Baltijos taurėje - Latvijos ir Turkijos šešiolikmečių rinktinių pergalės

Antroji Baltijos taurės turnyro diena prasidėjo susitikimu tarp Latvijos ir Airijos šešiolikmečių merginų rinktinių. Rungtynes rezultatu 68:65 (19:16, 18:13, 21:13, 10:23) laimėjo Latvijos ekipa.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko permainingai ir paskutinėmis ketvirčio minutėmis geriau sužaidusios latvės išsiveržė į priekį 19:16. Antrajame kėlinyje tęsėsi atkakli kova, tačiau ir vėl geriau ketvirčio pabaigą sužaidusi Latvijos rinktinė po pirmosios rungtynių pusės priekyje buvo 37:29. Trečiajame ketvirtyje Latvijos krepšininkės dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir nors airės paskutinįjį rungtynių kėlinį sužaidė galingai to nepakako, kad iškovotų pergalę ir rungtynes rezultatu 68:65 laimėjo latvės.

LATVIJA U16: L. Loceniece 11 tšk., E. Friscone 9 tšk., R. Korenika 9 tšk.

AIRIJA U16: K. Walshe 23 tšk., A. Lynch 13 tšk., A. Flynn 12 tšk. (10 rez. p.)

Antrose antradienio rungtynėse susitiko Turkijos ir Latvijos vaikinų rinktinės. Po permainingos kovos rezultatu 92:79 (22:13, 20:25, 25:23, 25:18) triumfavo Turkijos ekipa.

Pirmąjį kėlinį galingu 8:0 spurtu pabaigusi Turkijos rinktinė pirmavo 22:13, tačiau antrame susitikimo ketvirtyje Latvijos vaikinai sugebėjo sumažinti turkų pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės atsiliko jau tik 4 taškais. Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova ir prieš prasidedant paskutiniam ketvirčiui Turkijos rinktinė pirmavo 67:61. Stipriau paskutiniame rungtynių kėlinyje pasipriešinti nesugebėję latviai turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

LATVIJA U16: O. Berzins 22 tšk., E. Krumins 12 tšk., K. Kilps 12 tšk.

TURKIJA U16: M. Kurtuldum 19 tšk., A. Cete 16 tšk., O. Kucuk 15 tšk.

Š.Vasiliausko ekipa Turkijoje neišsikapsto iš nesėkmių liūno
Ketvirtą pralaimėjimą paeiliui Turkijos krepšinio lygos čempionate patyrė Trabzono "Trabzonspor" (3/7) komanda, kuri išvykoje 72:90 (18:26, 23:23, 12:22, 19:19) nusileido Eškešehiro
E.Kairys buvo rezultatyviausias, bet jo komanda neprilygo "Darussafakai"
Dar vieną nesėkmę Turkijos krepšinio lygos čempionate patyrė Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demir Insaat" (3/6) komanda.Ji išvykoje 57:75 (15:15, 20:17, 12:22, 10:21)
"Fenerbahce" Š.Vasiliausko klubui atseikėjo 119 taškų
Kone kiekvieną ataką - taškai. Štai tokį košmarą turėjo išgyventi Trabzonsporo "Trabzonspor" (3/6) komandos strategas.Lietuvio Šarūno Vasiliausko atstovaujama
Iš rinktinės į Turkiją grįžęs E.Kairys prieš čempionus pasirodė kukliai
Evaldas Kairys su Lietuvos nacionaline vyrų krepšinio rinktine atrankoje į 2019 metų Pasaulio čempionatą pasiekė dvi pergales, tačiau tik grįžęs į Turkiją turėjo praryti ir karčią
Kaimynų bėdos: estus nuskriaudė Izraelyje, "Panevėžiečio" vedamus latvius - Turkijoje
Atrankos į 2019 metų pasaulio čempionatą turnyras nesėkmingai prasidėjo mūsų kaimynams - nesėkmes patyrė ir estai, ir latviai.Latvijos rinktinė išvykoje 73:85 (20:14, 14:23, 20:30, 19:18)
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" Stambulo klubas pralaimėjo Turkijoje
Prieš ketvirtadienį Kaune vyksiančią Eurolygos dvikovą su "Žalgiriu" Turkijos pirmenybėse suklupo Stambulo "Anadolu Efes" (5/2) klubas.Sekmadienį Velimiro Perasovičiaus
Latvijos grandų akistatoje - A.Labucko klubas neprilygo J.Juciko ekipai
Latvijos čempionų titulą ginanti Rygos "VEF" (4/2) komanda, kurios garbę gina Arnas Labuckas gavo skaudų antausį.Savo sirgalių akivaizdoje rygiečiai 58:75 (18:19, 16:20, 12:24, 12:12)
Š.Vasiliausko ekipa sutriuškino "Galatasaray", lietuvis žaidė naudingai
Triuškinančią pergalę Turkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (3/4) komanda.Ji savo aikštėje
Rezultatyvus E.Kairio žaidimas nuo sutriuškinimo komandos neišgelbėjo
Evaldas Kairys Turkijos krepšinio lygoje sužaidė vieną sėkmingiausių mačų šiame sezone, tačiau lietuvio pasirodymas nublanko komandos pralaimėjimo kartėlyje.Lietuvio atstovaujama
Š.Vasiliauskas svariai prisidėjo prie komandos pergalės Turkijoje
Pergalę Turkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (2/4) komanda, o lietuvis buvo vienas rezultatyviausių.Antrą
Rezultatyviai žaidusio Š.Vasiliausko ekipa "Anadolu Efes" nusileido tik po pratęsimo
Šarūnas Vasiliauskas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje, tačiau jo atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (1/4) ekipa namuose po pratęsimo 89:96 (23:21, 20:19, 15:19, 26:25,
D.Dulkys ilgam iškrito iš rikiuotės (rinktinei tikrai neatstovaus)
Stambulo „Buyuksehir Belediyesi“ klubo garbę šį sezoną ginantis Deividas Dulkys bus priverstas kurį laiką praleisti be krepšinio.Į Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio
Svarūs J.Juciko ir D.Krestinino indėliai į komandų pergales Latvijoje
Dar vieną pergalę Latvijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (8/0) komanda, kuri šįsyk namuose 93:71 (26:14,
E.Kairio ekipa Turkijoje nusileido rezultatyviai žaidusio B.Motumu klubui
Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demin Insaat Buyukcekmece" (1/3) subyrėjo trečiajame kėlinyje ir patyrė dar vieną nesėkmę Turkijoje.Ekipa išvykoje 75:94 (21:22, 24:24, 12:31,
Lietuvių akistatoje Latvijoje - J.Juciko komandos pergalė
Dar vieną pergalę Latvijoje pasiekė Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (7/0) komanda, kuri svečiuose 84:69 (21:26, 21:17, 23:10, 19:16) nugalėjo Jūrmalos „Jurmala“
"Lietuviškoje" akistatoje Turkijoje - Š.Vasiliausko dominavimas
Turkijos krepšinio lygos čempionate akis į akį susidūrė du "lietuviški" klubai. Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzonsporo "Trabzonspor" (1/2) iškovojo
Latvijos rinktinės "centras" karjerą tęs Kazanėje
Latvijos nacionalinės komandos "centras" Martinas Meieris karjerą tęs Rusijoje. Krepšininkas pasirašė kontraktą iki sezono pabaigos su Kazanės "Uniks" klubu.Praėjusiame
E.Kairys Turkijoje per 14 minučių išnaudojo pražangų limitą
Apmaudų pralaimėjimą Turkijos krepšinio lygos čempionate patyrė Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demin Insaat Buyukcekmece" (1/2) komanda. Ji savo aikštėje po dramatiškos
J.Jucikas buvo rezultatyviausias vos per 16 minučių
Julius Jucikas puikiai išnaudojo savo laiką aikštėje ir buvo rezultatyviausias savo komandoje, o jo atstovaujamas Ventspilio "Ventspils" (6/0) klubas Latvijos pirmenybėse lieka
VEF vos nepaleido pergalės iš savo rankų, A.Labucko sąskaitoje - dvigubas dublis
Latvijos čempionų titulą ginantis Rygos VEF (2/1) klubas, kurio garbę gina Arnas Labuckas vos išvengė dar vieno pralaimėjimo.Rygiečiai išvykoje iki pat ketvirto kėlinio turėję užtikrintą
Turkijos grandų dvikovoje "Anadolu Efes" nukovė Eurolygos čempionus
Turkijos pirmenybėse sekmadienį įvyko dviejų krepšinio milžinų ir amžinų varžovų dvikova.Stambulo komandų derbyje "Anadolu Efes" (1/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 84:80
Sėkmingo Š.Vasiliausko pasirodymo komandos pergalei nepakako
Šarūnas Vasiliauskas Turkijos krepšinio lygoje sužaidė dar vieną solidų mačą, tačiau komandos pergalei to buvo per maža.Lietuvio atstovaujama Trabzonsporo "Trabzonspor"
"Ventspils" su J.Juciku triuškina varžovus ir žengia be nesėkmių
Triuškinančią pergalę Latvijos pirmenybėse iškovojo be pralaimėjimų toliau žygiuojanti Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (5/0) komanda.Šalies vicečempionai
Lietuvių akistatoje Turkijoje pranašesnis buvo E.Kairys, bet pergale džiaugėsi D.Dulkys
Pirmą pergalę į savo sąskaitą šiame sezone Turkijos krepšinio lygoje įsirašė Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Belediyespor" (1/1) komanda.Ji savo aikštėje
J.Jucikui pasirodyti dar sėkmingiau vėl sutrukdė pražangos
Julius Jucikas ir toliau susiduria su asmeninių pražangų problema, bet jo atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (4/0) komanda Latvijos pirmenybėse žangia be pralaimėjimų.Šeštadienį
D.Dulkio indėlio pergalingam Turkijos čempionato startui nepakako
Apmaudžia nesėkme Turkijos krepšinio lygos čempionatą pradėjo Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Buyuksehir Beledyiesi" (0/1) komanda, kuri išvykoje po atkaklios kovos 76:80 (18:20,
J.Jucikas ir A.Labuckas svariai prisidėjo prie triuškinamų savo klubų pergalių
Trečiadienį Latvijos pirmenybėse triuškinančias pergales šventė abi komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Juliaus Juciko atstovaujamas Ventspilio "Ventspils"
J.Jucikas savo žaidimo laiką "apkarpė" asmeninėmis pražangomis
Julius Jucikas savo laiką aikštėje stipriai apribojo asmeninėmis pražangomis, tačiau jo atstovaujama Ventspilios "Ventspils" komanda pasiekė dar vieną pergalę.Vicečempionai išvykoje

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45