Naujienos kraunasi...

D.Bičkauskis - apie krepšinį Baisogaloje, Ž.Urbono dovanotą gesintuvą ir kitaVilniaus „Ryto“ naujokas Dovis Bičkauskis praėjusį sezoną buvo lyderis rezultatyvių perdavimų kategorijoje „Betsafe–LKL“ čempionate. Kad pasiektų tai, iš Baisogalos kilęs jaunuolis turėjo sunkiai dirbti ir ne vieną vasarą skirti alinančioms treniruotėms. Nuo mažens krepšiniu susidomėjęs įžaidėjas treniruotėse yra sviedęs ne vieną kamuolį, o dėl savo karšto charakterio dovanų yra gavęs net gesintuvą ir energetinio gėrimo „Red Bull“. Tačiau dabar esą jis ramesnis, nors pasitaiko visko.  

– Dovi, kokia buvo tavo vaikystė? 

– Nežinau, mano vaikystė buvo normali. Daug žaisdavom lauke, nebūdavo telefonų, turėjom tą gyvenimą (juokiasi). Iki 7 metų buvau lauko vaikis, o nuo 7-8 metų pradėjau krepšininko karjerą. Tėtis pradėjo vežti mane į treniruotes, kažkaip užsikabinau ir nuo tada tapau krepšininku 

– O kaip tau sekėsi mokykloje?

– Iki tol, kol nepradėjau žaisti krepšinio, tai neblogai. O vėliau krepšinis perėmė didesnę gyvenimo dalį ir tie pažymiai suprastėjo, ypač į mokyklos pabaigą. 

– Kai nuo 7 metų pradėjai treniruotis ar jau nuo tada norėjai būt krepšininku?

– Na nežinau ar labai norėjau, man tiesiog patiko, dėl to, jog tai buvo naujas dalykas man. Pradėjau lankyti, užsikabinau, daugiau mažiau sportavau ir laikui bėgant pradėjau į tai žiūrėti rimčiau. Tai jog iš karto norėčiau būti krepšininku – taip nebuvo.

– Kokios treniruotės buvo Baisogalos miestelyje? 

– Ten nebuvo treniruočių. Tėtis pradėjo vesti mane į salę ir žiūrėdavau kaip jis žaisdavo su draugais. Man patikdavo, pirmi prisilietimai prie kamuolio buvo su ašaromis akyse, nes norėjau, jog viskas išeitų iš pirmo karto, bet nedamečiau, apsiverkiau ir nieko nebenorėjau (juokiasi). Tačiau vėliau tėtis pradėjo vežti mane į treniruotes Radviliškyje vos ne kiekvieną dieną. Tada užsikabinau, man pradėjo patikt ir viskas gavosi savaime. 

– Tėvai tave motyvuodavo žaisti?

– Tėtis labiau, mama nelabai iš pradžių. Kadangi tėtis buvo sporto entuziastas, parodė man tą krepšinį ir stumdavo mane į priekį. Jis parodė man kelią į krepšinį, užsikabinau vien dėl jo ir dabar negaliu gyventi be krepšinio.

– O ką mama sakydavo?

– Mama sakydavo, jog mokslai pirmiausia. Čia turbūt visiems tas pats, tad reikėdavo suderinti ir mokslus, ir krepšinį, mamai neprieštaraudavau. 

– Galbūt jaunystėje turėjai savo krepšinio idealų? 

– Žinoma turėjau. Žiūrėdavau ir NBA rungtynes, nebūdavo tiek daug tos informacijos. Man patikdavo kaip žaidė Kobe Bryantas, Dwyan’as Wade’as, tie garsūs krepšininkai, į kuriuos galėdavai lygiuotis ir bandydavai pamėgdžioti. 

– Kokius jų judesius bandydavai atkartot? 

– Tai Kobės „fadeaway“, aišku labai gerai neišeidavo, tai nustojau tą daryti. 

– O kaip svarbu jaunam žmogui būt susikoncentravusiam ir kiek lemia psichologija ankstyvame amžiuje?

– Jauname amžiuje pats to nelabai galbūt ir supranti, nes reikia kažko, jog pastūmėtų tave į priekį, kad parodytų kelią, atrastum savo nišą, nuo kažko pradėtum. Kadangi pats to nežinai ir gali eiti bandyti vis kitus dalykus kasdien, bet kad užsikabintum turi padėti tėvai. Jiems aišku reikia likti kantriems, nežinau iš kur pas mano tėvus tiek to kantrumo buvo, nes vežiodavo mane kiekvieną dieną ir dabar esu čia. Galbūt kartais reikia griežtos rankos.       

– O kiek psichologija turi įtakos žaidžiant vis aukštesniame lygyje?

– Kuo tu ramesnis – tuo tau lengviau. Kildamas į aukštesnį lygį tu susiduri su vis didesniu spaudimu. Pats susikuri tokią mintį, kad negali susimauti, nes gali tekti atsisėsti ant suolo ar krist į žemesnį lygį. Todėl visada turi būti susikoncentravęs ir pasiruošęs. Reikia irgi treniruotis ties šia vieta.  

– Pats esi gana karštas žaidėjas?

– Karštas, taip gal neatrodo, bet labai karštas. 

– O kaip tau sekasi valdyti emocijas?

– Dabar geriau, nes senais laikais tekdavo išsilieti, kaip sakant. Aišku irgi reikia padirbėti ties ta vieta. 

– Ar yra buvę rungtynių, jog pratrūktum?

– Tikrai buvo ne vienos rungtynės, kad susinervinčiau, paleisčiau kamuolį. Per treniruotes taip pat. Esu karštas, galbūt to nesimato, bet dabar jau išeina susivaldyti.

– Tos emocijos vieniems žaidėjams padeda, kitiems labiau kenkia. O kaip yra tau?       

– Man kenkdavo. Kadangi esu įžaidėjas ir į tave žiūri visa komanda, todėl turi būti kaip pavyzdys. Turi eiti nuraminti, nesikarsčiuoti, nes nuo tokio tavo elgesio, pradeda ir komanda elgtis taip pat. Turi suvaldyti ją, anksčiau to padaryti nepavykdavo, o dabar pavyksta.

– Būdamas visai jaunas pradėjai žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje. Koks įspūdis buvo sužaidus pirmas rungtynes ar jaudinaisi? 

– Pačias pirmas rungtynes žaidžiau Radviliškio klube, kai man buvo 15 metų. Atsimenu išėjau, įmečiau tritaškį, tad buvau pakylėtas, skraidžiojau tarp debesų. O kada jau tapau didesne komandos dalimi ir 18 metų atėjau į „Perlą“, tada gaudavau daugiau minučių ir atsirado tas pasitikėjimas savimi.   

– Ar kaip jaunam žaidėjui buvo sunku įsilieti į NKL lygį? 

– Man tai buvo labai sunku. Buvau lyderis tarp savo metų ir metais vyresnių, tačiau atėjau į vyrų krepšinį ir viskas apsivertė 180 laipsnių. Fiziškumas, greitis, sprendimai – viskas.

– 2016 m. su Sudūvos komanda laimėjai NKL čempionatą, kokia atsmofera tada buvo komandoje ko joje išmokai?

–  Visų pirma, tai buvo surinkta labai gera komanda, puikus treneris, kuris nemažai padėjo su psichologija. Čia ir išmokau būti ramesniu, labiau pasitikėt savim ir kovoti iki galo. Tai buvo ta terpė, kai pakėliau savo žaidimą į aukštesnį lygį. 

– Esi minėjęs, kad pirmieji metai NKL tau buvo sunkiausi, o visgi, kuris sezonas tau buvo sunkiausias Lietuvos krepšinio lygoje?

– Irgi patys pirmieji metai. Atrodo iš moksleivių atėjau į vyrų krepšinį, po to iš NKL į LKL. Laimi NKL ir atrodo, kad esi pasiruošęs – ne, taip nėra. Reikėjo bent metų laiko persiorentuot dėl to pačio greičio, fiziškumo, kuris buvo kitame lygyje.   

– Ar gali palygint atvykimą į sostinę, kai pradėjai žaisti „Perle“ ir, kai šiais metais startavai „Ryto“ komandoje? 

–  Kai žaidei NKL buvo vienaip, o atėjus į LKL – vėl kitaip. Viskas kyla ir dalykus reikia daryti daug geriau.  

– O kaip galėtum apibūdinti savo patirtį Utenoje?

– Po NKL atėjau į „Juventus“ ir praleidau ten 3 metus, kurie man buvo naudingi. Tai yra puiki komanda, gera organizacija, tikrai pakliuvau į gerą terpę žiūrint į ateitį. Buvo smagu, turėjau gerą patirtį, nors buvo ir sunkių momentų. Išmokau įvairių krepšinio subtilybių ir tai buvo trys geri metai ten.

– Esi gavęs dovanų gesintuvą nuo Žydrūno Urbono, kas tai per istorija?

– Gavau jį dėl savo karšto būdo. Gavau ne tik gesintuvą, bet ir energetinio gėrimo„Red Bull“, kad suteiktų sparnus. Kai būnu karštas, tai reikia mane nugesinti, o kai būnu per daug nugesintas, tada reikia išgerti „Red Bull“, tai tokia ta istorija (juokiasi).  

– Taip pat esi žaidęs universiadoje, kurioje 2017 metais su studentų rinktine nugalėtoje JAV bei laimėjote aukso medalius. Kokia tada atmosfera buvo komandoje?

– Euforija. Toks pirmas trofėjus po NKL, buvo labai geras jausmas, dirbom pusę vasaros, atidavėme visas jėgas, tada siekėme aukščiausių tikslų. Kai daug dirbai ir viskas atsiperka su kaupu. Net dabar sunku kažkaip paaiškint tą jausmą, nes tai buvo visiška euforija.  

– Vasaras mėgsti skirti sunkioms treniruotėms?

– Esu sakęs anksčiau, kad jeigu vasarą sunkiai nedirbčiau, tai krepšinio nežaisčiau. Gal žaisčiau, bet megėjiškai.  

– Kaip atrodo tavo vasaros treniruočių procesas?

– Po sezono norisi pailsėti dvi ar tris savaites, o vėliau pradedi dirbti. Pirmą vasaros pusę dirbu fiziškai, o po to įjungiu ir krepšinio salę. Kai ateina komandinis pasiruošimas dirbi su ja ir ateina sezonas.

– Fizinio parengimo treneris gyrė tave, kad būtent šią vasarą daug sunkiai treniravaisi. Kaip atrodė tavo gyvenimas tas 6 savaites Teksaso valstijoje? 

– Būdavo taip, kad pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį bei penktadienį turėjau po dvi treniruotes svarmenų salėje. Dvi, tris savaites pradžioje dirbdavom ten, o vėliau eidavom ir į salę. Kartais gaudavosi po 3 treniruotes per dieną ir papildomai dar eidavom savaitgaliais. Buvo nelengvas laikotarpis, atrodė vienu metu, jog užtenka ir reikia važiuoti namo, tačiau pavyko persilaužti ir jaučiausi pasirengęs naujam sezonui.

– Ar Amerikoje turėjai laisvo laiko pamatyti jų kultūrą?

– Per daug neturėdavau. Mieste, kuriame gyvenome, buvo labai karšta, tad kartais važiuodavau į miestą ar už jo pasižiūrėti kaip gyvena žmonės. Tačiau pagrinde buvo tik darbas.     

– Šiais metais debiutavai Lietuvos nacionalinėje rinktinėje atrankos turnyre. Esi minėjęs, kad manei, jog tada sąrašuose įsivėlė klaida, bet kuo tai buvo ypatinga tau asmeniškai?

– Kai pirmą kartą pakvietė, sakiau nejuokaukit. Paskambinau tėvams, jie irgi sako, kad nejuokaučiau, bet pasakiau, jog nemeluoju, tai tėvai labai apsidžiaugė. Atėjo laikas, kai susirinkome ir buvo lengvas kosmosėlis, bet praėjo pirmos dienos, išvažiavome, sužaidėme rungtynes, dar neblogai sekėsi ir buvo smagu.

– O kaip, pavyzdžiui, anksčiau vertindavai aršias Juventus ir Ryto dvikovas tiek Karaliaus Mindaugo taurėje, tiek atkrintamosiose. 

– Pirmais metais KMT teko net laimėti, buvo daug džiaugsmo. O apskritai, tai visada kovodavome, kadangi neturėdavome ką prarasti. „Rytas“ būdavo stipri komanda, tad mes savo charakteriu ir kovingumu duodavom tą kovą. Kiek pavykdavo, kiek ne, kartais gal pritrūkdavo fortūnos. 

– Ar tai būdavo kaip papildoma motyvacija žaidžiant prieš sostinės komandą?

– Faktas, visada norisi laimėti prieš stipresnę komandą. Kad ir kur bežaistum, tu nori užimti jų vietą, dėl to ir kovoji. 

– Kas lėmė tavo sprendimą šią vasarą persikelti į „Rytą“? 

– Lėmė tai, jog „Rytas“ pasiūlė geriausias sąlygas, iš visų ekipų, kurios manimi domėjosi. Labai daug jų aišku nebuvo, bet jie davė tai, ko aš norėjau ir daug negalvojau. Būdamas Amerikoje sutarėme visas sąlygas ir viskas.

– Koks tas jausmas pradėjus čia žaisti? Taip pat puikiai debiutavai ir Europos taurės kovose namų arenoje, kokia ta atmosfera?

– Labai jaudinausi. Tokio lygio rungtynėse žaidžiau pirmą kartą, atmosfera buvo nereali, žmonės palaikė, visi žaidėme užsivedę ir dar laimėjome. Tai turbūt geriausias debiutas, koks tik gali būti. Svarbiausia pergalė ir visi laimingi.

– Atlikai 8 rezultatyvius perdavimus ir šį žaidimo elementą išnaudoji gana dažnai. Pernai tapai ir daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliekančiu LKL žaidėju. Ar visada pirmiausia stengiesi atrasti komandos draugus?

– Faktas. Mano pozicija yra tokia, jog turiu juos atrasti, kad jie pelnytų taškus. Tam tikrose situacijose turiu paduoti kamuolį. Kartais neišeina paduoti tų perdavimų tiek, kiek norisi, bet čia yra žaidimo dalis. Darai tai, kas pasakyta ir laikaisi sistemos.  

– Kalbant apie komandos draugus. Kaip sutari su jais?

– Visi gerai sutariam, labai draugiška kompanija. Vieni kitus kartais patraukiam per dantį, tačiau visi esame draugiški. 

– Kokių dalykų iš tavęs žaidžiant prašo treneris?

– Geros gynybos ir jog kontroliuočiau žaidimo tempą. 

– Kiek lemia žaidimas namų arenose?

– Iš tikrųjų lemia daug. Kiekviena komanda žaidžianti namuose, žaidžia su dvigubai didesne energija, tai yra labai svarbus faktorius norint laimėti rungtynes. 

– Ar tavo draugė ateina į namų rungtynes?

– Visada ateina, palaiko, rėkia (juokiasi).

– O tėvai ar stebi tavo žaidimą?

– Taip, būna atvažiuoja irgi. Nuo krepšinio jie labai neatitrūksta ir atstumas nėra priežastis to. 

 – Ar tėtis stebėdamas žaidimą pasako tau kokių pastebėjimų?

– Visą laiką pasako. Gaunu jų, nors sužaidžiu gerai, o kai blogai, gaunu jų daugiau. Mama irgi įsitraukus dabar duoda kažkokių patarimų.

– Galbūt turi asmeninių tikslų LKL ar Europos taurėje?

– Visada turiu tikslų ir svajonių, bet nenoriu garsiai apie tai kalbėti, nes reikia dirbt ir viską pamatysime ateityje. 

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Šiauliuose - uraganinis puolimas ir į pergalių kelią grįžusio  "Neptūno" revanšas
Šiauliuose - uraganinis puolimas ir į pergalių kelią grįžusio "Neptūno" revanšas
„Neptūnas“ (6/4) tęsia savo pergalių seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.Fantastišką puolimą pademonstravę klaipėdiečiai išvykoje 102:95 (26:20, 25:21,
Pro šalį mėtęs D.Sabonis surinko dvigubą dublį, o "Pacers" nepasipriešino "Bucks"
Pro šalį mėtęs D.Sabonis surinko dvigubą dublį, o "Pacers" nepasipriešino "Bucks"
Taiklumu pasigirti negalėjęs Domantas Sabonis vis tiek užfiksavo dvigubą dublį, tačiau Indianos „Pacers“ (7-6) ekipa namie 83:102 (22:26, 14:23, 27:22, 20:31) neprilygo Milvokio „Bucks“
J.Hardenas sukratė 49 taškus Minesotoje, P.George'as ne mažiau įspūdingai debiutavo Los Andžele
J.Hardenas sukratė 49 taškus Minesotoje, P.George'as ne mažiau įspūdingai debiutavo Los Andžele
Asmeninį karjeros rekordą pasiekęs Jamesas Hardenas atliko net 41 metimą, o rezultatyvus jo šou nulėmė užtikrintą Hjustono „Rockets“ (10-3) pergalę.Nukraujavusi, tačiau po
"Clippers" pergalė prieš "Hawks" - didžiausiu skirtumu klubo istorijoje
"Clippers" pergalė prieš "Hawks" - didžiausiu skirtumu klubo istorijoje
Kaip jau skelbėme, šiąnakt įspūdingą rezultatyvumą sirgaliai išvydo Los Andžele, kur galingai praėjusią naktį debiutavo po traumos atsitiesęs "Clippers" (8/5) naujokas
Ž.Urbonas apie KMT burtus: "Vėl "Rytas"? Eik tu šikt...Jau užkniso žaisti su tuo "Rytu"
Ž.Urbonas apie KMT burtus: "Vėl "Rytas"? Eik tu šikt...Jau užkniso žaisti su tuo "Rytu"
Šeštadienį ištraukti Karaliaus Mindaugos taurės burtai eilinį kartą ketvirtfinalyje suvedė Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ klubus.Ketvirtus metus
"Rytas" sutriuškino "CBet" su solidžiai pasirodžiusiu K.Kriisa
"Rytas" sutriuškino "CBet" su solidžiai pasirodžiusiu K.Kriisa
Po nesėkmės Kėdainiuose atsitiesęs Vilniaus „Rytas“ (7-2) sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 88:64 (26:15, 14:16,
"Juventus" įveikė dzūkus, A.Jomantas vėl mėtė tritaškius
"Juventus" įveikė dzūkus, A.Jomantas vėl mėtė tritaškius
Utenos „Juventus“ (4/5) pirmąjį „Betsafe–LKL“ pirmenybių ratą užbaigė pergale.Po 2 kėlinių uteniškiai atsilikinėjo 3 taškų skirtumu, tačiau po pertraukos
Ištraukti KMT ketvirtfinalio burtai: "Rytas" ketvirtus metus iš eilės susikaus su "Juventus"
Ištraukti KMT ketvirtfinalio burtai: "Rytas" ketvirtus metus iš eilės susikaus su "Juventus"
Šeštadienį įvykusioje burtų traukimo ceremonijoje paaiškėjo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio poros.Mačo tarp Vilniaus „Ryto“ ir Prienų „CBet“
Graikijos žiniasklaida lenkiasi K.Kemzūrai: jis rado "Žalgirio" Achilo kulną
Graikijos žiniasklaida lenkiasi K.Kemzūrai: jis rado "Žalgirio" Achilo kulną
Slogiai sezoną Eurolygoje pradėjusi Pirėjo „Olympiakos“ ekipa grįžo į pergalių kelią namuose 83:74 įveikdama Kauno „Žalgirį“, o tiek krepšininkai, tiek Šarūnas
Eurolygos gražiausių momentų dešimtuke - įspūdingi blokai, vienas jų - E.Ulanovui
Eurolygos gražiausių momentų dešimtuke - įspūdingi blokai, vienas jų - E.Ulanovui
Eurolyga paskelbė aštuntojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, kuriame netrūksta įspūdingai blokuotų metimų.Trečią vietą užėmė efektingas Pirėjo "Olympiakos" puolėjo
"Pieno žvaigždžių" gretose - Lietuvoje puikiai pažįstamas amerikietis
"Pieno žvaigždžių" gretose - Lietuvoje puikiai pažįstamas amerikietis
Į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ atvyksta puikiai Lietuvoje pažįstamas amerikietis. Gedimino Petrausko treniruojama ekipa pasirašė sutartį su 31-erių gynėju Malcolmu Grantu.183
"Jazz" įžaidėjas negavo nė vienos techninės pražangos per 800 rungtynių
"Jazz" įžaidėjas negavo nė vienos techninės pražangos per 800 rungtynių
Jutos "Jazz" komandos atakų organizatorius Mike'as Conley - tolerantiškiausias NBA krepšininkas per pastaruosius 25 metus.Amerikietis jau sužaidė 800 rungtynių, per kurias
Prieniškiai nesėkmių seriją tikisi nutraukti dvikovoje su "Rytu" (visos prognozės, komentarai)
Prieniškiai nesėkmių seriją tikisi nutraukti dvikovoje su "Rytu" (visos prognozės, komentarai)
„Betsafe–LKL“ komandos jau įveikė ketvirtį reguliariojo sezono distancijos ir šeštadienį pradės kovas antrajame čempionato rate.Per dvi savaitgalio dienas savo rungtynes
Rezultatyvaus D.Sabonio dvigubas dublis nublanko prieš J.Hardeno šou
Rezultatyvaus D.Sabonio dvigubas dublis nublanko prieš J.Hardeno šou
Domantas Sabonis vėl buvo rezultatyviausias ir naudingiausias Indianos „Pacers“ (7-5) žaidėjas, tačiau komandos pergalei jo pastangų buvo maža. Nate'o McMillano auklėtiniai
K.Valančiūnas neprilygo R.Gobertui, tačiau "Grizzlies" įveikė "Jazz"
K.Valančiūnas neprilygo R.Gobertui, tačiau "Grizzlies" įveikė "Jazz"
Jonas Valančiūnas aikštėje vėl susigrūmė su Prancūzijos rinktinės vidurio puolėju Rudy Gobertu, ir nors lietuvis tiesioginę dvikovą oponentui pralaimėjo, jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“
LeBronas pratęsė pergalingą "Lakers" žygį, "Wizards" vokietis užfiksavo istorinę statistiką
LeBronas pratęsė pergalingą "Lakers" žygį, "Wizards" vokietis užfiksavo istorinę statistiką
LeBronas Jamesas surengė galingą pasirodymą, o jo vedama Los Andželo „Lakers“ (10-2) komanda liko pergalingame kelyje.Vakarų konferencijos lyderiai namuose 99:97 (20:30, 29:20, 25:21,
NBA Top 10 viršūnėje - L.Jameso skrydis ir pergalingas M.Monko šūvis
NBA Top 10 viršūnėje - L.Jameso skrydis ir pergalingas M.Monko šūvis
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė lapkričio 15 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Antroje vietoje atsidūrė įspūdingas Los Andželo "Lakers"
D.Dedmonas pertraukos metu pasistiprino sirgaliaus užkandžiais
D.Dedmonas pertraukos metu pasistiprino sirgaliaus užkandžiais
Sakramento "Kings" komandos vidurio puolėjas Dewayne'as Dedmonas rungtynių su Los Andželo "Lakers" metu paragavo sirgaliaus maisto.213 cm ūgio milžinas pasistiprino pertraukos
K.Kemzūros komandai pralaimėjęs Šaras: jis paruošė geresnį planą
K.Kemzūros komandai pralaimėjęs Šaras: jis paruošė geresnį planą
