Naujienos kraunasi...

Bobanas iš širdies: nuo NBA milijonų – iki Kauno halės, šaltibarščių ir Jankūno

Autorius: Krepšinis.lt.
Bobanas iš širdies: nuo NBA milijonų – iki Kauno halės, šaltibarščių ir Jankūno
DELFI montažas
Šią savaitę Lietuvos rinktinės krepšininkas Mindaugas Kuzminskas „Delfi TV“ laidoje „Iš rūbinės“ tardė ne ką kitą, o didžiausią savo draugą tiesiogine to žodžio prasme 224 cm ūgio Bobaną Marjanovičių.

Buvę žalgiriečiai atvirame ir nuotaikingame pokalbyje prisiminė senutę Kauno sporto halę ir Bobano dainas jos rūbinėje, malonų vyruką už aikštės ribų, be ne aikštėje Paulių Jankūną, taip pat aptarė B. Marjanovičiaus aktorystės sugebėjimus garsiame filme „John Wick“ ir itin efektyvų jo žaidimą NBA lygoje.

Kiekvieną penktadienį „Delfi TV“ eteryje M. Kuzminskas kalbina įdomiausius krepšinio žmones – krepšininkus iš visos planetos, buvusius bendraklubius ir varžovus, trenerius, teisėjus, vadybininkus, agentus bei šokėjas.

– Svarbiausia krepšinyje yra gauti žaisti. Kiekvieną sezoną tu esi tarp efektyviausių NBA žaidėjų, net lygos istorijoje patenki tarp dešimties efektyviausių, bet vidutiniškai žaidi po dešimt minučių. Kaip manai, kodėl nežaidi daugiau?

– Nežinau. Žinau tik tai, kad turiu būti pasiruošęs prisiimti šitą vaidmenį, nes niekad nežinai, kada reikės eiti į aikštelę. Sunku pasakyti, kodėl aš nežaidžiu, bet vienintelis dalykas, kurį galiu padaryti, tai būti pasiruošusiam net ir mažiausiam vaidmeniui. Jie tai vadina „šiukšlių laiku“, bet man tai vis tiek krepšinis ir galimybė žaisti. Patikėk, aš kiekvieną kartą einu į aikštelę pasiruošęs padėti komandai, aš nekvailioju ir nelaukiu, kol tas laikas tiesiog praeis.

– Skaičiau straipsnį, kad tu norėjai pasilikti San Antonijaus „Spurs“ klube už 3 milijonus, vietoje to, kad pasirašytum 21 milijono dolerių vertės sutartį su Detroito „Pistons“, bet Greggas Popovichius privertė tave išvykti į Detroitą. Ar tai tiesa?

– Taip, bet žinai, pagrindinė to priežastis buvo ta, kad man ten taip patiko, kad norėjau pasilikti, nesvarbu, kokiomis aplinkybėmis. Pinigai man nėra pagrindinis dalykas – aš pradėjau žaisti krepšinį, nes norėjau juo mėgautis, ir ten mėgavausi. Treneris sakė: „Gerai, mums tavęs čia reikia, bet tu krepšininkas, tu turi pasirūpinti savo šeima.“ Taip viskas vyko, buvo daugiau nei tas vienas pokalbis.

Jis man pasakė daug komplimentų, jis man rašė, skambino, pasakojo, kad jis ne tik treneris, jis kartu buvo ir fanas, kuris priėmė sprendimus, jis sakė, kad širdis gali norėti eiti viena kryptimi, bet smegenys turi daryti kitus dalykus.

– Aš net neabejoju, kad tu ir toliau žaisi NBA, bet jeigu būsi laisvas agentas ir turėsi pasiūlymą iš Eurolygos komandos, dukart didesnei pinigų sumai, nei NBA pasiūlymą, ką pasirinksi?

– Nežinau. Jeigu atvirai – nežinau, bet turbūt rinkčiausi NBA. Gyvenimas paprastesnis, mažiau treniruočių. Aš esu buvęs abiejose pusėse, žinau, kaip kas kur keliauja, kas vyksta, manau, kad NBA geresnis pasirinkimas. Bet niekad nežinai.

– Kaip jauteisi, kai tave pirmąkart išmainė?

