D.Gailius keliasi į Turkiją

Praėjusį sezoną Ispanijos "Endesa" lygoje rungtyniavęs Deividas Gailius ateinantį sezoną žais Turkijos čempionate.

Skelbiama, kad 30 -metis lietuvis sukirto rankomis su Izmiro "Pinar Karsiyaka" komanda.

Pastaroji praėjusį sezoną Turkijos pirmenybėse liko dešimta ir į atkrintamąsias nepateko.

D.Gailius Ispanijos čempionate vilkėjo Burgoso "Miraflores" klubo aprangą ir vidutiniškai per rungtynes rinko 10,4 taško bei atkovojo po 4 atšokusius kamuolius.

V.Micičiaus vedamas "Anadolu Efes" per pratęsimą įveikė "Fenerbahče"
Buvusio žalgiriečio Vasilije Miciačiausvedamas "Anadolu Efes" klubas Turkijos pirmenybių finalo antrajame mače įveikė čempionus.Antradienį Ergino Atamano auklėtiniai namie po pratęsimo
Turkijos lygos finalo starte nukraujavęs "Fenerbahče" užtikrintai įveikė Eurolygos vicečempionus
Turkijos pirmenybėse prasidėjo finalo varžybos, kuriose ginklus surėmė du Eurolygoje dalyvaujantis Stambulo krepšinio grandai.Čempiono titulą ginantis "Fenerbahče" klubas svečių
Buvę žalgiriečiai atvedė Eurolygos vicečempionus į Turkijos pirmenybių finalą
Stambulo "Anadolu Efes" klubas tiesiausiu keliu žengė į Turkijos krepšinio pirmenybių finalą.Trečiadienį Eurolygos vicečempionai išvykoje 78:72 (17:15, 24:21, 21:15, 16:21)
"Fenerbahče" - viena koja Turkijos finale
Praėjusių metų finalininkai Stambulo "Fenerbahče" ir Buršos "Tofaš" šį sezoną ginklus surėmė jau Turkijos krepšinio lygos pusfinalyje.Čempionų
Supykusi "Fenerbahče" pamokė Ankaros klubą ir žengė į pusfinalį
Stambulo "Fenerbahče" klubas gavo netikėtą antausį antrajame Turkijos krepšinio lygos ketvirtfinalio mače, tačiau šis šaltas dušas kaip reikiant pabudino įmigusį
Š.Vasiliausko ekipa baigė pasirodymą Turkijoje
Šarūno Vasiliausko atstovaujamai Gaziantepo "Gaziantep" komandai nepavyko prasibrauti į Turkijos krepšinio lygos pusfinalį.Lietuvio ekipa lemiamose ketvirtfinalio serijos rungtynėse
Sensacija Turkijoje: "Fenerbahče" pralalaimėjo V.Štimaco ekipai
Sensacingai baigėsi ketvirtfinalio mačas Turkijos pirmenybėse - Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtoja Stambulo "Fenerbahče" komanda pralaimėjo antrąjį ketvirtfinalio mačą.Sekmadienį
Š.Vasiliausko klubas nukovė "Galatasaray" ir išlygino ketvirtfinalio seriją
Šarūno Vasiliausko atstovaujama komanda dar nebaigė sezono Turkijos krepšinio pirmenybėse.Šeštadienį Gaziantepo "Basketbol" klubas savo gerbėjų akivaizdoje 79:69
Eurolygos vicečempionai pratęsė kontraktą su K.Simonu
Eurolygos vicečempionas Stambulo "Anadolu Efes" klubas pranešė apie kontrakto su snaiperiu Krunoslavu Simonu.Nauja sutartis su prieš dvejus metus į komandą atvykusiu kroatu
Patyliukais apie finalą galvojantis D.Gailius: išsiaiškinsime aikštelėje
„Apie finalą galvojame patyliukais, garsiai neskelbiame. Kiekviena komanda nori laimėti, tai išsiaiškinsime aikštelėje“, – prieš pusfinalio startą sakė
Š.Vasiliauskas ir jo ekipa blankiai pradėjo Turkijos atkrintamąsias
Pralaimėjimu Turkijos krepšinio lygos atkrintamosiose varžybose startavo Šarūno Vasiliausko atstovaujama Gaziantepo "Gaziantep" klubas.Jis išvykoje 61:79 (13:16, 15:27,
E.Kanteris: turkai turi manimi didžiuotis, nes atstovauju šalį Amerikoje
Vienas Portlando "Trail Blazers" lyderių Enesas Kanteris šiuo metu žaidžia NBA Vakarų konferencijos finale prieš čempionų titulą ginančius Ouklando "Golden State Warriors"
Š.Vasiliausko klubas reguliariojo sezono finiše pralaimėjo dvikovą dėl ketvirtosios vietos
Nesėkmingai Turkijos pirmenybių reguliariajame sezone finišavo Šarūno Vasiliausko klubas.Dvikovoje dėl ketvirtosios vietos Gaziantepo "Basketbol" (17/11) komanda išvykoje
E.Želionio klubas Eurolygos Finalo ketverto dalyviams nepasipriešino
Edgaro Želiono atstovaujamas klubas Turkijos pirmenybių reguliarųjį sezoną baigė pralaimėjimu Eurolygos Finalo ketverto dalyviams.Šeštadienį  Afjonkarahisaro "Afyon"
"Fenerbahče" surengė egzekuciją varžovams - laimėjo 76 taškais, turkas pataikė 10 tritaškių
Turkijos krepšinio čempionate užfiksuotas išskirtinis rezultatas. Stambulo „Fenerbahče“ (23/4) reguliariojo sezono rungtynėse 76 taškų persvara išvykoje sutriuškino
H.Turkoglu: Turkijos lyga - sėkmingiausia Europoje
Buvusi Turkijos krepšinio žvaigždė, o dabar federacijos prezidentas Hidayetas Turkoglu pareiškė, kad jo šalies lyga - stipriausia Senajame žemyne."Turkijos lygą visada lygina
Turkijoje Š.Vasiliausko klubas sutriuškino rezultatyviausiai žaidusio E.Želionio ekipą
Turkijos pirmenybių 27-ajame ture susitiko dvi komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Šarūno Vasiliausko atatovaujamas Gaziantepo "Basketbol" (17/10) klubas
Staigmena Turkijoje: "Fenerbahče" namie nusileido vidutiniokams
Staigmena užfiksuota Turkijjos pirmenybėse - nesėkmę patyrė čempiono titulą ginantis Stambulo "Fenerbahče" (22/4) klubas.Eurolygos Finalo ketverto varžyboms besiruošiantys Željko
NBA žaidėjų profsąjunga palaiko pasipiktinusį E.Kanterį
Kaip jau rašėme, ketvirtadienį priešprieša su gimtosios Turkijos valdžia pagarsėjęs Portlando "Blazers" komandos vidurio puolėjas Enesas Kanteris atkreipė dėmesį
"Bešiktaš" laivas skęsta: per bortą iššoko dar vienas žaidėjas
Stambulo "Bešiktaš" klubas susidūrė su rimtomis finansinėmis bėdomis dėl kurių ekipą jau palieka legionieriai.Užsienio žiniasklaida praneša, kad Stambulo klubą
E.Želiono ekipa Turkijoje toliau kapstosi turnyrinės lentelės dugne
Edgaro Želionio atstovaujama Afjonkarahisaro "Afyon" (6/20) komanda ir toliau niekaip nesugeba atitrūkti nuo paskutiniąją vietą Turkijos krepšinio lygoje užimanačios ekipos,
E.Želionio klubas nusileido dvigubą dublį surinkusio V.Štimaco ekipai
Naudingas Edgaro Želionio žaidimas nepadėjo jo komandai laimėti Turkijos krepšinio pirmenybėse.Šeštadienį Afjonkarahisaro "Afyon" (6/19) klubas išvykoje 77:92
Š.Vasiliauskas Turkijoje nukalė pergalę paskutinėmis sekundėmis
Labai svarbią pergalę iškovojo ir bent kuriam laikui net į ketvirtą Turkijos pirmenybių turnyrinės lentelės vietą pakilo Šarūno Vasiliauko atstovaujama komnada.Gaziantepo "Gaziantep
Buvusią komandą skandinęs D.Gailius - LKL savaitės MVP
Klaipėdos „Neptūnas“ praėjusią savaitę pasiekė labai svarbų laimėjimą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse, kai savo arenoje po pakilaus pasirodymą palaužė tiesioginius konkurentus
Rezultatyviai žaidusio Š.Vasiliauko ekipai nepavyko išsaugoti pranašumo
Pirmoje rungtynių pusėje užtikrintai žaidusi Šarūno Vasiliausko atstovaujama Gaziantepo "Gaziantep" (14/10) ekipa susidūrė su sunkumais antroje pusėje ir patyrė dešimtąjį
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" "Fenerbahče" sutriuškino E.Želionio ekipą
Prieš Eurolygos ketvirtfinalio dvikovą su Kauno "Žalgiriu" triuškinančią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo čempiono titulą ginantis Stambulo "Fenerbahče"
Visas rungtynes pirmavęs "Neptūnas" nepaliko vilčių "Rytui"
Klaipėdos „Neptūnas“ (22-7) revanšavosi Vilniaus „Rytui“ (22-7) dėl neseniai sostinėje patirto pralaimėjimo bei tęsia kovą dėl antrosios vietos „Betsafe–LKL“