D.Dulkio klubas sunkia pergale startavo Lenkijos pirmenybių pusfinalyje

Sunkia pergale Lenkijos pirmenybių pusfinalyje startavo Deivido Dulkio atstovaujamas Gdynės "Arka" klubas.

Reguliariojo sezono nugalėtojai namie po atkaklios kovos 94:91 (33:23, 28:21, 16:19, 17:28) įveikė Vloclaveko "Anwil" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Per pirmuosius du kėlinius net 17-os taškų pranašumą susikrovę aikštės šeiminkai vos neprisižaidė lemiamame ketvirtyje. Likus 5 sekundėms komandas skyrė vienas taškas (92:91), Krzysztof Szubarga realizavo abu baudų metimus, o varžovų tritaškis tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Dulkys pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/7 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

"Arka": J.Bostičius 27, K.Szubarga 16 (6 atk. kam.), D.Wyka 14 (4/5 trit.), J.Florence'as 10 (10 rez. perd.), B.Woloszynas 9 (6 atk. kam.).

"Anwil": I.Almeida 24, A.Broussardas 18 (5 rez. perd., 3 per. kam.), Ch.Simonas 11 (3/5 trit.), S.Szewczykas (5 atk. kam.) ir M.Michalakas po 10.

Ispanijoje A.Kulbokos ir D.Dulkio dvikovoje - trileris su dviem pratęsimais
Ispanijos pirmenybėse įvykusios "lietuviškos" dvikovos metu nugalėtojas paaiškėjo tik po dviejų pratęsimų.Deividu Dulkio atstovaujamas Manresos "Baxi" (2/5) klubas
P.Dambrauskas pirmąja pergale Lenkijoje džiaugėsi prieš favoritus
Pirmąją pergalę Lenkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Pauliaus Dambrausko atstovaujama Ostruvo "BM Slam" (1/5) komanda.Ji netikėtai išvykoje 71:69 (16:16,
D.Dulkio komanda nepasipriešino "Real"
Deivido Dulkio atstovaujama Manresos "Baxi" (1/5) komanda ir toliau išlieka Ispanijos ACB krepšinio lygos turnyrinės lentelės dugne.Ji išvykoje 74:94 (28:27, 16:28, 15:21,
"Lietkabelis" Ispanijoje neatsilaikė prieš D.Dulkio klubą
Nesėkmę FIBA Čempionų lygos A grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (0/2) klubas, kuris išvykoje 70:76 (15:13, 15:19, 21:24, 19:20) nusileido Manresos „Baxi“
"Lietkabelio" oponentas - su Eurolygos treneriu ir pavojingu snaiperiu iš Lietuvos
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas trečiadienį žais antrąsias FIBA Čempionų lygos A grupes rungtynes. Šįkart panevėžiečių laukia dvikova Manresoje su „Baxi“ ekipa.
J.Gintvainis neišsiskyrė, bet jo komanda laimėjo trilerį
Sudėtingą pergalę Lenkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Stargardo "Spojnia" (2/3) komanda su Jokūbu Gintvainiu.Ekipa išvykoje per pratęsimą 97:93 (22:23,
Prieš dvikovą su "Lietkabeliu" - triuškinamas D.Dulkio klubo pralaimėjimas Ispanijoje
Prieš FIBA Čempionų lygos dvikovą su Panevėžio "Lietkabeliu" triuškinamą pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse patyrė Deivido Dulkio klubas.Sekmadienį Manresos "Baxi"
Solidžiai pasirodžiusio D.Dulkio ekipa Čempionų lygoje startavo sunkia pergale
Sunkia pergale FIBA Čempionų lygoje startavo Deivido Dulkio atstovaujama Manresos "Baxi" (1/0) komanda.Italijos klubas savo gerbėjų akivaizdoje paskutinę minutę 85:81 (14:11, 18:22, 25:26,
Ispanijoje D.Giedraičio klubas įveikė D.Dulkio ekipą
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį susitiko komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Dovydo Giedraičio atstovaujamas Madrido "Estudiantes" (2/2) klubas namie 87:79
Rezultatyvaus P.Dambrausko žaidimo pergalei Lenkijos pirmenybėse nepakako
Lenkijos pirmenybėse vis dar be pergalių lieka Pauliaus Dambrausko atstovaujama komanda.Ostruvo "BM Slam Stal" (0/3) klubas išvykoje po atkaklios kovos 74:80 (16:24, 18:13, 28:14, 12:29)
Rezultatyviai žaidusio J.Gintavinio klubas nusileido Lenkijos lygos lyderiams
Antrą nesėkmę Lenkijos pirmenybėse patyrė po pertraukos atsibudusio, bet savo komandai jau nepadėjusio Jokūbo Gintvainio atstovaujamas klubas.Šeštadienį Stargardo "Spojnia"
Ispanijos pirmenybėse - dramatiška D.Dulkio komandos nesėkmė
Nesėkmę po itin dramatiškos kovos Ispanijos pirmenybėse patyrė Deivido Dulkio komanda.Sekmadienį Manresos "Baxi" (1/2) klubas savo gerbėjų akivaizdoje 74:75 (17:21, 12:15, 27:20,