– Kai pirmąkart išmainė, galvojau: „Oho, kas čia dabar vyksta?“ Nes ruošėmės rungtynėms, buvo treniruotė. Stanas van Gundy paskambino apie penktą vakaro, sako: „Tave išmainė į „Clippers“, ačiū tau labai“. O aš toks: „Ką? Pala, kas čia vyksta?“ Jis man paaiškino situaciją ir aštuntą ryto išskridome į Los Andželą. Tiesiog va taip – ir tu jau kitoje komandoje.

Skridau su Avery Bradley ir Tobias (Harris), tad pagalvojau: „O, turėsiu draugų, aš juos pažįstu, „Clippers“ žaidžia Milošas Teodosičius, aš jį irgi pažįstu, bet pasiilgsiu šeimos, jiems užtruks, kol atvyks paskui mane ir viskas.“ Jeigu nebūtų buvusios šeimos, kuri padėtų susiruošti, nežinau, kaip man būtų pavykę. Visiškai neįprasta situacija: vieną dieną tu vienoje komandoje, kitą – kitoje. Ir niekas tavęs nieko neklausė.

Bet man mainai išėjo į naudą, Detroite žaidžiau mažai, bet Los Andžele gavau daugiau minučių, tada į Filadelfiją, atkrintamųjų varžybų komandą, kuri turėjo laimėti žiedą, bet prasileidom tą metimą nuo Kawhi (Leonardo). Sunkus metimas, bet jis jį įmetė.

– Bet kiek mačiau, tau smagiausiai buvo Los Andžele, taip?

– Smagiausiai dėl to, kad pradėjom daryti „Bobi & Tobi“ šou, šeima mėgavosi, Los Andželas yra Los Andželas, miestas arti paplūdimio, matai vandenyną, matai, kaip visi mėgaujasi gyvenimu. Smegenys atsipalaiduoja ir jautiesi kitaip. Bet kiekviename mieste turėjau po kokią nors ypatingą vietą – ne vieną, ir daugiau – ir kai dabar nuvažiuoju, atsimenu. Visuose miestuose, kur žaidžiau, man patiko. Nežinau, kaip ir kodėl, bet visuose miestuose susiradau ypatingų draugų, sukūriau ypatingus santykius su žiūrovais.

– Tai mano klausimas: tu turi namą Manheteno Byče, bet su žmona abu esat serbai. Po karjeros ketinate gyventi JAV ar Serbijoje?

– Geras klausimas. Vis dar galvoju apie tai, nesam nusprendę, mes penkiasdešimt prie penkiasdešimt. Noriu dalį laiko leisti JAV, dalį – Serbijoje.

– Nes mes – serbai, lietuviai – esam patriotai ir mums kartais sunku palikti savo šalį.

– Teisybė, teisybė. Kai mes kartu žaidėm Kaune, buvo smagu, kai mes žaidėm toje senoje arenoje, buvo nuostabu, su visais fanais. Kai žaidi naujoje arenoje – ji graži, didelė, bet senoji turėjo širdį.

– Būtent. Naujoje „Žalgirio“ arenoje smagu žaisti, bet senoji turėjo kažką ypatingo. Ji maža, žmonės visur, beveik aikštelėje, varžovams buvo sunku ten žaisti. O tu toks didelis, tau turėjo būti beveik neįmanoma joje būti, ji tokia maža.

– Ir ta maža rūbinė – kas kur sės, o, čia mano vieta.

– Dabar tavo komandoje yra slovėnas (Luka) Dončičius, latvis (Kristapas) Porzingis, puertorikietis (Jose Juanas) Barea, vokietis (Maxi) Kleberas, kanadietis (Dwightas) Powellas – labai tarptautinė sudėtis. Prašau, nesistenk būti mandagus ir pasakyk, kas tavo artimiausias draugas iš šitų vaikinų?

– Aš su visais labai artimas draugas. Negaliu tiksliai pasakyti, nes visi esam tuose pačiuose susirašinėjimuose, daug kalbamės, gal daugiausiai bendrauju su Luka, bet nedaug. Porzingis, Powellas, Kleberas, Barea – mes kalbamės telefonu, dalijamės žinutėmis. Jie visi geri bičai, negaliu išsirinkti, gal kiek artimesnis esu su Luka.

– Nes abu kalbate serbiškai, taip?

– Taip, jis kalba serbiškai. Mūsų kalbose yra šiek tiek panašių žodžių.

– Žiniasklaidoje daug kas kalba apie tavo klubo savininką Marką Cubaną. Ar žaidėjai su juo daug bendrauja?

– Mes į jį galim bet kada kreiptis, jeigu reikia patarimo, pagalbos. Kartais, labai retai, jis mus aplanko treniruotėje, visada būna rungtynėse, netoli mūsų. Nuostabus žmogus, nuostabus draugas. Atrodo, kad šalia mūsų sėdi bičiulis, ne savininkas. Jis ne toks, nėra jokios baimės jam, ne tokie santykiai. Puikus žmogus, sąžiningas, protingas, linksmas. Jeigu reikia pagalbos – visada gali į jį kreiptis. Jis man asmeniškai daug pagelbėjo ir aš jam už tai esu labai dėkingas.

– Sugrįžkim prie tavo žaidimo Kaune. Ką atsimeni iš Kauno?

– Viską atsimenu – miestą, atsimenu, kurioje vietoje gyvenau, žinau, kaip ten nuvažiuoti, dukart pakeičiau butą, daug palaikymo. Daug nežaidžiau, bet manau, kad žmonės mane mylėjo. Buvo smagu, nes jūs buvot geri komandos draugai. Mes laimėjom taurę, laimėjom lygą, BBL lygą, kažką pralaimėjom VTB, gal prieš UNIKS. Daug laimės. Atsimenu, kai finale laimėjome prieš „Lietuvos rytą“, surengėm didelį vakarėlį ir susirinko daug žmonių. Daug palaikymo, daug meilės, puiki patirtis. Viską atsimenu iš gražiosios pusės.

– Kai ką nors laimi ir grįžti į Rotušės aikštę, visi fanai tavęs laukia, puikūs prisiminimai.

– Žinai, ką sutikau oro uoste, kai atskridau? Kai pirmąkart atskridau į Lietuvą, oro uoste susipažinau su tavo tėčiu.

– Aha, jis ten dirbo.

– Juokinga situacija. Susitikti naujo komandos draugo tėtį oro uoste, smagu.

– Bet iš kur tu sužinojai, kad jis mano tėtis? Jis tau pasakė?

– Taip, jis man pasisakė.

– Jis su visais tą daro, sako: „Mano sūnus Kuzminskas“.

– Jis man patiko, buvo linksma. Smagus pasveikinimas.

– Ar tu atsimeni, kaip patekai tada į „Žalgirį“? Nes sezoną tai pradėjai Maskvoje.

– Taip, aš išvykau į Maskvą ir paskui mane paskolino „Žalgiriui“ ir ten žaidžiau likusią sezono dalį.

– Ar turi kokių nors įstrigusių lietuviškų žodžių?

– Moku visus tuos „labas rytas“, „labas vakaras“, „laba diena“, „labas“, „ačiū“. Žinau ir daugiau.

– Kaip reikia padėkoti?

– Ačiū labai? Ačiū labai. Gerai – gerai. „Davai“, žinau, kad čia ne visai jūsų žodis.

– Moki kokių nors keiksmažodžių?

– Ne, nieko. Moku tik rusiškus. Visada, kai pamatau Paulių Jankūną, sakau vieną tokį, kurį jis labai mėgsta.

– Žinai, juokinga tai, kad visi Lietuvoje galvoja, kad P. Jankūnas labai mandagus, labai ramus, bet kai kas nors papasakoja tokius dalykus, visi apie jį pradeda galvoti kitaip.

– Jis žaidžia iš širdies, jis malonus vyrukas už aikštelės ribų, bet aikštelėje – tu ir aš, mes priešai.

– O kai buvau Lietuvoje, ar valgei mūsų rožinę šaltą sriubą – šaltibarščius?

– Taip, bandžiau. Ne valgiau, bet pabandžiau. Man nepatiko, nes šalta, bet skonis geras.

– Skani, bet nepatiko?

– Taip.

– Be to, kiek pamenu iš tavo žaidimo Kaune, tu turi puikų balsą, kartais dainuodavai rūbinėje. Kokia tavo mėgstamiausia daina?

– Žinau, kad turiu gerą balsą. Visada, kai dainuoju sau, galvoju, kad dainuoju puikiai, bet kai išgirstu įrašytą, galvoju: „Kas čia taip siaubingai dainuoja?“

– Lietuvoje mes Serbiją laikome savo principiniu varžovu. Ar serbai taip pat žiūri į lietuvius?

– Taip. Jūs mylite krepšinį, mes mylime krepšinį, jūs žaidžiate gerai, žaidžiate puikiai, žaidžiate su aistra. Visada, kai žaidžiame su jumis, mums būna sunkios rungtynės. Daug kovos, daug gero krepšinio, jūs turit puikių metikų. Jūs esate krepšinio šalis ir bet kas, kas jus nori įveikti, turi gerokai suprakaituoti, gerai pasiruošti rungtynėms. Nesvarbu, draugiškas mačas, ar oficialus. Jūs esat mus stipriai atbeldę. Gera konkurencija, geros rungtynės. Daug rungtynių sužaidė šitos dvi komandos, kai kuriose dalyvavau, kitas žiūrėjau – daug aistros, širdies iš abiejų pusių. Smagu buvo ir pasižiūrėti.

– Taigi, Bobanai, ačiū kad papasakojai mums tiek puikių istorijų, tokių smagumynų, malonu su tavim kalbėtis. Labai džiaugiuosi, kad žaidi tokiame aukštame lygyje. Tu esi puikus žmogus.

– Ačiū, bičiuli, ačiū už viską. Atsiprašau visos tavo komandos, kad pavėlavau. Man patiko, buvot pasiruošę gerų klausimų, aš mėgavausi. Myliu jus, didžiausios sėkmės ir pasimatysim! Ir sėkmės tau karjeroje ir ateityje!

