Naujienos kraunasi...

Ar veteranams dar yra vietos Lietuvos rinktinėje?

Autorius: Vaidas Čeponis, "Olimpinė panorama".
Ar veteranams dar yra vietos Lietuvos rinktinėje?
Vis garsiau kalbama, kad atėjo laikas atjauninti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę. Pasvarstykime, kam iš veteranų jau artėja laikas atsisveikinti ir kas iš jaunųjų gali belstis į rinktinės duris.

Pauliui Jankūnui – 37-eri, Jonui Mačiuliui – 36-eri, Renaldui Seibučiui – 35-eri, Mantui Kalniečiui – beveik 35-eri. Tiek šiems garsiems mūsų šalies krepšininkams būtų kitąmet per Tokijo olimpines žaidynes.

Jei lietuviai patektų į žaidynes, o minėti žaidėjai atstovautų šalies nacionalinei komandai, ji, ko gero, būtų viena vyriausių turnyre. Bet kokiu atveju, jeigu Lietuvos ekipa žaistų Japonijoje, joje tikriausiai nestigtų į ketvirtą dešimtį įkopusių krepšininkų.

Tokie, be išvardytų žaidėjų, būtų ir Mindaugas Kuzminskas, Eimantas Bendžius, Artūras Milaknis, Adas Juškevičius, jeigu nutartų vėl ginti šalies garbę, o šio snaiperio paslaugų prireiktų treneriams.

Tiesa, nėra daug šansų, kad į rinktinės dvyliktuką prasibrautų ilgą laiką dėl traumos nerungtyniaujantis R. Seibutis ar silpnokai besiginantis A. Milaknis, kuriam kitąmet jau būtų 35-eri. Vis dėlto realu, kad nacionalinės komandos aprangą vis dar vilkės gana gausus veteranų būrys.

Ar jie dar duos naudos rinktinei? Ar vis dėlto „senukai“ jau dabar turėtų užleisti vietą jaunesniems krepšininkams? Apie tai, kad rinktinėje turėtų atsirasti šviežio kraujo, pastaruoju metu vis garsiau kalbama.

J. Mačiulio statistika prastėja

Iš didžiųjų mohikanų į rinktinę sunkiausia būtų prasibrauti turbūt J. Mačiuliui. Nors jis kovotojas iki kaulų smegenų, regis, geriausi „Maironio“ laikai yra praeityje. Europos mastu vidutiniokui – Atėnų AEK klubui atstovaujančio lengvojo puolėjo statistika stambiausiuose turnyruose prastėja.

2015-ųjų Europos čempionate Jonas vidutiniškai pelnė net po 13,8 taško, atkovojo 6,3 kamuolio. Tačiau paskui jo indėlis menko. 2016-ųjų olimpinėse žaidynėse kaunietis rinko po 9,5 taško, 2017 m. Europos pirmenybėse – 5,7, 2019-ųjų pasaulio čempionate – 4,8, o 2021 m. „Eurobasket“ atrankos varžybose – tik 3,5 taško.

Tarp lengvojo puolėjo pozicijos žaidėjų – didžiausia konkurencija. Vadinamuoju trečiuoju numeriu žaidžia Edgaras Ulanovas, Mindaugas Kuzminskas, Rokas Giedraitis, Arnas Butkevičius, taip pat Ignas Brazdeikis, kuris gali greitai gauti Lietuvos pilietybę.

P. Jankūno nauda

Tikrai nėra šimtaprocentinės garantijos, kad rinktinės aprangą Tokijuje vilkėtų P. Jankūnas. Jo karjera artėja prie pabaigos. Nacionalinės komandos senbuvis niekada negarsėjo šoklumu, greičiu, bet pastaruoju metu tapo dar lėtesnis. Jam itin sunku suspėti paskui atletiškesnius, staigesnius tiesioginius oponentus. Per praėjusias planetos pirmenybes Kinijoje sunkusis puolėjas įmetė 4,4 taško, sugriebė 1,8 kamuolio, o dvitaškius ir tritaškius (bendrai) metė vos 22 proc. taiklumu. 2019–2020 m. sezoną Eurolygoje veteranas vidutiniškai pelnė po 3 taškus, realizavo tik 14 proc. tritaškių.

