Didžiulį skirtumą panaikinęs "Juventus" svečiuose nukovė Bulgarijos čempionus

Fibaeurope.com nuotr.
Trečiajame kėlinyje dvidešimties taškų deficitą turėjusi Utenos „Juventus“ ekipa sugebėjo atsitiesti ir įgijo geras galimybes patekti į FIBA Čempionų lygą. Pirmosiose trečiojo atrankos etapo rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai svečiuose 82:81 (16:22, 14:25, 23:22, 29:12) įveikė Sofijos „Lukoil Academic“ ekipą ir prieš antrąjį mačą įgijo minimalų pranašumą.

Lemiamas šios serijos mačas pirmadienį Utenos arenoje prasidės 18.45 val.

Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Arvydo Šikšniaus tritaškio sužaidus dvi minutes išsiveržė į priekį (5:2). Visgi Bulgarijos čempionai surengė dvi sėkmingas atakas iš eilės ir įpusėjus kėliniui jau aikštės šeimininkai pirmavo – 6:5.  Mindaugo Kupšo du taškai su pražanga sugrąžino persvarą uteniškiams (10:8), bet ketvirčio pabaigą geriau sužaidęs „Lukoil Academic“ klubas po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 22:16.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui aikštės šeimininkų pranašumas tapo dviženklis (26:16), o sužaidus keturias minutes komandas jau skyrė keturiolika taškų – 33:19.  M.Kupšo tikslių atakų dėka likus žaisti tris minutes skirtumas vėl sumažėjo iki vienaženklio (28:37), bet spurtu 10:2 atsakę Sofijos krepšininkai įpusėjus mačui jau turėjo solidžią persvarą – 47:30.

Pirmosiomis trečiojo ketvirčio minutėmis skirtumas pirmą kartą pasiekė dvidešimties taškų ribą (52:32), bet LaRono Dendy metimų dėka „Juventus“ surengė spurtą 6:0 ir kiek sumažino atsilikimą – 38:52. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė dvylika taškų (54:42), o po Anthony Irelando tritaškio skirtumas dar aptirpo – 45:56. Visgi aikštės šeimininkai netruko atsakyti spurtu 5:0 ir likus žaisti keturias minutes komandas vėl skyrė šešiolika taškų – 61:45. Kėlinio pabaigoje skirtumas išliko nepakitęs ir prieš paskutines dešimt minučių „Juventus“ deficitas vėl siekė 16 taškų – 53:69.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus pustrečios minutės A.Šikšnius ir Laurynas Samėnas tolimais metimais sumažino „Juventus“ atsilikimą iki dešimties taškų (61:71), o po dar vieno svečių tritaškio skirtumas po labai ilgos pertraukos tapo vienaženklis – 64:73. Įpusėjus kėliniui A.Irelandas dar labiau sumažino svečių deficitą (68:73), bet aikštės šeimininkai vėl kiek atitrūko – 79:71. Po L.Samėno tolimo metimo likus žaisti pusantros minutės svečių situacija tapo dar geresnė (74:79), netrukus deficitas sumažėjo iki trijų taškų – 78:81. Per likusį laiką A.Irelandas baudų metimais sumažino „Juventus“  atsilikimą iki minimumo (80:81), o pražanga sustabdytas Simas Buterlevičius išplėšė pergalę Utenos klubui – 82:81.

"Lukoil Academic": K.Clantonas 16 (8/10 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 3 bl., 31 naud. b.), H.Nikolovas 15 (3/3 trit., 6 atk. kam.), J.Knoxas 14 (3/3 dvit., 8/8 baudų, 7 atk. kam.), B.Avramovas 11 (5 rez. perd.).

"Juventus": A.Šikšnius 19 (5/8 trit.), A.Irelandas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir M.Kupšas (5 atk. kam.) po 13, S.Buterlevičius (2/5 dvit., 0/3 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) ir L.Samėnas (3/7 trit.) po 9, K.Guščikas 8 (5 atk. kam.), L.Dendy 6 (9 atk. kam.), C.Lindbomas 3 (4 min., 0/2 dvit., 1/1 trit.), D.Bičkauskis 2 (1/5 dvit.).

Prieš "Žalgirį" uteniškiai tikisi kovoti jau pilna sudėtimi
Utenos „Juventus“ klubas sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) rungtynėse susitiks su Kauno „Žalgirio“ ekipa. Tai bus antrasis uteniškių
Dėl transliacijų internetu keičiami dvejų "Vytauto" rungtynių laikai
Lietuvos krepšinio lyga, norėdama parodyti Prienų–Birštono „Vytauto“ komandos rungtynes JAV rinkai, pavėlino dvejas artimiausias „Vytauto“ namų rungtynes
"Juventus" po ilgosios pertraukos subyrėjo Izraelyje
Antrą mačą per tris dienas žaidę Utenos „Juventus“ (2/8) krepšininkai patyrė skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. A grupės rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai
Rezultatyvumo rekordą pakartojęs A.Šikšnius atvedė "Juventus" į pergalę Pasvalyje
„Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6/12) strategas Gediminas Petrauskas pirmą kartą stojo prieš savo buvusią ekipą, tačiau jokių
"Juventus" mažylis A.Irelandas tikisi pasibelsti ir į NBA duris
Košmariškai sezoną pradėjęs Utenos „Juventus“ pastaruoju metu išgyvena tikrą renesansą. Viena svarbiausių Žydrūno Urbono treniruojamos komandos detalių –
Traumą besigydantis K.Gainesas lieka Utenoje ir turėtų grįžti maže prieš "Žalgirį"
Praėjusių metų gruodžio pradžioje prie „Juventus“ klubo prisijungęs gynėjas Kenny Gainesas įtikino ekipos trenerius, kad yra vertas vilkėti Utenos komandos marškinėlius. Po
Pergalingai metus pabaigęs "Žalgiris" turėjo vargo Utenoje (video komentarai)
Atsikvėpti kada neturintys Kauno „Žalgirio“ vyrai šįvakar Utenoje sužaidė paskutinįjį mačą šiais metais. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rungtynių pabaigoje
Puikiai startavęs "Juventus" nusileido A.Trifunovičiaus treniruojamiems turkams
Labai gerai susitikimą pradėję ir pirmosiomis minutėmis solidžią persvarą įgiję Utenos „Juventus“ (2/7) krepšininkai nesugebėjo sulaikyti varžovų ekipos legionierių ir patyrė
"Neptūno" grupėje - pro šalį šaudžiusio A.Kulbokos komandos nesėkmė
FIBA Čempionų lygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (6/3) dar vieną nesėkmę patyrė vis mažiau vilčių turinti į kitą etapą patekti Kapo d'Orlando "Betaland"
"Neptūnas" Čempionų lygoje Latvijoje nukovė "Ventspilį"
Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai demonstruoja puikų susitelkimą ir kovotojų charakterį - dėl traumų ir kitų priežasčių išretinti neptūniečiai FIBA Čempionų lygos
"Juventus" namuose sutriuškino "Lietkabelį" (komentarai)
Netikėtą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate įsirašė Utenos „Juventus“ krepšininkai.Dar prieš ilgąją pertrauką 20 taškų pranašumą
"Juventus" tik mačo pabaigoje pripažino Prancūzijos čempionų pranašumą
Visas rungtynes atkakliai kovojusi Utenos „Juventus“ (2/6) ekipa visgi buvo priversta pripažinti FIBA Čempionų lygos A grupės lyderės Monako „Monaco Basket“ (8/0) ekipos pranašumą.
"Neptūno" grupėje - netikėta "Ventspils" ir J.Juciko pergalė Tenerifėje
Kiek netikėtą pergalę FIBA Čempionų lygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (5/3) iškovojo solidžiai pasirodžiusio Juliaus Juciko atstovaujamas Ventspilio
G.Orelikui - skaudus buvusios komandos antausis
Tragišką pralaimėjimą Turkijoje patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/3) komanda.Italijos čempionai FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse išvykoje
"Juventus" treneris Ž.Urbonas: "Monako klubas - prancūziškas "Žalgiris"
Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas stos į vieną sudėtingiausių FIBA Čempionų lygos antrojo rato dvikovų. Žydrūno Urbono komanda savo aikštelėje susitiks su itin retai šį
Nukraujavęs "Neptūnas" Prancūzijoje pralaimėjo tik paskutinę minutę
Klaipėdos „Neptūno“ (5/3) krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kovėsi su Šalono „Elan“ (4/4) ekipa ir paskutinę minutę apmaudžiai klydo
"Neptūnas" susitarė - kontrolinis paketas perduotas verslininkams (mero komentaras)
Klaipėdos „Neptūno“ klubo krepšinio stovykloje teigiami pokyčiai – prie derybo stalo susėdę ir visuotinį narių susrinkimą sušaukę klubo valdybos nariai nusprendė
Oro uoste įstrigęs "Monaco" klubas į Lietuvą atvyks vėliau
Trečiadienį Utenos arenoje vyksiančios FIBA Čempionų lygos rungtynės prasidės dviem valandomis vėliau, nei buvo planuota. Dvikova tarp „Juventus“ ir Monako „Monaco Basket“
Nukraujavusio "Neptūno" treneris prieš dvikovą su prancūzais paneigė gandus
Antradienį 21.30 val. (Lietuvos laiku) Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kausis su Šalono „Elan“ ekipa.Šias
"Neptūno" gydytojas - apie T.Delininkaičio traumą ir M.Kačinui atliktą operaciją
Sekmadienį 15 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato rungtynėse priims Utenos „Juventus“
"Juventus" neatsilaikė prieš svečius iš Ispanijos
Tolimų varžovų metimų nesustabdžiusi Utenos „Juventus“ (2/5) komanda patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygos mače. Traumų ir ligų išretinti Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose
Traumų išretinta "Juventus" apkartino A.Sireikos sugrįžimą į Uteną
Simas Buterlevičius rungtyniavo be keitimo, Anthony Irelandas aikštelėje praleido beveik 39 minutes, o septyniese žaidusi Utenos „Juventus“ (4/9) ekipa savo aikštelėje 77:64
"Juventus" susigrąžino 17-metį talentą
Utenos „Juventus“ komanda savo sudėtyje ir vėl turės bent vieną uteniškį. Į ekipos gretas sugrįžo 17 metų 188 cm ūgio gynėjas Ugnius Nikitinas.Krepšininkas šią
"Juventus" gretose - Prancūzijoje karjerą pradėjęs amerikietis gynėjas
Pasinaudojusi dviejų savaičių FIBA pertrauka, Utenos „Juventus“ komanda sėkmingai baigė atakuojančio gynėjo paieškas ir sudarė dvejų metų sutartį (pagal formulę 1+1) su 23
Ž.Urbonas prie "Juventus" vairo lieka iki sezono pabaigos
Utenos „Juventus“klubo vairas lieka Žydrūno Urbono rankose. Šis sprendimas buvo priimtas antradienį vykusiame komandos valdybos posėdyje. Iš Gedimino Petrausko ekipos
"Juventus" Molėtuose nepasigailėjo šeimininkų
Triuškinančią pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo FIBA pertraukos metu dvi savaites oficialaus mačo nežaidžianti Utenos „Juventus“ komanda. Žydrūno Urbono auklėtiniai
Karjeros rungtynes sužaidęs M.Kupšas leido "Juventus" įveikti  "Dzūkiją" (komentarai)
Karjeros rungtynes sužaidęs M.Kupšas leido "Juventus" įveikti "Dzūkiją" (komentarai)
Įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) čempionate iškovojo Utenos „Juventus“ (3/9) klubas. Paskutinėse rungtynėse prieš dviejų
"Juventus" atsisveikino su Suomijos rinktinės puolėju
Iš FIBA Čempionų lygos rungtynių grįžęs Utenos „Juventus“ klubas atsisveikino su Carlu Lindbomu. Su 26 metų 206 cm ūgio puolėju abipusiu sutarimu nutraukta dvejus metus turėjusi

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52