D.Dulkys pranoko R.Giedraitį, bet pergalę šventė pastarasis

Dar vieną pergalę Europos taurės turnyre iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" (7/2) komanda.

Vokietijos klubas išvykoje 76:64 (19:12, 25:21, 17:19, 15:12) pranoko Gdynės "Arka" (1/8) ekipą su Deividu Dulkiu.

Pastarasis sužaidė geriausią šio sezono mačą Europos taurėje - gynėjas per 21 minutę pelnė 22 taškus (2/2 dvit., 6/10 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, tiek pat sykių prasižengė bei surinko 21 naudingumo balą.

Tuo tarpu R.Giedraitis per 25 minutes pasižymėjo 9 taškais (2/9 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 15 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose D.Dulkys buvo vienintelis krepšininkas pelnęs dviženklį taškų skaičių, Robertas Upshow pridėjo 9.

Nugalėtojams Nielsas Giffey įmetė 18, Luke'as Sikma - 16 taškų.

A.Dulkio klubas sutvirtino lyderio pozicijas, lietuvis žaidė naudingai
Tik pirmą kėlinį snaudusi Deivido Dulkio atstovaujama Gdynės "Arka" (25/4) komanda iškovojo užtikrintą pergalę Lenkijos čempionate.Sekmadienį lygos lyderiai savo aikštėje
R.Giedraitis buvo labai netaiklus, D.Waltonas vėl pasižymėjo perdavimais
Roko Giiedraičio metimai retai pasiekdavo tikslą, tačiau Berlyno "Alba" (21/5) iškovojo pergalę Vokietijos čempionate.Vėlų šeštadienio vakarą "albatrosai"
R.Giedraitis po pralaimėto Europos taurės finalo pyktį išliejo Vokietijos čempionate
Europos taurės turnyro finale pralaimėjusi ir tiesioginio kelalapio į Eurolygą neiškovojusi Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" (20/5) komanda sieks tai padaryti per vietinį
Solidžiai pasirodžiusio D.Dulkio ekipa laimėjo paskutinėmis sekundėmis
Solidžiai pasirodžiusio Deiviodu Dulkio atstovaujama Gdynės "Arka" (24/4) komanda iškovojo itin sunkią pergalę Lenkijos pirmenybėse.Lygos lyderiai savo gerbėjų akivaizdoje 90:88
Rezultatyviausiai žaidęs R.Giedraitis liko be bilieto į Eurolygą - taurę iškovojo "Valencia"
Valensijos "Valencia Basket" krepšininkai ketvirtą kartą triumfavo antrame pagal prestižą Senojo žemyno krepšinio turnyre bei po metų pertraukos grįš į Eurolygą.Antradienį
Staigmena Lenkijoje: lyderis D.Dulkio klubas namie nusileido "lietuviškai" Ščecino ekipai
Sekmadienį "lietuviškų" ekipų dvikovoje Lenkijos čempionate užfiksuota staigmena.Deivido Dulkio atstovaujama lygos lyderė Gdynės "Arka" (23/4) komanda savo gerbėjų akivaizdoje
"Alba" su R.Giedraičiu po pragariškos kovos nukėlė finalo seriją į lemiamą mačą
Antrosios Europos taurės turnyro finalo serijos rungtynes priminė tikrą įtempto siužeto trilerį, kuriame situacija kelis kartus apsivertė aukštyn kojomis.Vis tik jo pabaiga laimingai susiklostė
Ar Giedraitis nuskraidins "Albatrosus" į Eurolygą?
Berlyno „Alba“ klubas, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės krepšininkas Rokas Giedraitis, sieks įveikti Valensijos „Basket“ komandą ir išlyginti Europos taurės
"Alba" su R.Giedraičiu nesėkme pradėjo Europos taurės finalo seriją
Berlyno "Alba" komanda su Roku Giedraičiu nesėkme pradėjo Europos taurės finalo seriją, kurioje kovojama dėl kelialapio į Eurolygą.Antradienį Vokietijos klubas Ispanijoje 75:89 (13:20,
D.Dulkio tritaškiai Lenkijoje skriejo pro šalį
Prastas rungtynes Lenkijoje sužaidė lietuvis Deividas Dulkys, kurio taikiklis laimėtose rungtynėse buvo visiškai nusimušęs.Jo atstovaujama Gdynės "Arka" (23/3) svečiuose 89:84
"Alba" su R.Giedraičiu ir D.Waltonu nepasigailėjo B.Madgeno ekipos
Triuškinančią pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Berlyno "Alba" (19/5) klubas su Roku Giedraičiu ir šį sezoną Kauno "Žalgiryje" neįsitvirtinusiu Derricku
R.Giedraitis - simboliniame Europos taurės krepšininkų penketuke
Puikų sezoną žaidžiantis vasarą į Berlyno "Alba" gretas persikėlęs ir ten kitą lietuvį Marių Grigonį pakeitęs Rokas Giedraitis sužavėjo ne tik Berlyno klubo sirgalius, bet ir Europos
Europos taurės metų strategas - R.Giedraičio treneris
Europos taurės turnyro metų treneriu pripažintas Berlyno "Alba" komandos strategas Aito Renesesas Garcia.Vokietijos klubas, kurio marškinėlius vilki Rokas Giedraitis, šiame
M.Echodui - Europos taurės kylančios žvaigždės laurai
Vilniaus „Ryto“ vidurio puolėjas Martynas Echodas sulaukė pripažinimo bei buvo apdovanotas Europos taurės turnyro kylančios žvaigždės apdovanojimu. Vienu perspektyviausiu turnyro krepšininku
Filmuojamas dokumentinis serialas apie "Ryto" sezoną
Didžiausia pasaulyje internetinė filmų bei serialų transliuotoja internetu „Netflix“ filmuoja dokumentinį serialą apie 2018-2019 metų Vilniaus „Ryto“ sezoną. Jau kurį laiką
Prastai žaidusio R.Giedraičio ekipa triumfavo principinėje dvikovoje
Dramatišką pergalę Vokietijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Berlyno "Alba" (17/5) komanda su Roku Giedraičiu.Sostinės klubas išvykoje principinėje dvikovoje
D.Dulkys išsiskyrė kova dėl kamuolių, jo komanda neužleido pirmosios vietos
Kova dėl atšokusių kamuolių netikėtai išsiskyrusio gynėjo Deivido Dulkio atstovaujama Gdynės "Arka" (22/3) komanda išliko turnyrinės lentelės viršūnėje,
Į "Ryto" rėmėjų gretas įsiliejo "ORLEN Lietuva"
Vilniaus „Rytas“ sėkmingai plečia savo rėmėjų gretas. Šią savaitę sostinės ekipa pasirašė sutartį su viena didžiausių naftos perdirbimo įmonių Lietuvoje „ORLEN
Naudingai žaidusio D.Dulkio komanda įsitvirtino pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje
Naudingai žaidusio Deivido Dulkio atstovaujama Gdynės "Arka" (21/3) komanda įsitvirtino pirmojoje Lenkijos pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. Dabar ją nuo artimiausių persekiotojų
"Alba" - Europos taurės finale, R.Giedraitis - rezultatyvus
Europos taurės pusfinalyje trečiųjų rungtynių neprireikė ir Roko Giedraičio atstovaujamai Berlyno "Alba" komandai.Vokietijos klubas išvykoje 87:81 (25:23, 26:19, 22:20, 14:19) antrą
"Rytą" eliminavusi "Valencia" - Europos taurės finale
Ketvirtfinalyje Vilniaus "Rytą" eliminavusi Valensijos "Valencia Basket" komanda laimėjo abi pusfinalio rungtynes ir dėl patekimo į Eurolygą kovos Europos taurės finale.Penktadienį
D.Dulkio ekipa toliau skina pergales Lenkijoje
Pirmaujanti Lenkijos čempionato ekipa toliau išlieka Gdynės "Arka" (20/3) komanda su Deividu Dulkiu.Ji namie 86:80 (25:17, 16:26, 14:17, 31:20) nugalėjo Starogardo "Polpharma"
R.Giedraitis svariai prisidėjo prie pirmosios "Alba" pergalės pusfinalyje
Europos taurės pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių namų pranašumą išsaugojo Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" komanda.Vokietijos klubas savo aikštėje
"Ryto" skriaudikai laimėjo pirmąjį pusfinalio mačą ir išsaugojo aikštės pranašumą
Europos taurės aštuntfinalyje Vilniaus "Rytą" eliminavę Valensijos "Valencia Basket" klubas laimėjo pirmąją pusfinalio dvikovą ir kovoje iki dviejų pergalių išsaugojo
R.Giedraitis svariai prisidėjo prie "Alba" pergalės vietiniame fronte
Užtikrintą pergalę Vokietijos čempionate iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno "Alba" (16/5) komanda.Į Europos taurės pusfinalį patekęs vokiečių klubas išvykoje
Svarus D.Dulkio indėlis į pergalę, jo klubas išlieka Lenkijos lygos lyderiu
Sunkią pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo Deivido Dulkio atstovaujama Gdynės "Arka" (19/3) komanda.Lygos lyderiai tik dėka puikiai sužaisto trečiojo kėlinio 78:74 (23:24, 19:21,
Izraelio pasą gavęs A.Stoudemire'as: šios akimirkos laukiau daug metų (komentarai)
Šešiskart NBA "Visų žvaigždžių" dalyvis Amare Stoudemire'as trečiadienį gavo Izraelio pasą.Tą pačią dieną naujai iškeptas "žydas" su Jeruzalės
R.Giedraičio metimas - tarp gražiausių Europos taurės momentų
Europos taurė paskelbė gražiausių ketvirtfinalio epizodų penketuką, kuriame ketvirtą vietą užėmė Roko Giedraičio metimas.Berlynos "Alba" puolėjas po savo netaiklaus metimo pats sugriebė