Tiesa, P. Jankūno galimybes patekti į rinktinę didina ne tik jo milžiniška patirtis, bet ir maža konkurencija tarp sunkiųjų kraštų. Nors visiškai kitokio stiliaus nei Paulius, tipiškas ketvirtasis numeris iš rimčiausių pretendentų į nacionalinę komandą yra tik E. Bendžius. Domantas Sabonis, Donatas Motiejūnas yra labiau vidurio nei sunkieji puolėjai, o ką jau kalbėti apie tikrus „centrus“ Joną Valančiūną bei Artūrą Gudaitį.

P. Jankūnas puikiai orientuojasi komandinės gynybos pinklėse ir sugeba efektyviai kamšyti atsiradusias skyles. Nereikia pamiršti, kad šis ilgametis rinktinės narys yra vienas dvasinių jos lyderių, kuria palankią atmosferą rūbinėje.

M. Kalnietis dar nepakeičiamas

Iš žinomiausių veteranų tvirčiausios yra M. Kalniečio pozicijos. Taip, Manto žaidimo kreivė po truputį sminga, bet jis vis dar turi pakankamai jėgos, kad ir Tokijo žaidynėse būtų pagrindinis rinktinės atakų organizatorius.

Prieš metus pasaulio čempionate jis ne tik fiksavo 10 taškų vidurkį, bet ir atliko 5,2 rezultatyvaus perdavimo, tritaškius šaudė gana solidžiu 37 proc. taiklumu.

Tobulėja ir jaunasis Rokas Jokubaitis, bet vargu ar jam atsiras vieta dvyliktuke žinant, kad yra ir kitas įžaidėjas – Lukas Lekavičius. Sunkoka įsivaizduoti, kad komandos strategas Darius Maskoliūnas į Japoniją vežtųsi tris atakų organizatorius.

Vietoj R. Seibučio – T. Dimša?

Iš 2019 m. planetos pirmenybėse dalyvavusios mūsų šalies ekipos beveik garantuotai neliks R. Seibučio. Vienas pagrindinių kandidatų užimti jo vietą – Tomas Dimša. Jis per gana trumpą laiką padarė neįtikėtiną pažangą. Ypač Tomas pasitempė atstovaudamas Panevėžio „Lietkabeliui“.

Ne veltui jį neseniai susigrąžino Kauno „Žalgiris“, o D. Maskoliūnas pakvietė į rinktinę padėti per „Eurobasket 2021“ langus. Šis atletiškas atakuojantis gynėjas, galintis žaisti ir lengvuoju puolėju, ypač sustiprėjo psichologiškai, todėl jo žaidime beveik neliko didžiulių bangavimų. Be to, Tomas pastebimai pagerino tolimų metimų taiklumą.

2018–2019 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse T. Dimša, būdamas Utenos „Juventus“ narys, rinko po 9 taškus, realizavo 33 proc. tritaškių, o pastarąjį sezoną, gindamas stipresnio klubo – „Lietkabelio“ garbę, įmetė 14,1 taško, iš tolimo nuotolio atakavo 43 proc. tikslumu. FIBA Čempionų lygoje gynėjo rodikliai buvo panašūs – 13,3 taško, 43,5 proc. realizuotų tolimų metimų.

Kitą vasarą T. Dimšai bus 27-eri.

E. Bendžiaus ir A. Gudaičio šansai

Realiausia dar viena sudėties permaina, palyginti su pernykščiu pasaulio čempionatu, – 30-mečio E. Bendžiaus galimas patekimas į nacionalinę komandą. Šis krepšininkas turi smagią rankelę, o šiuolaikiniame krepšinyje iš toli pataikantys sunkieji puolėjai itin vertinami. Per planetos pirmenybes pagal tritaškių taiklumą lietuviai atsidūrė tarp autsaiderių.

Buvęs Vilniaus „Ryto“ žaidėjas gali būti naudingas, kai varžovai dvigubina gynybą prieš J. Valančiūną ar D. Sabonį. Galima spėti, kad E. Bendžius užimtų J. Mačiulio vietą, nors šis yra lengvasis puolėjas. Ši pozicija Kinijoje buvo tiesiog perpildyta.

Tikėtina, kad į olimpinį dvyliktuką prasibrautų „centras“ Artūras Gudaitis, kuriam tada būtų 28-eri. Šis aukštaūgis pernai Kinijoje nepasirodė dėl traumos. Dėl jos padarinių A. Gudaitis 2019–2020 m. sezoną nežaidė taip efektyviai Milano klube kaip praėjusį. Tiesa, jo šansus apsivilkti rinktinės marškinėlius mažina tai, kad turime du aukščiausio kalibro vidurio puolėjus – D. Sabonį ir J. Valančiūną.

Dar mažesnės D. Motiejūno galimybės vykti į Japoniją. Nebent kažkas iš rinktinės bokštų patirtų traumą ar būtų prastos sportinės formos.

Iš jaunųjų krepšininkų, kurie artimiausiu metu gali pasibelsti į rinktinės duris per svarbiausias tarptautines varžybas, be 19-mečio R. Jokubaičio ir 21-erių I. Brazdeikio (jei šiam bus suteikta Lietuvos pilietybė), galima paminėti nebent sunkiuosius kraštus 22-ejų Arnoldą Kulboką ir Gytį Masiulį.

Kartų kaita nepribrendo

Panašios nuomonės laikosi ir „Olimpinės panoramos“ kalbintas buvęs rinktinės ir dabartinis „Šiaulių“ treneris Antanas Sireika. Jo teigimu, laikas kartų kaitai dar neatėjo. Strategas spėja, kad nacionalinę komandą artimiausiu metu, pavyzdžiui, per Tokijo žaidynes, papildys tik vienas kitas naujas krepšininkas, tačiau tai turbūt nebus jauni žaidėjai.

„Reikia, kad kartų kaita rinktinėje vyktų natūraliai. Dabar nematau pakankamai pajėgių jaunų žaidėjų, kurie galėtų efektyviai rungtyniauti didžiausiose tarptautinėse vyrų varžybose. Kol kas daugelis mūsų veteranų naudingesni nei jaunimas. Labai patyrę krepšininkai yra privalumas. Pamenu, kaip Argentinos rinktinė ilgą laiką žaidė puikiai, kai jai atstovavo vyresni nei trisdešimties krepšininkai – Luisas Scola, Pablo Prigioni, Adresas Nocioni, Fabricio Oberto, Carlosas Delfino“, – dėsto A. Sireika.

Kita vertus, pasak trenerio, kai kurie jauni Lietuvos krepšininkai dabar jau būtų pajėgūs padėti vyrų nacionalinei komandai, tačiau juos reikėjo anksčiau kviesti į rinktinę, leisti jiems žaisti mažiau svarbiose rungtynėse, kad grūdintųsi, įgautų daugiau pasitikėjimo. Be to, dalies tokių žaidėjų progresas stabtelėjo ar visiškai sustojo, nes jie pateko į tokius klubus, kuriuose beveik negaudavo pasireikšti.

Vienas tokių – vidurio puolėjas Laurynas Birutis. Jis dalyvavo dviejuose „Eurobasket 2021“ turnyro atrankos mačuose, tačiau iš esmės beveik neturi galimybių patekti į geriausiųjų dvyliktuką, kuris žais Europos čempionate ar olimpinėse žaidynėse, jei ten pateks lietuviai.

A. Sireika mano, kad L. Birutis būtų kur kas tvirčiau žengęs į priekį, jei 2018–2019 m. sezoną būtų likęs Šiaulių komandoje. 2017–2018 m. LKL čempionatas šiam aukštaūgiui buvo fantastiškas. Tada jį susigrąžino „Žalgiris“ ir vidurio puolėjas ilgam sėdo ant atsarginių žaidėjų suolo. Paskui jį dar ėmė kankinti traumos.

Šiaulių klubo vairininkas svarsto, kad R. Jokubaitis galbūt būtų dar labiau patobulėjęs, jei 2017–2019 m. LKL čempionatuose būtų paskolintas kitam klubui ir aikštėje būtų praleidęs daugiau laiko. Tada jis žaidė vidutiniškai po 12 min.

Iš akiračio dingo įžaidėjas Donatas Sabeckis. Jo ir L. Biručio tandemas 2017–2018 m. šalies pirmenybėse gąsdino ir pajėgiausias komandas. Atakų organizatorius „Žalgiryje“ irgi nepritapo, po to laimės ieškojo Vokietijoje, Kroatijoje, kol nutūpė Prienų ekipoje.

„Tikrai jokiu būdu nenoriu savęs girti, bet taip nutiko, kad Birutis ir Sabeckis žaidė Šiauliuose. Jie buvo pagavę gerą bangą. Jei šie abu krepšininkai kartu dar būtų pažaidę bent vieną sezoną ir būtų gavę daug žaidimo laiko, tikriausiai būtų padarę didžiulį žingsnį į priekį“, – svarsto treneris.

Svarbu ryškinti pranašumus

A. Sireikos nuomone, Lietuvos rinktinei pasaulio čempionate Kinijoje būtų padėjęs Rokas Giedraitis, bet jis retai pakildavo nuo atsarginių žaidėjų suolo.

„Nenoriu kritikuoti tuomečių trenerių, jiems geriau matyti, bet turbūt jie nepasitikėjo Roku dėl silpnesnės gynybos. Tačiau Giedraitis yra puikus snaiperis, greitas, veržlus krepšininkas. Ne veltui dabar juo domisi elitiniai Eurolygos klubai. Manau, reikia pirmiausia atsižvelgti į geriausias žaidėjo savybes ir jas tobulinti, o ne akcentuoti neigiamus bruožus. Retas atvejis, kad krepšininkas ir fantastiškai pultų, ir gintųsi. Tarkim, Dirkas Nowitzkis ar Šarūnas Jasikevičius niekada negarsėjo kaip labai gerai besiginantys žaidėjai“, – atkreipia dėmesį A. Sireika.

Treneris įsitikinęs: jei dalis jaunų perspektyvių Lietuvos krepšininkų klubuose nebūtų laikomi ant atsarginių suolo, jei kai kurie jų būtų anksčiau pakviesti į vyrų rinktinę, dabar turėtume stipresnę nacionalinę komandą.

„Anksčiau turėjome Arvydo Sabonio, Šarūno Marčiulionio, Rimo Kurtinaičio, Artūro Karnišovo, paskui – Ramūno Šiškausko, Šarūno Jasikevičiaus, Sauliaus Štombergo, Arvydo Macijausko, Dariaus Songailos, Lino Kleizos kartą. O šiuo metu galime pasigirti tik dviem ryškiomis žvaigždėmis – Domantu Saboniu ir Jonu Valančiūnu“, – atsidūsta A. Sireika.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
J.Mačiulio tritaškiai nepadėjo - mažajame finale nusileista "Panathinaikos"
J.Mačiulio tritaškiai nepadėjo - mažajame finale nusileista "Panathinaikos"
Jonas Mačiulis vėl buvo vienas rezultatyviausių, tačiau jo komanda Atėnų "Peristeri" arenoje vykstančiame Graikijos Supertaurės Finalo ketverto turnyre liko be pergalių.Ketvirtadienį
J.Mačiulis - rezultatyviausias, bet AEK krito Supertaurės pusfinalyje
J.Mačiulis - rezultatyviausias, bet AEK krito Supertaurės pusfinalyje
Jonas Mačiulis buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau jko komanda krito Atėnų "Peristeri" arenoje vykstančiame Graikijos Supertaurės finalo ketverto turnyre.Trečiadienį Atėnų
J.Mačiulis apie 3x3 krepšinį: po pirmos treniruotės pasakiau - nejuokinkit, tačiau tai virto pasaka
J.Mačiulis apie 3x3 krepšinį: po pirmos treniruotės pasakiau - nejuokinkit, tačiau tai virto pasaka
35 metų Jonas Mačiulis laukia. Ateinančių metų. Nukeltų olimpinių žaidynių. Kad skambia nata greičiausiai baigtų įspūdingą karjerą Lietuvos rinktinėje.Ši vasara Maironiu kartais
Priežastį įvardijęs Kirilenka abejoja, ar Lietuvą vis dar galima vadinti krepšinio šalimi
Priežastį įvardijęs Kirilenka abejoja, ar Lietuvą vis dar galima vadinti krepšinio šalimi
Neseniai Rusijos krepšinio federacijos prezidentu perrinktas Andrejus Kirilenka suabejojo, ar Lietuvą vis dar galima vadinti krepšinio šalimi.Kalbėdamas su Rusijos žiniasklaida
D.Adomaitis apie Sidnėjaus bronzos šventimą: visko negaliu pasakoti
D.Adomaitis apie Sidnėjaus bronzos šventimą: visko negaliu pasakoti
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) naujienas apie šią sporto šaką nuo šiol pateikia ir žurnale „Krepšinio namai“. Kartą į ketvirtį leidžiamame leidinyje
"Žalgirio" krepšininkams įteikti čempionų žiedai
"Žalgirio" krepšininkams įteikti čempionų žiedai
Šiandien prieš Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ komandų dvikovą buvo įteikti apdovanojimai stipriausiai praėjusio sezono „Betsafe–LKL“
J.Mačiulio klubas įveikė "Panathinaikos"
J.Mačiulio klubas įveikė "Panathinaikos"
Šeštadienį vykusiose draugiškose dviejų Arėnų klubų draugiškame mače pergalę šventė Jono Mačiulio komanda.AEK gana užtikrintai 87:77 (24:24, 21:15, 23:21, 19:17)
NBA pavyzdžiu: Lietuvos rinktinė žais "burbule"
NBA pavyzdžiu: Lietuvos rinktinė žais "burbule"
Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) pakoregavo artimiausio Europos čempionato atrankos varžybų „lango“ planus.Pranešama, kad siekiant riboti keliones ir kaip įmanoma
P.Jankūnas tikisi, kad visi Lietuvos profesionalūs krepšininkai bus vieningi
P.Jankūnas tikisi, kad visi Lietuvos profesionalūs krepšininkai bus vieningi
Pavasarį pasaulinei pandemijai sustabdžius krepšinio sezoną, aktyviausi žaidėjai įkūrė Lietuvos profesionalių krepšininkų asociaciją, kuri netrukus buvo priimta į Lietuvos krepšinio
J.Mačiulis buvo rezultatyviausias bei pataikė lemiamą metimą
J.Mačiulis buvo rezultatyviausias bei pataikė lemiamą metimą
Po peties traumos gydymosi į rikiuotę grįžęs Jonas Mačiulis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.Atėnų AEK namie be žiūrovų vykusiame draugiškame mače 87:84 (21:24, 23:15, 13:26,
R.Brazauskas – apie karjeros pradžią, V.Garasto patarimus ir M.Jordano žingsnius
R.Brazauskas – apie karjeros pradžią, V.Garasto patarimus ir M.Jordano žingsnius
Iš 60-ies gyvenimo metų beveik keturis dešimtmečius Romualdas Brazauskas praleido krepšinio aikštelėje su teisėjo švilpuku. Trejose olimpinėse žaidynėse jis teisėjavo
"Žalgirio" treneris bei kapitonas įvertino pirmąjį rimtą varžovą
"Žalgirio" treneris bei kapitonas įvertino pirmąjį rimtą varžovą
Kauno „Žalgirio“ krepšininkų rugsėjo 12–13 d. „Žalgirio“ arenoje laukia kol kas rimčiausias išbandymas rengiantis sezonui – keturių komandų „EuroLeague
M.Kalnietis ir M.Kuzminskas - izoliacijoje: Krasnodaro klube aptiktas COVID 19
M.Kalnietis ir M.Kuzminskas - izoliacijoje: Krasnodaro klube aptiktas COVID 19
Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klube, kurio marškinėlius vilki Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas, aptiktas koronavirusas."Testų rezultatai nusiųsti pakartotiniam patikrinimui.
D.Sabonis į Lietuvą parskrido su sužadėtine
D.Sabonis į Lietuvą parskrido su sužadėtine
Dėl traumos NBA sezono kartu su Indianos „Pacers“ klubu negalėjęs užbaigti Domantas Sabonis ketvirtadienį parskrido į Lietuvą.Vilniaus oro uoste 24-erių aukštaūgis pasirodė
D.Motiejūną nuvylė ir nuliūdino negautas kvietimas į rinktinę: gal aš jau nebe to lygio?
D.Motiejūną nuvylė ir nuliūdino negautas kvietimas į rinktinę: gal aš jau nebe to lygio?
Šią vasarą į Lietuvos rinktinės stovyklą ir draugiškas rungtynes kvietimo nesulaukęs Donatas Motiejūnas stebisi tokiu nacionalinės komandos vadovybės elgesiu ir dėl to yra gerokai
M.Schilleris: su nekantrumu laukiu mūšio prieš "Rytą" ("Žalgirio" tarpsezonio apžvalga)
M.Schilleris: su nekantrumu laukiu mūšio prieš "Rytą" ("Žalgirio" tarpsezonio apžvalga)
Iki naujojo „Betsafe–LKL“ sezono pradžios likus mažiau mėnesiui, lygos komandos baigia komplektuoti savo sudėtis ir ruošiasi naujai, iššūkių kupinai, kelionei
FIBA Čempionų finalo aštuoneto turnyras vyks milžiniškoje arenoje (poros)
FIBA Čempionų finalo aštuoneto turnyras vyks milžiniškoje arenoje (poros)
FIBA Čempionų lyga paskelbė vietą, kurioje vyks 2019-2020 metų Finalo aštuoneto varžybos.Rugsėjo 30 - spalio 4 dienomis 16 komandų kovos įspūdingoje Atėnų O.A.K.A. arenoje, kurioje ne
J.Mačiulis negali treniruotis dėl AEK užfiksuoto koronaviruso atvejo
J.Mačiulis negali treniruotis dėl AEK užfiksuoto koronaviruso atvejo
Jonas Mačiulis negali treniruotis - Lietuvos rinktinės puolėjo atstovaujamame Atėnų AEK klube užfiksuotas koronaviruso atvejis.Pranešama, kad COVID 19 nustatytas vienam krepšininkui,
T.Rice'as taps J.Mačiulio komandos draugu
T.Rice'as taps J.Mačiulio komandos draugu
Apie karjeros pabaigą praėjusį sezoną ne sykį viešai užsiminęs 33-ejų metų Eurolygos čempionas Tyrese'as Rice'as, panašu, tam dar nepribrendo."Sportando" šaltiniai
M.Kalnietis prisidės prie "Žalgirio" futbolo klubo valdymo
M.Kalnietis prisidės prie "Žalgirio" futbolo klubo valdymo
Lietuvos futbolo čempionate kasmet vis tvirčiau rungtyniaujantis ir šalies lyderiams įkandin sekantis „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas stiprina savo valdymo sistemą. Prie jos prisidės
Tragedija: netikėtai mirė vos 28-erių auksinės Lietuvos rinktinės narys (prašoma pagalbos)
Tragedija: netikėtai mirė vos 28-erių auksinės Lietuvos rinktinės narys (prašoma pagalbos)
Iš už Atlanto atskriejo tragiška žinia – Anapilin iškeliavo vos 28-erių metų Lukas Žemaitis, pastaruoju metu su tėvais gyvenęs Naujojo Džersio valstijoje, JAV.Lukas dar
 3x3 krepšinio bumas Lietuvoje: diskusijos dėl vyrų rinktinės sudėties ir noras suburti moterų komandą
3x3 krepšinio bumas Lietuvoje: diskusijos dėl vyrų rinktinės sudėties ir noras suburti moterų komandą
Lietuvoje ir visame pasaulyje kaip ant mielių populiarėja 3×3 krepšinis, kuris jau yra tapęs olimpine sporto šaka. Mūsų šalies trijulių krepšinio atstovai turi gerą
M.Grigonis - apie "Rytą", A.Gudaitis - apie kiaušus
M.Grigonis - apie "Rytą", A.Gudaitis - apie kiaušus
Geriausi Lietuvos krepšininkai praėjusį mėnesį buvo susirinkę į dviejų savaičių trukmės stovyklą, kurios metu ne tik atgavo po karantino kritusią formą, bet ir sudalyvavo Lietuvos krepšinio
Oficialu: AEK kapitonas J.Mačiulis lieka Graikijos klube
Oficialu: AEK kapitonas J.Mačiulis lieka Graikijos klube
Lietuvos rinktinės veteranas Jonas Mačiulis nekeičia darbovietės ir lieka rungtyniauti Graikijoje.Šeštadiernį oficialiai paskelbta, kad kaunietis sudarė naują vienerių metų sutartį
J.Mačiulis apie "Hoptrans 3×3": jei turėtume daugiau profesionalų, ir rinktinė būtų stipresnė (komentarai
J.Mačiulis apie "Hoptrans 3×3": jei turėtume daugiau profesionalų, ir rinktinė būtų stipresnė (komentarai
„Hoptrans 3×3“ turnyras tapo renginiu, kuris ne tik nutraukė kone keturis mėnesius trukusį štilį krepšinio aikštėse, bet ir pirmą kartą nukreipė visas prožektorių
Kapitonas J.Mačiulis lieka AEK klube
Kapitonas J.Mačiulis lieka AEK klube
Lietuvos rinktinės veteranas Jonas Mačiulis nekeičia darbovietės ir lieka rungtyniauti Graikijoje.Kaunietis sudarys naują vienerių metų sutartį su Atėnų AEK klubu, kurio marškinėlius
Profesorius iš rinktinės: gerti vandenį per karščius būtina, tačiau to nepakanka
Profesorius iš rinktinės: gerti vandenį per karščius būtina, tačiau to nepakanka
Kas bendro tarp sportuojančių ir leipstančių nuo karščio žmonių? „Gyvybiškai svarbių mineralų netekimas“, – sako Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio ir
Lietuvos rinktinė išliejo pyktį ant latvių
Lietuvos rinktinė išliejo pyktį ant latvių
Taline tęsiasi Estijos krepšinio 100-ojo gimtadienio proga šios šalies krepšinio asociacijos organizuojamas draugiškas „Baltijos kelio taurės“ turnyras.

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime