CSKA beveik du kėlinius vijosi svečius iš Baltarusijos, tuomet parodė čempionišką žaidimą

Eurolygos čempionas Maskvos CSKA (2/2) klubas VTB Vieningosios lygos sezono pradžioje jau patyrė dvi netikėtas nesėkmes, o ketvirtąsias rungtynes taip pat pradėjo sunkiai, tačiau vėliau parodė tikrąjį savo pajėgumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Sekmadienį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namie 114:81 (26:30, 32:22, 32:16, 24:13) sutriuškino Baltarusijos čempionus Minsko "Cmoki" (0/2) krepšininkus.

Likus mačiau nei 4 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai atsiliko beveik dviženkliu skirtumu (41:50), tačiau vėliau perėmė iniciatyvą ir nebeleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 22 ir 17 taškų surinkę Mike'as Jamesas (4/4 trit., 4 per. kam.) ir Darrunas Hilliardas (5/7 trit.). 16 taškų įmetė Joelis Bolomboy'us (6/6 dvit.), 13 - Danielis Hackettas (2/3 trit., 4 rez. perd.), po 9 - Nikita Kurbanovas (5 atk. kam.) ir Andrejus Voroncevičius (3/4 trit., 4 rez. perd.).

Svečiams Dominezas (3/4 trit., 4 rez. perd., 5 kl.) pelnė 18, Branko Markovičius (3/5 trit.) - 16, Vladimiras Veremejenka (7 atk. kam.) - 9 taškus.

Rimta netektis: "Fenerbahče" į Maskvą išvyko be savo lyderio
Ir taip Eurolygoje sezono pradžioje stringanti Stambulo "Fenerbahče" (2/5) komanda ateinančiose rungtynėse turės dar menkesnius šansus.Penktadienį Maskvoje su Eurolygos čempione
Rusijoje - lietuvių sambrūzdis: R.Kurtinaitis vadino A.Juškevičių nesustabdomu, K.Maksvyčiui trūko pergalės
Po trilerio VTB lygos rungtynėse pirmadienį Maskvoje prie dviejų skirtingų Rusijos komandų vairo stovintys lietuviai negailėjo pagyrų Adui Juškevičiui, pelniusiam net 37 taškus.A.
M.Kuzminskas keliasi pas M.Kalnietį, rusai puolėjui atseikės 1,5 mln.
Neseniai Kęstučio Kemzūros treniruojamą Pirėjo "Olympiakos" palikęs Mindaugas Kuzminskas pasiekė žodinį suitarimą su Vilniaus "Ryto" varžove Europos taurės B grupėje Krasnodaro
Sensacija Eurolygoje: tragiškai pataikę čempionai krito Prancūzijoje
Sensacija užfiksuota paskutinėse Eurolygos septintojo turo rungtynėse, kuriose krito turnyro čempionai.Maskvos CSKA (5/2) klubas išvykoje paskutinėmis sekundėmis 66:67 (17:12, 13:21, 22:17,
Naudingas lietuvių žaidimas K.Maksvyčio komandai nepadėjo
Dar vieną nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Permės "Parma" (1/4) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis bei rungtyniauja Eigirdas
Sensacija VTB lygoje: "Zenit" po pratęsimo krito Kazachstane (CSKA neturėjo vargo)
Praėjusią savaitę Eurolygos rungtynėse Kaune prieš "Žalgirį" triumfavęs Sankt Peterburgo "Zenit" (2/4 klubas) patyrė sensacingą pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje.Pirmadienį
R.Kurtinaičio kariaunos puolimo mašina nepaliko vilčių principiniams varžovams
VTB Vieningoje lygoje principinių varžovų dvikovoje lauktos intrigos nebuvo - labiau nei užtikrintą pergalę pasiekė toliau be pralaimėjimų žengiantys Maskvos srities "Chimki" (6/0)
CSKA atsitiesė "ant žemės" sugrąžindama "Zenit" krepšininkus
Sankt Peterburgo "Zenit" (2/4) komandos išaugusius sparnus po trečiadienį iškovotos pergalės Kaune "apkarpė" Eurolygos čempionė Maskvos CSKA (5/1).Joano Plazos auklėtiniai
Su šypsena Maskvą palikęs K.Kemzūra išskyrė pergalės detales, CSKA dairosi pastiprinimo
Maskvos CSKA šiame sezone iki trečiadienio vakaro Eurolygoje nebuvo patyrusi pralaimėjimo kartėlio, tačiau „raundonarmiečiai“ penktame ture turėjo pripažinti Kęstučio Kemzūros
Staigmena: K.Kemzūros auklėtiniai Maskvoje parklupdė Eurolygos čempionus
Nelauktą pergalę Eurolygos reguliaraus sezono penktajame ture iškovojo Kęstučio Kemzūros vadovaujama Pirėjo "Olympiacos" (2/3) komanda, kurią atstovauja ir Mindaugas Kuzminskas.Graikijos
J.Plaza: mes galėjome nugalėti "Lokomotiv", tačiau neišėjo
Kaip jau rašėme, prieš trečiadienį vyksiančią dvikovą kaune su "Žalgiriu" nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Sank Peterburgo "Zenit" (2/3) klubas. Joano Plazos
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" J.Plazos auklėtiniai pralaimėjo M.Kalniečio klubui
Prieš trečiadienį vyksiančią dvikovą kaune su "Žalgiriu" nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Sank Peterburgo "Zenit" (2/3) klubas.Joano Plazos auklėtiniai savo gerbėjų
K.Maksvytis nugalėjo R.Štelmaherį - pirmoji "lietuviško" Permės klubo pergalė
VTB Vieningoje lygoje šeštadienį susirėmė komandos, kurioms vadovauja strategai iš Lietuvos ir Latvijos, o pirmąją pergalę iškovojo "lietuviška" Permės
CSKA šokiruoti - Eurolygos finalo MVP šiame sezone greičiausiai nebežais
Maskvos CSKA gerbėjus pasiekė itin nemaloni žinia - mediciniai tyrimai komandos lyderiui Willui Clyburnui patvirtino niūriausias prognozes.Amerikiečiui nustatytas dešinio kelio kryžminio raiščio
R.Giedraičiui tritaškiai nekrito, o ALBA neprilygo Eurolygos čempionams
Trečią pralaimėjimą paeiliui Eurolygoje patyrė Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (1/3) komanda.Aito Garcia Reneseso auklėtiniai namie 66:82 (15:17, 19:22, 8:22, 24:21) rimčiau nepasipriešino
Netikėtumas VTB lygoje: Taline krito ir Eurolygos debiutantai
Vieną Rusijos krepšinio grandą Kazanės "Uniks" (1/2) nukovęs Estijos čempionas Talino "Kalev" (3/1) klubas nugalėjo ir kitą.Pirmadienį Roberto Štelmaherio auklėtiniai
Vėl nusimušęs J.Timmos taikiklis nesutrukdė R.Kurtinaičio auklėtiniams laimėti VTB lygoje
Vieninteliu VTB Vieningoje lygoje nepralaimėjusiu klubu išlieka Rimo Kurtinaičio vadovaujamas "Chimki" (5/0).Sekmadienį Rusijos vicečempionai savo gerbėjų akivaizdoje 73:56 (20:13,
"Lokomotiv" pirmąkart per dvejus metus įveikė "Uniks", M.Kalniečio pagalbos neprireikė
VTB Vieningoje lygoje šeštadienį susirėmė Rusijos krepšinio grandai, o pergalę šventė Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (2/1) klubas.Vilniaus
Pirmą antausį gavęs R.Kurtinaitis išvardijo pralaimėjimo čempionams priežastis
Pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrusios Maskvos srities „Chimki“ strategas Rimas Kurtinaitis teigė, kad pirmiausiai jo auklėtiniams koją pakišo žaidimo plano nesilaikymas
M.Jameso vedamas CSKA įrašė pirmą pralaimėjimą R.Kurtinaičio ekipai
Trečiajame Eurolygos reguliaraus sezono ture susidūrė du Rusijos klubai, kurie dar nebuvo patyrę pralaimėjimo kartėlio.Rimo Kurtinačio auklėtiniai Maskvos srities "Chimki" (2/1) krepšininkai
Įspūdingas J.Timmos pasirodymas lėmė R.Kurtinaičio auklėtinių pergalę Saratove
VTB Vieningoje lygoje be pralaimėjimų žengia vienintelis Maskvos srities "Chimki" (4/0) klubas.Pirmadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 101:84 (23:22, 27:27, 23:19, 28:16)
Eurolygos debiutantai patyrė netikėtą pralaimėjimą VTB lygoje
Netikėtą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Eurolygos debiutantas Sankt Peterburgo "Zenit" (2/1) klubas.Joano Plazos auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 69:76 (19;19, 16:17, 19:17,
Lietuvių rezultatyvaus žaidimo nepakako - K.Maksvyčio auklėtiniai patyrė dramatišką nesėkmę
Permės "Parma" (0/3) klubui, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Kazys Maksvytis, jam talkina Gintaras Kadžiulis bei rungtyniauja Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas, nepavyko iškovoti
Sensacija VTB lygoje: "Uniks" sutriuškintas Taline
Šeštadienį VTB lygoje užfiksuotas ir antras netikėtas rezultatas - sensacingai sutriuškintas vienas favoritų Kazanės "Uniks" (1/1) klubas.Dimitrio Prifčio auklėtiniai
"Lokomotiv" dramatiškai krito Kazachstane, M.Kalnietis puikiai išnaudojo savo laiką
Mantas Kalnietis puikiai išnaudojo savo laiką aikštelėje, o jo atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (1/1) klubas patyrė dramatišką nesėkmę VTB Vieningoje lygoje.Šeštadienį
Maskvoje atgimęs latvis - apie R.Kurtinaičio išmintį, K.Porzingio bylą ir T.Šengelijos chačapurius
Maskvos srities „Chimki“ klube antrą sezoną pradėjęs Janis Timma interviu Rusijos dienraščiui „Sovetsky Sport“ pasakojo apie sustiprėjusios komandos ambicijas bei santykius
Rungtynių eigą kontroliavusi CSKA įveikė Vokietijos čempionus
Antrą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Maskvos CSKA (2/0) klubas.Armiečiai namuose 79:68 (22:18, 25:22, 13:10, 19:18) nugalėjo Vokietijos čempionę Miuncheno "Bayern"