Aštuntoji "Neptūno" pergalė Čempionų lygoje: vėl patiesti italai

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ (8/1) tęsia įspūdingą pasirodymą FIBA čempionų lygos turnyre – iškovota jau aštuntoji pergalė. Šįkart Dainiaus Adomaičio auklėtiniai triumfavo Italijoje, kai rezultatu 86:67 (17:18, 28:18, 18:9, 23:22) sutriuškino Varezės „Openjobmetis“ (2/7) ekipą.

„Neptūnas“ su 8 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu yra vienvaldis C grupės lyderis ir neslepia siekio išsaugoti šią poziciją ir po visų grupės varžybų.

Šis pralaimėjimas (7 pralaimėjimai, 2 pergalės) italams yra labai skaudus, dar labiau nugramzdinantis į C grupės turnyro lentelės dugną ir palaidojantis viltis prasibrauti į kitą turnyro etapą.

„Mes kovojame dėl kuo aukštesnės vietos grupėje, neslėpsime, jog norime užimti pirmąją vietą grupėje. Žinojome, kad šios rungtynės Varezės komandai yra labai svarbios, kaip sakoma „Gyvenk arba mirk“ rungtynės“, - kalbėjo „Neptūno“ treneris Dainius Adomaitis.

Rungtynių eiga

„Neptūnas“ rungtynes pradėjo tolimais šūviais - po Mindaugo Girdžiūno ir Omari Johnsono taiklių tritaškių klaipėdiečiai trūktelėjo į priekį - 6:0. Dar po kelių akimirkų po tritaškį pridėjo O. Johnsonas ir Martynas Mažeika bei „Neptūno“ pranašumas dar padidėjo – 12:5.

Vėliau neptūniečiai kelis kartus nepataikė iš artimų distancijų, o italų gretose taškus rinkę Christianas Eyenga ir Kristjanas Kanguras – persvėrė rezultatą – 13:12. Italai pirmąjį kėlinį visgi laimi minimalia persvara – 18:17.

Antrojo kėlinio pradžioje po Jimmy Barono tritaškio „Neptūnas“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 23:20. Dar po kelių akimirkų tritaškų pridėjo Larry Drew ir „Neptūno“ pranašumas padidėjo iki 5 taškų – 34:29.

19 dvikovos minutę po Mindaugo Kačino tritaškio bei Jerai Granto įspūdingo dėjimo su bauda Klaipėdos krepšininkai susikrovė 11 taškų persvarą - 44:33. Iki didžiosios pertraukos italai šiek tiek sumažiną skirtumą – 36:45.

Trečiojo kėlinio pirmąją minutę O. Johnsonas atstato dviženklį pranašumą – 47:36 ir neptūniečiai laiko saugų 9 -13 taškų persvarą. Trečiojo kėlinio pabaigoje Klaipėdos atstovai vėl paleido tolimų šūvių seriją: tritaškį pataiko Martynas Mažeika, du tolimus metimus prideda Jimmy Baronas ir „Neptūno“ pranašumas išauga iki rekordinio – 63:42.

Paskutinis rungtynių kėlinys buvo daugiau formalumas.

„Neptūnas“ šiose rungtynėse vertėsi be traumą besigydančio ir Klaipėdoje likusio Arvydo Šikšniaus.

„Neptūnas“: Jimmy Baronas 23 (trit.), Omari Johnsonas 12 (3/5 trit.), Mindaugas Girdžiūnas (1/7 dvit., 1/3 trit., 4 rez. perd.) ir Martynas Mažeika (1/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 9, Mindaugas Kačinas 8.

„Openjobmetis“: Dominique Johnsonas 19 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Matteo Canavesi 12, Norvel Pelle 10 (7 atk. kam.).

„Neptūno“ krepšininkai džiaugiasi pergale ir už palaikymą dėkoja „Neptūno“ sirgalių judėjimui „Vakarų banga“. Būrys sirgalių atvyko į Varezę ir savo skanduotomis bei šūksniais nustelbė net šeimininkų sirgalius.

Varezėje sirgaliai garsėja agresija, ko tikrai nėra Klaipėdoje. Buvo imtasi aukščiausio lygio saugumo užtikrinimo priemonių, prie įvairių veiksmų derinimo prisidėjo ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai. Klaipėdiečiai su kolegomis iš Italijos derino daugybę tiek komandos, tiek sirgalių atvykimo detalių. Tai padėjo užtikrinti aukščiausio lygio saugumo lygmenį.

