Naujienos kraunasi...

D.Bičkauskis - apie krepšinį Baisogaloje, Ž.Urbono dovanotą gesintuvą ir kitaVilniaus „Ryto“ naujokas Dovis Bičkauskis praėjusį sezoną buvo lyderis rezultatyvių perdavimų kategorijoje „Betsafe–LKL“ čempionate. Kad pasiektų tai, iš Baisogalos kilęs jaunuolis turėjo sunkiai dirbti ir ne vieną vasarą skirti alinančioms treniruotėms. Nuo mažens krepšiniu susidomėjęs įžaidėjas treniruotėse yra sviedęs ne vieną kamuolį, o dėl savo karšto charakterio dovanų yra gavęs net gesintuvą ir energetinio gėrimo „Red Bull“. Tačiau dabar esą jis ramesnis, nors pasitaiko visko.  

– Dovi, kokia buvo tavo vaikystė? 

– Nežinau, mano vaikystė buvo normali. Daug žaisdavom lauke, nebūdavo telefonų, turėjom tą gyvenimą (juokiasi). Iki 7 metų buvau lauko vaikis, o nuo 7-8 metų pradėjau krepšininko karjerą. Tėtis pradėjo vežti mane į treniruotes, kažkaip užsikabinau ir nuo tada tapau krepšininku 

– O kaip tau sekėsi mokykloje?

– Iki tol, kol nepradėjau žaisti krepšinio, tai neblogai. O vėliau krepšinis perėmė didesnę gyvenimo dalį ir tie pažymiai suprastėjo, ypač į mokyklos pabaigą. 

– Kai nuo 7 metų pradėjai treniruotis ar jau nuo tada norėjai būt krepšininku?

– Na nežinau ar labai norėjau, man tiesiog patiko, dėl to, jog tai buvo naujas dalykas man. Pradėjau lankyti, užsikabinau, daugiau mažiau sportavau ir laikui bėgant pradėjau į tai žiūrėti rimčiau. Tai jog iš karto norėčiau būti krepšininku – taip nebuvo.

– Kokios treniruotės buvo Baisogalos miestelyje? 

– Ten nebuvo treniruočių. Tėtis pradėjo vesti mane į salę ir žiūrėdavau kaip jis žaisdavo su draugais. Man patikdavo, pirmi prisilietimai prie kamuolio buvo su ašaromis akyse, nes norėjau, jog viskas išeitų iš pirmo karto, bet nedamečiau, apsiverkiau ir nieko nebenorėjau (juokiasi). Tačiau vėliau tėtis pradėjo vežti mane į treniruotes Radviliškyje vos ne kiekvieną dieną. Tada užsikabinau, man pradėjo patikt ir viskas gavosi savaime. 

– Tėvai tave motyvuodavo žaisti?

– Tėtis labiau, mama nelabai iš pradžių. Kadangi tėtis buvo sporto entuziastas, parodė man tą krepšinį ir stumdavo mane į priekį. Jis parodė man kelią į krepšinį, užsikabinau vien dėl jo ir dabar negaliu gyventi be krepšinio.

– O ką mama sakydavo?

– Mama sakydavo, jog mokslai pirmiausia. Čia turbūt visiems tas pats, tad reikėdavo suderinti ir mokslus, ir krepšinį, mamai neprieštaraudavau. 

– Galbūt jaunystėje turėjai savo krepšinio idealų? 

– Žinoma turėjau. Žiūrėdavau ir NBA rungtynes, nebūdavo tiek daug tos informacijos. Man patikdavo kaip žaidė Kobe Bryantas, Dwyan’as Wade’as, tie garsūs krepšininkai, į kuriuos galėdavai lygiuotis ir bandydavai pamėgdžioti. 

– Kokius jų judesius bandydavai atkartot? 

– Tai Kobės „fadeaway“, aišku labai gerai neišeidavo, tai nustojau tą daryti. 

– O kaip svarbu jaunam žmogui būt susikoncentravusiam ir kiek lemia psichologija ankstyvame amžiuje?

