Be intrigos: "Lietuvos rytas" tiesiog sumindė "Vytautą" (Šeškaus komentaras)

Triuškinamą pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (21/8) komanda. Vilniečiai namuose net 109:60 (33:21, 29:13, 24:12, 23:14) nepasigailėjo Prienų-Biršono „Vytauto“ (15/14) krepšininkų.

Galingas startas. Rungtynes galingai pradėję vilniečiai jau įpusėjus pirmajam kėliniui susikrovė dviženklį pranašumą (21:11).

Puolimas. „Lietuvos rytas“ pratęsė puolimu grįstą krepšinį ir antroje ketvirčio pusėje bei po pirmojo kėlinio pirmavo 12 taškų persvara – 33:21.

Taškų badas. Antrajame kėlinyje vilniečiai įjungė aukštesnę pavarą ne tik puolime, bet ir gynyboje – „Vytautas“ pirmuosius taškus pelnė prabėgus net keturioms minutėms (40:23).

Triuškinimas. Adamas Lapeta pataikė dvitaškį ir kėlinį „Lietuvos rytas“ baigė spurtu 12:3, po kurio pirmavo – 62:34.

Dominavimas. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nė kiek nepasikeitė – aikštės šeimininkai pratęsė savo dominavimą, laimėjo ketvirtį 24:12 ir triuškino varžovus net 40-ies taškų skirtumu – 86:46.

Šimtas. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti dvi su puse minutės Julius Jucikas pelnė 100-ąjį „Lietuvos ryto“ tašką (101:56).

50. Clevinas Hannah smeigė du tritaškius, Rokas Giedraitis pridėjo dvitaškį ir vilniečių pranašumas peržengė 50-ies taškų ribą (109:56).

Viskas aišku. Likusi rungtynių dalis klausimų dėl nugalėtojo nekėlė – „Lietuvos rytas“ šventė triuškinamą pergalę – 109:60.

Lietuvos rytas“: Artūras Gudaitis (10/10 baud.) 22 tšk., Rokas Giedraitis ir Anthony Fisheris po 14 tšk., Clevinas Hannah 9 tšk., Tayloras Brownas 8 tšk.

Vytautas“: Domantas Šeškus 12 tšk., Artūras Valeika ir Vytenis Čižauskas po 10 tšk., Darius Gvezdauskas 9 tšk.

