Charakterį parodęs "Rytas" įspūdingai sugrįžo, bet pratęsimų dramos neišgyveno

fiba.com
Vilniaus "Ryto" (1/2) krepšininkai pademonstravo tvirtą charakterį sugebėdami panaikinti triuškinantį deficitą, tačiau pergalės dviejų pratęsimų dramoje išplėšti vis tik nepavyko.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai FIBA Čempionų lygos H grupėje svečiuose po 50 minučių kovos 79:82 (6:22, 21:22, 21:11, 21:14, 5:5, 5:8) turėjo pripažinti Stambulo "Bešiktaš" (2/1) žaidėjų pranašumą.

Sunkiai startavę vilniečiai pirmąjį ketvirtį pradėjo atkarpa 11:4, po kurios G.Žibėnas paprašė minutės pertraukėlės. Toliau kelių link „Bešiktaš“ krepšio neradęs „Rytas“ pirmąjį kėlinį baigė pralaimėdamas – 6:22.  Arnas Butkevičius sostinės ekipai pelnė 4 taškus.

Pirmąjį tolimą metimą vilniečiams pataikė Speedy Smithas (13:29). Sostinės ekipa bandė mažinti atsilikimą baudų metimais, tačiau „Rytui“ vis nepavykdavo atstovėti prieš greitą varžovų puolimą ir po pirmosios pusės komandas skyrė 17 taškų – 27:44.

I.Buva, pelnęs 9 taškus, buvo rezultatyviausias sostinės komandos gretose. 35 proc. taiklumu.

Po 25 sužaistų minučių pranašumas nemažėjo (32:51), o traumą, kovojant dėl kamuolio, patyrė V.Kariniauskas, kuris iškart paliko aikštelę.

Nuo suolo pakilęs M.Normantas perėmė du kamuolius ir smeigė taiklų tritaškį ir komandiškai apsigynę vilniečiai spurtavo 11:0 (45:55). Su vėjeliu žaidęs „Rytas“ sužaidė geriausią kėlinį ir po trijų ketvirčių atsilikimas sumažėjo iki 7 taškų – 48:55.

Likus kiek daugiau nei 5 ketvirto kėlinio minutėms vilniečiai sumažino dar labiau – 57:61.

Likus 0.7 sekundės pražangą išprovokavo I.Buva, kuris stojo prie baudų metimo linijos, kuris pataikė vieną metimą iš dviejų ir išplėšė pratęsimą (69:69).

Po papildomų 5 minučių pratęsime abi ekipos pelnė po 5 taškus ir vieno pratęsimo neužteko – rungtynės persikėlė į antrąjį (74:74).

Viskas vėl sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, bet rezultatą galėję išlyginti vilniečiai to nepadarė ir nusileido „Bešiktaš“ – 79:82.

Rezultatyviausiai „Ryto“ gretose žaidė M.Normantas, kuris pelnė 18 taškų, pataikė 3 tolimus metimus, atidavė 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Rytas“: Margiris Normantas 18, Gytis Radzevičius (3/4 trit.) ir Mindaugas Girdžiūnas (5 rez. per.) po 13, Ivanas Buva 12 (8 atk. kam.),Mourice’as Ndouras 9, Vaidas Kariniauskas ir Kennethas Smithas (5 rez. per.) po 5.

„Bešiktaš“: Trevonas Bluiettas 21, Dedricas Lawsonas 17, Isaiah Whiteheadas 16.

Įsibėgėjęs „Rytas“ prieš dzūkus pratęsė pergalių seriją LKL
Vilniaus „Ryto“ (9/1) komanda rungtynes pradėjo slogiau, bet galiausiai įsirašė dar vieną pergalę į sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Giedriaus
Į "Ryto" lyderius besibraunantis Radzevičius: jau laikas kai turiu rodyti geriausią krepšinį
Gyčio Radzevičiaus karjeros kelias buvo gana nuoseklus ir tikėtas: dominavęs Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) jis 2018-aisias persikėlė į Utenos „Juventus“ gretas, o
Šeštadienį paaiškės KMT ketvirtfinalių poros
Ketvirtadienio vakarą pasibaigus pirmajam Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) etapui, paaiškėjo paskutinysis geriausiųjų aštuntuko nežinomasis.Juo tapo „Šiaulių-7bet“
Savo žiūrovų akivaizdoje "Rytas" užtikrintai nukovė "Bešiktaš"
Nuo pat pirmų minučių užsikūręs Vilniaus „Rytas“ (2-2) pasiekė antrąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Namų tvitovėje vilniečiai 82:69 (20:14, 21:22, 22:15, 19:18) įveikė
"Rytas" susitvarkė su kuklią rotaciją turėjusia Jonava
onavos „CBet“ komanda (4/4) vertėsi septynių žaidėjų rotacija ir pritrūkusi jėgų subyrėjo sostinėje po didžiosios pertraukos.Vilniaus „Ryto“ (8/1) klubas namuose vykusiose
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - teisėjų akimis
Praėjusį savaitgalį įvyko pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų. Kaune 84:75 pergalę iškovojo „Ryto“
"Žalgirio" ir "Ryto" akistata - žiūrimiausia sporto transliacija šį sezoną
Savaitgalį Kaune praūžė pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų, o tiesioginė šių rungtynių televizijos transliacija sulaukė
"Rytas" atsisveikino su Tejičiumi
Prieš mėnesį į Lietuvą atvykęs Marko Tejičius sostinėje daugiau nerungtyniaus. Vilniaus „Rytas“ pasinaudojo galimybe nepratęsti sutarties su 26-erių puolėju. „Vertindami
Lekavičius sugrąžino intrigą, bet "Žalgiris" pralaimėjo ir "Rytui"
Kaune šeimininkais pasijutę Vilniaus „Ryto“ (7-1) krepšininkai pasirūpino tuo, kad „Žalgirio“ (8-1) krizė tęstųsi. Eurolygoje kelio į pergales nerandantys Lietuvos
Žibėnas: varžovas dabar labai alkanas ir nenuspėjamas
Jau lapkričio 7 dieną, sekmadienį, „Betsafe-LKL“ čempionate nugriaudės pirmasis šio sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“. Tikras Lietuvos
Milleris prisiminė mačą su "Rytu": jie nesvarstė mano kandidatūros vasarą
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgus spaliui, buvo išrinktas naudingiausias mėnesio krepšininkas. Šįkart juo tapo neabejotinas Utenos „Uniclub Casino – Juventus“
Istoriniu kartvelo pasiekimu pažymėtame mače – Ndouro sugrįžimas ir lengva "Ryto" pergalė
Vilniaus „Ryto“ (6-1) komanda nuo pirmųjų minučių ėmė iniciatyvą į savo rankas ir neleido Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“ (1-5) turėti net menkiausios minties apie pergalę.Lietuvos
Prieš dvikovą su "Rytu" – užtikrinta "Bešiktaš" pergalė Turkijoje
Prieš dvikovą FIBA Čempionų lygos mače su Vilniaus "Rytu" užtikrintą pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo Stambulo "Bešiktaš" (3-3).Ahmeto Kandemiro
Prie "Ryto" antrą kartą prisijungęs Ndouras: šįsyk atsidavimas – didesnis
Pirmadienio vakarą Vilnių pasiekęs „laikinasis“ „Ryto“ naujokas Maurice'as Ndouras patenkintas neįprastai ilgomis atostogomis namuose, bet dabar jau nekantrauja kibti į
"Rytas" paliko be pergalių Prienų ekipą
Vilniaus „Rytas“ (5-1) papildė pergalių sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 82:68 (16:7, 23:17, 18:22, 25:22) palaužė Prienų „Labas
"Rytas" nukovė FIBA Čempionų lygos laimėtoją (Žibėno, Normanto, Tabako komentarai)
Antradienį Vilniaus „Rytas“ (1-1) pergalingai sugrįžo į ASG areną ir FIBA Čempionų lygos antrame ture 87:69 (22:17, 27:13, 17:22, 21:17) įveikė nugalėtojų titulą ginančią Burgoso
"Ryto" varžovų dvikovoje – dramatiška "Bešiktaš" pergalė Vokietijoje
FIBA Čempionų lygos H grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus "Rytas" (1-1) neliko nelaimėjusių komandų.Stambulo "Bešiktaš" (1-1) Vokietijoje po dramatiškos
Žibėnas prieš Čempionų lygos antrą turą: turėsime išeiti iš savo komforto zonos
Antradienį savo arenoje Vilniaus „Ryto“ krepšininkai žais antras FIBA Čempionų lygos rungtynes. Sostinės klubo varžovas – Burgoso „San Pablo“ iš Ispanijos,
Buvos vedamas "Rytas" emocingame mūšyje palaužė "Neptūną"
Du kėlinius uostamiestyje problemų turėjęs Vilniaus „Rytas“ (4-1) jas išsprendė trečiajame ketvirtyje. Ketvirtajame kėlinyje iš rankų neišleista vilniečių pergalė
"Rytas" sulaukė trumpalaikės pagalbos: į Vilnių grįžta Ndouras
Į Vilnių sugrįžta sostinės fanų pagarbą savo kovingumu ir atsidavimu Vilniaus „Rytui“ pelnęs liūtas iš Senegalo – Maurice’as Ndouras. 29-erių krepšininkas
Macijauskas: sostinėje pasiūlė dvigubai daugiau, norėjau visam Vilniui suteikti laimę
Vilniaus „Rytas“ dar rugsėjo pabaigoje JBR klubo narius pakvietė į gyvą „Ryto podkastą“, kuriame svečiavosi klubo legenda Arvydas Macijauskas.Dabar išsamus pokalbis
Leissneriuii lūžo ne žandikaulis, iš rikiuotės "Ryto" aukštaūgis iškrito ilgam
Vilniaus "Rytas" gana ilgam prarado aukštaūgį Tannerį Leissnerį, kuris patyrė traumą pergalingame mače prieš Panevėžio "Lietkabelį"."Bet šiaip, kalbant
Žibėnas: Tanneriui ne šiaip lūžo žandikaulis, jis yra tiesiog sutraiškytas
Lietuvos krepšinio lygoje šeštadienį Vilniaus „Rytas“ 85:71 (19:15, 21:26, 22:14, 23:16) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ ir iškovojo trečią pergalę
Koronaviruso užkluptas "Rytas" namie įveikė "Lietkabelį"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) šeštadienį vyko intriguojančios rungtynės tarp koronaviruso išretinto Vilniaus „Ryto“ (3-1) ir Panevėžio
"Ryto" komandoje nustatyti COVID-19 atvejai
Vilniaus „Ryto“ komandoje – pirmieji teigiami COVID-19 atvejai šiame sezone. Koronavirusas nustatytas dviems sostinės ekipos krepšininkams.Laikydamiesi SAM ir „Betsafe–LKL“
"Rytas" Čempionų lygoje startavo pralaimėjimu Vokietijoje
Vilniaus „Rytas“ trečiadienį nesėkme pradėjo tarptautinį sezoną: Giedriaus Žibėno auklėtiniai FIBA Čempionų lygos pirmame mače 72:76 (18:16, 20:21, 21:21, 13:18) nusileido Oldenburgo
Žibėnas: supaprastinome gynybos taisykles (varžovų treneris išskyrė Buvą)
Vilniaus „Rytas“ tarptautinį sezoną pradeda dar degančiu skruostu – praėjusį savaitgalį per jį stipriai užvožė Utenos „Juventus“.Namuose uteniškiams 89:111