Dimšos traukiamas "Atletas" įveikė vilniečius, žalgiriečiai laimėjo Šilutėje (rezultatai)

"Atleto" nuotr.
Egidijus Dimša pelnė 27 taškus, o jo vedama Kauno r. „Atleto“ (4-5) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“. Kauno r. klubas savo aikštėje Garliavoje 74:72 (16:21, 22:25, 15:12, 21:14) įveikė Vilniaus „Perlą Energiją“ (3-6).

„Perlui Energijai“ tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Vilniečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 7 taškais (60:53), bet tada į kovą pakilo Kauno r. klubas. Egidijus Dimša pelnė 6 taškus, Karolis Babkauskas pridėjo tris taškus ir „Atletas“ jau buvo priekyje – 62:60.

Iki mačo pabaigos likus 76 sekundėms Lukas Valantinas įmetė dvitaškį ir vilniečiai priartėjo iki 1 taško (72:73), bet likus 9 sek. Julius Liesis įmetė vieną baudą, o lemiamas Nojaus Bieliausko tritaškis tikslo nepasiekė.

Per lemiamą kėlinį Egidijus Dimša įmetė 12 taškų, Karolis Babkauskas pridėjo 8.

Kauno r. komandai Egidijus Dimša per 25 minutes pelnė 27 taškus (8/11 dvit., 1/1 trit., 8/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 36 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Lukas Valantinas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 15 taškų (7/7 dvit., 1/4 baudų) ir 8 atkovoti kamuoliai.

„Atletas“: Egidijus Dimša 27 (8/11 dvit., 8/8 baud., 36 naud. bal.), Karolis Babkauskas 20 (5/10 trit., 10 rez. perd., 28 naud. bal.), Ignas Juškevičius 9 (5/8 baud.), Gytis Sirutavičius 8 (2/2 trit.).

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 17 (4/9 dvit., 2/4 trit.), Lukas Valantinas 15 (7/7 dvit., 8 atk. kam.), Nojus Bieliauskas 12, Augustinas Kiudulas 7.

M. Krivo taškai įtvirtino „Žalgirio“ dublerių pergalę Šilutėje

Penktąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (5-4) ekipa, išvykoje 71:68 (17:19, 19:9, 21:17, 14:23) nugalėjusi „Šilutę“ (4-5).

Kauno ekipai tai buvo trečiasis iš eilės laimėjimas.

Kauno komandos gretose išsiskyrė Ugnius Jaruševičius, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 16 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 3/4 baudų), 6 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Šilutės komandai Valdas Vasylius per 31 minutę pelnė 21 tašką (7/14 dvit., 2/6 trit., 1/1 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Antrąjį kėlinį jaunieji žalgiriečiai laimėjo 10 taškų persvara (19:9), o po trečiojo ketvirčio turėjo 12 taškų pranašumą (57:45).

Visgi tuomet „Šilutė“ spurtavo 19:5 ir išsiveržė į priekį (64:62).

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus (68:68), bet Motiejus Krivas įkrovė į krepšį. Vėliau aukštaūgis pataikė vieną baudą iš dviejų ir kauniečiams suteikė 3 taškų persvarą (71:68).

Andrius Gaidys tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, bet jo šūvis tikslo nepasiekė.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 21 (7/14 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Rokas Mačiulis 11 (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Ibrahima Sylla 9 (2 blok.), Delante Marcel Jones (2/7 dvit., 6 atk. kam.), Deividas Anužis (10 rez. perd., 4 kld.), Tadas Poška (5 atk. kam.) po 8.

„Žalgiris-2“: Ugnius Jaruševičius 16 (5/9 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Dominykas Butka 12 (4/6 dvit., 7 atk. kam., 6 kld.), Gytis Nemeikša 10 (4/4 dvit.), Motiejus Krivas 9 (4/6 dvit.), Titas Sargiūnas 8 (4/9 dvit., 9 rez. perd.).

Antrą rezultatyviausią visų laikų pasirodymą surengusi „Sūduva-Mantinga“ sutriuškino „Mažeikius“

Į „7bet-NKL“ pirmenybių rekordą besitaikiusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-1) iškovojo triuškinamą pergalę.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 128:58 (34:15, 30:10, 39:17, 25:16) nepaliko vilčių Mažeikių „Mažeikiams“ (3-6).

128 taškai – antras rezultatyviausias visų laikų pasirodymas NKL pirmenybių istorijoje. Absoliutus rekordas priklauso Šakių „Vyčio“ klubui, kuris įmetė 135 taškus dvikovoje su Palangos „Palanga“ 2018 m. kovo mėnesį.

Tuo metu 2011 m. sausį Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 128 taškus įmetė į Anykščių „Puntuko“ krepšį.

„Sūduva-Mantinga“ šio vakaro rungtynių baigtį nusprendė jau pirmajame kėlinyje. Tautvydas Kliučinykas bei Ignas Labutis pataikė po dvitaškį, Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus ir po spurto 13:3 šeimininkai pirmavo 17 taškų persvara – 30:13.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir antrajame kėlinyje. Toliau apsukų nemažinę marijampoliečiai ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 64:25, tad likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas.

„Sūduva-Mantinga“ 100 pelnytų taškų ribą pasiekė dar trečiajame kėlinyje, o taškus pelnė visi aikštėje pasirodę krepšininkai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Š. Beniušis surinko 23 taškus (8/10 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), 9 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką, 4 išprovokuotas pražangas bei 35 naudingumo balus.

15-metis Augustas Merkys ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pasižymėjo 9 taškais (0/2 dvit., 3/6 trit.), 2 rezultatyviais perdavimais, 2 perimtais ir 1 atkovotu kamuoliu bei 9 naudingumo balais.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Jonas Paukštė, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 16 taškų (8/11 dvit., 0/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 13 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 23 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 22 (5/5 dvit., 4/5 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 17 (5/8 trit.), Tautvydas Kliučinykas 16 (5/7 dvit., 8 rez. perd.), Žygimantas Šimonis 15 (4/9 trit., 8 rez. perd.), Ignas Labutis 11.

„Mažeikiai“: Jonas Paukštė 16 (8/11 dvit.), Laurynas Balkūnas 13, Mindaugas Motuzas 11.

Susitikime su išretėjusiu „Vyčiu“ „Delikatesas“ nutraukė nesėkmių seriją

Stipriai ketvirtajame kėlinyje įsibėgėjęs Joniškio „Delikatesas" (2-7) iškovojo antrą pergalę „7bet-NKL“. Joniškio klubas namie 97:81 (17:19, 23:23, 22:22, 35:17) įveikė su išretėjusia rotacija atvykusią Šakių „Vyčio" ekipą (5-4).

„Vyčio“ komandai rungtynėse negalėjo padėti keturi krepšininkai: Aurelijus Pukelis, Šarūnas Vingelis, Paulius Beliavičius ir Marijus Užupis. Komandos lyderiai buvo išvykę į Meksikoje organizuojamą 3x3 turnyrą.

Prieš šias rungtynes prie „Delikateso“ vairo vėl stojo Robertas Stankevičius, kuris prieš tai ekipą treniravo 2010-2016 m.

Į Joniškio komandos rikiuotę po traumos taip pat grįžo Donnellis Cegersas, kuris vidutiniškai iki šių rungtynių rinko po 17,8 taško.

Rungtynių pradžioje „Delikatesas“ susikrovė 7 taškų pranašumą, o Erikas Kučiauskas, nepatenkintas auklėtinių žaidimu, paprašė minutės pertraukėlės (11:4). Po pasitarimo „Vyčio“ ekipa žengė ant parketo kur kas agresyvesnė – susirinkti atšokę kamuoliai gynyboje ir puolime leido svečiams iš Šakių ne tik prisivyti varžovus, bet ir užbaigti kėlinį pozityvia nata (19:17).

Per antrąjį kėlinį „Vyčio“ krepšininkai dar labiau įsismagino puolime, užbaiginėdami atakas ilgais perdavimais ir greitais išpuoliais. Šioje atkarpoje „Delikatesas“ kaip tik pradėjo dažnai klysti puolime (23:39).

Kėlinio antroje pusėje Roberto Stankevičiaus kariauna atrado būdą, kaip pristabdyti greitai bėgančius varžovus ir patys pradėjo regzti sėkmingesnes atakas (40:42).

Po ilgosios pertraukos Augustino Mikšto 6 iš eilės taškai vėl išvedė „Vytį“ į priekį, bet namų komanda vis dažniau pradėjo remtis aukštaūgio Donnellio Cegerso pranašumu po krepšiu (62:64).

Ketvirtajame kėlinyje Simonas Kriaučiūnas ore įsirėžė į Justą Vieversį, kuris skaudžiai leidosi ant nugaros. Nesportinė pražanga leido „Delikatesui“ susikurti pranašumą, o J. Vieversys ilgai netrukus dar smeigė 2 papildomus tritaškius (75:64). „Delikateso“ krepšininkai nuo šio momento perėmė rungtynių eigą ir likus 6-ioms minutėms turėjo 16 taškų pranašumą (80:64). Tokia pačia persvara baigėsi rungtynės (97:81).

Joniškio komandai Donnellis Cegersas per 35 minutes pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 5/5 baudų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Svariai prie šios pergalės prisidėjo dvigubą dublį įsirašęs Tomas Balčiūnas, kuris pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Simonas Kriaučiūnas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 20 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baudų), 3 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 19 (7/13 dvit., 5/5 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld., 33 naud. bal.), Darionas Rackley 17 (3/7 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 26 naud.), Justas Vieversys (4/7 trit., 4 kld.), Tomas Balčiūnas (6/11 dvit., 12 atk. kam., 4 per. kam.) po 16, Valerijus Anisimovas 10 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Ignas Daukšys ir Arūnas Rimkus po 7.

„Vytis“: Simonas Kriaučiūnas 20 (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud., 4 per. kam.), Augustinas Mikštas 19 (5/10 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Karolis Kokoška 14 (4/8 trit.), Gabrielius Čelka 13 (5/7 dvit., 5 rez. perd.), Justas Šukelis 8 (4/7 dvit., 4 per. kam.).

E. Preibio taškai atnešė debiutantams pergalę prieš nelaimintį „Neptūną-Akvaservis“

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Kretingos“ (4-5) ekipa.

Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai 71:68 (10:12, 18:28, 18:9, 25:19) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-9) krepšininkus, kurie vis dar lieka be pergalių.

Likus 2 minutėms kretingiškiai pirmavo 6 taškais (66:60), tačiau „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 5:0 ir po Mato Vaitkaus dvitaškio likus 51 sekundei kvėpavo varžovams į nugaras (65:66).

Netrukus Edgaras Preibys smeigė tritaškį (69:65), Rytis Šakaitis atsakė tuo pačiu (68:69), Eimantas Žilius prametė abi baudas ir klaipėdiečiai turėjo progą persverti rezultatą, tačiau Mato Vaitkaus tritaškis tikslo nepasiekė, o pergalę baudų metimais įtvirtino E. Preibys.

Kretingos komandai praėjusios savaitės MVP Rytis Zabita per 31 minutę pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Lukas Kreišmontas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 25 taškai (5/5 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 34 naudingumo balai.

„Kretinga“: Edgaras Preibys 16 (4/7 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Rytis Zabita 15 (6/9 dvit., 13 atk. kam., 26 naud.), Aidas Viskontas 14 (4/10 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd.), Eimantas Žilius 13 (4/7 dvit., 0/5 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Domininkas Matutis 8 (1/7 trit., 5 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 25 (5/5 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud., 10 atk. kam., 34 naud.), Matas Vaitkus 18 (4/11 trit., 4 kld.), Oskaras Pleikys 10 (4/9 dvit., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), Rytis Šakaitis 7 (4 rez. perd.).

Lemiamu metu spurtavę telšiškiai palaužė „Kuršius“

Pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Telšių“ (7-2) krepšininkai.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 84:78 (23:21, 25:24, 16:15, 20:18) palaužė Palangos „Kuršių“ (4-5) ekipą.

Likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos švieslentėje degė lygus rezultatas – 70:70, tačiau tuomet „Telšiai“ surengė atkarpą 12:3 ir po Mantvydo Žukausko dvitaškio su pražanga likus minutei įgijo 9 taškų pranašumą (82:73).

Per likusį laiką „Kuršiai“ stebuklo nesurengė ir šeimininkai triumfavo.

Telšiai komandai Deividas Rasys per 30 minučių pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 4/8 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose naudingiausiai žaidė Justinas Youngas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (8/10 dvit., 1/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 31 naudingumo balas.

23 taškus (4/7 dvit., 5/11 trit.) pridėjo Derekas Hanesas, tačiau 9 sykius suklydo.

„Telšiai“: Deividas Rasys 22 (4/7 dvit., 4/8 trit., 5 rez. perd., 3 blok., 4 kld.), Ignas Razutis 17 (4/5 dvit., 2/9 trit., 4 rez. perd.), Laurynas Kaveckis 14 (4/5 trit.), Vilius Pocius (2/5 trit.) ir Edgaras Stanionis (2/8 trit.) po 10.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 23 (4/7 dvit., 5/11 trit., 9 kld.), Tadas Kararinas 18 (5/9 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Justinas Youngas 17 (8/10 dvit., 11 atk. kam., 4 blok., 31 naud.), Tadas Budrys 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam.).

Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,