Buyukcekmece

Sajus vedė į pergalę, Kulvietis – minusinis
Užtikrintą pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo labai skirtingai pasirodžiusių Martyno Sajaus ir Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda.Stambulo "Buyukčekmeče" (10-12) namie
Netikėtumas Turkijoje: "Anadolu Efes" be Atamano nusileido Kulviečio ir Sajaus ekipai
Netikėtumą Turkijos pirmenybėse užfiksavo Eurolygos čempionus parklupdžiusi Sauliaus Kulviečio ir Martyno Sajaus atstovaujama komanda.Stambulo "Buyukčekmeče" (9-12) išvykoje po
Sajus buvo vienas vedlių į pergalę Turkijos pirmenybėse
Svarbią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo ir prie aštuoneto priartėjo Martyno Sajaus ir Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda.Stambulo "Buyukčekmeče" (8-12) namie 89:81
Sajaus ir sugrįžusio Kulviečio klubas pralaimėjo Europos taurės dalyviams
Martyno Sajaus ir Saukiaus kulviečio atstovaujama komanda Turkijos pirmenybėse pralaimėjo Europos taurės dalyviams.Stambulo "Buyukčekmeče" (7-12) išvykoje 66:82 (25:10, 20:20, 15:24,
Sajus atvedė savo komandą į pergalę Turkijoje
Puikiai pasirodžiusio Martyno Sajaus bei Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda iškovojo pergalę Turkijos pirmenybėse.Stambulo "Buyukčekmeče" (7-11) namie po permainingos kovos
Puikus Sajaus pasirodymas mače prieš "Fenerbahče"
Puikiai pasirodžiusio Martyno Sajaus bei Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda Turkijos pirmenybėse turėjo pripažinti čempionų titulą ginančių vienų eurolygos lyderių pranašumą.Stambulo
Turkijoje – Sajaus ir Kulviečio klubo pergalė prieš netaiklaus Milaknio ekipą
Turkijos pirmenybėse lietuviškų klubų akistatoje iškovojo Martyno Sajaus ir Sauliaus Kulviečio atstiovaujama komanda.Stambulo "Buyukčekmeče" (6-10) namie 94:81 (27:20, 20:21,
Turkijoje – puikus blokais važovus vaišinusio Sajaus pasirodymas
Martynas sajus žaidė labai solidžiai, o jo ir Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda iškovojo ketvirtą pergalę Turkijos pirmenybėse bei nutolo nuo turnyrinės lentelės dugno.Stambulo "Buyukčekmeče"
Sajų Turkijoje sustabdė pražangos, jo ir Kulviečio ekipa kyla nuo dugno
Po sensacingoo laimėjimo prieš Eurolygos čempionę Stambulo "Anadolu Efes" ekipą Martyno Sajaus ir Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda iškovojo trečią pergalę Turkijos
Sensacija: prieš dvikovą Kaune Eurolygos čempionai nusileido Sajaus vedamai ekipai
Martyno Sajaus ir Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda Turkijos pirmenybėse sensacingai nukovė Eurolygos čempionus.Lygos autsaiderė Stambulo "Buyukčekmeče" (2-7) namie 83:76 (11:17,
Puikus Sajaus bei solidus Kulviečio žaidimas pergalių sąskaitos atidaryti nepadėjo
Be pergalių Turkijos pirmenybėse lieka Martyno Sajaus ir Sauliaus Kulviečio atstovaujama komanda.Stambulo "Buyukčekmeče " (0-4) iti rezultatyviame mače namie 92:100 (27:20, 19:27, 22:25,
Kulviečio ir Sajaus klubas vos nepateikė sensacijos mače prieš "Fenerbahče"
Sensacijos Turkijos pirmenybėse vos nepateikė Sauliaus Kulviečio ir Martyno Sajaus atstovaujama komanda.Stambulo "Buyukčekmeče" (0-2) namie po itin atkaklios kovos 80:85 (17:25, 21:17, 21:22,
Eurolygos čempionams – Turkijos lygos autsaiderių antausis savo tvirtovėje
Netikėtą nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė čempiono titulą ginantis Stambulo "Anadolu Efes" (18-6) klubas.Ergino Atamano auklėtiniai namie po dramatiškos kovos 89:90 (23:15,
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" – triuškinanti "Fenerbahče" pergalė Turkijoje
Prieš Eurolygos dvikovą su Kauno "Žalgiriu" triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (14-3).Šalies vicečempionai
"Fenerbahče" be abiejų lyderių išgelbėjo monstriškas O'Quinno pasirodymas
Ketvirtadienį pergalę prieš Kauno "Žalgirį" Eurolygoje iškovojusi Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo "Fenerbahče" (18-6) komanda Turkijos pirmenybėse turėjo paprakaituoti
Ulanovo klubas patyrė pirmąją nesėkmę Turkijoje - krito trileryje per pratęsimą
Pirmąją nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Stambulo "Fenerbahče" (9-1) klubas su itin blankiai pasirodžiusiu Edgaru Ulanovu.Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje po pratęsimo
Oficialu: "Rytą" palikęs E.Kairys grįžo į Turkiją
Du pastaruosius sezonus Vilniaus "Rytui" atstovavęs ir vienas naudingiausių komandos žaidėjų buvęs Evaldas Kairys grįžo į Turkiją.Ketvirtadienį pranešta, kad Šventojoje