Priminsime, kad „Neptūnas“ Varezės ekipą nugalėjo jau antrą kartą. Tą klaipėdiečiai buvo padarę ir šių metų spalio 25 dieną „Švyturio“ arenoje, kai laimėjo net 34 taškų skirtumu – 94:60.

Generolas grįžta. "Ryto" legendos Eidsono marškinėliai bus iškelti į arenos palubes
Balandžio 18 d. Vilniaus „Rytas“ minės 15-ąsias triumfo Europos taurėje metines. Šią dieną, mačo su Šiaulių „Šiauliais“ ilgosios pertraukos metu savo
Ukrainos klubas krito Europos taurės ketvirtfinalyje
Ukrainos atstovams Europos taurėje Slobožanskės "Prometey" krepšininkams turnyras baigėsi ketvirtfinalio etape.Roneno Ginzburgo aklėtiniai Prancūzijoje po permainingos kovos 82:95
Savo karjeros kelią apžvelgęs Žemaitis – apie vaikiškią tatuiruotę bei Eurolygos svajonę
Nuo nežinios, kur reikės žaisti būsimą sezoną iki Europos čempionato vilkint nacionalinės rinktinės marškinėlius. Būtent toks sakinys tam tiktų labiausiai, jei reikėtų trumpai apibūdinti
Europos taurės ketvirtfinalyje Vilniuje – sirgalių iš Tel Avivo antplūdis
Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje trečiadienį vyks Europos taurės ketvirtfinalis tarp Tel Avivo „Hapoel“ ir Stambulo „Bešiktaš“ ekipų, kurį
Europos taurės stipriausių aštuonetas – be dramatiškai kritusių čempionų: į Vilnių keliaus turkai
Trečiadienį sužaisti likę Europos taurės aštuntfinaliai, po kurių paaiškėjo geriausių turnyro komandų aštuonetas.Tris lietuvius turintis Slobožanskės „Prometey“
Motiejūnas turėtų toliau vadovauti Eurolygai, du Europos turnyrai susijungs į vieną
Paulius Motiejūnas ir toliau turėtų vadovauti Eurolygai, o Europos krepšinio padangėje atsiras naujas turnyras, skelbia ispanų dienraščio AS žurnalistas Ricardo Gonzalecas.P. Motiejūnas
Izraelio klubas Vilniuje žais Europos taurės ketvirtfinalio rungtynes
Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena taps laikinais Tel Avivo „Hapoel“ krepšinio klubo namais. Kovo 13-ąją Izraelio klubas Vilniuje sužais Europos taurės ketvirtfinalio
Adomaitis ir naudingas Gudaitis revanšavosi varžovams Japonijoje
Dainiaus Adomaičio ir Artūro Gudaičio atstovaujamas Tokijo „Alvark“ (33-8) 90:80 (24:15, 25:25, 17:15, 24:25) pranoko Šimanės „Susanoo Magic“ (23-18) klubą, rašo
Lietuvių bendruomenės Londone palaikomi "Wolves" sezoną Europoje uždarė pergalingai
Vilniaus „Wolves“ su Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyru atsisveikino pergalingai Jungtinės Karalystės sostinėje. Fantastiškai palaikomi lietuvių bendruomenės Londone,
Duoklė žiūrovams: "Lietkabelis" pergalingai uždarė tarptautinį sezoną
„Norime atsidėkoti žiūrovams“, – įpusėjus rungtynėms duodamas interviu televizijai, pabrėžė Panevėžio „Lietkabelio“ kapitonas Vytenis Lipkevičius, rašo
"Lietkabelio" gynėjų grandį sustiprino Vokietijoje žibėjęs amerikietis
Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubo gretas sustiprino amerikietis įžaidėjas Diante Baldwinas. Su krepšininku sudaryta sutartis iki sezono pabaigos.29-erių gynėjas šį sezoną
Visas rungtynes pirmavę "Wolves" nukovė Vokiečių klubą
Po įvykdytų pokyčių trenerių štabe, Vilniaus „Wolves“ (7-10) dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, rašo Krepšinis.lt.Šį kartą sostinės klubas Europos taurėje
Sirvydžio ir Bičkauskio vedami pnevėžiečiai neturėjo vargo su svečiais iš Lenkijos
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė priešpaskutines šio sezono Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 91:75
"Wolves" įsikurs moderniame treiruočių centre
Vilniaus „Wolves“ krepšinio klubas nuo kitų metų pavasario rungtynėms ruoštis galės naujutėlaičiame treniruočių centre, kuris iškils šalia sostinės oro
Įspūdingai ketvirtą kėlinį sužaidę "Wolves" laimėjo Italijoje
Iš tolesnės kovos Europos taurės turnyre jau eliminuoti Vilniaus „Wolves“ (6-10) krepšininkai rado motyvacijos garbingai tęsti savo pasirodymą, rašo Krepšinis.lt.Jokių
"Lietkabelis" patyrė nesėkmę Turkijoje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Turkijoje, sostinėje Ankaroje 88:73
Lietuviškasis "Alvark" Japonijoje žengia pergalių keliu
Pergalių seriją Japonijos čempionate pratęsė Dainiaus Adomaičio treniruojama Tokijo „Alvark“ (27 pergalės-4 pralaimėjimai) komanda su Artūru Gudaičiu, rašo Krepšinis.lt.Lietuviškasis
"Woves" gretose nepritapęs Gagičius palieka komandą
Legionierius iš Serbijos Džordže Gagičius Vilniaus „Wolves“ komandos marškinėlių nebevilkės. Iki 2024 m. vasaros turėjusi galioti sutartis buvo nutraukta abipusiu
"Lietkabelis" Prancūzijoje nusileido grupės lyderiams
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Breso Burgo mieste Prancūzijoje 104:71
Žvejyba Europos taurėje baigta – "Vilkai" prišalo uodegas Rygoje
Vilniaus „Wolves“ (5-10) krepšininkai trečiadienio vakarą Rygoje stojo į išlikimo rungtynes Europos taurės A grupėje, rašo Krepšinis.lt.„Vilkams“
Kemzūra prieš dvikovą Rygoje su Ukrainos klubu: svarbiausia esame mes patys
Vilniaus „Wolves“ trečiadienį Rygoje žais bene svarbiausias šio sezono rungtynes Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyre prieš Slobožanskės „Prometey“,
Puikaus Sirvydžio žaidimo pergalei prieš svečius iš Kanarų nepakako
Nors Deividas Sirvydis lemiamame kėlinyje sušveitė net 19 taškų, Panevėžio "7bet-Lietkabelis" patyrė nesėkmę Europos taurės varžybose.Nenado Čanako auklėtiniai namie
"Wolves" iškovojo dramatišką pergalę Europos taurėje
Iškovojusi pergalę šalies čempionate Vilniaus „Wolves“ (5-9) sėkmingai pasirodė ir Europos taurės („BKT EuroCup“) varžybose. Lietuvos sostinės komanda „Avia
Nė karto nepirmavę "Wolves" patyrė šeštą iš eilės pralaimėjimą Europos taurėje
Vilniaus „Wolves“ (4-9) krizė vis labiau gilėja – Kęstučio Kemzūros auklėtiniai patyrė eilinį pralaimėjimą Europos taurėje, rašo Krepšinis.lt.„Wolves“
"Lietkabelis" krito Italijoje – nesustabdė latvio
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (5-8) sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Trento mieste Italijoje 76:70
Septynios nesėkmės paeiliui: "Wolves" neturėjo šansų Stambule
Apgailėtinai pirmoje pusėje žaidę Vilniaus „Wolves“ neprilygo Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkams – 59:72 (9:18, 14:25, 15:15, 14:21). Tai jau ketvirta
Prancūzai plūsta ašaromis: sudegė istorinė arena, kurioje kadaise šeimininkavo Adomaitis
Šiaurės Prancūzijoje įsikūręs BCM „Gravelines-Dunkerque“ krepšinio klubas per Kalėdas tapo benamiu – liepsna sunaikino dar 1986 metais pastatytą „Sportica“
Japonijoje – pergalių seriją nutraukęs skaudus niuksas Adomaičio ir Gudaičio klubui
Skaudžią nesėkmę Japonijos lygoje patyrė Dainiaus Adomaičio treniruojama Tokijo „Alvark“ (20-4) ekipa, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis, rašo Krepšinis.lt.Lietuvių klubas