Kauno „Žalgiris“ penktadienį Graikijoje 74:83 pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ klubui, o žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius po šios nesėkmės kalbėjo
"Žalgiris" Graikijoje nusileido K.Kemzūros auklėtiniams
"Žalgiris" Graikijoje nusileido K.Kemzūros auklėtiniams
Eurolygos aštuntajame ture susidūrė dviejų strategų iš Lietuvos - Kęstučio Kemzūros ir Šarūno jasikevičiaus - treniruojamos komandos.Kauno "Žalgiris" (3/5) Graikijoje
Ž.Obradovičius pratrūko keiksmais savo žaidėjams
Ž.Obradovičius pratrūko keiksmais savo žaidėjams
Kaip jau rašėme, Stambulo "Fenerbahče"  klubas penktadienį aštuntajame Eurolygos ture patyrė jau šeštą nesėkmę.Turkijos vicečempionai Rusijoje 70:88 neprilygo
LKL senbuviai: ilgiausiai lygoje žaidžiantys krepšininkai
LKL senbuviai: ilgiausiai lygoje žaidžiantys krepšininkai
Kai Mindaugas Lukauskis pirmą kartą išbėgo į aikštę Lietuvos krepšinio lygoje, Arvydas Sabonis buvo dar tik pradedantis karjerą „Portland Trail Blazers“ komandoje,
"Lokomotiv" prezidentas apie trenerio atleidimą: ši sudėtis gali daugiau!
"Lokomotiv" prezidentas apie trenerio atleidimą: ši sudėtis gali daugiau!
Kaip jau rašėme, Vilniaus "Ryto" varžovas Europos taurės B grupėje Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas atleido vyriausiąjį trenerį Luca Banchi ir jau ieško jam
"Lietuviškasis" Krasnodaro klubas atsisveikino su vyriausiuoju treneriu
"Lietuviškasis" Krasnodaro klubas atsisveikino su vyriausiuoju treneriu
Vilniaus "Ryto" varžovas Europos taurės B grupėje Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas atleido vyriausiąjį trenerį Luca Banchi ir jau ieško jam pamainos, praneša
G.Maldūnas: apie pirmąją pergalę Čempionų lygoje ir P.Valinsko atvykimą ir kita
G.Maldūnas: apie pirmąją pergalę Čempionų lygoje ir P.Valinsko atvykimą ir kita
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šią savaitę sieks užbaigti pakiliomis nuotaikomis, kokiomis ją ir pradėjo, kai antradienį FIBA Čempionų lygoje 98:83 nugalėjo Torunės „Polski
C.Anthony pagaliau rado juo patikėjusį NBA klubą
C.Anthony pagaliau rado juo patikėjusį NBA klubą
Pastaruoju metu niekam nebereikalingas vienas ryškiausių šio šimtmečio JAV krepšininkų Carmelo Anthony visgi grįžta į NBA lygą.Su daugiau nei metus nerungtyniavusia blėstančia
"Shaqtin' A Fool" laidoje - "klišarankis" "Lakers" gynėjas bei įžaidėju nutaręs tapti T.Thompsonas
"Shaqtin' A Fool" laidoje - "klišarankis" "Lakers" gynėjas bei įžaidėju nutaręs tapti T.Thompsonas
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda bei TNT apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas pristatė savo tradicinę rubriką "Shaqtin' A Fool", kurioje parodomi juokingiausi
Latvių žvaigždė nušvilpta Niujorke, L.Dončičius driokstelėjo penktą trigubą dublį
Latvių žvaigždė nušvilpta Niujorke, L.Dončičius driokstelėjo penktą trigubą dublį
Kristapas Porzingis viešnagę Niujorke atsimins ilgai – Latvijos krepšinio žvaigždė nuo priešiškai nusiteikusių „Knicks“ fanų švilpimo negalėjo

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime