Aštuoniolikmečiai Europos čempionatą pradėjo dramatiška pergale

fiba.com
Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė pergale pradėjo Europos čempionatą. Liepojoje vykusias D grupės rungtynes prieš Serbijos rinktinę Gedimino Petrausko auklėtiniai laimėjo rezultatu 92:87 (21:21, 22:21, 15:29, 34:16).

Taškas į tašką vykusiose rungtynėse varžovai grėsmingai nutolo trečiajame kėlinyje (49:60), kurį laimėjo 14-os taškų skirtumu. Tačiau lietuviai į tai atsakė dar galingesniu spurtu (34:16) ketvirtajame kėlinyje ir išplėšė pergalę.

„Manau, kad mes nustojome panikuoti. Trečiajame ketvirtyje aš neatpažinau savo komandos. Jie iš tikrųjų jautė psichologinį spaudimą. Ketvirtajame kėlinyje mes nepakeitėme taktikos, mes žaidėme su aistra ir pasitikėjimu. Tai buvo pagrindinis momentas.

Kiekviena pergalė suteikia pasitikėjimą, ypač pirma, ypač prieš tokią komandą kaip Serbija. Mes esame laimingi, bet po penkių minučių pradėsime galvoti apie rytojaus rungtynes prieš Juodkalniją. Mes žinome, kad laukia daug sunkaus darbo“, – po rungtynių sakė Lietuvos jaunių rinktinės vyr. treneris Gediminas Petrauskas.

LIETUVA: S.Jarumbauskas 19 tšk. (6 at. kam., 4 rez. perd.), D.Sirvydis ir E.Venskus po 17 tšk., R.Jokubaitis (1o rez. perd.) ir A.Adomavičius po 14 tšk.

SERBIJA: F.Petrusiovas 20 tšk., M.Pečarskis 18 tšk., Urošas Trifunovičius ir Zoranas Paunovičius po 14 tšk.

Kitas rungtynes lietuviai žais sekmadienį su Juodkalnijos bendraamžiais, kurie pirmose rungtynėse turėjo pripažinti Didžiosios Britanijos krepšininkų pranašumą – 78:87. Rungtynių pradžia 16 val. 15 min.

Europos U 18 čempionate triumfavo serbai
Serbijoje vykusiose Europos jaunimo (U 18) pirmenybėse triumfavo titulą ginusius varžovus parklupdę turnyro šeimininkai.Serbai finale užtikrintai 81:71 (24:24, 17:16, 15:11, 25:20) pranoko
Švedus palaužę lietuviai Europos čempionate iškovojo 11-ą vietą
Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė baigė pasirodymą Europos čempionate.Remigijaus Bardausko treniruojami vaikinai paskutiniajame turnyro mače 82:79 (25:9, 20:20, 17:19, 20:31) palaužė
Apmaudžiai mačą paleidę aštuoniolikmečiai po pratęsimo krito prieš Italiją
Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė Europos čempionatą užbaigs maču dėl 11-osios vietos.Remigijaus Bardausko auklėtiniai dramatiškame ir pratęsimo pareikalavusiame mūšyje
Čekus sutriuškinę aštuoniolikmečiai žengė pirmąjį žingsnį link 9-osios vietos
Lietuvos U18 vaikinų rinktinė atsitiesė po aštunfinalyje patirto skaudaus pralaimėjimo.Remigijaus Bardausko auklėtiniai 95:59 (29:15, 21:25, 20:14, 25:5) sutriuškino Čekijos krepšininkus
Turkams nusileidę aštuoniolikmečiai pasitraukė iš kovos dėl medalų
Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinei nepavyko prasibrauti tarp aštuonių geriausių Europoje.Remigijaus Bardausko auklėtiniai dramatiškame Senojo žemyno pirmenybių aštunfinalyje
Jaunuosius lietuvius ir jų varžovus prieš atkrintamąsias užpuolė infekcija
Nišo mieste, Serbijoje, vykstančio Europos jaunių vaikinų (iki 18 metų) čempionato dalyviais susidūrė su sveikatos problemomis, rašo Krepšinis.lt.FIBA praneša, kad net
Prancūzams pralaimėję aštuoniolikmečiai aštuntfinalyje kausis su turkais
Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė (1/2) nesėkme užbaigė Europos čempionato grupių etapą.Remigijaus Bardausko auklėtiniai 69:92 (15:20, 14:24, 16:19, 24:29) buvo priversti pripažinti
Švedus sutriuškinę aštuoniolikmečiai atsidarė pergalių sąskaitą Europos pirmenybėse
Lietuvos U18 vaikinų rinktinė (1-1) iškovojo pirmąją pergalę Serbijoje vykstančiame Europos čempionate.Remigijaus Bardausko treniruojama komanda antrajame A grupės mače 99:80 (23:15, 28:17,
U 18 rinktinė Europos čempionate startavo dramatišku pralaimėjimu
Lietuvos U18 vaikinų rinktinei (0/1) nepavyko pergalingai pradėti Serbijoje vykstančio Europos aštuoniolikmečių čempionato.Remigijaus Bardausko treniruojama rinktinė turnyro starte po rezultatyvios,
Be nesėkimių pasiruošimą užbaigusi U18 rinktinė rengiasi šturmuoti aukštumas Europos čempionate
Jau šį šeštadienį Nišo mieste (Serbija) startuoja Europos vaikinų U18 čempionatas, kuriame varžysis ir Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė, treniruojama Remigijaus
Bosnes tiesiog sumindžiusios jaunės – Europos čempionato ketvirtfinalyje
Uraganinį pasirodymą aštunfinalyje surengusi Lietuvos U18 merginų rinktinė – tarp aštuonių geriausių Europoje ir per žingsnį nuo patekimo į U19 pasaulio čempionatą.Viliaus
Įspūdingų Murausko ir Krivo vedami jauniai galingai trinktelėjo durimis Europos čempionate
Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinei pavyko pergalingai užbaigti Europos čempionato kovas.Karolio Abramavičiaus auklėtiniai paskutiniajame turnyro mače 89:64 (23:19, 27:19, 21:17,
Aštuoniolikmetės Europos čempionate startavo nesėkme
Lietuvos U18 merginų rinktinė (0-1) nesėkme pradėjo Graikijoje vykstantį Europos čempionatą.Viliaus Stanišausko treniruojamos merginos turnyro starte 61:70 (16:13, 14:22, 18:15, 13:20) pralaimėjo
Siaubingai dažnai klydę jauniai pralaimėjo ketvirtfinalio trilerį šeimininkams turkams
Skaudžiausiu būdu pirmą nesėkmę patyrusi Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė liko už Europos čempionato pusfinalio borto.Karolio Abramavičiaus treniruojami jauniai turnyro ketvirtfinalyje
Krivo ir Murausko vedami jauniai aštuntfinalyje sutriuškino čekus
Lietuvos U18 vaikinų rinktinė lemiamas Europos čempionato kovas pradėjo su trenksmu.Neklumpantys Karolio Abramavičiaus auklėtiniai aštunfinalyje 88:57 (27:16, 24:13, 21:13, 16:15) nepasigailėjo
Su lietuviais ketvirtfinalyje kovosiantys turkai tiesiog sumindė britus
Lietuvos rinktinė sužinojo varžovus Europos jaunių (U18) čempionato ketvirtfinalyje.Jais tapo turnyro šeimininkė Turkijos komanda, kuri aštuntfinalyje net 82:38 (23:11, 18:7, 30:10,
Įspūdinga: ir kroatus sutriuškinę jauniai pirmąjį Europos čempionato etapą baigė neusklupę
Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė (3-0) Europos čempionato grupės etapą užbaigė be kluptelėjimų.Karolio Abramavičiaus auklėtiniai paskutiniajame mače prieš atkrintamąsias
Būsimus aštuoniolikmečių varžovus čekus serbai sudorojo jau pirmajame kėlinyje
Turkijoje vykstančio jaunių (U18) Europos čempionato aštuntfinalyje Lietuvos (3-0) rinktinė susitiks su C grupėje pergalės skonio nepajutiusiais čekais (0-3).Čekijos aštuoniolikmečiai
Krivo ir Murausko vedami lietuviai Europos čempionate nušlavė ir italus
Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė (2-0) tęsia sėkmingą pasirodymą U18 Europos čempionate.Karolio Abramavičiaus treniruojami vaikinai 79:61 (15:19, 23:19, 18:9, 23:14) palaužė
Aštuoniolikmečiai užtikrinta pergale startavo Europos čempionate
Lietuvos U18 vaikinų rinktinė (1-0) pergalingai pradėjo savo žygį Europos čempionate.Karolio Abramavičiaus auklėtiniai turnyro starte 75:56 (19:14, 19:17, 18:17, 19:8) užtikrintai pranoko juodkalniečius
Jauniai pergalingai baigė FIBA Challenger turnyrą
Lietuvos jaunių vaikinų (U18) rinktinė pergale baigė pasirodymą FIBA Challenger turnyre Izraelyje. B grupės rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai 87:56 (16:14, 23:15, 28:13, 20:14) nugalėjo
Aštuoniolikmečiai įveikė estus
Lietuvos jaunių vaikinų (U18) rinktinė iškovojo antrą pergalę FIBA Challenger turnyre Izraelyje. B grupės rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai 79:66 (25:18, 19:12, 16:19, 19:17) įveikė
Patvirtinta: Ž.Urbonas vadovaus jaunių rinktinei (paskirti kitų rinktinių treneriai)
Pirmadienį Kaune vyko LKF Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti jaunimo rinktinių treneriai, iškelti tikslai rinktinėms bei svarstomi einamieji klausimai.LKF Vykdomojo komiteto
Jauniai Europos čempionatą baigė triuškinančia pergale
Graikijoje vykstantį Europos jaunių vaikinų krepšinio čempionatą baigė užtikrinta pergale.Sekmadienį Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 88:70 (26:16, 17:16, 21:17, 24:) įveikė Didžiosios
Europos jaunių čempionate lietuviai vėl nusileido per pratęsimą, šįkart - rusams
Graikijoje vykstančiame Europos jaunių (U 18) čempionate Lietuvos rinktinė vėl krito per pratęsimą ir kovos tik dėl septintos vietos.Šeštadienį Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai
Lietuviai per pratęsimą nusileido graikams ir Europos čempionate liks be medalių
Europos jaunių (U 18) čempionate Lietuvos rinktinė prasibrovė į ketvirtfinalį, kuriame laukė sunkus barjeras.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai tikrame trileryje su pratęsimu 66:70 (12:14, 14:7,
Jauniai Europos čempionate laimėjo trilerį prieš serbus ir pateko į ketvirtfinalį
Graikijoje vykstančiame Europos jaunių (U 18) čempionate prasidėjo atkrintamųjų varžybų kovos.Aštuntfinalyje Tomo Gaidamavičiaus treniruojama Lietuvos rinktinė po įtemtos ir permainingos
Lietuvių varžovais ketvirtfinalyje tapo neįtikėtiną paskutinį kėlinį sužaidę graikai
Graikijoje vykstančio Europos jaunių (U 18) čempionato aštuntfinalyje šeimininkai šventė pergalę po neįtikėtino lemiamo kėlinio.Neabejotinais dvikovos favoritais laikyti graikai