Indianos "Pacers" klubas, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės puolėjas Domantas Sabonis, tapo pirmąja komanda NBA istorijoje, kurios generalinio vadybininko asistente tapo moteris.

Specialistė karjerą pradėjo eidama įvairias pareigas moterų NBA (WNBA) lygos struktūroje.

Pataruosius 17 metų ji dirbo moterų komandos Indianos "Fever" prezidente bei generaline vadybininke.

Nuo 2017 metų K.Krauskopf vadovauja "Pacers" ekipai naujoje kibersporitnėje lygoje "NBA2K League"

Rezultatyvus ir naudingas D.Sabonis lemiamu metu komandos nenuvylė
Po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio į NBA rungtynių ritmą pergalingai grįžo Indianos „Pacers“ (33/23), kuri svečiuose 106:98 (15:20, 36:24, 29:21, 26:33) įveikė Niujorko
D.Sabonis paliko žymę NBA "Visų žvaigždžių" rungtynėse – triumfavo kartu su LeBrono komanda
NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse LeBrono Jameso vedama komanda „Team LeBron“ sekmadienį 157:155 (53:41, 30:51, 41:41, 33:22) nugalėjo Giannio Antetokounmpo „Team Giannis“
Įgūdžiais NBA lygą nustebinęs D.Sabonis: parodėme, kaip keičiasi krepšinis
Domantas Sabonis kartu su Bamu Adebayo nustebino NBA lygą. „Įgūdžių iššūkio“ konkurso autsaideriais laikyti vidurio puolėjai eliminavo visus favoritus ir susitiko finale.
D.Sabonis liko per plauką nuo įgūdžių konkurso čempiono titulo
Čempioną eliminavęs Domantas Sabonis puikiai pasirodė NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio „Įgūdžių iššūkio“ konkurse ir liko per plauką nuo titulo.Į
D.Sabonis ir "Pacers" nukovė NBA lyderius (atvyko visa šeima)
NBA čempionate šešių iš eilės pralaimėjimų seriją pavyko nutraukti Indianos „Pacers“ (32/23) ekipai su Domantu Saboniu.Ir tai „Pacers“ padarė įveikdama
Patį Giannį pagal trigubus dublius pavijęs D.Sabonis: varžovai jau dvigubina gynybą prieš mane
„Domantas tapo tikra dvigubų dublių darymo mašina, kuri dažnai papretenduoja net ir į trigubus dublius“, – prieš kelias dienas DELFI TV laidoje „Krepšinio
Tai jau tampa kasdienybe: NBA lygoje – dar vienas D.Sabonio trigubas dublis
Naktį iš pirmadienio į antradienį Indianapolyje vykusiose NBA rungtynėse savo užsitęsusios nesėkmių serijos apmaudžiai nepavyko nutraukti vietos „Pacers“ (31/23) krepšininkams.Nate'o
 Neprireikė nė Ziono: 14 taškų per dvi minutes sumetęs gynėjas pažabojo "Pacers" su D.Saboniu
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Indianapolyje vykusiose NBA reguliariojo sezono rungtynėse penktą nesėkmę iš eilės patyrė vietos „Pacers“ (31/22), kurie
Įspūdingas D.Sabonio dėjimas - tarp gražiausių NBA momentų
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė vasario 7 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Devintoje vietoje atsidūrė būsimas "Visų žvaigždžių"
Galingas D.Sabonio pasirodymas neišgelbėjo mūšyje su čempionais (rezultatai)
NBA pirmenybėse penktadienį naktį Indianos „Pacers“ (31/21) namuose priėmė čempionų titulą ginančią Toronto „Raptors“ (38/14) ekipą ir jai nusileido 106:115 (31:36, 32:28,
D.Sabonis "Visų žvaigždžių" rungtynėse debiutuos LeBrono komandoje
Domantas Sabonis sužinojo savo komandos draugus po savaitės vyksiančiose NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Puolėją iš Lietuvos paskutiniu šaukimu į savo ekipą pasirinko
Toronte - trečiasis D.Sabonio trigubas dublis ir pergalingas S.Ibakos tritaškis
NBA pirmenybėse apmaudžią pralaimėjimų seriją pratęsė Indianos „Pacers“ (31-20) ekipa. Indianapolio klubas sulaukė jau trečiojo Domanto Sabonio trigubo dublio, tačiau gražiose ir
Lyderio vaidmenį perimantis D.Sabonis liko rekordus gerinusio K.Porzingio šešėlyje
Daugiau nei metus be krepšinio praleidusio Indianos „Pacers“ (31-19) lyderio Victoro Oladipo sugrįžimas Indianapolio klubui kol kas neša daugiau žalos nei naudos.Tik savo šešėlį
D.Sabonis tempė "Pacers" ant savo pečių, bet pergalės neužtikrino
Kiek nelauktą pralaimėjimą NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (31/18) krepšininkai.Į Visų žvaigždžių rungtynes patekusį Domantą Sabonį prieš rungtynes
Istorinis įvertinimas: D.Sabonis pakviestas žaisti "Visų žvaigždžių" rungtynėse
Lietuva po 15 metų pertraukos vėl turi savo atstovą NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Pirmą kartą karjeroje į šį šventinį mačą pakviestas Domantas Sabonis.Indianos
 Po metų pertraukos grįžęs Oladipo išplėšė pratęsimą, D.Sabonio žaidimas įtvirtino pergalę
NBA pirmenybėse itin emocionalų vakarą išgyveno Indianos „Pacers“ (31–17) klubo sirgaliai ir žaidėjai.Indianapolio ekipa sulaukė daugiau nei metus aikštėje nepasirodžiusio
D.Sabonio trigubas dublis neišgelbėjo "Pacers" ekipos mūšyje su "Blazers"
Domantas Sabonis gimtajame Portlande surengė įspūdingą pasirodymą, tačiau jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (30-17) svečiuose 139:129 (27:36, 29:30, 37:40, 36:33) nusileido „Blazers“
Kuriozu pažymėtose rungtynėse – D.Sabonio flirtas su trigubu dubliu ir "Pacers" viršus
Naktį iš penktadienio į šeštadienį San Fransiske vykusiose NBA rungtynėse Indianos „Pacers“ (30/16) klubas 129:118 (35:30, 32:21, 31:35, 31:32) pranoko absoliučius
D.Sabonis pakvietė į ekskursiją po "Pacers" valdas, pristatė merginą ir surengė vėliavų testą
Amerikiečių vlogeriui Austinui Millsui pavyko parodyti visiškai kitą su žiniasklaida įprastai santūraus Domanto Sabonio veidą.Vaizdo klipų kūrėją su jo mergina Indianos „Pacers“
Paskelbti NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių starto penketai, D.Sabonis pakilo dar labiau
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA paskelbė šių metų „Visų žvaigždžių“ rungtynių starto penketo žaidėjus.Kaip ir pernai, kai mačas vyko Šarlotėje,
"Clippers" domisi "Bulls" gynėju ir patyrusiu puolėju
NBA lygos Vakarų konferencijoje trečią vietą užimantis Los Andželo "Clippers" (31/14) klubas nėra patenkintas esama padėtimi.Po pralaimėjimo Memfio "Grizzlies" komandai ir
Rezultatyviausiai žaidęs J.Valančiūnas neišgelbėjo "Grizzlies" nuo sutriuškinimo Bostone
NBA pirmenybėse skaudžią nesėkmę patyrė Memfio „Grizzlies“ (20-24) ekipa. Tenesio valstijos krepšininkai svečiuose rezultatu 95:119 (27:25, 17:33, 19:41, 32:20) neprilygo Bostono
 Benamiu tapusį NBA žaidėją nufilmavęs ir gėdingą įrašą paviešinęs policininkas – suspenduotas
JAV žiniasklaidą šią savaitę apskriejo keletas šokiruojančių vaizdo įrašų, kuriuose įamžinta benamiu tapusio buvusio NBA krepšininko Delonte Westo gyvenimo realybė.Kalbos
Nuovargio pasekmės: D.Sabonis ir "Pacers" patyrė didžiausią sezono pralaimėjimą
Pirmąjį pralaimėjimą po penkerių iš eilės laimėtų rungtynių NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (28-16) ekipa.Antrą susitikimą per dvi paras žaidę Indianapolio krepšininkai
Istorinis pasiekimas: D.Sabonis pirmas iš lietuvių NBA surinko trigubą dublį
Domantas Sabonis tapo pirmuoju istorijoje Lietuvos krepšininku, kuriam per NBA rungtynes pavyko surinkti trigubą dublį – dviženklius rodiklius trijose pagrindinėse statistinėse kategorijose.Kurį
Lemiamu metu puikia gynyba pasižymėjęs D.Sabonis ir "Pacers" vėl įveikė "Timberwolves"
Indianos „Pacers“ (27/15) namuose 116:114 (32:26, 35:35, 32:32, 17:21) palaužė Minesotos „Timberwolves“ ekipą (15/26) ir pasiekė 4-ą pergalę iš eilės.Domantas Sabonis
T.McGrady: Z.Williamsonas neturi šansų tapti metų naujoku
Buvusi NBA žvaigždė Tracy McGrady pareiškė, kad Naujojo Orleano "Pelicans" aukštaūgis Zionas Williamsonas neturi vilčių tapti geriausiu sezono naujoku."Zionas neturi
 Rezultatyviausią rungtynių pusę karjeroje sužaidęs Sabonis vedė „Pacers“ į pergalę Mineapolyje
NBA pirmenybėse trečią pergalę iš eilės iškovojo Indianos „Pacers“ (26-15) ekipa. Domanto Sabonio atstovaujamas klubas svečiuose rezultatu 104:99 (24:30, 30:29, 22:18, 28:22)