P.Dambrauskas buvo vienas lyderių, tačiau Lenkijoje patirta jau antroji nesėkmė
Kol kas neseniai prasidėjusiame Lenkijos pirmenybių sezone pergalės skonio nepavyko patirti Pauliaus Dambrausko komandai.Ketvirtadienį Ostruvo "BM Slam Stal" (0/2) klubas namie po atkaklios
Ispanijoje D.Dulkys vėl pasirodė blankiai
Nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė vėl blankiai pasirodžiusio Deivido Dulkio komanda.Manresos "Baxi" (1/1) klubas išvykoje 65:79 (16:20, 13:23, 16:19, 20:17) nusileido Burgoso
Puikaus P.Dambrausko pasirodymo pirmajame Lenkijos čempionato mače nepakako
Paulius Dambrauskas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias dvikovos žaidėjas, tačiau jo komanda pralaimėjo pirmąjį Lenkijos pirmenybių mač.Ostruvo "Slam Stal" (0/1) klubas namie po
P.Dambrausko taikiklis Lenkijos Supertaurės rungtynėse strigo
Pauliaus Dambrausko atstovaujamai Astravo "Slam Stal Wielkopolski" nepavyko iškovoti Lenkijos Supertaurės.Ekipa 66:95 (22:27, 10:17, 23:20, 11:31) neprilygo Vroclaveko "Anwil"
Kovoje dėl septintos vietos amerikiečiams pasipriešino ir lenkai
Pasaulio čempionato kovoje dėl septintos vietos Pekine susitiko dvi komandos, kurios pirmenybėse pateikė dideles staigmenas - viena dėl labai žemos užimtos pozicijos, kita - dėl patekimo tarp aštuonių
D.Dulkys grįžta į Ispanijos "Endesa" lygą
Praėjusį sezoną Lenkijoje rungtyniavęs Deividas Dulkys po dviejų metų pertraukos grįžta į Ispaniją.Oficialiai pranešta, kad 31 -erių metų snaiperis sukirto rankomis su Manresis "Baxi"
Čekai ketvirtajame kėlinyje palaužė Lenkiją ir kovos dėl 5 vietos
Čekijos rinktinė pasaulio čempionate Kinijoje kovos dėl 5 -ios vietos su Serbijos krepšininkais.Tai, paaiškėjo po šiandien įvykusių rungtynių, kuriose čekai po atkaklios kovos
Ispanai tik lemiamame ketvirtyje palaužė atkakliai besipriešinusią Lenkiją
Antrąja pasaulio čempionato Kinijoje pusfinalio dalyve tapo Ispanijos rinktinė.Ketvirtfinalyje Sergio Scariolo auklėtiniai tik paskutiame kėlinyje įtvirtino savo pranašumą ir įveikė Lenkiją
Kovoje dėl pirmos vietos I grupėje Argentina tiesiog sumindė lenkus
Pasaulio čempionato I grupėje susitiko dvi dar nepralaimėjusios rinktinės, bet intrigos šiame susitikime nebuvo.Argentina (5/0) pratęsė pergalių seriją be jokio vargo 91:65 (20:14,
Ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję lenkai laimėjo trilerį prieš Rusiją
Fošano mieste prasidėjusiopasaulio čempionato antrojo etapo rungtynėse įvyko įtempta ir permaininga kova tarp kaimyninių europos valstybių.Lenkijos nacionalinė komanda 79:74 (16:22,
Lenkai pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų
Pekine vykusių pasaulio čempionato A grupės varžybų nugalėtoja tapo nė sykio nesuklupusi Lenkijos nacionalinė komanda.Pirmajame kėlinyje buksavę lenkai vėliau perėmė iniciatyvą ir 80:63 (20:24,
Lenkai niršta: pergalę trukdė iškovoti už ausų Kinijos rinktinę tempę teisėjai
Po daugiau nei pusės amžiaus į pasaulio čempionatą sugrįžę Lenkijos krepšininkai po dviejų pergalių iš eilės užsitikrino pirmąją A grupės vietą, tačiau po pergalės prieš
Lenkai per pratęsimą palaužė pasaulio čempionato šeimininkus
Dramatišką pergalę Pasaulio čempionato antrajame grupės etapo ture pasiekė Lenkijos krepšininkai (2/0).Pastarieji A grupėje po įtemptos kovos, kurioje prireikė ir papildomų 5 minučių,
Kaimynai pergale startavo pasaulio čempionate Kinijoje
kinijoje prasidėjusiame pasaulio čempionate pergalingai startavo kaimyninės Lenkijos nacionalinė komanda.Pekine vykiusiame A grupės mače Mike'o Tayloro auklėtiniai 80:69 (22:24, 22:12, 16:15,
D.Dulkys - vienas "Armani Olimpia" lyderių draugiškame mače
Naujam sezonui pasiruošimą pradėjusi Milano „Armani Olimpia“ sužaidė pirmąjį kontrolinį susitikimą, kuriame vienu ekipos lyderių buvo Deividas Dulkys.Ettore Messinos auklėtiniai
Pavasarį "Neptūną" palikęs amerikietis rungtyniaus Lenkijoje
Su Klaipėdos "Neptūno" komanda prieš prasidedant Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamosioms varžyboms atsisveikinęs amerikietis Kyle'as Weaveris rado naują klubą.Lengvabūdišku