Visą laidą galite pamatyti ČIA.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Iš LKL nykštukų – į didžiausią Europos miestą: įspūdingas "Pieno Žvaigždžių" lyderio šuolis
Iš LKL nykštukų – į didžiausią Europos miestą: įspūdingas "Pieno Žvaigždžių" lyderio šuolis
Įspūdingą karjeros šuolį atliko pastarąjį sezoną Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ klube praleidęs amerikietis Johnas Gillonas.Iš mažiausio LKL žemėlapio miesto Pasvalio
"Bucks" ir "Kings" po koronaviruso tyrimų nutraukė treniruotes
"Bucks" ir "Kings" po koronaviruso tyrimų nutraukė treniruotes
NBA komandos ruošiasi vykti į Orlandą, kur liepos pabaigoje turėtų būti pratęstas kovą sustabdytas sezonas. Klubai grįžo į treniruotes, tačiau jau kelios ekipos savo treniruočių bazes
Ispanijos žiniasklaida: Z.LeDay Milane keičia A.Gudaitį
Ispanijos žiniasklaida: Z.LeDay Milane keičia A.Gudaitį
Panašu, jog Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Zachas LeDay antrajam sezonui į Lietuvą nesugrįš. Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad amerikietis susitarė su Milano „Armani
"Celtics" žvaigždė sezoną tęs ant marškinėlių užsirašęs "Keistas vaisius"
"Celtics" žvaigždė sezoną tęs ant marškinėlių užsirašęs "Keistas vaisius"
Vienas Bostono "Celtics" lyderių Jaylenas Brownas Orlande vyksiančiame NBA lygos sezono pratęsime vilkės marškinėlius su užrašu "Keistas vaisius" ("Strange
D.Bookeris liko R.Kurtinaičio auklėtiniu
D.Bookeris liko R.Kurtinaičio auklėtiniu
Sėkmingai pastarąjį sezoną rungtyniavęs amerikietis Devinas Bookeris įtikino klubo vadovybę ir trenerių štabą, kad yra vertas likti Maskvos srities "Chimki" komandoje.Oficialiai
Jau trečias koronaviruso atvejis užfiksuotas "Heat" komandoje
Jau trečias koronaviruso atvejis užfiksuotas "Heat" komandoje
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ruošiasi sezono atnaujinimui Orlande bei kasdien skelbia apie naujus koronaviruso atvejus tarp žaidėjų.Šį kartą pranešama, kad jau
Ch.Barkley: NBA neturi šansų užbaigti sezono Orlande
Ch.Barkley: NBA neturi šansų užbaigti sezono Orlande
Krepšinio Šlovės muziejaus narys bei TNT apžvalgininkas Charlesas Barkley mano, kad Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) nesugebės užbaigti sezono orlande.Floridos valstijoje
Š.Jasikevičius į Barseloną gali pasiimti ir naudingiausią žalgirietį
Š.Jasikevičius į Barseloną gali pasiimti ir naudingiausią žalgirietį
Naujasis „Barcelonos“ vairininkas Šarūnas Jasikevičius, net ir poilsiaudamas Graikijoje, rezga komandos komplektacijos planus.Katalonams per porą dienų atsisveikinus su dviem krepšininkais
Didelės viltys: "Baskonia" ilgam susiejo ateitį su R.Giedraičiu
Didelės viltys: "Baskonia" ilgam susiejo ateitį su R.Giedraičiu
Geriausią karjeros krepšinį žaidžiantis 27-erių metų Rokas Giedraitis ilgam įsipareigojo Ispanijos čempionei ir Eurolygos senbuvei Vitorijos „Baskoniai“.Šeštadienį
"Pacers" su D.Saboniu tęsti sezoną teks be ekipos žvaigždės
"Pacers" su D.Saboniu tęsti sezoną teks be ekipos žvaigždės
Indianos „Pacers“ su Domantu Saboniu per atnaujintą NBA sezoną Orlande nepadės komandos žvaigždė Victoras Oladipo.V. Oladipo nusprendė nevykti į „Disney World“ parką Orlande,
Nemenką Eurolygos klubų pasirinkimą turėjęs K.Prepeličius rungtyniaus Valensijoje
Nemenką Eurolygos klubų pasirinkimą turėjęs K.Prepeličius rungtyniaus Valensijoje
Vieno Slovėnijos rinktinės lyderių Klemeno Prepeličiaus kontraktas su Madrido "Real" baigėsi šią vasarą, o "karališkasis" klubas nenorėjo jo pratęsti, ir krepšininkas
Moterų rinktinės stovykloje – jaunos ir patyrusios krepšininkės
Moterų rinktinės stovykloje – jaunos ir patyrusios krepšininkės
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris paskelbė rinktinės kandidačių sąrašą, kurios liepos 27 – rugpjūčio 9 dienomis stovyklaus Druskininkuose. Sąraše
Šarui Barselonoje prognozuoja ir adaptacijos periodą, ir itin šviesią ateitį
Šarui Barselonoje prognozuoja ir adaptacijos periodą, ir itin šviesią ateitį (2)
Prie „Barcelonos“ vairo stojusį Šarūną Jasikevičių Ispanijos žiniasklaida mato kaip žmogų, turintį užtektinai potencialo Katalonijos klubą sugrąžinti į Europos krepšinio
Kaune praūžė dar Lietuvoje nematyto formato turnyras
Kaune praūžė dar Lietuvoje nematyto formato turnyras
Liepos 2-ąją prie „Krepšinio namų“ Kaune praūžė pirmasis tokio formato renginys Lietuvoje #LKFtrickshot.Savo metimais ir apranga žiūrovus bei komisiją stebino net 70 dalyvių,
A.Karnišovo norus išgirdusi NBA ruošiasi "pūsti" dar vieną burbulą
A.Karnišovo norus išgirdusi NBA ruošiasi "pūsti" dar vieną burbulą
Vienas NBA sezono tęsinio paraštėse atsidūrusio Čikagos „Bulls“ klubo vadovų Artūras Karnišovas garsiai vylėsi, jog lyga nepaliks aštuonių į Orlandą nepakviestų
Su "Žalgirio" gerbėjais nuoširdžiai atsisveikinęs Š.Jasikevičius: tai – labai sunkus momentas
Su "Žalgirio" gerbėjais nuoširdžiai atsisveikinęs Š.Jasikevičius: tai – labai sunkus momentas
Su „Barcelonos“ klubu savo ateitį susiejęs Šarūnas Jasikevičius ketvirtadienio vakarą atsisveikino su Kauno „Žalgirio“ komandos gerbėjais.Tai 44-erių krepšinio
"Maccabi" sulaukė antausio vietinėse pirmenybėse
"Maccabi" sulaukė antausio vietinėse pirmenybėse
Tel Avivo "Maccabi" (22/3) klubas atnaujintose Izraelio krepšinio lygos pirmenybėse patyrė netikėtą pralaimėjimą.Šalies čempionai po įtemptos kovos 90:92 (24:27, 21:30,
P.Motiejūnas: prioritetas naujajam treneriui - lietuvis, naujokų ieškosime labiau patyrusių
P.Motiejūnas: prioritetas naujajam treneriui - lietuvis, naujokų ieškosime labiau patyrusių
Ketvirtadienį oficialiai paskelbus, jog Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius išvyks treniruoti „Barcelonos“ klubą, „Žalgirio“
Naudingiausias "Ryto" dublerių žaidėjas karjerą tęs Prienuose
Naudingiausias "Ryto" dublerių žaidėjas karjerą tęs Prienuose
Gretas artėjančiam sezonui rikiuojanti Prienų „CBet“ ekipa savo sudėtį papildė dar vienu naujoku – prie komandos prisijungė 21 metų 207 cm ūgio Einaras Tubutis. Su krepšininku
Dar 9 NBA žaidėjai užsikrėtė koronavirusu
Dar 9 NBA žaidėjai užsikrėtė koronavirusu
NBA lyga paskelbė, kad dar 9 įvairių komandų žaidėjai yra užsikrėtę koronavirusu, tačiau jų pavardžių neįvardijo.Iš viso nuo birželio 23-iosios NBA lyga jau testavo 351 krepšininką,
Naujo trenerio ieškosiančio "Žalgirio" vadovas: durys Jasikevičiui visada yra atviros
Naujo trenerio ieškosiančio "Žalgirio" vadovas: durys Jasikevičiui visada yra atviros
Pirmą kartą nuo 2016-ųjų metų Kauno „Žalgirio“ klubui teks ieškotis naujo trenerio. Iki šiol komandai vadovavęs treneris Šarūnas Jasikevičius pasinaudojo sutartyje
"Rockets" vieną gynybos specialistą keičia kitas: šveicarą - kamerūnietis
"Rockets" vieną gynybos specialistą keičia kitas: šveicarą - kamerūnietis
Hjsustono "Rockets" veteranas Thabo Sefološa atsisakė dalyvauti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono pratęsime Orlande.Už gynybinius sugebėjimus vertinamas 36 metų
"Magic" žvaigždė E.Fournier: pinigai - pagrindinė priežastis, dėl ko mes vėl žaisime
"Magic" žvaigždė E.Fournier: pinigai - pagrindinė priežastis, dėl ko mes vėl žaisime
Vienas Orlando "Magic" komandos lyderių Evanas Fournier pareiškė, kad pagrindinė priežastis, dėl ko bus užbaigtas 2019-2020 metų NBA lygos sezonas, yra pinigai."Pirmiausia
Pasirodė jausmingas klipas "Šarai, nepalik mūsų!"
Pasirodė jausmingas klipas "Šarai, nepalik mūsų!"
Giedrius Šiškovas, krepšinio mylėtojams žinomas kaip vaizdo klipų apie krepšinį kūrėjas „Gidranity", naujausiu savo kūriniu ragina Šarūną Jasikevičių
D.Motiejūnas: sulaukti pasitikėjimo iš Hardeno man buvo milžiniškas įvertinimas
D.Motiejūnas: sulaukti pasitikėjimo iš Hardeno man buvo milžiniškas įvertinimas
„Čeponio podkastai" švenčia jubiliejų – jau į penkioliktąją tinklalaidės serija krepšinio komentatorius kartu su draugais iš lažybų bendrovės pasikvietė
Rekordininkas A.Voroncevičius oficialiai paliko CSKA (jausmingas komentaras)
Rekordininkas A.Voroncevičius oficialiai paliko CSKA (jausmingas komentaras)
Trečiadienį Maskvos CSKA klubas oficialiai pranešė apie kontrakto nepratęsimą su vienu Rusijos rinktinės lyderių Andrejumi Voroncevičiumi."Baigėsi ilgas ir šlovingas Andrejaus
S.Pešičius į "Barcelonos" fiasko užmerkė akis – kitą sezoną jau tikrai pasipils titulai
S.Pešičius į "Barcelonos" fiasko užmerkė akis – kitą sezoną jau tikrai pasipils titulai
Fiasko Ispanijos ACB čempionato finale patyrusios „Barcelonos“ strategas Svetislavas Pešičius pareiškė, kad 2020-2021 metų sezoną komanda bus dar labiau patobulėjusi, rašo
Nuo 2017 metų nežaidžiantis D.Williamsas antradienį gavo paskutinę algą iš "Nets"
Nuo 2017 metų nežaidžiantis D.Williamsas antradienį gavo paskutinę algą iš "Nets"
Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė ir dukart olimpinis čempionas Deronas Williamsas antradienį gavo paskutinę algą iš Bruklino "Nets", nors paskutinį

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime