL: didžiausia sezono pergalė, 14 laimėjimų serija ir atkakli kova dėl vietos aštuonetuke
Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) antrasis ratas artėja link kulminacijos, o prieš jo pabaigą tęsiasi įnirtinga kova dėl vietos geriausių komandų aštuonetuke.Pratęsta
RKL apžvalga: intriguojanti lyderių akistata ir galingi asmeniniai pasirodymai
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 27 rungtynės, sulig kuriomis ne tik pasibaigė 2019-ųjų kovos, bet ir A divizione buvo pasiekta reguliariojo sezono pusiaukelė.
NKL apžvalga: naudingumo balų rekordas ir antirekordas bei rezultatyviausios rungtynės
11-ąją Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) savaitę užfiksuotas sezono naudingumo balų rekordas ir antirekordas, lyderiai „Telšiai“ dar labiau įtvirtino savo
NKL apžvalga: pergalingas metimas, blokų fiesta ir rezultatyvių perdavimų gausa
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) sužaista jubiliejinė dešimtoji pirmenybių savaitė.Pergalingas metimas, blokų fiesta, rezultatyvių perdavimų gausa, įspūdingas spurtas
RKL apžvalga: padarytos išvados, triuškinamos pergalės ir (ne)įtikėtini išsigelbėjimai
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje buvo sužaista 30 rungtynių, kuriose buvo visko: kvapą gniaužiančių dramų, triuškinamų pergalių ir netikėtų rezultatų. Tad apie viską
NKL: ryškėjantis lyderių ketvertas, pergalingi metimai ir daug jėgų pareikalavę išsigelbėjimai
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) po septynių sezono savaičių vis labiau ryškėja keturių komandų lyderystė.Pirmąją vietą užima „Telšiai“ (11-2),
NKL apžvalga: 10 tritaškių per kėlinį, pergalingas šūvis nuo lentos ir dublerių kovoje suspindęs veteranas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) sužaista šeštoji pirmenybių savaitė, po kurios pirmenybių lyderiu išliko „Telšiai“.Ryčio Vaišvilos
NKL savaitė: fantastiški dėjimai, skaudi trauma ir pergalių serijos
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTO-NKL) po trečiosios savaitės kovų liko tik viena nepralaimėjusi komanda. Tai – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, triumfavusi visus
NKL apžvalga: įspūdingi metimai, jaunųjų žaidėjų karjeros rekordai ir "Vyčio" iššūkis
Antrąją VIKINGLOTO-NKL sezono savaitę krepšininkai sirgaliams padovanojo įsimintinų akimirkų. Iš pradžių Paulius Semaška pataikė dvitaškį iš fantastikos srities,
LKL savaitės apžvalga: pirmieji "Ryto" žingsniai ir trenerį radę Prienai
Pirmieji Vilniaus „Ryto“ ėjimai tarpsezonyje, karjerą baigęs Antanas Kavaliauskas, trenerį suradęs Prienų klubas, išsaugotas snaiperis Utenoje – praėjusios savaitės
LKL apžvalga: "Žalgirį" palikę užsieniečiai, naujasis "Neptūno" vairininkas ir kita
Luką Lekavičių susigrąžinęs, bet Brandono Davieso ir Nate'o Wolterso netekęs Kauno „Žalgiris“, naują trenerį suradęs Klaipėdos „Neptūnas“, pirmieji naujokai
Apžvelgia V.Čeponis. Ketvirtfinaliuose kvepia ir intriga, ir sutriuškinimu
Kelionę pradeda „Betsafe–LKL“ čempionato atkrintamųjų varžybų traukinys. Didžiausios intrigos laukiama Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ bei Panevėžio
LKL apžvalga: "Žalgirio" pamokos persekiotojams bei artėjančios atkrintamosios
Pergalingu ritmu bei pamokomis artimiausiems persekiotojams reguliarųjį sezoną užbaigęs Kauno „Žalgiris“, traumą patyręs Artūras Milaknis, Virginijaus Šeškaus netekusios
LKL apžvalga: istorinis "Neptūno" pasiekimas, įspūdingi pasirodymai bei aiškėjančios atkrintamųjų poros
Istorinį pasiekimą užfiksavęs Klaipėdos „Neptūnas“, blogiausias Vilniaus „Ryto“ rezultatas per pastaruosius 20 metų, sudėtinga Kauno „Žalgirio“ savaitė, be
LKL apžvalga: sugrįžęs "Žalgiris" bei iš duobės neišlipantis "Rytas"
Į „Betsafe–LKL“ čempionato kovas sugrįžęs čempionas Kauno „Žalgiris“, buksuojantis ir su antrąja vieta beatsisveikinantis Vilniaus „Rytas“, paaiškėjusios
LKL: "Ryto" dovanėle pasinaudojęs "Neptūnas", deganti "Juventus" bei sustojusios "Pieno žvaigždės"
Netikėtas Vilniaus „Ryto“ kluptelėjimas, į antrąją vietą sugrįžęs Klaipėdos „Neptūnas“, vis labiau gilėjanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ duobė, varžovus
LKL apžvalga: gyvenimu besidžiaugiantis "Žalgiris" bei dramatiškas mūšis Kėdainiuose
Startavo ketvirtasis „Betsafe–LKL“ reguliaraus sezono ratas, kuriame Kauno „Žalgiris“ pademonstravo įspūdingą puolimą bei pratęsė pergalių seriją, Klaipėdos „Neptūnas“
LKL apžvalga: antrąją poziciją susigrąžinęs "Rytas" bei ties prarajos riba atsidūrę autsaideriai
Sezono pasirodymą surengęs Keremas Kanteris, pozicijas lentelėje įtvirtinę klubai, ties parajos riba esančios Šiaulių bei Kėdainių komandos, galingi asmeniniai ir ekipų pasirodymai –
LKL apžvalga: tvirtas "Žalgiris", solidūs debiutai ir įsimintini individualūs pasirodymai
Pergalingu ritmu žygiuojantis Kauno „Žalgiris“, pozicijas penketuke įtvirtinusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“, solidus debiutai bei įsimintini individualūs pasirodymai –
LKL apžvalga: pratęsimais ir rekordais papuošta savaitė
Sprogęs Mindaugas Girdžiūnas, pratęsimai Vilniuje bei Utenoje, diskusijų sulaukęs švilpukas rungtynėse tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“,
LKL apžvalga: "Žalgirio" triumfas Vilniuje, fantastiškas "Šiaulių" sugrįžimas ir kita
Saldus Kauno „Žalgirio“ revanšas Vilniaus „Rytui“, fantastiškas „Šiaulių“ sugrįžimas, karštas Aukštaitijos derbis, atkaklūs mūšiai
Apžvalga: lemiamos kovos dėl vietų, puikūs asmeniniai pasirodymai ir NKL spėlionė
Nacionalinėje krepšinio lygoje baigėsi reguliaraus sezono kovos, po kurių išaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros. Tiesiai į ketvirtfinalį pateko pirmą-ketvirtą vietas užėmusios
NKL: nutraukta ilgiausia sezono serija, trys ketvirtfinalio klubai ir aiški paskutinė vieta
Nacionalinėje krepšinio lygoje praėjusią savaitę Klaipėdoje nutrūko rekordinė šio sezono Šakių „Vyčio“ nepralaimėtų rungtynių serija. Eriko Kučiausko auklėtiniai
LKL: nukraujavę milžinai, pergalingas "Lietkabelis", dramos Pasvalyje ir Šiauliuose
Grandų mūšis Kaune, fantastiškas Dominique‘o Suttono dėjimas, pergales skinantis Panevėžio „Lietkabelis“, pirmąją pergalę namuose iškovoję „Šiauliai“,
LKL apžvalga: užburti "Nevėžio" pirmieji kėliniai bei dėjimų fiesta Pasvalyje
Kėdainių „Nevėžio“ išryškėjusi pirmųjų kėlinių problema, spindintis Vilniaus „Ryto“ talentas, pergalių seriją tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas“,
LKL savaitės apžvalga: pirmieji pusfinalio dalyviai, atkakliausia serija ir kita
Tiesiausiu keliu į pusfinalį žengęs Vilniaus „Lietuvos rytas“, atkakliausią ketvirtfinalio seriją sukūrę Klaipėdos ir Pasvalio klubai, skirtingą žaidimą namuose ir išvykose