– Jauname amžiuje pats to nelabai galbūt ir supranti, nes reikia kažko, jog pastūmėtų tave į priekį, kad parodytų kelią, atrastum savo nišą, nuo kažko pradėtum. Kadangi pats to nežinai ir gali eiti bandyti vis kitus dalykus kasdien, bet kad užsikabintum turi padėti tėvai. Jiems aišku reikia likti kantriems, nežinau iš kur pas mano tėvus tiek to kantrumo buvo, nes vežiodavo mane kiekvieną dieną ir dabar esu čia. Galbūt kartais reikia griežtos rankos.       

– O kiek psichologija turi įtakos žaidžiant vis aukštesniame lygyje?

– Kuo tu ramesnis – tuo tau lengviau. Kildamas į aukštesnį lygį tu susiduri su vis didesniu spaudimu. Pats susikuri tokią mintį, kad negali susimauti, nes gali tekti atsisėsti ant suolo ar krist į žemesnį lygį. Todėl visada turi būti susikoncentravęs ir pasiruošęs. Reikia irgi treniruotis ties šia vieta.  

– Pats esi gana karštas žaidėjas?

– Karštas, taip gal neatrodo, bet labai karštas. 

– O kaip tau sekasi valdyti emocijas?

– Dabar geriau, nes senais laikais tekdavo išsilieti, kaip sakant. Aišku irgi reikia padirbėti ties ta vieta. 

– Ar yra buvę rungtynių, jog pratrūktum?

– Tikrai buvo ne vienos rungtynės, kad susinervinčiau, paleisčiau kamuolį. Per treniruotes taip pat. Esu karštas, galbūt to nesimato, bet dabar jau išeina susivaldyti.

– Tos emocijos vieniems žaidėjams padeda, kitiems labiau kenkia. O kaip yra tau?       

– Man kenkdavo. Kadangi esu įžaidėjas ir į tave žiūri visa komanda, todėl turi būti kaip pavyzdys. Turi eiti nuraminti, nesikarsčiuoti, nes nuo tokio tavo elgesio, pradeda ir komanda elgtis taip pat. Turi suvaldyti ją, anksčiau to padaryti nepavykdavo, o dabar pavyksta.

– Būdamas visai jaunas pradėjai žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje. Koks įspūdis buvo sužaidus pirmas rungtynes ar jaudinaisi? 

– Pačias pirmas rungtynes žaidžiau Radviliškio klube, kai man buvo 15 metų. Atsimenu išėjau, įmečiau tritaškį, tad buvau pakylėtas, skraidžiojau tarp debesų. O kada jau tapau didesne komandos dalimi ir 18 metų atėjau į „Perlą“, tada gaudavau daugiau minučių ir atsirado tas pasitikėjimas savimi.   

– Ar kaip jaunam žaidėjui buvo sunku įsilieti į NKL lygį? 

– Man tai buvo labai sunku. Buvau lyderis tarp savo metų ir metais vyresnių, tačiau atėjau į vyrų krepšinį ir viskas apsivertė 180 laipsnių. Fiziškumas, greitis, sprendimai – viskas.

– 2016 m. su Sudūvos komanda laimėjai NKL čempionatą, kokia atsmofera tada buvo komandoje ko joje išmokai?

–  Visų pirma, tai buvo surinkta labai gera komanda, puikus treneris, kuris nemažai padėjo su psichologija. Čia ir išmokau būti ramesniu, labiau pasitikėt savim ir kovoti iki galo. Tai buvo ta terpė, kai pakėliau savo žaidimą į aukštesnį lygį. 

– Esi minėjęs, kad pirmieji metai NKL tau buvo sunkiausi, o visgi, kuris sezonas tau buvo sunkiausias Lietuvos krepšinio lygoje?

– Irgi patys pirmieji metai. Atrodo iš moksleivių atėjau į vyrų krepšinį, po to iš NKL į LKL. Laimi NKL ir atrodo, kad esi pasiruošęs – ne, taip nėra. Reikėjo bent metų laiko persiorentuot dėl to pačio greičio, fiziškumo, kuris buvo kitame lygyje.   

– Ar gali palygint atvykimą į sostinę, kai pradėjai žaisti „Perle“ ir, kai šiais metais startavai „Ryto“ komandoje? 

