Naujienos kraunasi...

Dešimtmečio istorija: "Žalgiris" boikotuoja LKL rungtynes

Dešimtmečio istorija: "Žalgiris" boikotuoja LKL rungtynes
Ištrauka iš rengiamos knygos apie vieną įdomiausių „Žalgirio“ istorijos puslapių

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atsisako vykti į LKL rungtynes. Tokia žinutė klubo interneto svetainėje buvo išplatinta lygiai prieš 10 metų, 2009 m. vasario 19 dieną.

Tai buvo reali grėsmė – dėl tokio žaidėjų ultimatumo „Žalgiris“ tada kreipėsi į LKL, kuri sutiko dvikovą su Kėdainių „Nevėžiu“ perkelti keliomis dienomis vėliau. Tikėtasi, kad tiek laiko pakaks krizę komandoje suvaldyti.

Lygiai prieš dešimtmetį situacija „Žalgiryje“ buvo kur kas sudėtingesnė nei dabar. Dėl pernelyg optimiškai suplanuoto biudžeto, pasaulinės finansų krizės ir pasitraukusių rėmėjų „Žalgiris“ 2008–2009 m. sezone patyrė daugiau išbandymų nei bet kuriais kitais metais. Vienas iš jų – boikotuojamos rungtynės.

Šiuo metu rengiama knyga apie vieną iš keisčiausių ir įdomiausių „Žalgirio“ istorijos puslapių, apimančių sunkiausią finansinį klubo laikotarpį ir Vladimirovo Romanovo valdymo metus. Knygą planuojama išleisti balandžio mėnesį.

Kol kas siūlome trumpą ištrauką apie 2009 m. vasario 19 d. rungtynių boikotą.

Su boikoto grėsme „Žalgiris“ tą sezoną jau buvo susipažinęs. Tačiau priešingai nuo situacijos 2008 m. spalio mėnesį, kai žaisti atsisakė trys krepšininkai, šį kartą tai grasino padaryti visa komanda, ir to pasekmės būtų buvusios kur kas skaudesnės. Praleidus vienas rungtynes, būtų įskaitytas pralaimėjimas 0:20, o klubui skirta 40 tūkst. litų bauda. Pagal tuomečius kontraktus krepšininkai elgėsi absoliučiai teisingai – jeigu alga vėluoja 30 dienų, sutartis leido žaidėjams nebesportuoti. Jeigu dar 30 dienų – nebežaisti ir nutraukti sutartį, o pinigai priklausytų už visą sezoną.

Matydamas tokią situaciją klubo direktorius Paulius Motiejūnas ėmė svarstyti įvairius variantus – mažiau ir daugiau realius. Realiau atrodė galimybė „Žalgiriui“ registruoti dublerių komandos žaidėjus ir su jais žaisti tol, kol boikotą nutrauktų pagrindiniai krepšininkai. Ne tokia reali (ir net kiek komiška) galimybė buvo registruoti net klubo personalo narius, mokančius žaisti krepšinį. Vietą komandoje tokiu atveju veikiausiai būtų gavęs ir pats P.Motiejūnas, 5 kartus tapęs Lietuvos studentų krepšinio lygos čempionu su VDU komanda.

P.Motiejūnui tomis dienomis teko spręsti ir kitą dilemą – ką daryti su skolose įklimpusia „Žalgirio“ įmone. Į klubą plaukė pasiūlymai padėti įmonei bankrutuoti ir kurti naują viešąją įstaigą, nors to galbūt net nebūtų reikėję daryti: LKL tą sezoną debiutavo „Kaunas Triobet“ komanda, turinti LKL licenciją, ir „Žalgiris“ būtent iš jos galėjo perimti vietą stipriausioje šalies lygoje. Visgi bankroto variantas nustumtas į trečią planą ir apie jį rimčiau būtų svarstoma tik kraštutiniu atveju. Kitas variantas buvo restruktūrizacija. Į „Žalgirio“ biurą buvo atvykusi ir tokias paslaugas teikianti įmonė, kuri išdėstė visą veiksmų planą: į klubą tokiu atveju ateitų administratorius, kuris pradėtų tvarkyti situaciją ir kontroliuotų kiekvieną veiksmą. Toks variantas buvo svarstytas rimčiau, kol jį atmetė Eurolyga – šios nuostatuose numatyta, kad bankrotas ir restruktūrizacija reiškia tik viena – ilgalaikės licencijos praradimą. „Žalgiriui“ tada artėjo prie pabaigos trejų metų A licencijos sutartis ir kaip tik 2009 m. vasario 17-ąją Romoje buvo sprendžiama dėl naujosios licencijos paskyrimo.

Į Italijos sostinę nuvykusiam „Žalgirio“ vadovui reikėjo pristatyti klubo finansus, atskleisti visas skolas ir planą jas panaikinti. Planas buvo paprastas – kaip nors pabaigti esamą sezoną, vasarą stipriai jauninti komandą ir išdėlioti skolų mokėjimo grafiką per kelerius metus. P.Motiejūnas buvo tikras, kad su tuo metu komandoje buvusiais lietuviais pavyks susitarti be teismų ir šie neapsunkins tokio perstatymo plano. Sportiniu principu Eurolygai toks variantas nebuvo patrauklus: tai reiškė, kad antrajame ešalone paskutinius kelis sezonus buvusi komanda dar labiau susilpnės. Kita vertus, tai buvo Arvydo Sabonio klubas, mieste, kuris beprotiškai myli krepšinį, kuriame statoma nauja didžiulė arena, turinti jauną ir įtikinamai kalbantį vadovą. Tokie tuometiniai „Žalgirio“ pranašumai nusvėrė milžiniškus minusus dėl biudžeto – Eurolyga „Žalgiriui“ įteikė ilgalaikę (neapibrėžto laikotarpio) A licenciją, kuri paklojo pamatus tolimesnei klubo veiklai ir ilgam įtvirtino vietą stipriausių Europos komandų turnyre. Gerų žinių turnyre sulaukė ir LKL – jos čempionams buvo paskirta vieta Eurolygoje, o tai reiškė galimybę Lietuvai turėti dvi komandas stipriausių Europos krepšinio klubų varžybose.

Tos pačios dienos vakare „Žalgiris“ BBL rungtynėse namie 81:72 susitvarkė su „Valmiera“ komanda iš Latvijos ir tai, pagal tuo metu sklandžiusią neoficialią informaciją, turėjo būti paskutinė dvikova prieš boikotą. Po dviejų dienų vykusio mačo su „Nevėžiu“ žalgiriečiai grasino nežaisti. Visgi po rungtynių Kaune niekas apie tai garsiai nepasakė.

„Ar žaisime? Bus matyti. Iki ketvirtadienio daug laiko“, – antradienį vakare, kalbėdamas po rungtynių su „Valmiera“, sakė Paulius Jankūnas.

„Pasiruošimo planas rungtynėms su Kėdainių „Nevėžiu“ vyksta. Iki ketvirtadienio dar daug laiko“, – analogiškai tuomet atsakė treneris Gintaras Krapikas. Lyg būtų maža išbandymų darbe, kitą rytą „Žalgirio“ treneris patyrė kuriozinį praradimą: liko be ratų. Ryte atėjęs prie klubo išduoto „Renault“ automobilio, jis šį rado paremtą plytomis.

Kad žaidėjai atsisako žaisti, „Žalgiris“ oficialiai patvirtino vasario 19-ąją. Dieną, kai komanda turėjo važiuoti į Kėdainius, oficialioje „Žalgirio“ svetainėje internete pranešta, kad krepšininkai nesutinka to daryti, o klubas prašo LKL rungtynes nukelti į sekmadienį. Pranešime rašoma, kad jeigu rungtynės su „Nevėžiu“ nebus nukeltos, tai pakenks „ne tik Kauno „Žalgirio“ komandos, bet ir Lietuvos krepšinio lygos prestižui ir ilgai kurtam jos įvaizdžiui“.

LKL išgirdo „Žalgirio“ prašymą ir beprecedenčiu sprendimu jį patenkino, nukeldama mačą į sekmadienį, nors „Nevėžio“ komanda su tuo ir nesutiko. Kėdainių klubas buvo dvikovos šeimininkas ir nenorą nukelti dvikovą motyvavo tuo, kad bilietai į mačą jau išparduoti, o laiko iki dvikovos likę labai mažai.

„Mūsų niekas net neklausė, gavome raštą, kad rungtynės yra perkeltos, ir viskas“, – „Respublikoje“ cituotas „Nevėžio“ klubo direktorius Arūnas Danilevičius.

Patvirtinimas apie žaidėjų boikotą ir sprendimas nukelti rungtynes Lietuvoje sukėlė didžiulį ažiotažą, o krepšinio pasaulyje – ir pasipiktinimą.

„Buvo aiškiai pažeisti LKL nuostatai, – komentuodamas lygos sprendimą nukelti rungtynes, tuomet „Respublikai“ kalbėjo „Lietuvos ryto“ klubo valdybos pirmininkas Jonas Vainauskas. – Kėdainių klubas nesutiko perkelti rungtynių, bet tai buvo padaryta. Tai neįtikėtina. Manau, tokį sprendimą priėmęs LKL valdininkas turi sulaukti paties griežčiausio LKL valdybos nuosprendžio. Taip tyčiotis iš klubų negalima.“

Tą pačią dieną iš prekybos buvo išimta ir artimiausių „Žalgirio“ namų rungtynių bilietų pasiūla. Priežastis: bijoma, kad jos gali neįvykti.

„Žalgirio“ žaidėjų vardu garsiausiai kalbėjo Jonas Mačiulis, kirtęs ir Arvydui Saboniui, ir Gediminui Navikauskui.

„Atidavėme visas jėgas per LKF finalus ir taip toliau, o dabar žmonės mato, kokį mes, atsiprašant, š… malame varžybose ir kaip mes vos keliais taškais laimime prieš silpnesnes komandas, – tinklapiui „BasketNews.lt“ sakė J.Mačiulis. – Nėra noro žaisti, o po to visi nepatenkinti, kad nežaidžiame. Bet vadovai nieko nedaro. Iš jų pusės neteisinga iš mūsų kažko reikalauti, kai jie patys totaliai nieko nedaro. Klubo prezidentas [Arvydas Sabonis] nesugeba atvažiuoti ir pasakyti vyrams kažko. Grįžta į Lietuvą, nepasirodo ir išvažiuoja atgal į Ispaniją nieko nepasakęs. Tai – totali nesąmonė. Sutartis su žaidėjais pasirašinėjo Gediminas Navikauskas. Ir kaip jis galėjo garantuoti tą biudžetą, aš nesuprantu. Niekas nesupranta. Mūsų nuomone, jis yra kalčiausias, o ne Paulius Motiejūnas – žmogus, kuris atėjęs bando suktis iš padėties, bet dabar tapo patrankų mėsa. Čia kalčiausi buvę vadovai, tie, kurie pasirašinėjo kontraktus.“

Lyg kirčių iš įvairių pusių būtų maža, tos pačios vasario 19-osios vakarą paskelbta, kad Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė, jog areštas viešajai įstaigai „Žalgirio rėmėjas“ paskirtas pagrįstai ir teisėtai. Ši laikinoji apsaugos priemonė buvo pritaikyta išnagrinėjus buvusio klubo žaidėjo Vilmanto Dilio ieškinį dėl 127 tūkst. litų skolos priteisimo. Skolos „Žalgirį“ vijosi visur, kur tik pažvelgsi.

Žibalo į ugnį kitą dieną įpylė „Lietuvos rytui“ vadovavęs, buvęs ilgametis „Žalgirio“ žaidėjas Rimas Kurtinaitis. Kalbėdamas tinklalapiui „alfa.lt“, jis pareiškė, kad šioje istorijoje mato tik vieną išeitį: užkalti sporto halės langus lentomis ir padėti tašką istorijoje.

„Situacija aiškiau nei aiškesnė. Užtenka tų žaidimų… Tokia suma pinigų neatsiras per dvi tris dienas. O kas norės investuoti į skolose paskendusį „Žalgirį“? Jūs taip darytumėte? – klausė R. Kurtinaitis. – Tai nežmoniški pinigai. Galbūt atsiras, kas norės įsigyti „Žalgirio“ vardą už milijoną. Bet tik vardą.“

R.Kurtinaitis to nežinojo, bet tuo pat metu, kai jis pasakė šiuos žodžius, Vilniuje, A.Smetonos gatvėje, vyko susitikimas dėl milijono „Žalgiriui“ skyrimo. Milijono, išgelbėjusio „Žalgirio“ sezoną ir galbūt komandos vardą.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Žalgirio" dublerių lyderis V.Kozys žais LKL - skolinamas Prienų klubui
"Žalgirio" dublerių lyderis V.Kozys žais LKL - skolinamas Prienų klubui
Prienų „Skycop“ klubas sulaukė papildymo aukštaūgių gretose. Prie prieniškių ekipos prisijungia iš Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos atvykstantis 19
"Žalgiris" organizuoja pirmąsias kūdikių lenktynes
"Žalgiris" organizuoja pirmąsias kūdikių lenktynes
Per kiekvienas namų rungtynes Kauno „Žalgirio“ klubas stengiasi sukurti atmosferą, kurioje žiūrovai galėtų kokybiškai praleisti savo laisvalaikį, grįžti į namus pilni teigiamų
"ORLEN Lietuva" ir 2019 metais išlieka pagrindine "Žalgirio" rėmėja
"ORLEN Lietuva" ir 2019 metais išlieka pagrindine "Žalgirio" rėmėja
Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ savo paramos programoje 2019 metams išliko dėmesinga sportui – vienintelė naftos perdirbimo produktų bendrovė Baltijos šalyse ir Kauno
K.Maksvytis: nemanau, kad galime neįvertinti varžovų; D.Dimavičius: treniravomės aštuoniese
K.Maksvytis: nemanau, kad galime neįvertinti varžovų; D.Dimavičius: treniravomės aštuoniese
Kėdainių „Nevėžis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ šį vakarą baigs 26-ąjį „Betsafe–LKL“ čempionato turą.Dėl savaitgalį užimtos Kėdainių arenos
Sezono rungtynes sužaidęs J.Threattas - LKL savaitės MVP
Sezono rungtynes sužaidęs J.Threattas - LKL savaitės MVP
Pastaruoju metu spindintis Jay Threattas padėjo Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ sugrįžti į kovą dėl ketvirtosios vietos reguliariajame „Betsafe–LKL“ sezone, o amerikiečio
Įsibėgėjęs "Žalgiris" Šiauliuose vargo neturėjo
Įsibėgėjęs "Žalgiris" Šiauliuose vargo neturėjo
Lyg ant bangos pastaruoju metu rungtyniaujantis Kauno „Žalgiris“ (23/3) pratęsė pergalių seriją ir susitvarkė su „Šiaulių“ (5/21) ekipa. Eurolygoje ir „Betsafe–LKL“
D.Needhamas solidžiai debiutavo "Ryto" gretose, vilniečiai turėjo vargo Prienuose
D.Needhamas solidžiai debiutavo "Ryto" gretose, vilniečiai turėjo vargo Prienuose
Lemiamu metu užsikūręs Eimantas Bendžius įpusėjus ketvirtajam kėliniui persvėrė rezultatą įmesdamas du tritaškius, o Prienuose ilgai vargęs Vilniaus „Rytas“ (19-6) po šių
"Lietkabelis" namie palaužė "Dzūkiją" ir nesitraukia iš ketvertuko (video komentarai)
"Lietkabelis" namie palaužė "Dzūkiją" ir nesitraukia iš ketvertuko (video komentarai)
Dar vieną svarbią pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo dėl vietos pirmame ketverte kovojantys Panevėžio „Lietkabelio“ (16/10) krepšininkai.Du kėlinius
"Pieno žvaigždės" įveikė "Juventus" bei dar rimčiau kėsinasi į ketvirtą vietą (komentarai)
"Pieno žvaigždės" įveikė "Juventus" bei dar rimčiau kėsinasi į ketvirtą vietą (komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių (15/11) komanda padidino atotrūkį nuo artimiausių oponentų „Betsafe–LKL“ ir namuose 89:78 (25:16, 20:25, 22:20, 22:17) įveikė Utenos „Juventus“
Karjeros baigti neketinantis K.Lavrinovičius: "Šiauliai" parodė, kad galime įveikti "Rytą" (prognozės)
Karjeros baigti neketinantis K.Lavrinovičius: "Šiauliai" parodė, kad galime įveikti "Rytą" (prognozės)
Prienų „Skycop“ ekipa nori eiti „Šiaulių“ komandos praėjusį savaitgalį sostinėje pramintais takais. Tuomet charakterį demonstravę Antano Sireikos auklėtiniai buvo
"Lietkabelis" ir "Dzūkija" įregistravo jaunus žaidėjus
"Lietkabelis" ir "Dzūkija" įregistravo jaunus žaidėjus
Panevėžio „Lietkabelis“ ir Alytaus „Dzūkija“ šį vakarą per tarpusavio rungtynes savo gretose turės naujų veidų.Abu klubai rungtynių dieną įregistravo po jauną
"Žalgiris" tiesiog sumindė Eurolygos autsaiderius
"Žalgiris" tiesiog sumindė Eurolygos autsaiderius
Kauno "Žalgiriui" (13/15) Eurolygoje trauktis nėra kur. Tai suprasdami Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai "Žalgirio" arenoje 94:67 (22:18, 27:12, 19:16, 26:21)sutriuškino
"Žalgirio" išsigelbėjimo scenarijai: kauniečiai turi ryškų privalumą septynių klubų mėsmalėje
"Žalgirio" išsigelbėjimo scenarijai: kauniečiai turi ryškų privalumą septynių klubų mėsmalėje
Kai Kauno „Žalgiris“ paskutinę vasario dieną nusileido Vitorijos „Baskoniai“ ir patyrė jau 15-ąjį pralaimėjimą šiame sezone, jų viltys patekti į Eurolygos ketvirtfinalį
P.Valinskas: apie gyvenimą Panevėžyje bei situaciją, dėl kurios vos nebaigė karjeros
P.Valinskas: apie gyvenimą Panevėžyje bei situaciją, dėl kurios vos nebaigė karjeros
Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje šiame sezone rungtyniauja iš Kauno „Žalgirio“ pasiskolintas gynėjas Paulius Valinskas.Kaunietis pirmą kartą savo karjeroje
E.Dimša džiaugiasi patekęs į LKL kovotojų dėl kamuolių visų laikų dešimtuką
E.Dimša džiaugiasi patekęs į LKL kovotojų dėl kamuolių visų laikų dešimtuką
Vienuoliktą sezoną Lietuvos krepšinio lygoje žaidžiantis Egidijus Dimša pateko tarp dešimties visų laikų geriausių kovotojų dėl kamuolių.Šį sezoną Alytaus „Dzūkijos“
Neįskaityti 3 taškai, pražanga prieš Ž.Skučą ir lemiamos "Neptūno" atakos analizė
Neįskaityti 3 taškai, pražanga prieš Ž.Skučą ir lemiamos "Neptūno" atakos analizė
Lietuvos krepšinio lyga, siekdama šviesti krepšinio visuomenę ir atidžiau sekti arbitrų darbą, vysto rubriką „Teisėjo švilpukas“ ir kiekvieną savaitę išskiria
Gintaro Einikio sūnus ir "Nevėžio" žaidėjas Aidas atstovaus Lietuvai eSporto komandoje
Gintaro Einikio sūnus ir "Nevėžio" žaidėjas Aidas atstovaus Lietuvai eSporto komandoje
Jau šeštadienį, kovo 23 d., pirmą kartą istorijoje susitiks Lietuvos ir Latvijos krepšinio eSporto rinktinės. Tai pirmos tokios rungtynės ne tik Lietuvos krepšinio rinktinės
"Neptūnas" tarptautinę Dauno sindromo dieną paminėjo šventėje su vaikais
"Neptūnas" tarptautinę Dauno sindromo dieną paminėjo šventėje su vaikais
Kovo 21-oji – pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai bei trenerių štabo nariai paminėjo nuotaikingoje šventėje „Medeinės“
"Žalgiris" išsivežė dramatišką pergalę iš Tel Avivo
"Žalgiris" išsivežė dramatišką pergalę iš Tel Avivo
Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Kauno "Žalgiris" (12/15). Šarūno Jasikevičiau auklėtiniai išvykoje 85:83 (19:23, 17:22, 21:14, 28:24) palaužė Izraelio
K.Kanteris - apie problemas dėl batų, šeimos reikalus ir Eurolygos svajonę
K.Kanteris - apie problemas dėl batų, šeimos reikalus ir Eurolygos svajonę
Sausio mėnesio pabaigoje Alytaus „Dzūkijos“ komanda paskelbė įsigijusi iš Prancūzijos atvykstantį NBA žvaigždės Eneso Kanterio brolį Keremą. Šiam adaptacija Lietuvoje
L.Westermannas ir T.Walkupas - apie jėgos žaidimą bei S.Wilbekino stabdymą
L.Westermannas ir T.Walkupas - apie jėgos žaidimą bei S.Wilbekino stabdymą
Antradienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai surengė pirmąją treniruotę Tel Avive esančioje „Menora Mivtachim“ arenoje. Trečiadienį čia žalgiriečiai dėl
Š.Jasikevičius nedrausmingiausio trenerio titulą perdavė Ž.Urbonui
Š.Jasikevičius nedrausmingiausio trenerio titulą perdavė Ž.Urbonui
Kauno „Žalgirio“ vairininkas Šarūnas Jasikevičius nebėra lyderis techninių pražangų kategorijoje. Šį sezoną į viršų stipriai šovė emocingasis Utenos
Buvusio "Ryto" žaidėjo į Lietuvą atvestas J.Threattas: LKL - geriausia lyga, kurioje teko žaisti
Buvusio "Ryto" žaidėjo į Lietuvą atvestas J.Threattas: LKL - geriausia lyga, kurioje teko žaisti
Jay Threattas – viena priežasčių, kodėl Pasvalio „Pieno žvaigždės“ dar praėjusią savaitę palypėjo iki ketvirtosios „Betsafe–LKL“ čempionato pozicijos.Įsibėgėjus
"Ryto" naujokas D.Needhamas: esu atsidavęs, energingas, komandinio stiliaus žaidėjas
"Ryto" naujokas D.Needhamas: esu atsidavęs, energingas, komandinio stiliaus žaidėjas
Vilniaus „Rytas“ praėjusios savaitės pabaigoje sulaukė papildymo. Sostinės ekipos įžaidėjų liniją papildė 28-erių Derekas Needhamas. Iš „AS Monaco“ į Vilnių
"Žalgirio" sirgaliams - ypatingas LKL šeimadienio pasiūlymas
"Žalgirio" sirgaliams - ypatingas LKL šeimadienio pasiūlymas
Kauno „Žalgirio“ sirgaliai prisideda prie kiekvienos komandos pergalės. Lietuvos čempionai jaučia didžiulį savo gerbėjų palaikymą per kiekvienas Eurolygos rungtynes, į kurias susirenka
Gražiausias LKL savaitės epizodas - pratęsimą išplėšęs M.Girdžiūno dvitaškis
Gražiausias LKL savaitės epizodas - pratęsimą išplėšęs M.Girdžiūno dvitaškis
Savo komandai pergalę atnešęs ir savaitės MVP tapęs Vilniaus „Ryto“ gynėjas Mindaugas Girdžiūnas sukūrė ir gražiausią savaitės momentą.Juo buvo pripažintas sudėtingas
Vienas "Ryto" lyderių D.J.Seeley: viskas klostosi geriau nei tikėjausi (interviu)
Vienas "Ryto" lyderių D.J.Seeley: viskas klostosi geriau nei tikėjausi (interviu)
Sezono pradžioje į Vilniaus „Rytą“ atvykęs D.J. Seeley tampo svarbia detale Dainiaus Adomaičio taktinėse schemose. 29-erių amerikietis šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate
"Ryto" naujokas - apie kiaulę jam pakišusį R.Kurtinaitį ir galimybę nugalėti "Žalgirį"
"Ryto" naujokas - apie kiaulę jam pakišusį R.Kurtinaitį ir galimybę nugalėti "Žalgirį"
Pirmuosius savo metus po koledžo Lietuvoje praleidęs ir „Šiaulių“ klubo garbę gynęs Derekas Needhamas sugrįžo į Lietuvą. Tiesa, šįsyk 28-erių amerikietis jau atstovaus

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime