D.Sabonis tapo neišsprendžiama mįsle "Hornets" gynybai, bet jį sustabdė trauma

Autorius: DELFI NBA.

Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (11-7) ekipa. Nate‘o McMillano auklėtiniai šiąnakt svečiuose surengė blogiausią gynybinį šio sezono pasirodymą ir rezultatu 109:127 (30:35, 30:33, 24:37, 25:22) nusileido Šarlotės „Hornets“ (9-8) krepšininkams, rašo Krepšinis.lt.

Galingomis atakomis šiąnakt pasižymėję šeimininkai nesulaikomu puolimu terorizuoti „Pacers“ gynybą ėmėsi jau pirmajame kėlinyje. Jameso Borrego vadovaujama komanda per pirmąsias dvylika žaidimo minučių pataikė net 7 iš 8 mestų tritaškių ir atitrūko penkių taškų skirtumu.

Atsakymu į nesustabdomą „Hornets“ snaiperių žaidimą tapo nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs Domantas Sabonis. Jau per pirmąsias penkias antro kėlinio minutes lietuvis pataikė visus keturis mestus dvitaškius ir vienintelį tritaškį bei surinko 11 taškų.

Arenoje, kurioje paskutinėse praėjusio reguliariojo sezono rungtynėse Domas pasiekė tuometinį karjeros rezultatyvumo rekordą pelnydamas 30 taškų, aukštaūgio žaidimas ir vėl tapo neišsprendžiama mįsle Šarlotės krepšininkų gynybai.

Aukščiausią pavarą įjungusį Sabą galiausiai sustabdė ne oponentų veiksmai, o nemalonus epizodas savoje aikštės pusėje. Stabdydamas Jeremy Lambo prasiveržimą lietuvis užmynė ant komandos draugo Thaddeuso Youngo kojos ir pasisuko dešiniąją čiurną.

Iškart į rūbinę išlydėtas Domantas po kiek laiko grįžo į aikštelę ir prisijungė prie komandos draugų ant atsarginių žaidėjų suolelio. Nors komandos medikai jam davė leidimą toliau tęsti rungtynes, vidurio puolėjo žaidybinis ritmas dingo it į vandenį. Po jo patirtos traumos „Hornets“ akimirksniu spurtavo 10:0 ir į ilgąją pertrauką išsinešė 8 taškų pranašumą.

Trečiame kėlinyje į aikštę grįžęs lietuvis per kelias minutes apmaudžiai užsidirbo trečiąją ir ketvirtąją asmenines pražangas. Abu kartus arbitrai užfiksavo Domo taisyklių pažeidimus jam kovojant dėl kamuolio po varžovų krepšiu.

Siekdamas išgelbėti rungtynes, prieš kurių ketvirtąjį kėlinį „Pacers“ atsiliko net 21 taško skirtumu, McMillanas grąžino Sabonį į aikštę nuo lemiamo ketvirčio pradžios, bet aukštaūgis akimirksniu užsidirbo ir penktąją, o artėjant kėlinuko viduriui – ir šeštąją pražangą.

Viso vos 19 minučių sužaidęs Sabas per jas spėjo pelnyti 15 taškų (7/8 met., 1/1 trit.), atkovoti 6 kamuolius ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuvio statistinę eilutę aptemdė 2 prarasti kamuoliai ir išnaudotas asmeninių pražangų limitas.

Antrąsias rungtynes iš eilės be Victoro Oladipo žaidę „Pacers“ į Šarlotę atvyko turėdami trijų pergalių seriją. Visų trijų laimėtų susitikimų metu Indianapolio komanda į savąjį krepšį nė karto nepraleido 100 taškų, tačiau šiąnakt sukniubo prieš galingą „Hornets“ puolimą ir jau per pirmus tris kėlinius praleido net 105 taškus.

Svečiai gerokai pristabdė per pastarąsias dvejas rungtynes net 103 taškus pelniusį Kemba Walkerį, tačiau Šarlotės lyderis sugebėjo prisitaikyti prie varžovų gynybos ir efektyviai kurti progas komandos draugams. Dviženklį pelnytų taškų skaičių Šarlotės ekipoje šiąnakt surinko net septyni krepšininkai.

„Hornets“: Jeremy Lambas 21 (7 atk. kam.), Dwayne‘as Baconas 18, Kemba Walkeris 16 (11 rez. perd.), Cody Zelleris ir Malikas Monkas po 15, Nicas Batumas ir Frankas Kaminsky po 11 taškų.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 20 (4/6 trit.), Thaddeusas Youngas 16, Domantas Sabonis ir Dougas McDermottas po 15, Tyreke‘as Evansas 12, Aaronas Holiday 11, Mylesas Turneris 10 taškų (4 blk.).

Galimybę reabilituotis po nesėkmės „Pacers“ turės naktį iš penktadienio į šeštadienį, susitikime su San Antonijaus „Spurs“ klubu.

"Lietkabelis" namie nepasipriešino Izraelio vicečempionams (trenerio komentaras)
Pasirodymą FIBA Čempionų lygos C grupėje tęsia Panevėžio „Lietkabelis“ (3/6), namie 70:97 (26:26, 15:30, 16:24, 14:17) nusileidęs Jeruzalės „Hapoel“ (7/2) klubui
M.Kalnietis įnešė svarų indėlį į dramatišką pergalę Rusijoje
Lietuvos rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis ir toliau rungtyniauja stabiliai sėkmingai. Tuo tarpu jo atstovaujama Vilerbano "Asvel" (6/3) pasiekė dramatišką pergalę Rusijoje.Prancūzijos
"Anadolu Efes" nepadoriu skirtumu sumindė "Budučnost" krepšininkus
Įspūdingą pergalę Eurolygoje pasiekė tris buvusius žalgiriečius savo gretose turinti Stambulo "Anadolu Efes" (9/4) komanda.Turkijos klubas namie net 38 taškų skirtumu 106:68 (29:20,
Žalgiriečiai vartė superherojų kalendorių ir smagiai šaipėsi iš komandos draugų
Kauno „Žalgirio“ klubas, pasitikdamas Naujuosius metus, sirgaliams paruošė ypatingą staigmeną – 2019 metų „Žalgirio“ komandos kalendorių, kuriame žalgiriečiai
Reperis Lilas Wayne'as: atleisk Dieve, atleisk Jordanai, aš renkuosi Kobę
Garsus repo atlikėjas Lilas Wayne'as, žinomas kaip aistringas krepšinio aistruolis, buvo užspęstas į kampą gavęs klausimą, kuris krepšininkas geriausias visų laikų žaidėjas
Kinai traumuotą D.Motiejūną keičia amerikiečiu
Kaip jau rašėme, piršto traumą patyręs ir operuotas Donatas Motiejūnas, šiais metais nežais, todėl Šandongo "Golden Stars" komandos vadovai suskubo ieškoti
L.Kisieliaus reidas ir dėjimas - gražiausias savaitės momentas
Vangiai sezoną pradėjęs Laimonas Kisielius pamažu įsivažiuoja. Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas ne tik pagerino asmeninę statistiką, bet ir sukūrė gražiausią praėjusios savaitės
NBA naktis: J.Hardeno vedami „Rockets“ artėja prie Vakarų konferencijos aštuntuko
Ketvirtą pergalę iš eilės NBA pirmenybėse iškovojo Hjustono „Rockets“ (15-14) krepšininkai. Teksaso klubas šiąnakt namuose 102:97 (25:23, 25:14, 33:36, 19:24)
NKL savaitės MVP - O.Kaminskis, tarp naudingiausiųjų - ir LKL blykstelėjęs žalgirietis
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos savaitės krepšininku antrą kartą šį sezoną tapo „Telšių“ krepšininkas Ovidijus Kaminskis.27-erių metų
Paaiškėjo bausmė muštynes išprovokavusiam A.Gudaičiui
Artūras Gudaitis sekmadienį Italijos krepšinio čempionate surengė sėkmingą pasirodymą, tačiau po jo įsivėlė į muštynes, kurias išprovokavo pats.Lietuvis po Milano „Armani
Ch.Barkley: S.Curry nepatenka į geriausių NBA žaidėjų ketvertuką
Buvusi NBA žvaigždė, o dabar televizijos analitikas Charlesas Barkley išdėstė savo nuomonę apie geriauius dabar žaidžiančius lygos krepšininkus.Jo ketvertuke neatsirado vietos Ouklando
Susimušė du "Warriors" ir "Kings" aistruoliai: vienas sulaikytas, kitas - ligoninėje
NBA lygos rungtynių Sakramente metu kilo muštynės tarp dviejų vietos "Kings" ir Ouklando "Golden State Warriors" komandos aistruolių.Konfliktas prasidėjo ketvirtajame kėlinyje,
D.Sabonio klubo viceprezidente tapo moteris - pirmoji NBA istorijoje
Indianos "Pacers" klubas, kuriam atstovauja Lietuvos rinktinės puolėjas Domantas Sabonis, tapo pirmąja komanda NBA istorijoje, kurios generalinio vadybininko asistente tapo moteris.Pirmadienį
A.Toupane: "Žagiris" toks pat pavojingas ir geras, su jumis viskas bus tvarkoje
Praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ spalvas gynęs Axelis Toupane tarpsezoniu papildė ambicingą sudėtį surinkusią Pirėjo „Olympiacos“ komandą.Buvęs žalgirietis šiame
LKL apžvalga: gilėjanti "Skycop" duobė bei aukštyn kylančios "Pieno žvaigždės"
Nesėkmėmis paženklintas Prienų „Skycop“ ruožas, į šeštąją vietą pakilusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“, blykstelėjęs Rokas Jokubaitis, drama Utenoje,
Rekordai Marijampolėje, šiurpi trauma ir netikėtas "Šilutės" legionieriaus sprendimas
Nacionalinėje krepšinio lygoje 11-ąją savaitę pirmenybių lyderiai džiaugėsi pratęstomis pergalių serijomis. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ laimėjo septintąjį kartą iš
D.Sabonis sustiprino savo pozicijas NBA lyderių sąraše, "Pacers" pratęsė pergalių seriją
Ilgiausią savo šio sezono pergalių seriją NBA pirmenybėse pratęsė Indianos „Pacers“ (20-10) krepšininkai. Nate‘o McMillano auklėtiniai šiąnakt namuose 110:99
LKL savaitės MVP - vos antrą mačą po sugrįžimo į Lietuvą sužaidęs Ž.Skučas
Naujajam Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgiui Žygimantui Skučui sugrįžimas į Lietuvos krepšinį didelių sunkumų nesukėlė.Antras rungtynes Pasvalio
Nukraujavę "Raptors" krito Denveryje, L.Dončičius neišgelbėjo "Mavericks"
Antrąją nesėkmę iš eilės NBA pirmenybėse patyrė lygos lyderiai Toronto „Raptors“ (23-9). Kanados klubas šiąnakt svečiuose 86:95 (23:23, 24:16, 25:29, 14:27) nusileido
"Žalgiris" pasipriešinimo Kėdainiuose nesulaukė (video komentarai)
Gynyboje solidžiai rungtyniavęs Kauno „Žalgiris“ (13-1) po nesėkmės Eurolygoje reabilitavosi iškovodamas nesudėtingą pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.Šarūno
Be dviejų legionierių žaidęs "Lietkabelis" laimėjo Utenoje (video komentarai)
Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/4) klubas, kuris išvykoje 76:70 (15:18, 21:18, 22:20, 18:14)
"Pieno žvaigždės" iš pergalių kelio vėl išmušė "Šiaulius" (video komentarai)
Solidžiai rungtynes pradėjusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-8) ekipa neatsipalaidavo iki finalinės sirenos bei „Betsafe-LKL“ čempionate šventė antrąją pergalę
"Grizzlies" strategas paragino nusivylusį auklėtinį imti pavyzdį iš D.Motiejūno
Memfio „Grizzlies“ pateko į kuriozinę mainus atlikti sutrukdžiusią situaciją, kuri komandos vyriausiajam treneriui J.B. Bickerstaffui priminė Donatą Motiejūną.„Grizzlies“
Kodėl "Lakers" neišmaino savo jaunimo?
Los Andželo "Lakers" klubas nori surinkti maksimalų aktyvų paketą galimam sandėriui įsigyjant NBA superžvaigždę ir Naujojo Orleano "Pelicans" komandos lyderį Anthony Davisą.Todėl
NBA naktis: neeilinis "Lakers" tandemas ir siautėjantis Hardenas
LeBronas Jamesas ir Lonzo Ballas užfiksavo išskirtinį pasiekimą, o jų vedama Los Andželo „Lakers“ (18-11) ekipa iškovojo triuškinančią pergalę. Luke'o
L.Stephensonas gavo techninę baudą už "grojimą" nematoma gitara
Šiąnakt Los Andželo "Lakers" klubas iškovojo pergalę didžiiausiu svečiuose įgytu skirtumu nuo 2010 metų - 128:100 sutriuškino Šarlotės "Hornets"
NBA nubaudė D.Sabonio bendraklubį už nepadorų gestą sirgaliams
NBA lyga nubaudė Domanto Sabonio bendraklubį Indianos "Pacers" komandoje už nepadorų gestą sirgaliams.Incidentas įvyko penktadienį Filadelfijoje, rungtynių, kurias svečiai laimėjo rezultatu
"Neptūnas" ir be lyderio J.Granto išsivežė pergalę iš Prienų (video komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (12-2) suteikė poilsio čiurnos skausmus jutusiam Jerai Grantui, tačiau tai nesutrukdė iškovoti trečiąją pergalę iš eilės. Kazio Maksvyčio kariauna

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08