–  Kai žaidei NKL buvo vienaip, o atėjus į LKL – vėl kitaip. Viskas kyla ir dalykus reikia daryti daug geriau.  

– O kaip galėtum apibūdinti savo patirtį Utenoje?

– Po NKL atėjau į „Juventus“ ir praleidau ten 3 metus, kurie man buvo naudingi. Tai yra puiki komanda, gera organizacija, tikrai pakliuvau į gerą terpę žiūrint į ateitį. Buvo smagu, turėjau gerą patirtį, nors buvo ir sunkių momentų. Išmokau įvairių krepšinio subtilybių ir tai buvo trys geri metai ten.

– Esi gavęs dovanų gesintuvą nuo Žydrūno Urbono, kas tai per istorija?

– Gavau jį dėl savo karšto būdo. Gavau ne tik gesintuvą, bet ir energetinio gėrimo„Red Bull“, kad suteiktų sparnus. Kai būnu karštas, tai reikia mane nugesinti, o kai būnu per daug nugesintas, tada reikia išgerti „Red Bull“, tai tokia ta istorija (juokiasi).  

– Taip pat esi žaidęs universiadoje, kurioje 2017 metais su studentų rinktine nugalėtoje JAV bei laimėjote aukso medalius. Kokia tada atmosfera buvo komandoje?

– Euforija. Toks pirmas trofėjus po NKL, buvo labai geras jausmas, dirbom pusę vasaros, atidavėme visas jėgas, tada siekėme aukščiausių tikslų. Kai daug dirbai ir viskas atsiperka su kaupu. Net dabar sunku kažkaip paaiškint tą jausmą, nes tai buvo visiška euforija.  

– Vasaras mėgsti skirti sunkioms treniruotėms?

– Esu sakęs anksčiau, kad jeigu vasarą sunkiai nedirbčiau, tai krepšinio nežaisčiau. Gal žaisčiau, bet megėjiškai.  

– Kaip atrodo tavo vasaros treniruočių procesas?

– Po sezono norisi pailsėti dvi ar tris savaites, o vėliau pradedi dirbti. Pirmą vasaros pusę dirbu fiziškai, o po to įjungiu ir krepšinio salę. Kai ateina komandinis pasiruošimas dirbi su ja ir ateina sezonas.

– Fizinio parengimo treneris gyrė tave, kad būtent šią vasarą daug sunkiai treniravaisi. Kaip atrodė tavo gyvenimas tas 6 savaites Teksaso valstijoje? 

– Būdavo taip, kad pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį bei penktadienį turėjau po dvi treniruotes svarmenų salėje. Dvi, tris savaites pradžioje dirbdavom ten, o vėliau eidavom ir į salę. Kartais gaudavosi po 3 treniruotes per dieną ir papildomai dar eidavom savaitgaliais. Buvo nelengvas laikotarpis, atrodė vienu metu, jog užtenka ir reikia važiuoti namo, tačiau pavyko persilaužti ir jaučiausi pasirengęs naujam sezonui.

– Ar Amerikoje turėjai laisvo laiko pamatyti jų kultūrą?

– Per daug neturėdavau. Mieste, kuriame gyvenome, buvo labai karšta, tad kartais važiuodavau į miestą ar už jo pasižiūrėti kaip gyvena žmonės. Tačiau pagrinde buvo tik darbas.     

– Šiais metais debiutavai Lietuvos nacionalinėje rinktinėje atrankos turnyre. Esi minėjęs, kad manei, jog tada sąrašuose įsivėlė klaida, bet kuo tai buvo ypatinga tau asmeniškai?

– Kai pirmą kartą pakvietė, sakiau nejuokaukit. Paskambinau tėvams, jie irgi sako, kad nejuokaučiau, bet pasakiau, jog nemeluoju, tai tėvai labai apsidžiaugė. Atėjo laikas, kai susirinkome ir buvo lengvas kosmosėlis, bet praėjo pirmos dienos, išvažiavome, sužaidėme rungtynes, dar neblogai sekėsi ir buvo smagu.

– O kaip, pavyzdžiui, anksčiau vertindavai aršias Juventus ir Ryto dvikovas tiek Karaliaus Mindaugo taurėje, tiek atkrintamosiose. 

– Pirmais metais KMT teko net laimėti, buvo daug džiaugsmo. O apskritai, tai visada kovodavome, kadangi neturėdavome ką prarasti. „Rytas“ būdavo stipri komanda, tad mes savo charakteriu ir kovingumu duodavom tą kovą. Kiek pavykdavo, kiek ne, kartais gal pritrūkdavo fortūnos. 

– Ar tai būdavo kaip papildoma motyvacija žaidžiant prieš sostinės komandą?

– Faktas, visada norisi laimėti prieš stipresnę komandą. Kad ir kur bežaistum, tu nori užimti jų vietą, dėl to ir kovoji. 

– Kas lėmė tavo sprendimą šią vasarą persikelti į „Rytą“? 

– Lėmė tai, jog „Rytas“ pasiūlė geriausias sąlygas, iš visų ekipų, kurios manimi domėjosi. Labai daug jų aišku nebuvo, bet jie davė tai, ko aš norėjau ir daug negalvojau. Būdamas Amerikoje sutarėme visas sąlygas ir viskas.

– Koks tas jausmas pradėjus čia žaisti? Taip pat puikiai debiutavai ir Europos taurės kovose namų arenoje, kokia ta atmosfera?

– Labai jaudinausi. Tokio lygio rungtynėse žaidžiau pirmą kartą, atmosfera buvo nereali, žmonės palaikė, visi žaidėme užsivedę ir dar laimėjome. Tai turbūt geriausias debiutas, koks tik gali būti. Svarbiausia pergalė ir visi laimingi.

– Atlikai 8 rezultatyvius perdavimus ir šį žaidimo elementą išnaudoji gana dažnai. Pernai tapai ir daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliekančiu LKL žaidėju. Ar visada pirmiausia stengiesi atrasti komandos draugus?

– Faktas. Mano pozicija yra tokia, jog turiu juos atrasti, kad jie pelnytų taškus. Tam tikrose situacijose turiu paduoti kamuolį. Kartais neišeina paduoti tų perdavimų tiek, kiek norisi, bet čia yra žaidimo dalis. Darai tai, kas pasakyta ir laikaisi sistemos.  

– Kalbant apie komandos draugus. Kaip sutari su jais?

– Visi gerai sutariam, labai draugiška kompanija. Vieni kitus kartais patraukiam per dantį, tačiau visi esame draugiški. 

– Kokių dalykų iš tavęs žaidžiant prašo treneris?

– Geros gynybos ir jog kontroliuočiau žaidimo tempą. 

– Kiek lemia žaidimas namų arenose?

– Iš tikrųjų lemia daug. Kiekviena komanda žaidžianti namuose, žaidžia su dvigubai didesne energija, tai yra labai svarbus faktorius norint laimėti rungtynes. 

– Ar tavo draugė ateina į namų rungtynes?

– Visada ateina, palaiko, rėkia (juokiasi).

– O tėvai ar stebi tavo žaidimą?

– Taip, būna atvažiuoja irgi. Nuo krepšinio jie labai neatitrūksta ir atstumas nėra priežastis to. 

 – Ar tėtis stebėdamas žaidimą pasako tau kokių pastebėjimų?

– Visą laiką pasako. Gaunu jų, nors sužaidžiu gerai, o kai blogai, gaunu jų daugiau. Mama irgi įsitraukus dabar duoda kažkokių patarimų.

– Galbūt turi asmeninių tikslų LKL ar Europos taurėje?

– Visada turiu tikslų ir svajonių, bet nenoriu garsiai apie tai kalbėti, nes reikia dirbt ir viską pamatysime ateityje. 

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
J.Bertomeu: tikiu, kad "Rytas" sugrįš su nauju projektu, jis buvo tarp prestižinių komandų
J.Bertomeu: tikiu, kad "Rytas" sugrįš su nauju projektu, jis buvo tarp prestižinių komandų
Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu pirmadienio vakarą pakomentavo Vilniaus „Ryto“ ir kitų komandų sprendimą dalyvavimą Europos taurėje iškeisti į FIBA čempionų lygos varžybas.Jis
"Žalgirio" vadovas P.Motiejūnas: liūdna diena šiandien, mes norėjome žaisti
"Žalgirio" vadovas P.Motiejūnas: liūdna diena šiandien, mes norėjome žaisti
Šiandien Eurolygos valdyba nusprendė nebetęsti sezono. Kauno „Žalgirio” direktorius Paulius Motiejūnas pabrėžė, jog ekipa norėjo toliau tęsti kovas.„Liūdna diena šiandien,
D.Sirvydis: ačiū už viską, mylimas Vilniau, esu alkanas iššūkiams su "Hapoel"
D.Sirvydis: ačiū už viską, mylimas Vilniau, esu alkanas iššūkiams su "Hapoel"
Šią savaitę apie perėjimą iš Europos taurės į FIBA Čempionų lygą paskelbęs Vilniaus "Rytas" naujajame turnyre startuos be vieno talentingiausių komandos žaidėjų Deivido
Broliai Lavrinovičiai: kaip Kšištofas Darjušą ištempė, išdaigas ir "Žalgirio" legionierius
Broliai Lavrinovičiai: kaip Kšištofas Darjušą ištempė, išdaigas ir "Žalgirio" legionierius
Kauno „Žalgirio“ tinklalaidės #ŽalgirisOnAir svečių sąrašą papildė dar du puikiai Lietuvos krepšinyje pažįstami veidai. 21-ojo epizodo pašnekovais tapo broliai
ESPN prisiminė gėdingą žalgiriečio A.Bowie poelgį – nesuprato nei savi, nei svetimi
ESPN prisiminė gėdingą žalgiriečio A.Bowie poelgį – nesuprato nei savi, nei svetimi
Krepšininkai dažnai kartoja, kad žaidžia ne dėl asmeninės statistikos ir individualių pasiekimų, o vardan komandos rezultatų. Tačiau tai ne visada būna tiesa, ypač kalbant apie NBA lygą.Tarsi
P.Pierce'as dar sykį prisiminė, kaip gavo 11 smūgių peiliu
P.Pierce'as dar sykį prisiminė, kaip gavo 11 smūgių peiliu
Bostono "Celtics" legenda Paulas Pierce'as laidoje "All The Smoke" dar kartą prisiminė baisiausią dieną savo gyvenime.2000 metų rugsėjo 25 dieną prie naktinio klubo NBA žvaigždei
"Žalgirio" snaiperis Riversas: jei šio Eurolygos sezono nebetęsime, kitas bus tiesiog neįtikėtinas
"Žalgirio" snaiperis Riversas: jei šio Eurolygos sezono nebetęsime, kitas bus tiesiog neįtikėtinas
Kauno „Žalgirio“ gretas įsibėgėjus sezonui papildęs ir sėkmingai į jas įsiliejęs amerikietis K. C. Riversas nesuinteresuotas, kad šių metų Eurolygos turnyras būtų pratęstas.Karantinuotis
Puikias galimybes atsiskleisti jaunimui žadantis "Rytas" palinkėjo sėkmės D.Sirvydžiui
Puikias galimybes atsiskleisti jaunimui žadantis "Rytas" palinkėjo sėkmės D.Sirvydžiui
Kaip jau rašėme, šią savaitę apie perėjimą iš Europos taurės į FIBA Čempionų lygą paskelbęs Vilniaus "Rytas" naujajame turnyre startuos be vieno talentingiausių
"Rytas" Čempionų lygą šturmuos be D.Sirvydžio - snaiperis keliasi į Izraelį
"Rytas" Čempionų lygą šturmuos be D.Sirvydžio - snaiperis keliasi į Izraelį
Šią savaitę apie perėjimą iš Europos taurės į FIBA Čempionų lygą paskelbęs Vilniaus "Rytas" naujajame turnyre startuos be vieno talentingiausių komandos žaidėjų Deivido
M.Kuzminsko kvostas CSKA lyderis palygino tėvą ir sūnų Sabonius, išgyrė Maskvą, o Kaunui pažėrė kritikos
M.Kuzminsko kvostas CSKA lyderis palygino tėvą ir sūnų Sabonius, išgyrė Maskvą, o Kaunui pažėrė kritikos
Lietuvos rinktinės krepšininko Mindaugo Kuzminsko vedamos Delfi TV laidos „Iš rūbinės“ studijoje apsilankė vienas geriausių Eurolygos žaidėjų Mike'as Jamesas, praėjusiais
Troškimas laimėti ir būti geriausia J.Jocytei į kraują įaugo dar vaikystėje
Troškimas laimėti ir būti geriausia J.Jocytei į kraują įaugo dar vaikystėje
Perlas, deimantas, žudikė kūdikio veidu. Taip vadinama talentingoji krepšininkė Justė Veronika Jocytė. Lietuvę versdamosi per galvas viliojo garsiausios JAV ir Europos krepšinio akademijos.
Koronavirusas neaplenkė ir "Knicks" legendos
Koronavirusas neaplenkė ir "Knicks" legendos
Koronaviruso pandemija neaplenkė ir NBA lygos bei Niujorko "Knicks" komandos legendos Patricko Ewingo.Apie tai 57-erių Džordžtauno universiteto ekipos vyriausiasis treneris pranešė
Puikaus kontrakto NBA atsisakęs N.Mirotičius: sugrįžimas į Europą tapo žingsniu į priekį mano karjeroje
Puikaus kontrakto NBA atsisakęs N.Mirotičius: sugrįžimas į Europą tapo žingsniu į priekį mano karjeroje
Sėkmingai NBA lygoje penkerius metus rungtyniavęs Nikola Mirotičius praėjusią vasarą sudrebino krepšinio rinką grįždamas į Senąjį žemyną ir dabar tvirtina nesigailintis dėl savo sprendimo.Juodkalnietis
M.Girdžiūnas savo visų laikų "Ryto" penketo atakoms vadovauti patikėjo T.Rice'ui
M.Girdžiūnas savo visų laikų "Ryto" penketo atakoms vadovauti patikėjo T.Rice'ui
Vilniaus "Rytas" tęsia komandos atstovų apklausą dėl visų laikų klubo starto penketo, o šį kartą jį išrinkti patikėjo Mindaugui Girdžiūnui.Klaipėdietis pasirinko Tyrese'ą
TV3 eteryje - visą pasaulį pakerėjęs M.Jordano šūvis
TV3 eteryje - visą pasaulį pakerėjęs M.Jordano šūvis
Daugiau nei 20 tūkstančių „Cleveland Cavaliers“ klubo sirgalių „Richfield Coliseum“ arenoje iš nevilties griebiasi už galvos ir negali patikėti, tuo, ką tik pamatė.
"Nets" tęsia superklubo kūrimą: nusitaikė ir į "Wizards" lyderį
"Nets" tęsia superklubo kūrimą: nusitaikė ir į "Wizards" lyderį
Bruklino "Nets" klubas praėjusią vasarą sudrebino krepšinio rinką prisiviliodamas dvi NBA lygos superžvaigždes Kyrie Irvingą ir Keviną Durantą, ir nors pastarasis šį sezoną
"Zenit" centras C.Iversonas: rungtynės prieš "Žalgirį" buvo vienos geriausių šiame sezone
"Zenit" centras C.Iversonas: rungtynės prieš "Žalgirį" buvo vienos geriausių šiame sezone
Eurolygos debiutantės Sankt Peterburgo "Zenit" komandos vidurio puolėjas Coltonas Iversonas papasakojo, kokios rungtynės buvo geriausios šiame sezone."Manau, mes pradėjome žaisti
"Žalgiris" kviečia prisiminti revanšą prieš Š.Jasikevičiaus "Maccabi" bei V.Ginevičiaus karjeros rungtynes
"Žalgiris" kviečia prisiminti revanšą prieš Š.Jasikevičiaus "Maccabi" bei V.Ginevičiaus karjeros rungtynes
Kauno „Žalgiris“ tęsia #ZalgirisClassics rubriką, kurioje supažindinama su legendinėmis Kauno „Žalgirio“ rungtynėmis. Sekmadieniais ir ketvirtadieniais „Žalgirio“
M.Šernius lieka prie Prienų klubo vairo, jam toliau padės D.Šalenga ir M.Leonavičius
M.Šernius lieka prie Prienų klubo vairo, jam toliau padės D.Šalenga ir M.Leonavičius
Prienų „CBet“ komanda žengia pirmuosius žingsnius artėjančio sezono pasiruošime. Klubas pratęs bendradarbiavimą su 2019–2020 metų sezone ekipą treniravusiu strategu Mantu
G.Paytonas: supykau ir norėjau paskambinti Jordanui dėl jo juoko "Paskutiniame šokyje"
G.Paytonas: supykau ir norėjau paskambinti Jordanui dėl jo juoko "Paskutiniame šokyje"
Buvęs Siatlo "SuperSonics" lyderis Gary Paytonas sureagavo į Čikagos "Bulls" legendos Michaelo Jordano elgesį seriale "Paskutinis šokis".Vienas geriausių visų
"Ryto" kursą pakeitęs R.Jarutis abejoja Europos taurės turnyro egzistencija
"Ryto" kursą pakeitęs R.Jarutis abejoja Europos taurės turnyro egzistencija
„Šiai dienai mūsų galimybės patekti į Eurolygą ir taip buvo nedidelės“, – Delfi pripažino Vilniaus „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis, kurio vadovaujamam klubui
"Real" supersnaiperis persigalvojo: sportbačių ant vinies dar nekabins
"Real" supersnaiperis persigalvojo: sportbačių ant vinies dar nekabins
Kaip jau rašėme, Madrido "Real" veteranas Jaycee Carrollas buvo informavęs komandos vadovybę, kad šis sezonas - paskutinis jo karjeroje.Tačiau dabar skelbiama, kad Azerbaidžano
Čempionų lygos vadovas patvirtino, kad Vilniuje gali vykti turnyro finalo ketvertas (interviu)
Čempionų lygos vadovas patvirtino, kad Vilniuje gali vykti turnyro finalo ketvertas (interviu)
Čempionų lygos generalinis direktorius Patrickas Comninos trumpai pakomentavo Vilniaus „Ryto“ klubo persikėlimą į šias Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) organizuojamas
"Ryto" valdybos pirmininkas A.Bužinskas: sutrypsiou dar ne vieną pasiutpolkę
"Ryto" valdybos pirmininkas A.Bužinskas: sutrypsiou dar ne vieną pasiutpolkę
Antradienį Vilniaus "Rytas" paskelbė paliekantis ULEB Europos taurės varžybas ir pereinantis į FIBA Čempionų lygą.Lietuvos vicečempionų valdybos pirmininkas Adomas Bužinskas pakomentavo
M.Grigonis: "Žalgiriui" sumažinus atlyginimą perpus, svarstyčiau apie kitus variantus
M.Grigonis: "Žalgiriui" sumažinus atlyginimą perpus, svarstyčiau apie kitus variantus
Kad ir kaip būtų keista, sniegas gegužę krenta dažniau nei krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis turi progų komentuoti krepšinio rungtynes, todėl kartu su draugais iš lažybų
LKL suplanavo kito sezono pradžią ir priėmė dar porą sprendimų
LKL suplanavo kito sezono pradžią ir priėmė dar porą sprendimų
Trečiadienį įvyko Lietuvos krepšinio lygos (LKL) valdybos posėdis, kuriame aptarti svarbiausi einamieji klausimai bei kito sezono gairės.Šiuo metu planuojamas 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“
"Lietkabelis" sieks vietos Europos taurės turnyre
"Lietkabelis" sieks vietos Europos taurės turnyre
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) trečiąją vietą užėmęs Panevėžio „Lietkabelio“ klubas kitą sezoną sieks varžytis Europos taurės turnyre.Klubas
"B Tribūna" ragina palankiai vertinti klubo žingsnį: šūdų malūnas dėl "Ryto" sprendimo stebina
"B Tribūna" ragina palankiai vertinti klubo žingsnį: šūdų malūnas dėl "Ryto" sprendimo stebina
Vilniaus "Rytas" nusprendė palikti Europos taurės turnyrą ir persikelti į FIBA Čempionų lygą.Antrdienį oficialiai paskelbta, kad kitą sezoną į žemesnio pajėgumo laikomas varžybas

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime