Banguotose rungtynėse "Šiauliai" palaužė "Kuršius"

bcsiauliai.lt
„Šiaulių“ ekipa šio sezono Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą pradėjo pergalingai ir išvykoje 88:81 (15:19, 24:17, 31:25, 18:20) įveikė Palangos „Kuršių“ klubą.

Pirmajame KMT etape „Betsafe-LKL“ komandos kaunasi su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ekipomis bei žaidžia po du mačus.

Palangoje vykusią dvikovą abi komandos pradėjo žaisdamos taškas į tašką. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui po poros sėkmingų Karolio Sapiegos reidų palangiškiai sugebėjo neženkliai išsiveržti į priekį – 19:15.

Antrajame ketvirtyje rezultatą po kelių minučių išlygino „Šiaulių“ legionieriaus Kevino Hardy dvitaškis, o Beno Griciūno ir Evaldo Šaulio taškai jį persvėrė.

Prieš ilgąją pertrauką svečiai pirmavo 39:36.

Komandoms grįžus ant parketo, „Šiauliai“ ir vėl ėmėsi iniciatyvos – keturis taškus paeiliui pelnė Antanas Udras, o tolimas Akeemo Wrighto šūvis šiauliečiams leido susikrauti devynių taškų persvarą.

Visgi „Kuršiai“ nepasidavė ir lemiame ketvirtyje dar kibo į kovą – įpusėjus kėliniui šeimininkai deficitą mažino iki septynių taškų (61:68).

Tuomet iniciatyvos ėmėsi Evaldas Šaulys, kurio du tritaškiai „Šiauliams“ leido užsitikrinti pirmąją pergalę KMT.

E. Šaulys rungtynėse buvo sunkiai sustabdomas ir pelnė 28 taškus, taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – 29 naudingumo balai.

Atsakomosios rungtynės Šiauliuose vyks spalio 22 dieną.

„Kuršiai“: Rimantas Daunys 17, Karolis Sapiega 14, Aidas Viskontas 12, Tautvydas Vyšniauskas 10 taškų.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 28, Benas Griciūnas 15, Antanas Udras 13, Rokas Gustys 10 taškų.

KMT turnyrą pradeda dar 4 komandos: "Juventus" laukia rimtas NKL čempionų iššūkis
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmasis etapas įgauna pagreitį. Ketverios pirmosios rungtynės tarp Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir „Betsafe–LKL“ ekipų jau
"Palangos Kuršius" paliko vyriausiasis treneris (komentarai)
„Palangos Kuršių“ klube – esminės permainos. Komandos vyriausiojo trenerio postą palieka Mindaugas Janiška. Palangos miesto ekipos vairininko pareigas laikinai perima
Po ilgosios pertraukos spurtavę "Šiauliai" išsivežė užtikrintą pergalę iš Kėdainių
„Šiaulių“ (2/3) ekipa visų rungtynių metu demonstravo puikų puolimą, trečiajame kėlinyje įsijungė aukštesnę pavarą gynyboje, užfiksavo šio sezono „Betsafe–LKL“
A.Sireika po pergalės Palangoje: žaidėjai buvo pakeltais sparneliais
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro pirmąjį etapą „Šiauliai“ pradėjo pergale Palangoje prieš vietos „Kuršius“ 88:81 (15:19, 24:17, 31:25,
Problemų Tauragėje turėjusi "Sintek-Dzūkija" išsivežė sudėtingą pergalę
Karaliaus Mindaugo taurės atkovotų kamuolių rekordą pakartojęs Egidijus Dimša karaliavo po tauragiškių krepšiais, tačiau Alytaus „Sintek–Dzūkijai“ taip ir
Rimto iššūkio Telšiuose sulaukusios "Pieno žvaigždės" parsiveža 5 taškų persvarą
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pergale pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, tačiau namo grįžta su trapia 5 taškų persvara.Gedimino Petrausko treniruojama komanda išvykoje
Po pertraukos spurtavęs "CBet" - viena koja kitame KMT etape
Prienų „CBet“ ekipa vargo du kėlinius iki kol sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir pabėgti nuo NKL pirmenybių atstovės „Šilutės“.Pirmajame Karaliaus Mindaugo
Prasideda KMT turnyras: svarbiausios šio vakaro dvikovos
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro kovos prasideda. Šį vakarą prie starto linijos stos keturios „Betsafe–LKL“ komandos, kurioms iššūkį bandys mesti Nacionalinės
"Šiauliai" sustiprino įžaidėjo poziciją Izraelyje rungtyniavusiu amerikiečiu
Pirmąją pergalę „Betsafe-LKL” savaitgalį iškovoję „Šiauliai” stiprina sudėtį. Saulės mieste rungtyniaus 26 m. įžaidėjas Keronas DeShieldsas. Su amerikiečiu
"Pieno žvaigždžių" strategas G.Petrauskas: apie banguojantį startą, lyderius ir mūšį su "Telšiais"
„Betsafe-LKL“ 2019-2020 metų sezoną Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pradėjo dviem nesėkmėmis prieš lygos grandus Vilniaus „Rytą“ ir Kauno „Žalgirį“,
"Šiauliai" atsisveikino su Š.Beniušiu
Trečią sezoną „Šiaulių” gretose pradėjusio vidurio puolėjo Šarūno Beniušio karjera vilkint geltonus marškinėlius baigėsi. Krepšininko sutartis, galiojusi
Pirmoji LKL sensacija: "Šiauliai" Klaipėdoje nukovė "Neptūną"
Klaipėdos „Neptūnas“ (2-2) patyrė netikėtą nesėkmę „Betsafe-LKL“ čempionate. Antrą kartą iš eilės suklupusi uostamiesčio ekipa pralaimėjo „Šiauliams“
K.Kriisos vedami žalgiriečiai per pratęsimą palaužė palangiškius (visi rezultatai)
Pratęsimą turėję žaisti Kauno „Žalgirio-2“ (2-0) krepšininkai išvykoje 93:89 (18:22, 26:17, 15:18, 17:19, 17:13) palaužė Palangos „Kuršių“ (1-1) klubą
"Šiaulių" testą pasitinkantis "Neptūno treneris J.Žuža: mūsų laukia pavojinga komanda
Nors „Šiauliai“ yra vienintelė komanda „Betsafe–LKL“ pralaimėjusi visas trejas rungtynes, tačiau lengvo pasivaikščiojimo šeštadienio dvikovoje
NKL sezono starte - ir atkaklios dvikovos, ir triuškinančios pergalės
VIKINGLOTTO–NKL pirmenybių starte – įtikinama Šakių „Vyčio“ (1-0) pergalė. Trečiajame ketvirtyje 30 taškų surinkę Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 100:74 (22:22,
Aiškus pirmojo KMT etapo tvarkaraštis - kovos startuos jau kitą savaitę
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau visai netrukus grįš į Lietuvos krepšinio sirgalių ekranus – pirmasis etapas startuoja kitą antradienį.2019–2020 metų sezono
"Palangos Kuršių" vadovas Ž.Šeštokas: talento ir potencialo turime tikrai nemažai
Debiutinio sezono metu iki pat Nacionalinės krepšinio lyga (VIKINGLOTTO – NKL) finalinio ketverto nužygiavusi „Palangos Kuršių“ komanda antruosius gyvavimo metus pasitinka
"Šiauliai" išbarstė didžiulį pranašumą ir krito Pasvalyje
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/2) krepšininkai net dukart sugebėjo panaikinti dviženklį pranašumą ir iškovoti dramatišką pergalę, kurią atnešė
A.Sireika - apie garsiąją "cezarių" frazę ir išugdytus talentus
„Visi vyrai cezariai, tik vieni yra karvedžiai, kiti – salotos“, – tokia skambia mintimi pernai pasižymėjo Antanas Sireika. Su siekiu savo komandą paversti karvedžiais, jis
"Palangos Kuršiai" komplektaciją baigė pasikviesdami šoklųjį R.Nikitiną
„Palangos Kuršių“ komanda komplektaciją artėjančiam „VIKINGLOTTO–NKL" sezonui baigė į savo rikiuotę pasikviesdama 21-erių Roką Nikitiną.203
M.Runkausko tritaškiai ir G.Radzevičiaus dublis lėmė triuškinančią pergalę Šiauliuose (komentarai)
Utenos „Juventus“ (1/1) komanda iškovojo pirmąją pergalę šio sezono Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“), svečiuose 86:60 (15:14, 25:17, 21:14,
Paaiškėjo pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo poros
Trečiadienį paaiškėjo pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo poros – burtų traukimo ceremonija surengta sostinėje esančioje „Norfos studijoje“.Joje dalyvavo
A.Sireika: kaip tą drausmę padarysi, jeigu tiesiog nežinome, užmiršo vyrai
Praėjus vos trims dienoms nuo sezono atidarymo rungtynių „Šiaulių“ vyrų krepšinio komanda stos į antrąjį mūšį „Betsafe-LKL“ čempionate. Šiauliečiai
Aiškios Karaliaus Mindaugo taurės dalyvės, burtai - trečiadienį
Dvylika komandų po dviejų savaičių pradės kovą dėl Karaliaus Mindaugo taurės, o iš viso šiemet rekordiškai dideliame turnyre dalyvaus 16 krepšinio klubų.Išplėtus
"Žalgiris" sezoną pradėjo triuškinančia pergale Šiauliuose
Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai lengva pergale 94:63 (29:21, 24:16, 23:13, 18:13) svečiuose prieš Šiaulių „Šiaulius“ pradėjo savo
A.Sireika: atidarymo rungtynėse "Žalgiris" - ar gali būti geriau?
Sekmadienį „Šiaulių“ vyrų komanda pradės kovas naujajame „Betsafe-LKL“ čempionate. Pirmasis šiauliečių varžovas – į svečius atvyksiantis pajėgiausias