Baltijos taurėje - šešiolikmečių vaikinų pergalė ir merginų nesėkmė

Europos čempionatui Makedonijoje besiruošiančios U16 merginos po itin atkaklios kovos nusileido Latvijos bendraamžėms 68:70 (23:14, 13:21, 21:18, 11:17). Lietuvos merginos sėkmingai pradėjo dvikovą ir po dešimties minučių pirmavo 9 taškais, tačiau antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė latvės, kurios prasidėjus didžiajai pertraukai turėjo tik minimalų deficitą (36:35). Trečiajame kėlinyje skirtumas tarp ekipų buvo 1-5 taškai, bet priekyje buvo lietuvės (57:53). Lemiamoje mačo dalyje kiek tikslesnės buvo Latvijos atstovės.

Rezultatyviausia Lietuvos komandoje buvo Dalia Donskichytė, pelniusi 19 taškų. 17 pridėjo Karolina Kazočiūnaitė (7 atk.kam.). 14 – Klaudija Serkevičiūtė (5 atk.kam.).

Gedimino Petrausko vadovaujama U16 vaikinų rinktinė po atkaklios kovos palaužė Latvijos komandą 64:61 (10:13, 18:19, 14:12, 20:17).

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (44:44). Situacija nesikeitė ir baigiantis mačui. Likus žaisti 40 sekundžių rezultatas vėl buvo lygus (61:61), o Arnas Velička prametė tolimą metimą, bet kamuolį atkovojo lietuviai. Latvijos ekipa paėmė minutės pertraukėlę, po kurios 2 taškus pelnė Danielius Lavrinovičius (63:61, 2 sek.). Per likusį laiką baudos metimą realizavo Vitalijus Kozys ir lietuviai šventė pergalę.

Rezultatyviausias Lietuvos ekipoje buvo Tadas Vaičiūnas, pelnęs 12 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. Po 9 pridėjo A.Velička ir V. Kozys.

U16 vaikinų rinktinė ruošiasi Europos čempionatui, kuris rugpjūčio 6-16 dienomis vyks Kaune. Lietuvos rinktinė visas savo rungtynes žais Kauno sporto halėje. Europos čempionato kovas ji pradės B grupėje su Graikijos, Ispanijos ir Izraelio bendraamžiais. Į Kaune vyksiantį čempionatą jau galima įsigyti bilietus per sistemą www.krepsiniobilietai.lt . Bilietas į visos dienos rungtynes Kauno sporto halėje arba Sabonio krepšinio centre kainuoja vos 3 eurus. Viso čempionato abonementas kainuoja 35 eurus.

Lietuvos šešiolikmečiai pratęsė pergalių seriją Baltijos taurės turnyre (komentaras)
Lietuvos vaikinų (U16) rinktinė iškovojo antrąją pergalę Baltijos taurės varžybose. Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 72:63 (18:21, 18:8, 21:21, 15:13) įveikė bendraamžius
Baltijos taurėje - Latvijos ir Turkijos šešiolikmečių rinktinių pergalės
Antroji Baltijos taurės turnyro diena prasidėjo susitikimu tarp Latvijos ir Airijos šešiolikmečių merginų rinktinių. Rungtynes rezultatu 68:65 (19:16, 18:13, 21:13, 10:23) laimėjo
Kaune startuoja Baltijos taurės turnyras
Pirmadienį Kaune prasideda tris dienas truksiantis tarptautinis šešiolikmečių vaikinų ir merginų Baltijos taurės turnyras. Prie Lietuvos, Latvijos ir Estijos prisijungs Airijos merginų
Lietuvių kraitis Latvijoje vykusiame U 16 Baltijos taurės turnyre - auksas ir sidabras
Latvijos uostamiestyje Ventspilyje sekmadienį baigėsi šešiolikamečių (U16) Baltijos taurės turnyras. Lietuvos vaikinai jame užėmė pirmąją vietą, merginos – antrąją.Galutinį
Baltijos taurė - Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinėms
Klaipėdoje sekmadienį baigėsi aštuoniolikmečių (U18) Baltijos taurės krepšinio turnyras. Nepatyrusios pralaimėjimų abi Lietuvos rinktinės – merginų ir vaikinų – užėmė
Aštuoniolikmečių rinktinės toliau žygiuoja pergalingai
Klaipėdoje vykstančiame aštuoniolikmečių Baltijos taurės turnyre dar po vieną pergalę iškovojo Lietuvos merginos ir vaikinai. Šeštadienį lietuvių ekipos nepasigailėjo
Lietuvių U18 rinktinės Baltijos taurės turnyrą pradėjo pergalėmis
Lietuvos aštuoniolikmečių merginų ir vaikinų rinktinės pergalėmis pradėjo Baltijos taurės turnyrą Klaipėdoje. Merginos 75:55 (21:12, 19:19, 14:12, 21:12), o vaikinai – 87:58 (25:10,
Šiandien Klaipėdoje startuoja 18-mečių Baltijos taurės turnyras (įėjimas nemokamas)
Penktadienį Klaipėdoje prasideda tris dienas truksiantis tarptautinis aštuoniolikmečių vaikinų ir merginų Baltijos taurės turnyras. Prie Baltijos valstybių Lietuvos, Latvijos ir Estijos
R.Radvila: šešiolikmečiams - dešimt su pliusu (interviu)
Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų ir merginų rinktinės jau sugrįžo iš Turkijos. Ten jos dalyvavo prestižiniuose tarptautiniuose turnyruose. Jų tikslas –  kuo
U16 vaikinai - čempionai, merginos - antros
U16 vaikinai - čempionai, merginos - antros (2)
Lietuvos šešiolikmečiai (U16) vaikinai šeštadienį vakare pasipuošė prestižinio tarptautinio turnyro Turkijoje aukso medaliais. Samsuno mieste jie 76:69 (17:6, 17:22,
Turkijoje šešiolikmečiai įveikė Argentiną ir pateko į finalą, merginos sutriuškino šeimininkes
Lietuvos šešiolikmečiai vaikinai Samsuno mieste Turkijoje penktadienį žengė į tarptautinio turnyro finalą, o merginos džiaugėsi triuškinančia pergale prieš šeimininkes.Vaikinai 72:58
Šešiolikmečiai turnyre Turkijoje įveikė šeimininkus, pusfinalyje susitiks su argentiniečiais
Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė savo grupėje užėmė pirmąją vietą ir pateko į prestižinio turnyro Turkijoje pusfinalį. Trečiadienį lietuviai 73:54 (26:8, 24:15,
Šešiolikmečiai vaikinai Turkijoje įveikė ir vokiečius
Domanto Vilio vedami Lietuvos šešiolikmečiai antradienio popietę atsilaikė prieš vokiečius ir 71:67 (25:19, 15:11, 13:16, 18:21) laimėjo ketvirtas rungtynes iš eilės.
U16 vaikinai laimi, merginos rengiasi turnyrui
Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė tęsia pergalių seriją prestižiniame tarptautiniame turnyre Turkijoje. Savo ruožtu U16 merginos, netrukus taip pat keliausiančios į
Savaitgalis - sėkmingas Lietuvos šešiolikmečiams
Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė puikiai pradėjo tarptautinį turnyrą Turkijos mieste Samsune. Savaitgalį Donato Veličkos vadovaujami jaunuoliai 75:65 (18:16, 20:15,
Ištraukti Europos jaunimo čempionatų burtai
Penktadienį Miunchene buvo ištraukti šių metų Europos jaunimo krepšinio čempionatų burtai ir 2017 m. Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos turnyrų burtai.Burtai
Suomius įveikę šešiolikmečiai žengė į pusfinalį ir susitiks su turkais
Lietuvos šešiolikmečių rinktinė Kaune vykstančiame „Paysera“ Europos jaunučių krepšinio čempionato užtikrintai peržengė ketvirtfinalio barjerą ir užsitikrino
Per U16 Europos čempionatą – kamuolių perdavimai sergantiems vaikams
Laisvą dieną “Paysera” U16 Europos vaikinų čempionate Lietuvos jaunučių rinktinė išnaudojo prasmingai – Kauno vaikų ligų klinikoje ketvirtadienį aplankė Rimanto Kaukėno
Šešiolikmečiai įveikė ir prancūzus
Antrąją pergalę draugiškame turnyre Prancūzijoje šeštadienį (07.25) iškovojo Lietuvos šešiolikmečių (U16) vaikinų rinktinė. Gedimino Petrauko auklėtiniai
Baltijos taurės turnyre pergales iškovojo abi šešiolikmečių rinktinės
Baltijos taurės turnyre pergales iškovojo abi šešiolikmečių rinktinės (1)
Taline (Estija) vykstančiame Baltijos taurės turnyre Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų ir vaikinų rinktinės iškovojo antrąsias pergales.  Europos čempionatui Makedonijoje
Taline (Estija) vykstančiame Baltijos taurės turnyre Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų rinktinė antrose rungtynėse patyrė nesėkmę, tuo tarpu vaikinai šventė sunkią pergalę.Europos
Baltijos taurėje - skirtingi šešiolikmečių startai
Taline (Estija) prasidėjusiame Baltijos taurės turnyre skirtingaii startavo Lietuvos šešiolikmečių (U16) merginų ir vaikinų rinktinės. Europos čempionatui Makedonijoje besiruošiančios
Baltijos taurės turnyre merginos ir vaikinai iškovojo prizines vietas
Trečiadienį Ventspilyje (Latvija) baigėsi aštuoniolikmečių (U18) Baltijos taurės turnyras. Lietuvos merginos užėmė antrąja vietą, o vaikinai – trečiąją. Tai paaiškėjo
Baltijos taurės turnyre pralaimėjo ir  vaikinai, ir merginos
Baltijos taurės turnyre pralaimėjo ir vaikinai, ir merginos
Baltijos taurės turnyre Ventspilyje (Latvija) dalyvaujančios Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) rinktinės antradienį patyrė du pralaimėjimus nuo Turkijos rinktinių. Merginos nusileido 57:62
Baltijos taurės turnyrą sėkmingai pradėjo ir vaikinai, ir merginos
Lietuvos aštuoniolikmečių (U18) vaikinų ir merginų rinktinės pirmadienį Ventspilyje sėkmingai pradėjo Baltijos taurės turnyrą. Latvijos uostamiestyje Sauliaus Štombergo auklėtiniai
G.Petrausko vadovaujami šešiolikmečiai laimėjo antrąsias kontrolines rungtynes
G.Petrausko vadovaujami šešiolikmečiai laimėjo antrąsias kontrolines rungtynes (1)
Kaune vyksiančiam Europos čempionatui besirengiantys Lietuvos šešiolikmečiai sekmadienį Kauno „Aisčių“ krepšinio mokyklos salėje antrąsyk įveikė Čekijos bendraamžius
Europos vaikinų krepšinio čempionate Kaune - 100 savanorių
Sporto savanorių sąjunga (www.sportosavanoriai.lt) pradeda savanorių registraciją į Europos šešiolikmečių vaikinų (U16) krepšinio čempionatą. Jis vyks 2015 m. rugpjūčio
Kaune pristatytas Europos U16 vaikinų krepšinio čempionatas
Antradienį Kauno miesto savivaldybėje buvo pristatytas Europos šešiolikmečių (U16) vaikinų krepšinio čempionatas, kuris rugpjūčio 6—10 dienomis vyks Kaune, ir jo logotipo