M.Girdžiūnas: žaidimas už rinktinę man yra svajonės išsipildymas
Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas Mindaugas Girdžiūnas yra vienas iš trijų sostinės komandos krepšininkų, kurie šio FIBA „lango“ metu atstovaus nacionalinei
Ballai Prienuose organizuoja naują tarptautinį turnyrą
„Big Baller Brand“ ir Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa praneša apie naują bendrą turnyrą.„Big Baller Brand International Tournament“ vardą turėsiantis
Pažvelkite iš arčiau: emocijos KMT finale bei čempionų džiaugsmas (video)
LKL.lt kviečia kiekvieną krepšinio mylėtoją prisiminti svarbiausią SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro dalį – finalą.Dėl čempiono vardo susigrūmusios Kauno „Žalgirio“
"Žalgiris" finale nokautavo "Lietuvos rytą" (Š.Jasikevičiaus interviu)
"Žalgiris" finale nokautavo "Lietuvos rytą" (Š.Jasikevičiaus interviu) (1)
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sekmadienio vakarą Klaipėdoje apgynė SIL-Karaliaus Mindaugo taurės čempionų titulą finale 81:62 (20:19, 13:16, 27:18, 21:9) nukaudami Vilniaus „Lietuvos
Snaiperio konkurse triumfavo finale N.Zeisloftą įveikęs  M.Lukauskis
Snaiperio konkurse triumfavo finale N.Zeisloftą įveikęs M.Lukauskis
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje praūžė viena įdomiausių viso SIL–Karaliaus Mindaugo taurės renginio dalių – „LKL snaiperio 2018“ konkursas. Jame sau lygių nerado
Aukštaūgiu tandemas atvedė "Lietuvos rytą" į KMT finalą
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje startavo SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto turnyras, kurio pirmajame pusfinalyje užtikrintą pergalę šventė Vilniaus „Lietuvos
A.Kavaliauskas: apie triumfą su "Lietuvos rytu" ir kaifą žaisti "Žalgiryje"
Antanas Kavaliauskas – vienintelis krepšininkas, laimėjęs abu anksčiau vykusius Karaliaus Mindaugo taurės turnyrus.Žalgirietis džiaugiasi geru šio sezono komandos žaidimu ir
Savaitgalio desertas: už taiklų metimą - 40 tūkst. eurų
Vasario 17 ir 18 dienomis du žmonės galės praturtėti 40 tūkst. eurų – tam tereikės pataikyti metimą iš aikštės vidurio.SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro partneris
"Lietuvos ryto" ir "Žalgirio" epizodai - gražiausi KTM ketvirtfinalyje
SIL–Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalis padovanojo ne tik įnirtingų kovų visose rungtynėse, bet ir pradžiugino žiūrovus įspūdingų epizodų doze.LKL išrinko penkis gražiausius
"Lietuvos rytas" tik per plauką išnešė sveiką kailį ir žengė į KMT pusfinalį
SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre kvepėjo dar viena sensacija, tačiau įspūdingame trileryje favoritai sugebėjo išnešti sveiką kailį. Antrus metus iš eilės ant to
"Lietuvos rytas" pristatė Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtus marškinėlius
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda Lietuvos atkūrimo šimtmetį nusprendė paminėti ypatingai. SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyre sostinės krepšininkai vilkės kartu su partneriais
"Lietuvos rytą" į pergalę vedęs T.Petersonas tapo LKL savaitės žaidėju
„Betsafe–LKL“ čempionato savaitės rungtynėse sublizgėjo ir ryškiausiomis spalvomis švietė Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Travisas Petersonas,
Nukraujavęs "Žalgiris" krito Vilniuje
Nukraujavęs "Žalgiris" krito Vilniuje (1)
Betsafe–LKL“ 23-ojo turo rungtynėse išretėjusios sudėties Kauno „Žalgiris“ Vilniuje 68:75 (26:14, 12:24, 12:16, 18:21) pralaimėjo prieš vietos „Lietuvos
R.Giedraitis: "Žalgiriui" įkąsti norisi visada (interviu)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ (18-4) komanda sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate sužais trečiąjį sezono mačą su Kauno „Žalgiriu“ (20-2). Šį sezoną tarpusavio
"Siemens" arenoje - trečiasis grandų mūšis (apžvalga)
Sekmadienį sostinės „Siemens“ arenoje įvyks vienos laukiamiausių mėnesio rungtynių – Lietuvos derbyje kovos „Lietuvos ryto“ (18–4) ir Kauno „Žalgirio“
Principinių varžovų mūšyje - "Žalgirio" pergalė? (visos prognozės)
23-ojo „Betsafe–LKL“ turo puošmena – principinių ir pirmenybėse pirmaujančių klubų dvikova Vilniuje. Iš Europos taurės pasitraukęs, tačiau motyvacijos nestokojantis
Europos taurė: sirgalių palaikymas Vilniuje ir įspūdinga serija (turo apžvalga)
Paskutiniame Europos taurės sezono mače „Lietuvos ryto“ komanda kibo į atlapus vieniems iš turnyro favoritų, o sostinės ekipos sirgaliai dar kartą parodė ištikimybę Vilniaus
"Lietuvos ryto" naujokas A.Butkevičius: man "prilipo" 51-asis marškinėlių numeris
„Lietuvos ryto“ arenoje apsilankiusių „One Team“ projekto dalyvių laukė staigmena – jaunuosius sporto entuziastus pasitiko Vilniaus klubo krepšininkas Arnas Butkevičius.Šiuo
"Lietuvos rytas" pasirodymą Europos taurėje baigė pralaimėjimu "Bayern"
Vilniaus "Lietuvos ryto" (1/5) komanda pralaimėjimu savo sirgalių akivaizdoje baigė pasirodymą Europos taurės turnyre.Vilniečiai savo aikštėje po atkaklios kovos 85:87 (19:16, 19:27,
86-ąjį gimtadienį švenčiantis V.Garastas: esu gimęs savaite anksčiau
Vienas žymiausių Lietuvos krepšinio trenerių Vladas Garastas vasario 8 dieną švenčia 86-ių metų gimtadienį. Tiesa, jo gimtadienio datą iki šiol gaubia labai įdomi istorija,
Š.Jasikevičius: taurės turnyras - absoliutus sprintas
Tituluočiausias šalies krepšinio klubas Kauno „Žalgiris“ puikiai žino, ką reiškia laimėti SIL–Karaliaus Mindaugo taurę.Tačiau per savo žaidėjo ir trenerio
LKL'25 legendos. Romualdas Brazauskas
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną renka ir visuomenei pristatys 25 labiausiai lygai nusipelniusias asmenybes. Apie visus juos bus parengti vaizdo reportažai ir pateikti
B.Madgenas: norime sirgaliams padovanoti pergalę prieš "Bayern" (apžvalga)
Trečiadienį „Lietuvos ryto“ komanda sužais paskutines šio sezono Europos taurės rungtynes. Vilniečiams „Siemens“ arenoje iššūkį meta galingas Miuncheno
LKL savaitės epizodas - L.Ballo tritaškių salvės
Vargu, ar Lietuvos krepšinio lygos istorijoje buvo žaidėjas, per keturias atakas pataikęs keturis tritaškius iš eilės.Praėjusį savaitgalį tritaškių spektaklį surengęs
Prieš "Lietuvos rytą" stosiantis "Bayern": garsus treneris ir gerinami rekordai
Trečiadienį „Lietuvos ryto“ komanda namuose priims Miuncheno „Bayern“ ekipą ir bandys pergalingai baigti kovas Europos taurės „Top 16“ etape.Vokietijos grandai ne
Sezono pusiaukelė: teisėjų reitingo lyderis - T.Jasevičius
Tomas Jasevičius išlaikė pirmą vietą „Betsafe–LKL“ teisėjų reitinge įpusėjus 2017–2018 m. sezonui.Teisėjų reitingas sudaromas apklausus „Betsafe–LKL“
Pranešimas dėl nuobaudų "Vytauto" klubui
Lietuvos krepšinio lyga priėmė sprendimą paskirti piniginę baudą Prienų–Birštono „Vytauto“ klubui už LKL nuostatų pažeidimus, įvykusius per rungtynes vasario 4